Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) NoLF válasza Integra (#6900) üzenetére


NoLF
addikt

előző hétre azért nem lett kész mert elcsúsztak a munkákkal a srácok, most meg hétvégére elment a festő egy tanfolyásra, úgyhogy csak hétfőn fog tudni hozzákezdeni...
na mindegy, használva úgysem lenne, csak annyira várom már hogy újra a régi pompájában láthassam...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#6902) (Kolombusz) válasza Petie (#6893) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor meg járhatna fényezetlen motorháztetővel, mert úgysem látszik. :U
Van egy szint, ami felett hülyeség vigyázni az autókra. Na pl. ez már az szerintem. Ezek használati eszközök, azért vannak, hogy elvigyenek A-ból B-be. Van amelyik lomhán, van amelyik nagyon gyorsan, élvezetesen, van amelyik kényelmesen, de a lényeg ugyanaz.

(#6903) Integra válasza (Kolombusz) (#6902) üzenetére


Integra
titán

jobban jár egy teljes 3m fóliázással
kapni náluk komplett átlátszó fóliáza védelmet.
csavarhúzós köcsögök ellen is tökéletes!!
csak egy kisebb vagyonba kerül

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6904) VTI-Totya


VTI-Totya
tag

Nem ide vág, de ha érdekel valakit, egy megbízható haver adná el.
(ha nagy hülyeség amit akar, azért szóljatok :) )

Eladó ez:
http://www.asus.com/products.aspx?l1=5&l2=26&l3=316&l4=0&model=1219&modelmenu=2

A modell az AP012, amiben is a gyari leirasabol a kovetkezok vannak:

Intel® Core™ Duo Processor T2400
2GB DDR2/667
100GB winyo
DVD Super Multi: 5X/8X/4X/8X/4X/24X/10X/24X/8X
Li-Ion 9 cells: 7200mAh, 3S3P, 79.92WHrs

Gari sajnos mar csak 1 honapig lesz ra, de most van szervizben, ahol rendberakjak szepen.
Kap nemsokara egy uj kulso burkolatot, igy mondhatni "gyarilag" fel lesz ujjitva teljesen.

Jatekra is hasznalhato. Kiszolgalt szepen.

Az ara 130e.

Ha tudtok valakit akit esetleg erdekelhet, megkoszonnem.

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#6905) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Honda Insight - 2009

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6906) !Overdose! válasza Winner_hun (#6905) üzenetére


!Overdose!
őstag

Teljes mértékben el tudnám képzelni magamnak! :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#6907) xcbiker válasza Integra (#6903) üzenetére


xcbiker
addikt

Este jössz? viszek muffint :)
De már többet mint múltkor...

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#6908) zolynet válasza Winner_hun (#6905) üzenetére


zolynet
addikt

az eleje még csak csak, de a seggén még gondolkodhattak volna a tervezők ... amúgy meg tuti autót csináltak megint

Life is too short to stay stock!

(#6909) Integra válasza !Overdose! (#6906) üzenetére


Integra
titán

ennyiből veszek egy 1.8-as ES civic sedant, 7 literes fogyasztással amivel szarrá veri környezetvédelemben is a kategória 98%-át :)
és még megy is ha kell

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6910) orbano válasza Winner_hun (#6905) üzenetére


orbano
félisten

Ez a kocsi is jól mutatja, hogy a hibrid csak egy fél-, vagy átmeneti megoldás a benzinmotorok leváltásáig (ezt talán pont a Hondánál mondta valaki).
A fogyi elég nagy csalódá, én iylen 3 litert várnék egy hasonló kocsitól városban :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6911) (Kolombusz) válasza Integra (#6909) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jawazze, ez a hibrid technológia parasztvakításra jó, másra nem.
Apám régi Primeraja ennyit fogyasztott és erősebb volt (1.6 103ló). Jah, mellesleg azóta eltelt 15 év és csak ennyit tudnak felmutatni.

