Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30351) Renegade100 válasza Peczek (#30348) üzenetére


Renegade100
csendes tag

nekem win7 van és 4 Gb ad meg önmagától és 4 GB ram is van a gépben

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30352) Peczek válasza Renegade100 (#30351) üzenetére


Peczek
aktív tag

32 v. 64 bites az OP rendszer ?

[ Szerkesztve ]

(#30353) Renegade100 válasza Peczek (#30352) üzenetére


Renegade100
csendes tag

természetesen 64 :)

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30354) Peczek válasza Renegade100 (#30353) üzenetére


Peczek
aktív tag

Ja kérem ...

(#30355) Tibetan70


Tibetan70
csendes tag

Sziasztok
HP Sleekbook kijelzőcsere után. Eredetileg 1368x768-as van benne, ugyanilyenre csereltek. Am azota 1280x800-ban működik, s állítani sem lehet. A képernyő jobb oldalán függőlegesen egY kb 2 centis fekete csík van. Gondolom, itt jön ki a felbontásbeli különbség.
Valakinek van ötlete a probléma megoldására?
Köszi

(#30356) Renegade100 válasza Tibetan70 (#30355) üzenetére


Renegade100
csendes tag

mivel "állítólag" garis a géped ajánlanám a HP magyarországot.. minden terméktámogatás és driver a rendelkezésükre áll...

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30357) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Kollégák, erre esetleg tudok valami okosat? :U

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30358) Hisztogram válasza adidas4death (#30332) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Próbáltad már valamelyik HDD image cloning programmal ? Norton Ghost például képes bootdisket csinálni belőle.

(#30355) Tibetan70 erre nem tudok mit mondani rossz hardver

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#30359) Renegade100 válasza adidas4death (#30357) üzenetére


Renegade100
csendes tag

ahogy érzem a 4 újra nem engedi kiírni

ezt nem lehet elmenteni egy külső meghajtóra vagy image fájlba a gépre és onnan bármely adathordozóra átmásolni?

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30360) adidas4death válasza Hisztogram (#30358) üzenetére


adidas4death
aktív tag

de lehetne azzal is de az az aktuális, már belakott rendszert mentené le. A HP progija pedig a friss telepitési állapotot akkor inkább felteszek én egy win7-et "valahonnan" (mivel erről itt nem beszélünk ;] )

Renegade100
engedi a 4.-et kiirni akárhányszor mert nem tudja befejezni az irást. mindi kidobja a lemez ellemőrzés résznél, hogy "nem lehetett befejezni a műveletet" vagy vmi ilyesmi. :/

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30361) adidas4death válasza Vigneau (#30336) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Van esetleg javulás teljesitményben ezzel a catalyst-al? ,egéri-e a gyárit erre cserélni?

Nekem is 6770M-van, és gondoltam megkérdezlek, hogy érdemes-e felrakni, és hogy attól, hogy modolt, nem csinál-e gebaszt a notin.

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#30362) Renegade100 válasza adidas4death (#30361) üzenetére


Renegade100
csendes tag

kipróbálni mindenképpen érdemes, ha nem jön össze még mindíg visszateheted a gyárit!

viszont mielőtt bármilyen drivert felteszel az aktuálist töröld a rendszerben az eszközkezelőnél, legalább is nekem erre nagyon háklis a rendszer....

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30363) Renegade100 válasza Renegade100 (#30362) üzenetére


Renegade100
csendes tag

adidas4death

és amit ajánlottam azokkal a lehetőségekkel mi a helyzet egy image fájlt generálni könnyebb és ingyen is van :)

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30364) Vigneau válasza adidas4death (#30361) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezzel a verzióval nincs gondom, de a 12.11-es csinált hülyeségeket. Szerintem ha van kedved hozzá és némileg szeretsz kísérletezni, akkor tedd csak fel. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#30365) Hisztogram válasza adidas4death (#30360) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

A recovery partitiont is lehet klónozni, pl Pated magic - bitről bitre klónoz egész meghajtókat.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#30366) AxBattler válasza Dell XPS (#30350) üzenetére


AxBattler
félisten

You can count on me, bro! :D

Egyébként, ha kell vkinek ilyen sata-usb3 kábel, az szóljon. A jövö héten fogok rendelni belőle, ha véget ér a kínai újévi banzáj...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30367) ttyborg


ttyborg
csendes tag

Hali!

