Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) R a y válasza polonic (#12896) üzenetére


R a y
senior tag

Igen, iphonerol beszelunk, ipadra nincs messenger, de 3 eve mar kerultek ki netre olyan screenshotok ami az ipades fb messengert mutatja..

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#12902) bigdady


bigdady
nagyúr

Na ja otthon nplayert hasznalok en is streamre.
Ettol meg plexen jatszok le a htpc-n es ipadrol is azzal iranyitom azt :) csak ez a hulye kodolast tudná helyi hálózaton es levaltana nplayert is :W

[ Szerkesztve ]

(#12903) erdoke válasza bigdady (#12902) üzenetére


erdoke
titán

Azért az ár se teljesen mindegy, az NPlayer elég olcsó, ha van iPhone és iPad is a családban (univerzális).

A legjobb aláírás a héten

(#12904) bigdady válasza erdoke (#12903) üzenetére


bigdady
nagyúr

Plex is uni és ugyanannyiba kerül kb

[ Szerkesztve ]

(#12905) hengelhof válasza bigdady (#12904) üzenetére


hengelhof
senior tag

Csak nem mindegy milyen NAS-ról streamelsz sajnos. Nem is értem miért így csinálták meg.

[ Szerkesztve ]

(#12906) Rage47 válasza R a y (#12886) üzenetére


Rage47
veterán

azt írja, hogy a messenger is szívja az aksit :O :S

(#12907) R a y válasza Rage47 (#12906) üzenetére


R a y
senior tag

Tudom, de azt kenytelen vagyok hasznalni. Igy most hogy nincs se viber se whatsapp nagyon jo az uzemido. Amig fent volt az a ket app akkor is elfogadhato volt az uzemido, de igy megjobb. Rajottem hogy felesleges a whatsapp meg a viber. Akiknek van viberjuk meg whatsappjuk azok fent vannak facebookon, na meg ha iphoneja van akkor imessagen is. Ennek a ket appnak akkor volt nagy jelentosege mikor meg nem volt az imessage, de az mar regen volt. Fb messenger meg imessage nekem boven eleg.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#12908) Rage47 válasza R a y (#12907) üzenetére


Rage47
veterán

whatsappot azért szeretem, mert az egyből jelez, fb messenger meg mikor kedve tartja
azért is van whatsappom, mert a WP userek/ismerősök csak ott kapnak egyből értesítést

(#12909) R a y válasza Rage47 (#12908) üzenetére


R a y
senior tag

Nekem az fb messenger is azonnal jelez, sokszor meg idegeseit is hha otthon vagyok gep elott es fbn irnak akkor a telo is csipog

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#12910) #99546112


#99546112
törölt tag

Na az engem is idegesíteni szokott! Főleg amikor megnézem az üzit és még akkor is jelez, hogy nem olvastam el, pedig már de és akkor bejelez a telót, ipad xD telón mondjuk már kikapcsoltam.

(#12911) madgie válasza erdoke (#12899) üzenetére


madgie
titán

Ja, csak az nplayer nem tud dts-t.

(#12912) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#12881) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Photogene jobb mint a Laminar Pro, 5 dodót nem adnék érte. 1-ért el van itt az iPaden

[ Szerkesztve ]

(#12913) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Néhány napja nem használtam az iTunest, ma hazaérkezéskor azzal fogadott, hogy van új verzió (11.1.4).
Frissítettem, de a következő induláskor "iTunes Error 7, (Windows error 126)" hibaüzenet kaptam, és hogy javítsam a meglévő telepítést.

Sem a javítótelepítés, sem a másutt javasolt .NET javítótelepítés nem segített, le kellett pucolnom az összes Apple cuccot, és újrarakni az egészet :(((

Apple fórumon több helyen is találkoztam a problémával...más is tapasztalt hasonlót, és egy hibás Apple frissítésről lehet szó, vagy elszigetelt esetekről van szó?

(#12914) to.ca válasza m0ski (#12913) üzenetére


to.ca
tag

Nekem frissítés után wifi-n csak alkalomszerűen találta meg a telefont. Más okból restore-t kellett csinálnom, azóta megint jó. Csak tudnám végre megszokni!

load"elite",8,1

(#12915) 206 cc válasza m0ski (#12913) üzenetére


206 cc
senior tag

Nálam nem volt vele semmi gond...win8 alatt.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#12916) Wlac


Wlac
Ármester

Win 7 64 bit alatt nálam továbbra is tökéletesen megy az iTunes.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12917) DanielK


DanielK
addikt

Plexnek mekkora sávszél kell?
Az a bajom, hogy kintről nem akar lejátszani semmit 2-3 perc után is csak forog. Otthon váltottam xbmcre és nplayer kombóra. Plex home theater 1-2 megoldása nem jön be...
Kintről nem megy a plex server.
Serviio-t használ valaki? Milyen? Keresek egy alternatívát...