Persze az ki lenne tiltva a belvárosból. :W

[ Szerkesztve ]

(#6912) Snoop-y válasza xcbiker (#6907) üzenetére


Snoop-y
veterán

Helyes én megyek :K :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6913) xcbiker válasza Snoop-y (#6912) üzenetére


xcbiker
addikt

párod is?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#6914) Integra válasza xcbiker (#6913) üzenetére


Integra
titán

hozzá muffint:DDD
mondjuk én most tömöm az ungárise donpepe pizzát az arcomba, de lesz addigra hely nekije ééé:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6915) maul01 válasza marsu (#6873) üzenetére


maul01
csendes tag

En angliaban elek itt vasroltam egy ilyen kocsit 2.0i benzinest (1997) imadom gyors kenyelmes megbizhato es nagyon tetszik a formaja igaz az enyem automata valtos (kenyelmi szempont volt nalam) nalam elso a kenyelem mivel nem vagyok egy kis darab emberke de remekul elferek benne hely problemakal nem kuzdok. Motorikusan meg bizhato nekm a kotelezo szervizeken mast nem kellet csinalnom rajta a masfel ev allat pedig mindenap hasznalom napi 100-150 km autozom futomu errol azert nem tudok tanacsot adni mert en nem magyar utakon hasznalom az autot es meg magyar utat nem lattot (szerencsere)elektromos problema nem volt azert a kasznit nezzd att a kuszobot az razos pont lehet kipufogot is nem e lyukas.Szerintem kituno valasztas gyors kenyelmes megbizhato (es jol nezz ki) ja a futomu nem kell tartanod tole ragaszkodik az uthoz hiszen Honda :K remelm tudtam segiteni ha van kerdesed szivesen valaszolok

(#6916) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Váhháhááááá;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6917) marsu válasza maul01 (#6915) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Köszi szépen az infót.

Én is gondolkodtam automata váltós autóban, kényelem szempontjából sokkal komfortosabb, de én szeretek váltani ... A méretével biztosan nem lenne gond, én is több vagyok mint 180cm. A csomagtartó mérete is bőven megfelel.

Press any key to continue ...

(#6918) marsu válasza Winner_hun (#6916) üzenetére


marsu
addikt

Hmmm ...

A félistenek is Hondával járnak?

:U

Press any key to continue ...

(#6919) Petie válasza marsu (#6918) üzenetére


Petie
veterán

hát látod látod :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6920) Integra


Integra
titán

tegnap éjjeli beszélgetés alapján a pajsero mellé beszállt még egy versenyző a buliba:
hyundai santa fe
csak és kizárólag ezzel a 125 loavs, 2 literes dízellel és ezzel a kasztnival
(szinte az egész autó mitsubishi)
[link]
[link]
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6921) orbano válasza Integra (#6920) üzenetére


orbano
félisten

összkerékmeghajtás? csak a központi difi zárható. ez max arra jó, hogy kigyere a kertből ha nagy a sár :) persze ha földúton, hegymenetben, stb nem akarjátok használni, akkor oké, de ha már terepjárót veszel és ott a pajero normális hajtáslánccal... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#6922) Integra válasza orbano (#6921) üzenetére


Integra
titán

tomitsu meg faterja másfél éven át kínzott egy ilyet és csak jót tud mondani róla.
nem hardcore hajtáslánc, de maximálisan megbízható, nagyon biztosan vezethető, nagyon stabil, bitang jó futómű, ő lepődött meg a legjobban az autón, de ő még a pajeronál is jobban ajánlja ezt, pedig maga ellen beszél bizonyos fokig.
apja most is sír az autó után.
tomitsu véleményére meg ilyen eléggé adok :U
és van valami ami még a santafé mellett szól: a pajerot sanszosabb hogy ellopják kint..
és azt mondta még hogy pajeronál nagyon ritka esteben egész elképesztő hibákat tud produkálni a motor. mint hogy szakad a vezérműszíj. semmi utalás, jel nincsen rá, és egyszer csak csatt. ő maga sem érti miért. de a legtöbb pajero soha nem megy tönkre szintén, de valszeg nem ok nélkül hozta ezt fel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6923) Integra válasza orbano (#6921) üzenetére


