Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30601) zolee3000 válasza Dell XPS (#30600) üzenetére


zolee3000
tag

Nagyon köszönöm! :R

(#30602) albi31 válasza Répapüré (#30591) üzenetére


albi31
senior tag

Hát ha hivatalos Win7 van hozzá,akkor szerintem nem vetted drágán,nekem csak a az AMD QL-s procival gondom,eszetlenül melegszik szemben az újabb Athlon II-vel,amiről eddig csak pozitív véleményem van!
Nézd meg a hőfokokat,lehet hogy rég volt takarítva,pasztázva.

(#30603) Underground2 válasza Dell XPS (#30598) üzenetére


Underground2
tag

Köszi az árat!

You'll never walk alone!

(#30604) kazuma


kazuma
csendes tag

Sziasztok!

Kezdőként szeretnék tanácsot kérni.HP 6720s laptopomat szeretném SSD-vel felturbózni.
Szerintetek ki lehet cserélni a hagyományos HDD-t SSD-re egy ilyen notiban?

Köszi előre is a segítséget!

(#30605) Répapüré válasza albi31 (#30602) üzenetére


Répapüré
tag

A te válaszodhoz írok, de mindenkinek köszönöm aki megtisztelt a válaszával.
Amikor vettem, kicsit olcsóbban volt angol billentyűzetes,de nekem a magyar bill. megér némi többletet.
Végül is, amire használom, arra jó, alapvetően elégedett vagyok vele,nem ér annyit, hogy pár ezer forinton húzzam magam.:) Megtörtént, kész...
A vedókártya nekem is melegszik,de a teljesítménye nekem elég.Nem szoktam játszani,bár mostanában néha felnézek a tankjáték.hu-ra,azt kifogástalanul viszi, de gyakorlott játékosok, biztos tudják, hogy komolyabb játékokat már nem vinne.:)
Esetleg annyit tanultam, hogy ne legyek skót és legközelebb vegyek újat,de korábban nem volt laptopom, nem tudtam, mennyire szoknám meg és spórolni akartam.
Már látom, hogy meg lehet szeretni,nekem a " tapipaddal" sincs gondom.

Köszi még egyszer mindenkinek.

(#30606) Siriusb válasza Répapüré (#30605) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem feltétlenül éri meg újat venni. Sokkal jobban járhatsz, ha sikerül jó állapotban lévő használtat megvenned, pl. valami üzleti gépet, mert sokkal tovább fog tartani, jobb lesz a felhasználói élmény, különösen igaz ez, ha nem akarsz játszani.

(#30607) albi31 válasza Siriusb (#30606) üzenetére


albi31
senior tag

így van,ahogy mondja! :K

(#30608) Répapüré válasza Siriusb (#30606) üzenetére


Répapüré
tag

Nincs összehasonlítási alapom, de a jelenlegi Dv5-ös felhasználói élményével elégedett vagyok egyelőre.

(#30609) Siriusb válasza Répapüré (#30608) üzenetére


Siriusb
veterán

Próbálj ki egy elitebook-ot. Várj, inkább ne, majd akkor, ha meguntad a jelenlegit ;)

(#30610) Underground2


Underground2
tag

Sziasztok!

Meg tudja nekem mondani valaki h a 6820s típusú hp laptopban van e bluetooth??
mert jelenleg tuti nincs telepítve, viszont eszközkezelőben van egy ismeretlen eszközöm amit nem tudok h micsoda?!

You'll never walk alone!

(#30611) Dell XPS válasza Underground2 (#30610) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

PCI ismeretlen eszköz?

Üdv, Dell XPS

(#30612) Répapüré válasza Siriusb (#30609) üzenetére


Répapüré
tag

Lehet, hogy ez már off, de megnéztem,mi is az az elitbook.:)
Láttam, pár Hp-t, de 400-600 ezer Ft-ig azért, hogy hatóságokkal levelezek, híreket olvassak, ritkán Skype...
Esetleg Wikipédia, youtbe...
Ez nekem ár-érték arányt tekintve az én felhasználói szokásaim figyelembevételével indokolatlannak tűnik.:)
Bevallom, azt sem értem, miért fizet valaki milliókat tv-ért,engem nagyon nem érdekel, hogy 3D-ben kijöjjön elém a delfin.:)
Biztos nem érdekel senkit a filozófiám, de úgy szeretek vásárolni, ha elvesztem, ellopják, kigyullad stb, nem okoz hatalmas fájdalmat,maximum bosszant.Jó üzletet kötni nem csak a haszonért jó érzés, maga a tudat...:)
600 ezerért laptop számomra nem tűnik jó üzletnek és zavarna ha ellopnák.
Bocsi az off-ért.