Remélem jó helyre írok. Van egy HP Compaq Presario CQ56 150sh notebookom, és igencsak meghalt benne a processzor, mert nem bootol, teljesen fekete a képernyő, és villog a Caps Lock (ami a hibakód tábla szerint CPU hibára utal). Annyit tudok, hogy Socket S1-es AMD proci van benne. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen procit ajánlatok, ami jó csere egységnek (esetleg linket, ha tudtok küldeni), vagy mire figyeljek vásárlásnál?
Előre is köszi a választ!

Szerk.: Nem kell félnem esetleges plusz problémáktól, pl.: a proci foglalatnak is annyi, és a cserét is elronthatja?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/Pipacs

(#30368) Dell XPS válasza AxBattler (#30366) üzenetére


Dell XPS
veterán

When the need arises for a new laptop, I will count on you!

Egyébként egészen jó darab, gondolkodom rajta..

Üdv, Dell XPS

(#30369) Dell XPS válasza ttyborg (#30367) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Biztos, hogy a processzor a hibás, nem egy gyakori eset? Nem kell félned semmi mástól, ha csak a processzor ment tönkre. A user manual-ban látod, hogy milyen processzorokkal jött a típus, ez ad némi tájékoztatást...

AMD V-160 processzor (2.4 GHz)
AMD V-140 processzor (2.3 GHz)
AMD V-120 processzor (2.2 GHz)

Üdv, Dell XPS

(#30370) Renegade100 válasza ttyborg (#30367) üzenetére


Renegade100
csendes tag

ha nincs más baja még enyit érdemes beletenni, de ha más baja is van akkor én azt gondolom érdemesebb alkatrésznek eladni (utolsó forgalmazás 2011 extrem digital 78.000 Ft)

én a helyedben keresnék egy barátságos szervizt ott taliznátok az eladóval és ott be tennék a procit

1, biztos lehetsz benne hogy ha csak az a baja jó procit kapsz
2, kiderül hogy csak ez-e a baja( rossz hiszeműség fel sem merül bennem hogy rossz proci jön)

Szerintem

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30371) WimmerZoli


WimmerZoli
csendes tag

Sziasztok!
Segitség kellene nekem mert vettem egy hp 650 es notbookot,melyen win 8 volt egy fél ora alatt idegrohamot kaptam töle igy betoltam egy win7 telepitőt,legyalultam a rendszert,most meg nem akar magátol bootolni. :( Fent van ugyan a rendszer,de ha ujra inditom akkor csak a biosba belépés után tudok nagy nehezen a renszerbe bejutni. :(
Valahova eltüntettem a boot cuccukat ugy fest. Mit tudok tenni??

(#30372) Renegade100 válasza WimmerZoli (#30371) üzenetére


Renegade100
csendes tag

Nos a baj az hogy az új laptopok gyári OEM windost kapnak, már ha a licensz megvan rá vásárolva ebbe estél te bele.

Sok cikk van a neten arról hogyan is kezeld a dolgot hivatalos fórumon ne várd hogy illegális dolgokra sarkalljon valaki is(de van rá megoldás)

Sok eseteben egy OEM verziós Win7 sem oldja meg a gondot hiába rendelkezel gyári matricával( a verziónak egyezni kell a serial koddal)

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30373) ttyborg válasza Dell XPS (#30369) üzenetére


ttyborg
csendes tag

Eszerint a táblázat szerint néztem a hibakódot: http://tinyurl.com/azjnqgr
Azaz igazság, hogy nem tudom, mi miatt történhetett, mert eddig még nem volt ilyen. Legutoljára tegnap este tudtam hiba nélkül használi a gépet, nem csináltam semmi különöset, csak CS:S játszottam egy kicsit, meg a netet böngésztem, kikapcsoláskor normálisan állt le a gép. Rendszert frissítettem, de az nem hiszem, hogy ilyet okozna (Lubuntu 12.04.-et használok).
Néztem support fórumokat, de nem jutottam sokra, hard resetet írták, de változás nem történt.

http://steamcommunity.com/id/Pipacs

(#30374) WimmerZoli válasza Renegade100 (#30372) üzenetére


WimmerZoli
csendes tag

Az volt a bajom hogy a win 8 30 perces használata után az agyvérzés kapott el,mert valami kezelhetetlen,ezért probáltam volna ettől megszabadulni. De most nem akar bootolni,ha valaki segitene hogy küzdjem le a problémát,nagyon megköszönném. Ha forumon nem is privátba kaphatnék segitséget?