(#12918) nord_


nord_
veterán

Frissült a Parkolás app.
(Ahogy a leírást nézem, vannak benne egész jó fícsörök - ha kihangosítóhoz csatlakozik, vagy 5s-nél érzékeli az autózást, akkor jelez a túlparkolás-gátló. A rossz hír, hogy a térképfrissítések éves előfizetéssel érhetők el...)

(#12919) madgie válasza DanielK (#12917) üzenetére


madgie
titán

Nekem 3 Mbps van felfelé, de elégnek tűnik. Fejből nem vágom, mekkora méret/bitráta van beállítva otthon, de a munkahelyen, wifin simán megy az 1440p-s Timescapes átkódolt, streamelt képe is :)

(#12920) kroland20 válasza R a y (#12909) üzenetére


kroland20
tag

töröld le, én letöröltem a fb messengert, és a sima fb appban tudok beszélgetni.

(#12921) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Tudnátok iOS 6-ra olyan JB-s appot ajánlani, ami a Notifi centerbe tesz be zene vezérlő gombokat, max egy sorban? (Mint a gyári a multitask menüben, prev pause next gombokkal)

[ Szerkesztve ]

(#12922) DanielK válasza Chosen (#12921) üzenetére


DanielK
addikt

A gyári vezérlő nem jó? :F [link]

(#12923) troszti


troszti
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy jó jegyzetkészítő alkalmazást? Olyanra gondolok, mint a goodnotes vagy az upad és a többiek...
Elég sok van belőlük, általában mind fizetős, és nem csak ilyen .99$
Szívesen megvennék egyet, mert hasznosnak találom őket, de akkor már a "legjobbat" kéne :)

Próbáltam keresni ilyen tesztet, amiben összehasonlítgatják őket, de nem találtam sajnos.

Előre is köszi,

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#12924) DanielK válasza madgie (#12919) üzenetére


DanielK
addikt

Kivettem a universal transcoder elől a pipát, így most megy, de 10 mp-ként meg-megáll. Ilyenkor mi lehet a bibi? Kevés a hardver, a snet vagy a beállítás nem jó? :F :R

(#12925) Chosen válasza DanielK (#12922) üzenetére


Chosen
addikt

Dede, ezért szeretném betenni a notification centerben. A home gombom nincs a helyzet magaslatán, így sokkal könnyebb lenne csak egy lehúzással elérni. :K

(#12926) penge111


penge111
addikt

Leírok egy trükköt, hátha valaki nem ismeri a youtube-bal kapcsolatba. Anno én sokáig kerestem olyan Youtube alkalmazást, ami ha bezárom akkor is tovább játssza a zenéket, anno ez a taptube volt. Nos, a trükk annyi, hogy nem is kell hozzá semmi alkalmazás: elindítjuk a youtubon a kívánt videóklipet, mixet stb, amit hallgatni akarunk, majd bezárjuk. Ekkor leáll a zene, de egyszerűen csak felhúzzuk a gyors ablakot (tököm tudja a nevét), ahol a wifit, bluethot-ot lehet be/ki kapcsolni, no itt van a zene lejátszó kezelése is itt csak rábökünk a play ikonra és megy is a youtube, úgy, hogy be van zárva az app, és magát az Ipedet is lehet zárolni.

Remélem érthető volt, és volt akinek hasznos is :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12927) parandroid


parandroid
nagyúr

Nem iPhone, hanem iPad téma, de annak nem találtam topikot (tényleg, miért nem?), de remélem lesz valaki, aki próbált már Camera Adapter Connection Kit-nek nevezett USB-s stick és SD-kártyaolvasót. A kérdésem az, hogy ezen a cuccon keresztül meg is jeleníti, ill. le is játssza a kártya tartalmát, vagy csak átvinni képes? Hülye kérdésnek tűnik, de konkrét megerősítést sehol nem találtam, és azért az almából sok minden aljasságot kinézek... Windows és Android tableten használok OTG kábelt, igazából iPad-en is hasonló működést várnék el.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12928) Mela Kehes válasza parandroid (#12927) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Úgy tudom meg is jeleníti. Egyébként van iPad topic, csak a keresőbe kell beírni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12929) parandroid válasza Mela Kehes (#12928) üzenetére


parandroid
nagyúr

Eh, megvan, csak ez valamiért nincs kiemelve, mint az iPhone és az iPod topik, valamint valmi ezer éves cikkhez kapcsolódó [Re:] topik, és sikerült átsiklanom felette. Köszi, megkérdezem ott is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12930) erdoke válasza parandroid (#12927) üzenetére


erdoke
titán

Pendrive-ból csak az alacsonyabb fogyasztásüakat eszi meg, de a lényeg ugyanaz, mint az SD kártya esetében: Csak fényképeket és iOS kompatibilis videókat kezel rajtuk, mást nem is keres.
Magyarul arra találták ki, hogy a fényképező által készített fotókat és videókat meg lehessen nézni, illetve át lehessen vinni.