Integra
titán

2x
lehet törölni

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6924) orbano válasza Integra (#6922) üzenetére


orbano
félisten

amennyiben tényleg nem megy a kocsi nehéz terepre (szántás, erdészeti utak hegyekben, stb), akkor elhiszem, hogy jó ez az összkerekes cucc. Kisebb kaptatókon felmegy hóban, fagyban, sárban, télen jó egy felsózatlan/nagyon latyakos, fagyott úton bekapcsolni a fix 4x4-et, de ennyi. a hunyadikat mi is szeretjük, van a családban egy galloper, az megy tökön babon át és semmi baja. kocka pajero koppintás, kicsit fapados, de szeretnivaló jószág (ezzel felezővel, első diflock nélkül is mentünk már olyan helyen, hogy tériszonyom volt :) ).

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#6925) Integra válasza orbano (#6924) üzenetére


Integra
titán

amerre megy apám, ott anyám 1.4-es civicje is helyt áll, bár azért amikor a hágókon megy át, oda már kevés szegény, vagyis ott is becsülettel átrongyol, de 1.4-es motor oda már csak motorocska.. :DDD
és a kamionos csattanás óta, asszem apám egy kicsit átértékelődött. arra a környékre kevés a civic. bár még magyarázza magának, hogy jó az, de közben meg írja hogy nézi az outlander turbo-t is, mert most 6 milkoért utána vágják.. :)
de az meg egy benzintemető, evo blokk ide vagy oda, hatalmas fenntartási költség és azt is sajnálnám oda ki..

németeknél milyen szép darabokat találni:
[link]
[link]
[link]
csak fizesd ki még ezeknek a mocskoknak az eu ellenes regadót...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6926) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hátsó dob hogy van felfüggesztve? Lehet azt cserélgetni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6927) NoLF válasza Winner_hun (#6926) üzenetére


NoLF
addikt

a dobot vagy a felfüggesztést? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#6928) Winner_hun válasza NoLF (#6927) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha kell akkor mindkettőt. Bár ha olyan egyszerű szerelni mint a poláknél akkor nem kérdeztem semmit:D
Az egyik dobot le, másikat fel. Aztán másikat le, vissza az egyiket. Tegnapi nap nagyon beindított valami dobbeszerzésre, kell nekem is, nincs mese:D

mod: ragzás úgymaradt ahogy nem kellett volna egy átfogalmazás után.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6929) P00By


P00By
nagyúr

Inti ma voltál az aréna plázában? :)

(#6930) Integra válasza P00By (#6929) üzenetére


Integra
titán

nem, lemosva kiglancolva áll a garázsban az autó, ki nem állok:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6931) P00By válasza Integra (#6930) üzenetére


P00By
nagyúr

Akkor jó, mert amit láttam az szinte fekete volt. Pedig elvileg fehér :D

(#6932) Integra válasza P00By (#6931) üzenetére


Integra
titán

ehh. az enyém is délelőtt még fekete volt:(
de aztán délben kiestem az ágyból, kinéztem az albakon, vakító napsütés, és már kapkodtam magamra a ruháim és álltam ki a garázsból autót pucolni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6933) Integra válasza orbano (#6924) üzenetére


Integra
titán

pajero kiesve, kaptam tulajoktól hibalistát, asszem felejtős így sajnos.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6934) Petie válasza Winner_hun (#6928) üzenetére


Petie
veterán

én most vettem importtuning.hu-félét kíváncsi vagyok milyen lesz. remélem köv hétvégén fel is kerül rá + a rendszer :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6935) Integra válasza Winner_hun (#6928) üzenetére


Integra
titán

totyakör után?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6936) Winner_hun válasza Integra (#6935) üzenetére


Winner_hun
félisten

Totya és Sznupi körök után:D
Kegyetlen a VTEC váltáskor a hang, olyan kell nekem is:D Bár félek ha egyszer olyan dobom lesz akkor meg fog nőni a fogyasztásom:F;]
Na de komolyra véve a szót, ha nem lehet cserélgetni akkor felejtős.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6937) TexT-BoY válasza Winner_hun (#6936) üzenetére