(#30375) Dell XPS válasza WimmerZoli (#30371) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Próbáld meg egy "jó" telepítő lemezzel indítani (Win7 SP1), ill. egy külső particiónáló programmal "legyalulni" a merevlemezt, még ez is segíthet rajtad...

A merevlemez teljes törléséhez használható még a HirensBootCD-t is....

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#30376) WimmerZoli válasza Dell XPS (#30375) üzenetére


WimmerZoli
csendes tag

Eddig működö képes volt a renszerlemezem asztali gépen,igy nagyon meglepett hogy nem tudok mit kezdeni ezzel. :(

(#30377) mutyi


mutyi
őstag

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek Elitebook 8460p-je.
Ha igen, egy kis kooperációt kérnék,mert még továbbra is egy érdekes jelenség van a gépemmel és szeretném már tudni,hogy ez a gépemmel egyedi eset vagy esetleg szoftveres.
Szóval most hoztam vissza a szervízből ahol nem tapasztalták a hibát Windows 8 alatt,így tegnap újra feltettem a Windows 7-et, a decemberi intel hd driverrel,ami a legújabb és megint csinálja a hálósodást az egész képernyőn 5 mp után,ha nem érek a kurzorhoz.
Az októberi intel hd driverrel is csinálta,szóval tuti valami baja van,de szeretném, ha valaki megerősítene, hogy nála nincs ilyen gond a legfrisebb driverekkel sem.
Az a durva,hogy mikor megmozgatom a kurzort,akkor eltűnik az egész képernyőről, viszont olyankor is én látom halványan,pont annyira,hogy engem zavar, de a szervíz szerint nem látható semmi.
Eskü olyan mint amikor beleégne a képernyőbe és ezért nem tűnik el akkor,se mikor mozog a kurzor.
PErsze nem plazma, így elvileg ez nem lehetséges tudtommal.

(#30378) Thusor válasza mutyi (#30377) üzenetére


Thusor
őstag

Tegyél fel egy linux liveCD-t. Használd onnan a gépet pár óráig, napig...ha ott is jelentkezik aprobléma akkor biztos, hogy nem szoftveres vagy driver gond.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#30379) mutyi válasza Thusor (#30378) üzenetére


mutyi
őstag

Próbáltam már és úgy emlékszem, hogy konkrétan ez az 5 mp utáni erős rácsosodás nem jött elő, viszont ott is ugyanilyen rossz gyenge minőségű a képernyő. Nem akartam vitatkozni a szervízzel, de basszus ha valakinek jó a szeme, akkor nyilvánvalóan látszódik, hogy alap esetben is valami nem kóser vele. Pont ott jön elő a rácsosodás mindenhol, ahol alapból is látszódik,hogy halványan csúnya rácsos.
Nem beszélve arról, hogy olyan is volt már, hogy elkezd rángatni a kép, bejentkezéskor meg kijelentkezéskor mindig csinálta, de volt hogy menet közben is.

Jah és ami a legfontosabb!!!!!
Csak akkor rácsosodik a képernyő, amikor nincs rádugva a gépre a töltő. Ha töltőről megy, akkor érdekes módon nincs 5 mp után semmi.

Szóval tuti hogy valami nem kóser, nem értem a szervízt miért nem vizsgálják meg normálisan. Csak be volt kapcsolva 2 napig és nézték hogy látnak-e valamit. De hogy rádugtak volna a kijelző helyett egy másikat és azzal is megnézték volna, esetleg kértek volna egy alaplapot,,,,

(#30380) adlersson


adlersson
aktív tag

Nohát olyan gondom lenne, hogy a kb. 2,5 éves HP G62 című laptopom tegnap játék közben hirtelen kikapcsolt. Egyből nem is lehetett újra bekapcsolni, mert nem reagált semmire, viszont fél órával később megint működöttrendesen. Újra elindítottam a játékot, de ezúttal figyeltem a hőmérsékleteket is, de nem volt melegebb mint általában. Aztán kb 15 perc után ismét kikapcsolt és azóta nem is lehet egyáltalán bekapcsolni. Ma reggel mikor próbáltam ment kb 5 mp-et majd leállt. Utána a bekapcsológomb megnyomasara csak felvillannak a fények de semmi nem történik. Kuka a gép vagy érdemes még beadni szervízbe?

