Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) randras válasza vadászcsiga (#12300) üzenetére


randras
veterán

Minden programban lehet kurvaanyázni ha arra van igény :D

szerk.: Ajánlok kapacitív tollat erre a célra.

[ Szerkesztve ]

(#12302) vadászcsiga válasza randras (#12301) üzenetére


vadászcsiga
félisten

He?

(#12303) Wlac válasza vadászcsiga (#12295) üzenetére


Wlac
Ármester

Pont keresni akartam egy új lejátszót, szóval kérdezek, mielőtt a Capriccio-ra lecsapok. Alapesetben meg vagyok elégedve a gyárival is, azonban két problémám van vele.

Egyrészt zenelejátszás közben ha visszalépek a zenelistába, akkor nem ahhoz a számhoz ugrik, amit éppen lejátszik, hanem ahhoz, amire legutóbb rányomtam a listában. Szóval fél órával ezelőtt, ha egy "S" betűvel kezdődő számot választottam ki, majd azóta már kétszáz számot meghallgattam/ellapoztam, és visszalépek a listába, akkor még mindig az a bizonyos "S" betűs szám lesz a lista tetején, nem pedig például az az "A" betűs, aminél éppen tartok. Tudom, hogy ez nem nagy dolog, mivel gyorsan meg lehet találni így is az éppen játszódó számot, de sokszor van, hogy egy címet meglátva eszembe jut, hogy azt most nem szeretném meghallgatni, de azt igen, ami a listában ezután van (pl. Alvin és a Mókusok - Hazafele vs. Amorf Ördögök - Hazafelé). Ilyenkor sokkal kényelmesebb lenne, ha visszalépve a "Hazafele" lenne a lista tetején, és csak az alatta lévőre kellene rányomnom. Mintha IOS 6-ban így lett volna, bár nem mondom biztosra, mivel csak 2 hétig használtam azt a rendszert.

A másik dolog azonban jobban zavar. Szimplán arról van szó, hogy a zenelejátszó nem foglalkozik a névelőkkel. Például az "Az év dolgozója" számot az "E" betű környékén kell keresni, vagy az "Egy pillanat" címűt a "P"-nél, és ez már kifejezetten zavaró tud lenni.

A fenti két dolgot ki tudnám valahogy javítani az alap lejátszóban? Ha nem, akkor a Capriccio esetében (számomra) normálisan vannak rendezve a zenék?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12304) vadászcsiga válasza Wlac (#12303) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az elsővel szerintem nem tudsz mit kezdeni az ilyen, második meg tag-elés kérdése.
Capriccio van egy ingyenes verziója, töltsd le es próbáld ki hogy megfelel e?

randras
Kapacitiv ceruza? Nem is hallottam még ilyenről. Mit tud az?

[ Szerkesztve ]

(#12305) randras válasza vadászcsiga (#12304) üzenetére


randras
veterán

[link] [link] de venni itt >> [link]

Pontosabban tudsz vele írni, rajzolni.

[ Szerkesztve ]

(#12306) legiaap


legiaap
nagyúr

Van olyan app ami képes 5s-ről a full hd videót feltölteni youtube-ra?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12307) matyi19 válasza Telda (#12296) üzenetére


matyi19
őstag

Kicsit dragabban Radsone.

(#12308) DanielK válasza vadászcsiga (#12300) üzenetére


DanielK
addikt

Mert szar programot használsz! :P
Nálam GoodNotes-nál nincs ilyen gond, csak használd a nagyítás funkcióját, beszarsz, milyen hatékony. Suliba már ezt viszem, ha kell. :K

(#12309) vadászcsiga válasza DanielK (#12308) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem használok én semmit csak kipróbáltam az érintő ceruzát. Most nem vennem meg a Goodnotes, elhiszem neked

(#12310) bobooo válasza legiaap (#12306) üzenetére


bobooo
addikt

PC :P

(#12311) legiaap válasza bobooo (#12310) üzenetére


legiaap
nagyúr

Találtam appot a neve Youtube Capture azt beszívtam. Rámentem a letöltésre azt pár masodperc múlva megjelent a felhő de a telefonomra nem töltődött le. Ha még egyszer rámegyek akkor meg kiírja már megvettem (ingyenes volt) és mindjárt letöltődik de nem. Ipadra simán leszedi iPhonra nem.
Ilyenkor mit tudok tenni ezzel az appal?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12312) vadászcsiga válasza legiaap (#12311) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Otthagyod a rákba :DDD

(#12313) bobooo válasza legiaap (#12311) üzenetére


bobooo
addikt

Indítsd újra a telefont :F

Power+home?