[ Szerkesztve ]

(#30613) Dell XPS válasza Répapüré (#30612) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

nem értem a gondolatmenetet, de ha egy 15k-át hozzáteszel, akkor eléred ezt a gépet: [link]

Üdv, Dell XPS

(#30614) Siriusb válasza Répapüré (#30612) üzenetére


Siriusb
veterán

Értem mit mondasz, csak amikor 70k-ért vagy 100k-ért veszel egy 3 éves elitebook-ot...
Mindegy, ne ragozzuk tovább, az a lényeg, hogy elégedett vagy a jelenlegi gépeddel. A többi nem érdekes.

(#30615) Répapüré válasza Dell XPS (#30613) üzenetére


Répapüré
tag

Arra utaltam, hogy szerintem sokan sznobizmusból vesznek 600 ezres laptopot.Én is vettem már zakót, csak a márka miatt , de ez nálam ritka.
Igazából kíváncsi voltam, megszoknék e egy laptopot,még 70-et sem akartam eredetileg adni érte.:)
Megnéztem a linket, a teljesítmény nem rossz, de ha valaki nem használja ki, akkor fölösleges pénzkidobás.
Gazdaságtanban a zsebtükrön lévő csajszi fotót árfelhajtó tényezőnek nevezik ami az árat növeli, a tükör értékét nem./Tudom, sántít a példa/
Biztos megint csodabogár leszek, de a belinkelt gépen engem az alu. ház vonz leginkább.:)
Telóban is szeretem ha fémházas.

(#30616) Underground2 válasza Dell XPS (#30611) üzenetére


Underground2
tag

Annyit írj hogy Egyéb eszköz, és ez alatt Ismeretlen eszköz!

You'll never walk alone!

(#30617) Dell XPS válasza Répapüré (#30615) üzenetére


Dell XPS
veterán

Én a gépet linkeltem számodra... :F :F

Üdv, Dell XPS

(#30618) Répapüré válasza Siriusb (#30614) üzenetére


Répapüré
tag

Annyiba érdekes, hogy megismertettétek velem az elitbook kategóriát,amit köszönök.
A jelenlegi egy GSM bolt előtt sétálva tetszett meg, megvettem, ennyi, most jónak tűnik.
Tényleg köszönöm,hogy felhívtátok a figyelmem erre a kategória is.600-at továbbra sem adnék érte, de használtan ha ajánljátok akkor mindenképpen érdemes megfontolni,mert nagyobb rálátásotok van a laptopvilágra.

(#30619) Répapüré válasza Dell XPS (#30617) üzenetére


Répapüré
tag

A linket, melyre kattintva egy hirdetést tekinthetünk meg ami történetesen egy használt laptopot kínál eladásra.A hirdetéshez fotográfiákat is melléket a hirdető a vásárolni szándékozó megelégedésére.
Így megfelel?:)
Ha nem baj,ezen a szinten nem szeretném folytatni.
Örülök, hogy találtál magadnak pár képet amiben gyönyörködhetsz,tiszteletben tartom álmaid tárgyát, bocsánatot kérek.:)
Szia.

(#30620) Dell XPS válasza Répapüré (#30619) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem szeretnék Veled vitatkozni, főleg hogy hozzáértés nélkül vásároltál gépet és még ráadásul kritizálsz... :)

Segíteni szerettem volna Neked egy-két dologban ennyi, azon kívül meglehetősen szemtelen vagy ahhoz képest, amit összealkottál és én ennek ellenére nyugtattalak...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#30621) AdminGen


AdminGen
csendes tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy egy HP Compaq CQ58-251SH laptopnál hogyan lehet az fn billentyű "always on" módját kikapcsolni? Elég bosszantó, hogy ha F1-et akarok nyomni, akkor azt fn+F1 kombinációval érem csak el...