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#30381) Dell XPS válasza ttyborg (#30373) üzenetére


Dell XPS
veterán

Én azért kivenném a merevlemezt, majd a memória modulokat is felváltva, és megnézném úgyis...

Üdv, Dell XPS

(#30382) Dell XPS válasza WimmerZoli (#30376) üzenetére


Dell XPS
veterán

A notebook az más, próbáld meg szerintem a kettő alternatíva közül az egyiket, hátha történik valami pozitív változás...

Üdv, Dell XPS

(#30383) mutyi


mutyi
őstag

Na közben úgy néz ki megtaláltam a hiba nevét.
screen door effect
Ez a neve és valóban, nálam is ez látszódik alapból is halványan.

Közben megtaláltam a megoldást arra, hogy mikor erősödik fel ez a jelenség 5 mp után,mikor akksiról megy a gép.
Az intel grafika vezérlőpultjában az energiaellátás menüben ha kiválasztom hogy akksiról üzemelés, akkor van egy ilyen beállítási lehetőség: képernyőfrissítés váltás (40)
Ezt nem lehet módosítani, legalábbis a 40-es értéket nem.
Ha ebből kiveszem a pipát,akkor nem csinálja akksiról sem 5mp elteltével.
Ez szerintetek amúgy normális?
Ez alapból be van kapcsolva,szóval nem szabadna ilyet produkálnia.

(#30384) ttyborg válasza Dell XPS (#30381) üzenetére


ttyborg
csendes tag

Megpróbàltam kihúzni a vinyót, áttettem a ramot, ill. nélküle is próbáltam indítani a gépet, de mind hiába, nincs változás.

http://steamcommunity.com/id/Pipacs

(#30385) Tibetan70 válasza Renegade100 (#30356) üzenetére


Tibetan70
csendes tag

A savanyú a szőlő effektus...
:D :( :D :( :D :( :D

(#30386) Dell XPS válasza ttyborg (#30384) üzenetére


Dell XPS
veterán

Háát...ez tényleg "gázos", ezt a hard-reset-et miképpen végezted el? Szereltél már többször laptopot, mert ha igen, akkor ez nem lesz nagy "történet", mivel jó azt kipróbálni a megvétel előtt és kiderül.

Üdv, Dell XPS

(#30387) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

ProBook 4525-ös (AMD RS880MD / AMD Athlon II P340) felismerne egy 1Tb-s merevlemezt a gyári 320Gb-os 7200rpm-es helyett? Mert kezdem kinőni a 320Gb-ot, mivel elég sok filmet és zenét tárolok rajta (asztali gépként használom), ezért gondolkodom rajta hogy kapna egy nagyobb HDD-t, ha más nem akkor egy külső hordozható HDD-t (bár a belsőnek jobban örülnék, mert így kevesebb helyet foglalna).

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30388) ttyborg válasza Dell XPS (#30386) üzenetére


ttyborg
csendes tag

A hard-resethez kihúztam a tápkábelt, kivettem az aksit és a bekapcs gombot nyomva tartottam 30-60 mp-ig.

http://steamcommunity.com/id/Pipacs

(#30389) Renegade100 válasza Tibetan70 (#30385) üzenetére


Renegade100
csendes tag

a kérdésre válaszoltam azok szerint amit tudok hogy mitől jutottál erre a következtetésre az már a te agyszüleményed

Ez a topic nem erre való ne szemeteld össze..

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30390) Dell XPS válasza ttyborg (#30384) üzenetére


Dell XPS
veterán

Még annyi jutott eszembe, hogy írjál Albi31 kollégának, Ő elég régóta javítja a HP-és gépeket és valószínűnek tartom, hogy van processzora is hozzá. Lehet, hogy v.mi jó megoldás is születhet számodra vizsgálattal.

