Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) fazr válasza legiaap (#12047) üzenetére


fazr
senior tag

Minden eszközön mutatja a megvásárolt zenéket/videókat. Ezt a beállításokban kapcsolhatod ki eszközönként.

[ Szerkesztve ]

(#12052) bobooo válasza Zoona (#12050) üzenetére


bobooo
addikt

Csak Jailbreakkel oldható meg.

(#12053) erdoke válasza Zoona (#12050) üzenetére


erdoke
titán

Van olyan csengőhang alkalmazás, amivel egyszerűen, erősen automatizálva készíthetsz a telefonkönyvben kijelölt névjegyekhez egyedi csengőhangot. Gyárilag nincs hozzáférése külső appoknak a híváshoz.

A legjobb aláírás a héten

(#12054) Zoona válasza bobooo (#12052) üzenetére


Zoona
aktív tag

Köszönöm, és esetleg azt tudod, hogy melyik tweak képes ilyen megoldásra? Youtube on próbáltam nézelődni hátha van videó ilyenről de nem nagyon találtam

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#12055) Kommy válasza Zoona (#12054) üzenetére


Kommy
veterán

CallTel volt még valamikor régen iOS 4 időkben, nem tudom, hogy azóta van e ilyen.

vagy iAnnounce

[ Szerkesztve ]

(#12056) legiaap


legiaap
nagyúr

Ebben az Infinity Blade 3-ban csak nem jövök rá, hogy kell előrehaladni. Eddigi legnehezebb játék amivel valaha játszottam.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12057) bigdady


bigdady
nagyúr

Ipaden a plexben ketszer latszik minden mappa. Mi lehet a gond? Egyszer HTPC egyszer meg htpc mappakat ir. (Kis es nagybetu) Online pedig csak egyszer szerepel.
Nincs otletetek?

(#12058) vadászcsiga válasza bigdady (#12057) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mit akarsz megnézni elküldöm dvd-n :DDD

(#12059) bigdady válasza vadászcsiga (#12058) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ivarmágnás II :DDD

(#12060) vadászcsiga válasza bigdady (#12059) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak a 3 van meg az is jó? :DDD

(#12061) oszy


oszy
veterán

iTunes = Reszkessetek Betörők FREE ;) Igaz én csak SD tudnám letölteni, nem tudom miért! :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#12062) erdoke válasza oszy (#12061) üzenetére


erdoke
titán

A gyerekek délután már meg is nézték Apple TV-ről HD-ben, amíg boltban voltunk. :C
Ez az a film, amiből a "kölcsönözhető" BD25 minősége is csak hangyányival jobb, szóval ideális ajándék. Helyet nem foglal, felhőből bármikor nézhető. Várjuk holnap a második részt. :)

A legjobb aláírás a héten

(#12063) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Energiaital (doboz) gyűjteményemnek keresek valamilyen progit, ahová feltehetem a képeket és írhatok mellé néhány sort. Fontos lenne a könnyű kezelhetőség, áttekinthetőség és hogy weben is rá tudjanak keresni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12064) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#12063) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Flickr?

(#12065) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#12064) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Asszem jó lesz. A full verzió is megvan, biztos letöltöttem, amikor ingyenes volt csak nem használtam. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12066) bigdady válasza bigdady (#12057) üzenetére


bigdady
nagyúr

Amint megnyitom ipaden jol latszik de par mp mulva duplazodik. Latná a helyit is a serveren keresztulit is? Pedig home screen beallitasban csak a sajat konyvtar van bekapcsolva a megosztott nincs.

[ Szerkesztve ]

(#12067) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Az eltelt napokban FMA nem kényeztetett nagyon... :F :F :F talán két appot adott összesen...másnál is így van ??

....én ezt nem értem??Pedig VPN-el is nézem de nem dob fel semmi appot...ugyan mi alapján válogat??? :Y

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#12068) bigdady válasza 206 cc (#12067) üzenetére


bigdady
nagyúr

1 nap alatt 1 uj eszkozzel 4500 pontot szereztem vpn-nel, szoval nem :N

(#12069) Mela Kehes válasza 206 cc (#12067) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

A kanadaiban volt a Tank Domination (1GB) 400 vagy annál is több kreditért. Nincs már fent és nem is kaptam semmit érte. Elég jó játék.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12070) 206 cc válasza Mela Kehes (#12069) üzenetére


206 cc
senior tag

Az mikor volt?..ma?