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#30622) adidas4death válasza AdminGen (#30621) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Ha jól emléxem BIOS-ban tudod kikapcsolni, nekem is ott lehet a Pavilion-on. :K
eleinte furcsa volt ez a rendszer de megszoktam mostmár :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30623) albi31 válasza Répapüré (#30618) üzenetére


albi31
senior tag

Amúgy teljesen jól látod,és ez nem más mint pszichológia,mert hogy az elitebook nem más,mint egy "szolgáltatás",ami egy bizonyos vásárlói kört támad meg,ráció nincs az árában,ehhez nem kell közgáz. diploma,persze egy nagyon jó gép,strapás stb..de messze nincs ár/érték arányban realitás,ezt jól látod.
...még mielőtt valaki félre értené,most új gépről beszélünk...az egy más dolog,hogy használtan akkora áramortizációt kap,hogy csak csuda,és akkor meg is érkeztünk a használt masinákhoz,a linkelt gép egy Probook,persze,itt van a macska elásva,egy Probook,és nem Elitebook,ami nem összekeverendő..másrészt abba a témába bele sem megyek,hogy ha van ennyi pénz,akkor ilyet,mert ha van annyi pénz,akkor meg olyat,ennyit sem akart rászánni,ezért választotta ezt,reméljük,sokáig menni fog! :K

(#30624) Répapüré válasza albi31 (#30623) üzenetére


Répapüré
tag

Igen, értem amit írsz.
Azért sincs értelme erről vitatkozni, mert a felhasználói igények különbözőek.
Ismerek egy srácot aki a műhelyébe betette a régi, elavult gépét,zenehallgatásra használja, semmi másra.
Most akkor bárki kezdje el meggyőzni, hogy az egy vacak?
Dehogy vacak, hiszen a célnak éppen megfelel.:)
Azt tartanám butaságnak, ha erre a célra venne egy szuper videókártyás gépet a legmodernebb kijelzővel.
Minek?
Nem szeretnék félreértést, nincs nekem azzal bajom ha valaki garanciás, új gépet szeretne 600-ért,de ugyanígy megértem ha valakinek megfelel egy repedt kijelzőjű laptop, amire rádug két hangfalat és zenét hallgat.Ez két véglet ami között mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt,de kihasználatlan funkciókért kár fizetni, de igazából ezzel sincs gondom.
Az én igényem a magyar billentyűzet volt és hogy ne kelljen percekig homokórát néznem.:)Mivel nem akartam 10 GB-os vinyóval 1 GHz-s gépet venni a jelenlegit elfogadhatónak ítéltem, csak érdekelt mi a véleményetek, hiszen nagyobb szaktudásotok van nálam a témát illetően.
Tulajdonképpen nincs is itt vita szerintem.:)

(#30625) #36268800


#36268800
törölt tag

Sziasztok!

Egy barátom vett a TESCO-ban egy ilyen notebookot, de fogalmam sincs, hogy honnan töltsem le a drivereket hozzá. Az OS Windows 7 Ultimate. Lennétek szívesek segíteni? Már teljesen kiidegelt, mivel az internetet sem tudtam rajta beüzemelni valamiért, így még csak az se működött, hogy megkeresse magának az illesztőprogramokat... Köszi előre is a segítséget!

(#30626) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

üdv urak, probook 4330am van i3, 8GB RAM 320GB HDD.
A HP Power Assistant és a HP Support Assistant is leáll a noti bekapcsolása után. Nem segít sem ezek ujratelepítése, sem csökkentett módban való install. Mi a teendő? köszönöm
szerk: win7 ultimate

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#30627) Kakumix válasza #36268800 (#30625) üzenetére


Kakumix
senior tag

Innen lehetne, de úgy tűnik csak win8-as driver van. Lehet próbálkozni az amerikai support oldalon is. Ha legális win8 jár hozzá csak a hülye metro felület miatt menne rá win7, akkor javaslom a Classic Shell nevű programot, ami egy Start menü + egyéb okosság, én már hónapok óta használom, a csempéket azóta nem is láttam.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#30628) #32577792 válasza Kakumix (#30627) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ha jól láttam, akkor ez érintőképernyős modell, akkor ezért a W8 support hozzá
De ha rosszul látom, majd javítotok úgyis :)

(#30629) #36268800 válasza #32577792 (#30628) üzenetére


#36268800
törölt tag

Touchpad-del irányítom a dolgokat rajta.