Üdv, Dell XPS

(#30391) Renegade100 válasza Tothgera30 (#30387) üzenetére


Renegade100
csendes tag

640 GB mindenképpen mert szerelték azzal is hogy 1 Tb elbír-e szerintem igen de hitelesen nem tudnék igent mondani rá

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30392) Tothgera30 válasza Renegade100 (#30391) üzenetére


Tothgera30
Ármester

640-750Gb az tuti. De 1Tb iránt érdeklődnék. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30393) Tibetan70 válasza Renegade100 (#30389) üzenetére


Tibetan70
csendes tag

Egyrészt te csak feltételezel, s csak szeretnél tudni bármit is.
Szakmai kérdést tettem fel, így azt is várok.
Ha ez neked nem megy, csak mószerolni más topikokban, akkor egyelőre te szemetelsz...
Ne tedd!

(#30394) Renegade100 válasza Tibetan70 (#30393) üzenetére


Renegade100
csendes tag

akkor leírom hogy te is megértsd a "géped" drivere nem megfelelő és ez nem következtetés ez tény amennyiben nem találsz rá megfelelő drivert a Hp honlapján marad a vadászat de ha visszaolvasol van rá megoldás pár hsz -elött mielőtt megkérdezted...

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30395) elgolfo


elgolfo
csendes tag

Sziasztok.
Ha valaki tud, segítsen légyszi.
Újra kéne nyomni a windows-t (win 7 x64) a backup partícióról, a hp saját menüjét használva. Na ebben a menüben van valami olyasmi, hogy: "windows újratelepítése ahogy vettem" (vagy ehhez hasonló, már nem emlékszem pontosan.) Ezzel már egyszer újraraktam, minden szép és jó, csak azóta partícionáltam is, szóval a kérdés az: Ha ebből a menüből rakom újra, akkor törli a partíciót amit én hoztam létre, vagy alapesetben csak a C-t használja és oda települ?
Tudom, hogy lehetne máshogy is, de nekem tetszenek a hp-s cuccok, szóval így akarnám!
Az új meghajtó (amit már én csináltam) tele van fontos cuccokkal, szóval nem szeretném elveszíteni!
Próbáltam a hp ügyfél sz. érdeklődni, de garancia nélkül már nem állnak velem szóba!

Ha valakinek van erről tapasztalata, az légyszi írja már le!

Köszi szépen!

(#30396) Renegade100 válasza elgolfo (#30395) üzenetére


Renegade100
csendes tag

a tapasztalataimat írom le.

Sokféleképpen próbáltam windost telepíteni de igazán csak az lett jo és hosszan tartó amit teljesen újra telepítettem.

Én azt mondom kérj egy külső meghajtót mentsd el amire szükséged van.

van rá lehetőség hogy helyben hagyja a patrición lévő fájlaidat, de én a tapasztalataim alapján nem ajánlom.

De biztos vannak még itt akik sok win drivert tettek fel biztos ők is elmondják a tapasztalataikat.

Jogi segitségnyújtás!!! ha segítség kell írj privátot. NE UTALJ ELŐRE!! Tessék végre más kárán tanúlni!!

(#30397) Dell XPS válasza elgolfo (#30395) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

A recovery system menüből való visszaállítás töröl mindent a merevlemezről, ergo visszarakja az eredeti állapotot, ahogy megvásároltad.(F11)

Üdv, Dell XPS

(#30398) Dell XPS válasza Tothgera30 (#30387) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Kezeli a chipset és a BIOS is felismeri. [link]

Üdv, Dell XPS

(#30399) elgolfo


elgolfo
csendes tag

Köszi szépen a gyors válaszokat! Sajna én is ettől féltem, ezért nem mertem eddig belevágni!

(#30400) adidas4death válasza Renegade100 (#30363) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Tisztelet!

Na, végre sikerült, a sokadik lemezzel ne kérdezzétek h hanyadik nem akartam számon tartani XD elkezdeni a recovery-t az SSD-re. :K

Mostmár ott tartok, ogy kijött a HP saját kis képernyője (Zöld HP fejléc, és amennyire az olaszből igen olasz, mivel ez a HP RENEW programjából van és olaszból jött, zsir ujan bontatlanul ki tudom hámozni már drivereket, software-ket telepit, 2 telepitési csik van, párszor ujraindult már de halad) úgyhogy halad a dolog.

Addig egy másik notival leszedtem a magyaritást és megy is fel rá amint készenvan az install. :DDD

Upd.: azóta már a notiról irok, magyaritva, sikerült a recovery fullos minden ;)

El is teszem jó helyre a recovery DVD-ket ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.