jaa és a másik észrevételem ,hogy a UK-ról pl. még semmit nem tudtam letölteni,mert nem is talál csak üres oldalt a böngésző ezt sem értem :F

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#12071) Mela Kehes válasza 206 cc (#12070) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Igen, ma.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12072) madgie válasza bigdady (#12068) üzenetére


madgie
titán

Bocs, más dolgozik is :D

(#12073) bigdady válasza madgie (#12072) üzenetére


bigdady
nagyúr

Plex-re kellett tudod :DDD
Amugy meg van es tenyleg egy beallitas volt a ludas :) A hangkimenetet rosszul ismerte fel, szoval megy. Mar csak egy erteket kene beallitanom az otthoni wifi halozatra mert ott neha beszaggat. Mennyit kell? Hogy kell megmerni milyen stream sebesseg legyen?

[ Szerkesztve ]

(#12074) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

A Flickr-be a gmail-es címemmel nem tudok belépni a Beállításokban, pedig a letöltött programban és a weben is sikerült. Hogy van ez?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#12075) madgie válasza bigdady (#12073) üzenetére


madgie
titán

Mennyin van most? 1080p/10Mbps-t minimum vinnie kéne szerintem.

#12076: jesszus, milyen az az itthoni hálózat? :D

[ Szerkesztve ]

(#12076) bigdady válasza madgie (#12075) üzenetére


bigdady
nagyúr

3mbps :D (ipad)
Cellular 720kbps azt siman viszi

[ Szerkesztve ]

(#12077) DanielK válasza bigdady (#12073) üzenetére


DanielK
addikt

Az újabb catalysttal is? Csak hogy tölthetem az újabbat? :R

(#12078) Ragnar95 válasza madgie (#12075) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha már így előjött a Plex és vannak itt hozzáértők, segíthetnétek nekem is megtalálni a hibát, mert nálam meg 1080p, 20MBitre van állítva, mégis tiszta pixelesen streamel DLNA-n mindent :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12079) bigdady válasza DanielK (#12077) üzenetére


bigdady
nagyúr

13-9 regit tettem fel

Madgie: asus rt n12d1

[ Szerkesztve ]

(#12080) DanielK válasza bigdady (#12079) üzenetére


DanielK
addikt

Hol találok olyat? :R

Ragnar95: géped bírja? Próbáltad direct playben is? :F

(#12081) vans? válasza Ragnar95 (#12078) üzenetére


vans?
őstag

Nekem meg azota is ugy van, hogy neha mukodik, neha nem. Amikor latom a tartalmakat, akkor tokeletesen viszi, csak kevesszer latom... iPad-en es iPhone-on is igy van. Ha ujrahuzom az app-ot, utana jo egy ideig. :(

hábm bábm

(#12082) Ragnar95 válasza DanielK (#12080) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gép MPlayerX-el elviszi a fullHD 3D SBS/OU filmeket is, de a Plex-el az SD filmek is full pixelesek. Nem akadnak, csak pixelesek és így élvezhetetlenek.
Közvetlen lejátszás be van kapcsolva a beállításokban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12083) bigdady válasza DanielK (#12080) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hat nekem a gepen volt, most meg nem latom az amd oldalan. De szerintem az update miatt szallt el a hang szoval a szuz telepites adhatod neki az ujat

(#12084) madgie válasza Ragnar95 (#12078) üzenetére


madgie
titán

Nem tudok erre okosat mondani :(

Esetleg a Beállítások/Plex Media Szerver/Kódoló részben nincs valami elpiszkálva?

(#12085) bigdady válasza madgie (#12075) üzenetére


bigdady
nagyúr

300 mbps van itthon. Asus n12d1
A 3Mbps az nem sok, mert ha utána számolsz, az 90 perc alatt csupán 2GB adat átvitelére képes, így aztán nem is csoda, ha akadozik mellette a HD film! Vagy most mit nem értek?

Ui: meg mindig nem ertem nplayer miert tokeletes

[ Szerkesztve ]

(#12086) madgie válasza bigdady (#12085) üzenetére


madgie
titán

A 3 Mbps-sel azt állítod, higy mekkora bitrátára kódolja át a filmeket... a 3 Mpbs meg iszonyúan kevés Full HD anyag mellé.

Az nplayer esetében nem dolgozik szinte semmit a szervergép, azért gondolom, hogy vagy a gépeddel van valami, vagy a hálózati beállításban.