(#30630) #32577792 válasza #36268800 (#30629) üzenetére


#32577792
törölt tag

jó, én azt értem, de attól még ezekhez a kijelzőkhöz alkották meg a W8-at, gondolom ezért nincs - magyar support oldalon legalábbis - W7 támogatás.
Egyébiránt a W7 ultimate OEM verzióval adták el?

(#30631) #36268800 válasza #32577792 (#30630) üzenetére


#36268800
törölt tag

Free DOS volt hozzá... A Win7 egyelőre kalóz verzió, kipróbálás gyanánt.

(#30632) #32577792 válasza #36268800 (#30631) üzenetére


#32577792
törölt tag

ezt nem is olvastam :)
itt meg főleg nem ;)
liveCD linux, teljesen legális
de még USA oldalon sem látok hozzá W7 drivereket

(#30633) #36268800 válasza #32577792 (#30632) üzenetére


#36268800
törölt tag

Gondolom rajtam kívül még azért van egy-két felhasználó a mai Magyarországon, akinek nincs eredeti verziójú operációs rendszere. A barátom tervezi, hogy megveszi magának, de amíg nem tudja ki se próbálni, addig minek öljön bele egyetlen drága forintot is? A windows 8-al nem vagyunk kibékülve, de ha minden kötél szakad... A LINUX-hoz kell driver, vagy integrálva vannak az illesztőprogramok?

(#30634) #32577792 válasza #36268800 (#30633) üzenetére


#32577792
törölt tag

Lehet, de akkor is warez és tilos a fórumon.
Tudtommal azzal elindul a gép és ami kell telepíti is. Én mondjuk Hiren's CD-t szoktam használni, ha valamit ellenőrizni, javítani kell.
[link]

De bármelyik Linux ingyenes a teljes verzió.

(#30635) zolee3000


zolee3000
tag

Sziasztok!

Kinéztem egy HP ProBook 4540s C4Z18EA notit, és szeretném a véleményeteket kérni vele kapcsolatban. Egyrészt aki használ ilyet vagy hasonlót, érdekelnének, mik a tapasztalatai. Másrészt kicsit bizonytalan vagyok, elég erős lesz-e ez a gép a kívánt felhasználási körre.
A noti munkagépnek kellene egy fényképésznek, tehát főleg a Photoshopos képszerkesztést kéne röccenésmentesen bírnia (term. ez külső IPS monitoron megy majd). Ezen kívül csak az alap internetes alkalmazások és minimális office (Word/Excel/Outlook) használat menne, max. néha egy-egy 720p mkv, de játék egyáltalán nem. Szóval szvsz nem kéne izomgép, viszont a tartósság, anyagminőség (hogy bírja az ide-oda hurcolászást) nagyon hasznos lenne - ezért is mozdultam a belépőszinttől (Pavilion, Inspiron, Ideapad) az ilyen középkategóriás, fél-üzleti modellek felé. Csak a pénz nagyon limitált sajnos - 210 ezer Ft a limit.
Előre is köszönök minden infót, építő hozzászólást!

[ Szerkesztve ]

(#30636) gama78gmus2h


gama78gmus2h
csendes tag

Továbra is keresek megoldást erre a problémára, vagy ha esetleg tud valaki usb által leadott 5 voltot felnövelni 12 voltra, azt meg köszönném

Segítséget szeretnék kérni
Laptopom:
HP Pavilion DV6000
A problémám a hűtőventillátor sebességével van
Speedfan programmal nem lehet állítani a cooler sebességét, és a fordulatszámot sem érzékeli hogy épp mennyivel forog
a cooler meg 4 kábeles
Regitry szerkesztésről is olvastam, de belefogni nem merek, ha valaki ért hozzá azt megköszönném.
windows 7 32 bit oprendszer van fent
Válaszokat, és segítséget előre is köszönöm

(#30637) AirBundy1


AirBundy1
tag

Sziasztok!