Más.
Valaki keresett nemrég kollázs programot. Most ingyenes a Frame Artist Pro.

A legjobb aláírás a héten

(#12931) bigdady válasza DanielK (#12924) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nezd meg mennyin porog a szerver gepen a cpu. Ha szaz akkor az a gond ha nem akkor szoftveres.

[ Szerkesztve ]

(#12932) DanielK válasza bigdady (#12931) üzenetére


DanielK
addikt

Egy pillanatra felugrott 90%-ig a kezdéskor, de utána 20-50% között ment, mégsem ment olyan hú de gyorsan a film. Csak pörgött és pörgött, majd lejátszásnál néha megakadt.
Helyi wifin a max beállításon (unlimited), simán megy reccenés nélkül. :O
Hogyan állítsam be a servert? :F

[ Szerkesztve ]

(#12933) Mela Kehes válasza erdoke (#12930) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Jelen. Töltöm is már. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12934) DanielK válasza bigdady (#12931) üzenetére


DanielK
addikt

Helyi hálózaton kb 0-50% között ugrál streamlés közben. :F

(#12935) lacy86 válasza m0ski (#12913) üzenetére


lacy86
addikt

En most frissitettem , semmi baj nincs vele!

[ Szerkesztve ]

(#12936) polonic


polonic
félisten

Ha angolra van allitva a keszulek, akkor navigalni is csak angolul tud?

(#12937) nord_ válasza polonic (#12936) üzenetére


nord_
veterán

Attól függ, milyen navit használsz.

(#12938) Xero válasza polonic (#12936) üzenetére


Xero
nagyúr

Navigon igen, Sygic nem.

(#12939) polonic válasza nord_ (#12937) üzenetére


polonic
félisten

Jajj igen, ez lemaradt. Most a beepitettet probaltam ki.
Az egyebkent mennyire hasznalhato? Mar Berlin ugye nem Ausztraliaban van? :D

(#12940) erdoke válasza polonic (#12939) üzenetére


erdoke
titán

A beépített angol nyelvre állított készüléken angolul navigál, az iGO, Sygic külön állítható a saját menüjében.
Egyébként a külföldi utcanevek kiejtése külön szórakozási forrás angol Apple Maps esetén. Ami egyébként sokat javult iOS 7-tel. :K

A legjobb aláírás a héten

(#12941) norbi2010 válasza Chosen (#12921) üzenetére


norbi2010
őstag

Jukebox?

(#12942) vadászcsiga válasza parandroid (#12927) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jb-vel használhatod pendrive-ként is a cydiás iFile-al

(#12943) bigdady válasza DanielK (#12934) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mekkora a feltöltési sebességet kifelé?
Vedd le a minőséget a kliensben legkisebbre, és ha viszi akkor sávszél gond.

(#12944) Chosen válasza norbi2010 (#12941) üzenetére


Chosen
addikt

Nem rossz, de valami kisebbet keresek, ami csak gomb, hogy ne foglaljon sok helyet plusz ne kelljen még swipe ide oda, csak egy "tap" a beavatkozáshoz. Nem is kell kiírnia semmit, hogy mi megy éppen.

(#12945) Totheground


Totheground
addikt

Ingyenes lett a Pocket informant. Én maradok az omninál, de lehet, hogy valakit érdekel.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#12946) parandroid válasza vadászcsiga (#12942) üzenetére


parandroid
nagyúr

Köszi, a másik topikban is erre jutottak. :( JB nem pálya. Páromnak lenne rá szüksége néha, igazából ha a fényképek nézhetőek lesznek, akkor már a dolog részben rendben van, viszont a Canon amúgy mov-ot rögzít, elvileg akkor az gondot fog sajnos okozni. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12947) vadászcsiga válasza parandroid (#12946) üzenetére


vadászcsiga
félisten

nPlayer szerintem azt is lejátsza

(#12948) Keksz


Keksz
senior tag

Srácok, ennél a Puffin flash böngészőnél mikor van off-peak time? Annyit látok hogy 8 és 16 óra között, de milyen időzóna?

Próbálom egy Norvégiában élő csajnak elmagyarázni, hogy mit használjon iPad-on, de csak ezt a csatolt üzenetet kapja...

És nem tűnik el, mint ahogy itt írtátok a topikban h x másodperc után eltűnik. Bár gondolm az nem is ez az üzenet.

Ebből gondolom hogy az időzónával lehet összefüggésben.
Egyébként a fizetős megéri az árát? Egy online flash tréninget akar végigcsinálni vele...

[ Szerkesztve ]

(#12949) #99546112


#99546112
törölt tag

Én megvettem a puffint mert ez ad nekem mindent lebíró akaratot ;D viccet félretéve, a free verziót én bármikor tudtam használni, nem vettem észre időpontos korlátozást, max lejár a használhatósága. Pro verzió megéri az árát.

(#12950) polonic


polonic
félisten

Az itunes miér tölti le az ipadre feltett appokat a pc-re?

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.