[ Szerkesztve ]

(#12314) legiaap válasza vadászcsiga (#12312) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egyrészt idegesít, másrészt kéne az app. Olvasgattam neten hasonló problémáról de megoldást nem találtam.
Ez nem az én napom. Ez meg az IB3-at is megöltem... :W

BoboDJ: már meg volt.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12315) 206 cc válasza legiaap (#12314) üzenetére


206 cc
senior tag

Kösd össze iphone-t pc-vel itools-t is tedd fel mert ugye az itunes gondolom fent van...töröld a progit itunesból és ha látja az itools a telefonon levő progik közt onnan is.Ez után szedd le újra a storeból..

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#12316) legiaap válasza 206 cc (#12315) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ha egyik sem látja?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12317) legiaap válasza legiaap (#12316) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tárgytalan már. Sokadik próbálgatásra leszedte.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12318) Wlac válasza vadászcsiga (#12304) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, azt elfelejtettem megnézni, hogy van-e ingyenes verziója a programnak, ezért kérdeztem. Mindkét dologban jól teljesít, így marad állandóra. A fura sorrendezés esetében azonban nem az ID3 tag a bűnös, hanem az alap lejátszó, a Capriccio ugyanis jól jeleníti meg őket, nem szűri ki a névelőket.


“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#12319) penge111 válasza legiaap (#12292) üzenetére


penge111
addikt

Én is jártam így az IB III-al, nekem anno iPad 4 volt amikor ezt a bugot csinálta, de Jailbreak volt az Ipadan és a játékot is csak warezolva tettem fel, hogy megéri e az árát. Pár hét után ugyanígy megakadt nekem is semmit se tudtam vele kezdeni. Jelenleg Ipad Air-en miután leárazva megvettem, megy flottul, azon nincs Jb. Nem Jb-s véletlenül az Ipaded?

Egyébként, aki szereti a Jrpg-ket jelenleg szerintem a Chaos Rings 2 a legjobb belőle, grafika, játékmenet, harcrendszer, fantasztikus story. Nekem sikerült 3 dodóért elcsípnem le volt értékelve sok más frankó Sqare játékkal együtt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12320) legiaap válasza penge111 (#12319) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem jb-s. Közbe helyreállt. Letöröltem minden adatával együtt, sőt icloud mentést is töröltem de úgy is csak most tudtam belépni. Persze mindenem oda. Nem is igen van kedvem újrakezdeni. Igaz végigtoltam, de szerettem volna minden cuccot megszerezni benne.

Hát ez a játék egy valamiben jobb az IB3-nál, az árában, mert hogy baromi drága. De a grafika nem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12321) penge111


penge111
addikt

Lassan megjelenhetne már a Final Fantasy VI és a Baldur's Gate 2 is, elvileg mindkettőt tavaly karácsonyra ígérték :W .

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12322) penge111 válasza legiaap (#12320) üzenetére


penge111
addikt

Egyébként azért olvastam amikor én vettem jóárasítva, összekötötték ezt az új updattel és aki updatelt, annak minden mentése törlődött, kíváncsi vagyok hogyan engeszteli ki a népet a cég, mert rengeteg anyázó komment van :)

Chaos Rings 2- nek sokkal jobb a sztorija, meg a harcrendszere. De nem is egy kaptafa a két játék :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12323) legiaap válasza penge111 (#12322) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is írtam nekik de nem igazán akarnak ávalszolni. Pedig elküldtem nekik a videómat, hogy nem tudtam belépni.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12324) penge111 válasza legiaap (#12320) üzenetére


penge111
addikt

Mennyi időbe került kitolni az IB III-at? Nekem még az I és a II is félig befejezetlenül vár rám, anno mindkettő pár napig ingyenes volt, szóval ezek is megvannak. Kezdetek óta használom az Appzap pro alkalmazást és mellé persze a Freemyappsot, ezeknek köszönhetően kb 100 ezer forint értékű appot sikerült mindkét accomra külön külön összeszedni.

