Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) malphitee válasza Ragnar95 (#13950) üzenetére


malphitee
senior tag

Ez ki volt kapcsolva eddig is ;)

(#13952) #99546112


#99546112
törölt tag

Numbers által létrehozott dokumentumokat lehet androidon is vagy windows alatt szerkeszteni?! Mert nagyon tetszik amit lehet benne alkotni, viszont legalább még egy platformon szeretném szerkeszteni, vagy ez csak ios alatt megoldható és annyi? :/

(#13953) TheMarci válasza #99546112 (#13952) üzenetére


TheMarci
addikt

icloudon lehet szerkeszteni pl.

Do You Dream?

(#13954) #99546112


#99546112
törölt tag

Tehát pl ha egy windowsos pc-ről belépek akkor ott tudom szerkeszteni?

(#13955) Ragnar95 válasza #99546112 (#13954) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, icloud.com-on menni fog bármilyen eszközről.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13956) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszönöm a választ! :)

(#13957) buci30


buci30
addikt

Olyan emlékeztető programot keresek ami
ha jelez es nem nezem meg, vagy nem hallom akkor xy iso
utan ujra jelez.
pl belehessen állítani, h ha nem hallom akkor 2perc mulva ujra jelezen!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13958) norbi2010 válasza buci30 (#13957) üzenetére


norbi2010
őstag

Alarmed-ban lehet. Percenként vagy óránként emlékeztet.

(#13959) Polllen


Polllen
nagyúr

Spotify-t használ valaki több mobil eszközzel?

Van ugye az a funkció, hogy megadhatod melyik forráson szóljon - kvázi távirányító - de a listából az iphone-m eltűnik, ha a spotify ugyan fut, de nem szól éppen szám és a lock screen zár...

Nem tudjátok, ezt hogy lehetne megszüntetni? Pl. nexus 7 a másik eszköz és azt iphone-ból mindig látom, ha egy wifi hálózaton van a két eszköz és megvan nyitva a progi. :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13960) buci30 válasza norbi2010 (#13958) üzenetére


buci30
addikt

Melyik az a menunpont? :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13961) buci30


buci30
addikt

Nekem sehogy nem jonn ossze ha nem
nezem meg a riasztást s szundiba se teszem akkor automatikusan ujra jelezen xy perc mulva :(

"pre-alaram options" gondolom ez lenne az de semmi reakció :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#13962) erdoke válasza Polllen (#13959) üzenetére


erdoke
titán

Mi használjuk több mobil eszközön, de nem értem, mit szeretnél. Ugye egyszerre csak egy stream mehet, offline zenét viszont akár mindegyiken lehet hallgatni. Támogat AirPlayt, ott ki tudom választani, hol szóljon.

A legjobb aláírás a héten

(#13963) vadászcsiga válasza erdoke (#13962) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor tudnád ha lenne egy droidos eszközöd mondjuk. Én tudom miről beszél, de ahhoz szerintem folyamatosan ébren kell tartani a nexus7-jét. Valamiért bontja a kapcsolatot. Lehet hogy a wifit kellene állandóra állítani a tabon. Ha ez már megtörtént akkor passz

[ Szerkesztve ]

(#13964) norbi2010 válasza buci30 (#13960) üzenetére


norbi2010
őstag

Nag-Me a neve, a beállításokban van.

(#13965) Mela Kehes válasza buci30 (#13957) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Due

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13966) Polllen válasza vadászcsiga (#13963) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így van, csak éppen az iphone-nal van a gond. Az bontja a kapcsolatot, ha megáll a lejátszás. A nexus mindig látható mindenhonnan.

Wifi aktív lezárt állapotban is, ezért sem értem. Lehet nyitok egy ticket-t neki, mert ha ios-ios között nincs ilyen hiba (feature), akkor...

erdoke

Arról van, h a spotify engedi vezérelni az online eszközeid. Egyszerre csak egyen szólhat online, de azt a többi eszközödről tudod vezérelni. Mindent lehet&még azt is megadhatod, melyiken szóljon, csak egy wifin kell lenniük.
(Amúgy ez egy picit ergya is, mert hiába az egy hálózat, asztali kábelen kapcsolódik & ott már ez a/funkció nem megy)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13967) vadászcsiga válasza Polllen (#13966) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindjárt kipróbálom. Mennyit kell várni leállítás után?