[ Szerkesztve ]

(#12087) bigdady válasza madgie (#12086) üzenetére


bigdady
nagyúr

Neked mennyi van beállítva? Kisebbre állítva is néha megakad. Lehet nem bírja a kodolast a retina Mini? Nplayer nem kodol?

[ Szerkesztve ]

(#12088) bigdady válasza bigdady (#12087) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sd is akad. Szoval innentol nem tudom mi lehet. Htpc vagy ipad vagy router...
Nplayer miert jó helyi halón 1080p-vel is? :W

[ Szerkesztve ]

(#12089) madgie válasza bigdady (#12088) üzenetére


madgie
titán

nplayer esetében nem kódol át a szerver, elvileg az iPad viszont igen. Ha azzal minden OK, akkor használd azt :)

szerk: ne makarok hülyeséget mondani, de az a lényeg, hogy az nplayer (meg az összes "mkv" lejátszó) mókol valamit a háttérben az iPad-en, az a lényeg, hoyg ilyenkor a szerver gépnek nincs köze a dologhoz, mert az nem kódol semmit.

[ Szerkesztve ]

(#12090) bigdady válasza madgie (#12089) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hogy hogy ipad igen? Nplayer ipaden jó

(#12091) DanielK válasza bigdady (#12090) üzenetére


DanielK
addikt

Az nplayer az adott eszköz (jelen esetben iPad mini) hardverét használja kódolásra. Nem gyenge a cucc. Plex viszont a szerver gépet használja ugyanerre, az ios kliens "csak" lejátszó.

(#12092) bigdady válasza DanielK (#12091) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igazad lesz, mert most megneztem es lejatszaskor 100-on megy a cpu a htpc-n. Szoval az lesz gyenge neki :W muszaj lesz egy macmini-re valtani vagy nas-ra. Nas birná? Egy tv-t kene kiszolgalnia dlna-n vagy lanon, meg torrentek kene menni mindig meg plexnek. Van ilyen nas ami elbirja?

[ Szerkesztve ]

(#12093) DanielK válasza bigdady (#12092) üzenetére


DanielK
addikt

A durvábbak igen, most frissült a plex honlapja és szép lassan teszik vissza a support fület, így nem tudom belinkelni neked, de erről volt egy írás. Jobban jársz, ha egy kisebb asztali gépet raksz össze erre. Azt írták, ha jól emlékszem, hogy a normális transkódoláshoz 2 magos min 2.0Ghz-es cpu kell. Az én régi gépemben egy C2D 2.75Ghz-es cpu van, így éppen jó még nálam a transzkódolás.
Szóval vagy veszel egy brutális nas-t mint 2 magos 2GHz-es procival és meglátod, hogy jó-e vagy mégsem, vagy a nas csak tárolásra lesz és kell mellé egy erő gép is. De akkor már a gépbe raksz bár hdd-t és az lesz a nas is egyben és 24/7 lesz belőle.

Én úgy csinálom meg most a htpc-t, hogy megy rá egy win8.1 és wol lesz rajta (dyndns-sel is beállítva), így bármikor és bárhol be tudom kapcsolni és mehet a filmnézés. :B
Nagyon remélem, hogy így menni fog minden. :B

[ Szerkesztve ]

(#12094) DanielK válasza DanielK (#12093) üzenetére


DanielK
addikt

Talán, ő bírná:[link]
Lényeg, hogy ne arm processzor legen benne. De a 2.0GHz jobb lenne.

Ez tuti bírná:[link]
Csak ez 170-180e Ft körül indul.

[ Szerkesztve ]

(#12095) bigdady válasza DanielK (#12094) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R
Bár nálam a htpc egy kis fogyasztású valamit jelentene, nem egy erőművet, de körbenézek :)

(#12096) DanielK válasza bigdady (#12095) üzenetére


DanielK
addikt

A htpc az, de akkor nincs is transzkódolás, mert helyben nézed. :P A transzkódoláshoz kell erőmű.

(#12097) bigdady válasza DanielK (#12096) üzenetére


bigdady
nagyúr

De plexen itthon nézném, szóval plex-nek kell erőmű :P

[ Szerkesztve ]

(#12098) Ragnar95 válasza madgie (#12084) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem nyúltam ott semmihez, de így néznek ki a beállításaim.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12099) sztanozs válasza bigdady (#12097) üzenetére


sztanozs
veterán

Milyen OS van alatta?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12100) bigdady válasza sztanozs (#12099) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez a vas és win7 64 bit van rajta. Elvileg erre 64-es kell.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.