Kár, hogy novemberben sok év után vége lett a Freeappslots nevű gyűjtögetős alkalmazásnak, azzal is sok appot sikerült ingyen megszereznem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12325) legiaap válasza penge111 (#12324) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az 1-et és a 2-őt én is ingyen szereztem meg akciósak voltak. A 3-ért már fizettem de akciós áron. Sok appot én is így szerzek ingyen hogy figyelem naponta miket akcióznak le. Néha nem is kell csak eltöltöm azt letörlöm, talán később még használni fogom.
:))
Végigvinnin azt értem, hogy megöltem a főellenséget, tehát a story kész, de még hiányzik kb. 3 archievement meg nincs meg az összes cucc. Ez kb. 2-3 hét játék volt. Naponta-kétnaponta játszottam vele.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12326) penge111


penge111
addikt

Ipad Air-em van LTE verzió, létezik, hogy a dobozból kimaradt a sim tű? Nem találom benne, sima fém gemkapoccsal nem tudom azt a nano simfedelt leügyeskedni ehhh :(

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12327) bobooo


bobooo
addikt

Még Karácsony előtt írtam FMA-nak, hogy van pár app, amire nem kapok kreditet és a két ünnep között kaptam is vissza (nem automatikus/gép levél) levelet, hogy ránéznek a profilra és 1-2 napon belül megoldják. Azóa nem jött semmi :P

(#12328) Kicsirics77 válasza penge111 (#12326) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nincs valamelyik papír alapú doksinak a belső oldalán rögzítve

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#12329) matyi19 válasza bobooo (#12327) üzenetére


matyi19
őstag

En is irtam nekik, egy honapra jott is valasz hogy ott kell legyen a piros kulcs, persze semmi nem tortent, tovabbra is zold...
Viszont januar 4. ota egy sponsor app sem volt :(

(#12330) Kicsirics77 válasza matyi19 (#12329) üzenetére


Kicsirics77
veterán

viszont ami meg jött azt meg csodával határos módon elkezdte megadogatni rendesen.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#12331) Rage47 válasza bobooo (#12327) üzenetére


Rage47
veterán

nekem ezután válaszoltak úgy három hétre rá
annyi volt, hogy köszönjük, hogy kapcsolatba léptem velük és azon vannak, hogy minél több app elérhető legyen a rendszerben. ENNYI

(#12332) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! PC - iPad közötti fájlmozgatásokhoz milyen appot tudnátok ajánlani? :)
A lényeg, hogy egyszerűen tudjak fájlokat másolni az iPad-re... Leginkább csak tananyagokat rakosgatnék rá, ami lehet office dokumentum, excel, powerpoint, pdf és néha 1-1 kép fájl, .txt stb... Fontos lenne, hogy mindez wifin keresztül menjen (nem felhőn keresztül!), és lehetőleg ne a böngészőből kelljen vele szenvedni. Ja, és még 1-2 "apróság":
A rámásolt fájlokat a rendes nevükön jelenítse meg, ne vágja le az elejét, végét stb. az összes karakter úgy jelenjen meg, ahogy PC-n is. (Gondolok itt például az easyftp pro-ra, ami a hosszú fájlneveknek csak az utolsó szavát jeleníti meg egy kötőjel után. :F) Szintén easyftp pro bug (eddig azt használtam, de most már nem bírom a hülyeségeit), hogy mappákat nem tudok másolni, illetve tudok, de félúton hibával leáll... :F
Aztán az is jó lenne, ha utána az alkalmazáson belül is lehetne létrehozni új mappákat, rakosgatni ide-oda a fájlokat alkalomadtán.

Szóval, hogy érthetőbb legyen, egy olyan appot szeretnék, amit ha megnyitok, ott legyenek külön mappákban a külön tárgyakhoz tartozó jegyzetek, kinézetre hasonló legyen, mint PC-n a windows intéző. :) És például az adobe readerben ezt remekül meg lehet csinálni, de csak azokkal a fájlokkal, amiket utána meg is tud nyitni. De mivel van, hogy powerpointot kéne megnyitnom, vagy egy harmadik féle fájlt, így ez kilőve... Ezért kéne egy ~explorerként funkcionáló fájlkezelő, ahova be lehet dobni mindenféle jegyzetet, ahonnan aztán 1 kattintással nyitom meg a megfelelő dokumentumkezelővel az adott fájl.