[ Szerkesztve ]

(#13968) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#13967) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megtörtént. Andriodon zene megállit, 5 perc várakozás, iOS-en zene elindit. Kipróbáltam úgy is hogy iOS-en kilőttem az appot, de újra csatlakozott es megint elindult. Mit csináljak még, várom az instrukciot :)

(#13969) Polllen válasza vadászcsiga (#13968) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pontosan ez a szitu:

Iphone-n megy egy playlist, android alól látom. Ha vége a playlistnek (magától áll le a lejátszás) gyakorlatilag pár másodperc alatt eltűnik a listából az iphone&csak akkor jelenik meg újra, ha feloldom a kijelzőt.

Amúgy köszi, h ennyire segítőkész vagy.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13970) Kommy válasza Polllen (#13969) üzenetére


Kommy
veterán

nem használtam spotifyt soha, de milyen routered, van mert lehet hogy nem képes támogatni az iPhone energiagazdálkodását, és így nem tudja felébreszteni a wi-fi-jét (és ezért tűnik el a listából is)

(#13971) Polllen válasza Kommy (#13970) üzenetére


Polllen
nagyúr

Erre nem is gondoltam, egy régi smc barricade van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13972) oszy válasza Kicsirics77 (#13901) üzenetére


oszy
veterán

nekem olyan érdekes helyzet állt elő, hogy tegnap kaptam pontot, ma már nem. a telepített profilt mondjuk nem találom a készüléken. a VPN környékén kellene lennie nem?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#13973) cibere11


cibere11
tag

Sziasztok
Kerestem de nem találtam használható navigációt magyar térképpel magyar hanggal ingyen.10 $ alatt sem sajnos.
Ti sem tudtok valami megoldást erre a problémámra? 20 dollár alatt van?
Köszi

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#13974) 206 cc válasza cibere11 (#13973) üzenetére


206 cc
senior tag

Az iGo az ha jól tudom 18dodó Magyar+Román térképpel...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#13975) Polllen válasza Kommy (#13970) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem a router lesz a ludas, szüleimnél is ez van. :O

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13976) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Valaki írta, hogy jo lenne, ha elérhető lenne Ps1 emulator, mert sok játék van rá.

Most próbáltam ki Jailbreak nélkül a emu4ios oldalról a legfelső appot. A gyári Final Fantasy 7-ről készített Img-t simán vittem, teljesen jól irányítható, szóval innentől azt hiszem ez a dolog is megoldódott.

Ha ezt mindenki tudta eddig is csak én nem Sorry.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13977) Kicsirics77 válasza oszy (#13972) üzenetére


Kicsirics77
veterán

A foodpandára én most nem kaptam meg,kiváncsi leszek,ha lesz valami megadja-e,vagy megint elkezd szarakodni.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13978) penge111 válasza CarajoEsp (#13976) üzenetére


penge111
addikt

Váááá, én írtam erről, hogy nincs értelmes sebességgel bíró Ps 1 emu! Thx az infót este meg is sasolom :) :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13979) penge111 válasza CarajoEsp (#13976) üzenetére


penge111
addikt

Emulátor paradicsom, CarajoEsp-nak köszönjétek ne nekem, én csak belinkeltem Én nem ismertem ezt az oldalt, csak a GBA és Snes emut, ha nem gond megosztom a többiekkel, szerintem sokan nem ismerik ezt a gyűjtőoldalt. Gyááááááááá de örülök a Final fantasy 7-nek Isten vagy :R :R :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13980) penge111 válasza CarajoEsp (#13976) üzenetére


penge111
addikt

A hangok, sebesség minden rendben volt?

Egy dologtól tartok Ps emu esetén a több disces kezelés, remélem gondoltak rá, hogy ha pl FF7 első disc végére érek lehessen váltani a második discre. Bár most olvasgatom elméletileg megoldották :)

Amúgy ha szeretted a final fantasykat Ps-re, ajánlom figyelmedbe a Chrono Cross nevű játékot, én nekem az a véleményem, hogy egy hangyányival jobb mint bármelyik FF rész :)

A játék intro videója, istenem milyen zenék vannak ebben a játékban, mai játékok kismiskák ezekhez az öreg klasszikusokhoz képest

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13981) CarajoEsp válasza penge111 (#13980) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Nálam minden rendben, psx-el, n64 is jo volt.