Egy HP Elitebook 2570P-ben szerettem volna ramot bővíteni. Kivettem az 1. slotból a benne lévő 2GB-osat, majd a helyére pattintottam egy 4GB-os Kingstont, a 2GB-osat pedig áttettem a 2. slotba. Az eredmény: bekapcsolás után teljes sötétség a képernyőn, pár mp múlva igen nagy fordulaton elkezd pörögni a venti. Próbáltam minden kombinációban, úgy is, hogy az eredeti állapot szerint csak a 2GB ram volt az 1. slotban, de ugyanezt csinálja. Próbálkoztam azzal is, hogy az aksi és a kábel nélkül 30mp-ig lenyomva tartom a power gombot, majd utána hálózatról bekapcs, de ugyanez az eredmény. Gondolom egy bios reset még segíthetne, de fogalmam sincs, hol van az elem. Tudnátok segíteni, hol találom és hogyan szedjem ki? Esetleg más megoldási javaslat?

Köszönöm.

(#30638) albi31 válasza AirBundy1 (#30637) üzenetére


albi31
senior tag

..és most sehogy sem akar indúlni?...mármint az első felállással,vagyis csak 2GB-l benne?

(#30639) AirBundy1 válasza albi31 (#30638) üzenetére


AirBundy1
tag

Sajna úgy sem. Szerintem mindannyiszor jól a helyére pattintottam a ramokat. Előfordulhat, hogy fizikailag tönkretettem a slotokat? Esetleg csak megbolondult a bios ramkezelése?

(#30640) Dell XPS válasza AirBundy1 (#30639) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Az SM-busz reset-nél vártál 3-4 percet az indítás előtt?

Üdv, Dell XPS

(#30641) AirBundy1 válasza Dell XPS (#30640) üzenetére


AirBundy1
tag

Nem, rögtön indítottam. Újra megpróbálom így.

(#30642) Szlovi válasza zolee3000 (#30635) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Jó lesz! Főleg a Radeon miatt :K .
A PS miatt ez jobb választás, mint egy AMD-s gép.
Nekem is ProBook-om van,de csak az alap i3-as dedikált VGA nélkül,bár én asztali gép helyett használom,úgyhogy ezen a téren nincs nagy igénybevétel.
Saját tapasztalat:
Hiába a dedikált transzkódoló ( Intel Clear Video HD ) a prociban,közel sem olyan zökkenőmentes a videózás, mint egy Radeonnal vagy Geforce-val :K

(#30643) Csujo válasza NEMO1968 (#30526) üzenetére


Csujo
csendes tag

Köszönöm a választ,a #30522 témámra, ha így áll a dolog akkor gondolom csak az alaplap csere jöhet szóba!
Lefuttattam egy HP oldalról letölthető rendszer diagnosztikai tesztet.
Ez adott egy olyan hibát,amit nem nagyon értek!

Parallel port: Control register test: Test failed error code 004001016 strobe line error.
Make sure there is no external device attached to parallel port.

Nos mivel nincs is az alaplapon LPT port nem is lehetséges csatlakozni hozzá!
Ez a dolog hogyan értelmezhető ,vagy éppen ez adja az alap problémát a lassúságot?
A biosban letiltottam az Parallel portot ,de nem változtat semmit!
Véleményed szerint van e jelentősége ennek?
De köszönöm a többiek véleményét is!

[ Szerkesztve ]

József

(#30644) KisBundi


KisBundi
őstag

Megint baj van a Compaq 615-el :(((
Pontosan nem tudom még mi történt, de barátnőm állítása szerint netezés közben fekete képernyő amin két sor fehér karakter amiben vmilyen kulcsot kért, majd kikapcsolt. Most ha bekapcsolja, akkor el kezdi tölteni a windowst majd megáll és nem megy tovább.. :(
Ez lehet hardveres hiba? :F

(#30645) zolee3000 válasza Szlovi (#30642) üzenetére


zolee3000
tag

Köszi a hasznos infókat!