Grátiszként jöhet olyan ajánlat is, ami az egész fájlrendszert látja, mivel van JB (iOS6), de ez már tényleg csak a hab lenne a tortán.

Köszi előre is! Nagy segítség lenne! :R

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#12333) Telda


Telda
addikt

Hali!

Létezik valami olyan program, amivel a háttereket ki tudom úgy rakni, hogy ne nagyítsa fel?

(#12334) penge111 válasza penge111 (#12326) üzenetére


penge111
addikt

Meglett a simtű, jól eldugták :) Másik érdekesség ami miatt elkezdtem aggódni, vettem egy utángyártott smart covert. Most levettem róla, azt vettem észre, hogy az iPadnek az az oldala, ahol a mágnes csíkkal érintkezett fullra mágnesess lett. A simtű, minden fém lazán megáll az iPad oldalán, nem veszélyes ez az iPadre nézve?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12335) Mela Kehes válasza penge111 (#12334) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Szerintem az alapból mágneses.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12336) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

IPadra van valami rendes képszerkesztő program? iPhoto lófszt sem ér. Photoshop jónak tűnik de az sem tökéletes, pl a kepkeretek vastagsága nem állítható.

penge111
Ahogy Méla mondja, különben hogy tapadna oda a smart cover?

[ Szerkesztve ]

(#12337) randras


randras
veterán

Ilyen modon beragadt iTunes letoltessel mit lehet csinalni? A letoltes sikerult, a dal meghallgathato volt, de ezt jelzi. Azota toroltem az eszkozrol, remeltem megoldja, de nem.

(#12338) erdoke válasza vadászcsiga (#12336) üzenetére


erdoke
titán

Valahol ajánlottam már a Photogene4-et és a Laminar Pro-t, ráadásul az utóbbi 0.89 eurós akcióban volt decemberben. Nézz rá, talán még most is olcsó.

A legjobb aláírás a héten

(#12339) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Melyik a legjobb kamera app.?
Ki mit használ?

(#12340) nord_ válasza matyi19 (#12339) üzenetére


nord_
veterán

Gyári.
Utófeldolgozásra Snapseed (vagy Camera+).

(#12341) vadászcsiga válasza erdoke (#12338) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Wow jónak tűnnek, főleg a photogene. Koszi :R

(#12342) legiaap


legiaap
nagyúr

Na egy napos késéssel ugyan mikor már letöröltem minden adatával együtt az Infinity Blade 3-től írtak, hogy most már jó a játék és elnézést kérnek.
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12343) Mela Kehes válasza matyi19 (#12339) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Moment Camera

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12344) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Olyan programot keresek, amivel több képet lehet egyetlen nagy képpé összerakni. iPad-en a kimentett képernyőket kellene összevarázsolnom, hogy az illesztéseknél is passzoljon. Ingyenes-fizetős, olcsó-drága teljesen mindegy, csak legyen.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12345) randras válasza legiaap (#12342) üzenetére


randras
veterán

De akkor ott volt valami hiba? Az hogy lehet?

(#12346) legiaap válasza randras (#12345) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt mondták több usernél jelentkezett a hiba de nem mondták meg mi csak azt hogy megoldották. De hogy hogyan azt nem tudom. Még nem is frissült a game.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12347) randras válasza legiaap (#12346) üzenetére


randras
veterán

Valami autentikáció lehetett, bár nem tudom iOS-en is csinálnak-e ilyet az appok.

Androidon anno letöltöttem nem hivatalos forrásból a frissen kijött GTA portot mikor kijött, hogy megnézzem, mielőtt megveszem. Tetszett, és megvettem, erre pont akkor valami eredetiség-validáló szerverük haldoklott, és nem indult el a játék. :D

(#12348) erdoke válasza Mela Kehes (#12344) üzenetére


erdoke
titán

Pic Collage (Free)
Framatic Pro, Cool Collage Pro (1.79, de volt már ingyenes mind a kettő)

A legjobb aláírás a héten

(#12349) hengelhof


hengelhof
senior tag

Őőő.. a FMA-val gyűjtött pénzecskémet a Mac appstore-ban is el lehet költeni?

(#12350) bobooo válasza hengelhof (#12349) üzenetére


bobooo
addikt

Igen

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.