Disc kezeléssel lehetnek gondok, de azt olvastam elméletileg működik.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13982) penge111 válasza CarajoEsp (#13981) üzenetére


penge111
addikt

Figyú már olvasgatok erről a ps1 emuról, ehhez jb kell nem? :( Mert ugye ahogy néztem ehhez kell ps.biost szerezni, a romokat is be kell masolni valahogy nyilván, mert a gba emuhoz nem kellett semmi törés. Ha nem gond esetleg pm-be le tudnád írni mi kell pontosan az emu beüzemeléséhez, jb-t nem szeretnék :F

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13983) oszy válasza Kicsirics77 (#13977) üzenetére


oszy
veterán

jó helyen keresem egyébként a profilt? :) mert eddig mintha ott lett volna :) amúgy nem értem már ezt. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#13984) Kicsirics77 válasza oszy (#13983) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ne is keresd mert nincs
telepíti-->gondolom hitelesít és ennyi

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13985) cibere11 válasza 206 cc (#13974) üzenetére


cibere11
tag

Megvettem az Igo Europeot én h*lye.Mert gondoltam hogy ha már fizetek akkor legyen benne Hr is.Viszont így van egy rakat felesleges térképem amik csak a helyet foglalják.A felesleges térképeket, hangokat nem tudom valahogy törölni?
Egyébként jó a navigáció. :)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#13986) Ragnar95 válasza cibere11 (#13985) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, iGOnál nincs erre lehetőség sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13987) 206 cc válasza cibere11 (#13985) üzenetére


206 cc
senior tag

Mennyi helyet foglal összesen?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#13988) nord_ válasza cibere11 (#13985) üzenetére


nord_
veterán

Pedig ott van az Information-nál, hogy méret: 1,8GB.
Ha külön-külön lehetne az országokat leszedni, akkor az alapprogi csak 50-150 MB-nyi helyet foglalna és te döntenéd el, mely térképeket teszed fel. (Ilyen pl. a Navigon, Sygic.)

Pech... de vigasztaljon a tudat, hogy ha netán hirtelen kell külföldre menned, akkor biztos lesz hozzá térképed. :) Hülyén hangzik, de én már tényleg jártam így (nekem is szerencsém volt, mert a TomTom szintén az összes térképet tárolja).

(#13989) erdoke válasza cibere11 (#13985) üzenetére


erdoke
titán

Horvátországhoz nem kellett volna egész Európát venned, csak az EEU-t, ami kb. 600 MB.

A legjobb aláírás a héten

(#13990) oszi666 válasza penge111 (#13980) üzenetére


oszi666
őstag

Uuu ezer hala, indul a pokemonozas... 23 evesen is :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#13991) Wlac


Wlac
Ármester

Kanadai VPN-nel volt reggel egy 240 pontos cucc FMA-n. Nekem nem hozta be a store, de valakinek hátha összejön.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#13992) randras


randras
veterán

Jól érzékelem, hogy a YouTube appot a mai frissítéstől csak a személyes Google- profillal lehet bejelentkezve használni?

(#13993) cibere11 válasza erdoke (#13989) üzenetére


cibere11
tag

Igen már tudom de úgy voltam vele hogy ha lúd legyen kövér.Mikor volt jb akkor külön törölhettem a felesleges mapokat.Azt hittem most is lehet és ha kell akkor letöltöm majd. :(((

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#13994) penge111 válasza Wlac (#13991) üzenetére


penge111
addikt

nekem egy 40-es volt, de nem adta meg. Ha csak egy fehér lapot hozz be neked, storét kell váltani kanadaira, vagy kanadai accountot csinálni[/OFF

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13995) Wlac válasza penge111 (#13994) üzenetére


Wlac
Ármester

Ennyit már nem ér meg nekem a dolog, de kösz, jó tudni, hogy mi a megoldás.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#13996) Tibee86


Tibee86
veterán

Hát ez az új Köpönyeg ikon... :C De legalább a Due jól néz ki. :)

(#13997) domerator válasza randras (#13992) üzenetére


domerator
veterán

Látszólag igen... engem csak úgy engedett tovább ha beléptem a felajánlott fiókommal. Utána viszont a fiók beállításaira menve ott a lehetőség a fiók nélküli használatra (kiléptet)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#13998) randras válasza domerator (#13997) üzenetére


randras
veterán

Tehát nincs lehetőség belépve, ám az eddigi felállásban használni. :C Remek.

(#13999) Wlac válasza randras (#13998) üzenetére


Wlac
Ármester

Jasmine: általában a stock appokkal elvagyok (emailre tökély a Gmail alap appja stb), de ez szerintem messze körözi a hivatalos YouTube appot, és az alap verzió is teljes értékű.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#14000) randras válasza Wlac (#13999) üzenetére


randras
veterán

Tubee fent van, mert kell a kikapcsolt kijelzős zenehallgatáshoz, de akkor is elmehetnek az anyjukba, hogy egyfojtában úgy alakítanak meg szerveznek át mindent, hogy egyre szarabb, körülményesebb, ellenszenvesebb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.