(#30646) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!

Tegnap este a notebookom használat közben egyszer csak elkezdett nyikorogni, és lefagyott.
Nem az a klasszikus olvasófej hiba hangja van,inkább olyan, mint egy ajtónak. Újraindítottam, a bekapcsoláskor szép csendes, de amikor tölteni kell a rendszert, akkor megint jön a nyikorgás. Egy darabig nem történik semmi, majd megjelenik a kijelzőn, hogy melyik rendszert akarom betölteni (csak egy van, w7), majd utána megint semmi. Csak akksi kivétellel lehet leállítani.
Javítható hiba? Gazdaságosan javítható hiba? Nem garanciális, 3 éves HP 610 Core2Duo.

Köszönöm!

(#30647) NEMO1968 válasza Csujo (#30643) üzenetére


NEMO1968
őstag

Először is ne légy elkeseredve,nem biztos hogy alaplapot kell cserélned.
Ajánlom KillHates kollégát,vele vedd fel a kapcsolatot.
Lehet hogy javítható is lenne a masinád.
Én ennyire nem vágom sajnos a kérdést,de beszélgettem vele,mikor az én gépem műtötte,és ott került szóba az északi híd.
Okozhat ilyen rettenetes lassulást,mikor látszólag minden rendben van.
HDD milyen állapotban van?
Esetleg még azt megpróbálhatod kicserélni,úgy mit mutat.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#30648) Répapüré válasza Underground2 (#30603) üzenetére


Répapüré
tag

Köszi a tanácsot, a hőfokokkal van némi gond, most, hűtőpaddal 50-52 fok.
Játéknál több.
Legalább a vinyó hőmérséklete mindig jó.:)
De ha azt mondod, ennél az AMD procinál különben is magas a hőfok, akkor reményeim szerint ezt tervezésnél figyelembe vették nem biztos, hogy sokat segít a tisztítás, de mindenképpen ajánlott. Lehet, még soha nem volt.Egy szervizben levegővel átfúvatták szétszedés nélkül és hűtőpadot ajánlottak, de meg fogom fogadni a tanácsod és kitisztíttatom.
Most azon gondolkodom ,a 2 db egy GB-os DDR2-es memóriát érdemes e DDR3-asra cserélni,vagy két db 2 GB-osra...
Félek, hogy ez további melegedést okoz.Négy GB-ot talán még tud kezelni az alaplap...
Gondlom a DDR2-est nem szabad keverni DDR 3-assal...
Memóriánál is számít a MHz, aminek a jelentőségével totál nem vagyok tisztában.
2GB DDR2-est 800 MHz-el láttam 8800 t-ért és ugyanitt
4GB DDR3-as 1333 MHz.es 7200 Ft. /Mindkettő Kingston/

Nem látok tisztán, hogyan áraznak és azt sem tudom,a laptopm kezelne e DDR3-ast ?
Mivel nem értek hozzá, józan paraszti ésszel érdemesebb a nagyobb teljesítményűt olcsóbban megvenni...
Lehet, gyártástechnológiai oka van az árkülönbségnek, de igazából gőzöm sincs ezekről a dolgokról.
Ha van valakinek kedve válaszolni, megköszönöm, hátha van itt más is aki ennyire tudatlan mint én és hasznos lehet számára az infó.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#30649) NEMO1968 válasza Répapüré (#30648) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Remélem még nem késtem el,és nem vásároltál memóriát.
A DDR-2 és a DDR-3 memória fizikailag is más.
Nem fogod tudni beletenni a DDR-3 RAM-ot a DDR-2 foglalatba.
Mindenképp derítsd ki,milyen kell a gépedbe.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#30650) Boogie33


Boogie33
senior tag

Hali.
Segítséget szeretnék kérni , honnan tudnák leszedni egy driver packot egy HP 630-hoz mert túrom a netet de nem találtam. Hangsúlyoznám hogy packot szeretnék mert a HP oldalán van mindenféle de mindenhez legalább 5 fajata van és nem tom hogy melyik kell.
Win 7 Home Premium 32.

Köszi. :R :R

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.