TexT-BoY
addikt

miért ne lehetne?
totya is főtette... nem kőlött nagyon mókolni. és totya dobja szerinte még a kulturált fajta, ha nem nyomod nincs hangja:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6938) Snoop-y válasza TexT-BoY (#6937) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen az enyém is ilyen. :D Ha nem nyomom vagy pl most is egyáltalán nem is hallom a parkolóban levő verdát :DD

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6939) Snoop-y válasza Winner_hun (#6936) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ugyanmá 7,7L lett legutolsó vegyes fogyasztásom. Eddig 9,5L volt a max raccsing üzemmódban :D Ha tolod neki majdnem tök mindegy milyen dob van rajta enni fog.
Bár én nem univerzálist vennék rá hanem vmi minőségi cuccot. De akkor már inkább egy komplett rendszert alá :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6940) Winner_hun válasza TexT-BoY (#6937) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mer' mittutodmén hogy ezeken a modern kütyükön mit lehet házilag barkácsolni és mit nem. Kispolákot megjavítom, bármi gondja van (najó, elektromos nagy részétől tekintsünk el meg tán 1-2 apróságtól:D)
De ha lehet és úgy van megcsinálva ahogy én gondolom akkor juhhhé:)
Totya dobja ő szerinte kultúrált vagy te szerinted és csak elírtad?
Nem tudom hogy milyen amikor nem nyomja, úgy nem mutatta:DDD

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6941) Winner_hun válasza Snoop-y (#6939) üzenetére


Winner_hun
félisten

495 km, 40,49 liter benzin. Csak épphogy több mint 8 liter, nekem megfelel. Ha sosenem pörgetném akkor 7,5-tel eljárhatnék simán. Bár én nem sokat pörgetem, azért is ennyi.
Nem tudom hogy mibe fájnak ezek a rendszerek, valami kiinduló árat tud valaki? Középdobot nem ártana cserélni a levált lamellák miatt, hátsó dobot meg cserélgetném. Arra milyet érdemes? Fingom sincs az egészről:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6942) Snoop-y válasza Winner_hun (#6940) üzenetére


Snoop-y
veterán

Még az enyém is "visszahalkul" egyenletes fordulaton. Szerintem az övé kifejezetten kellemesen dörmögős. Erre mondta text, hogy kulturált szerintem.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6943) Integra válasza Winner_hun (#6941) üzenetére


Integra
titán

ez nagyon jó fogyasztás!
rakhatsz szerintem nyugodtan jó kipuffot a régi helyére, de a katalizátorod tartsd meg.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6944) Winner_hun válasza Integra (#6943) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt se tudom mi számít jó kipufogónak:) Bár egyelőre szvsz csak hátsó dobban akarok gondolkodni, vannak azért fontosabb kellékanyagok még a kocsihoz (pl kéne 4 db gyári felni)
...
A benzinmutatót meg kezdem kitanulni:D
Fullosan kb 80km-ig fent van, aztán 200km után már majdnem felet mutat, utána még van 300 km hogy az E betű vonalán legyen, na akkor van még benne 5 liter benzin (akkor gyullad ki a lámpa, mai tapasztalat)

Egyszer biztos megcsinálom hogy 600km-t elmegyek egy tankkal. Sőt, többet is. Legyen 650. Az már inkább kihívás:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6945) Integra válasza Winner_hun (#6944) üzenetére


Integra
titán

én sem.
amire én azt mondom jó kipuff, az drága és sznob és túlárazott.
úgyhogy én dobom a kérdést inkább:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6946) m3tr0 válasza Winner_hun (#6944) üzenetére


m3tr0
senior tag

Csak el ne számold a km-tereket ,mert akkor a tolhatod a benzinkútig...na , az lesz a kihívás. :D

Kipufogódob: hát...amiket én ismerek,azokat szinte mindenki ismeri. Viszont amit én is szívesen felraknék, azok meg nagyon drágák. (Greedy, HKS) Kb.:aranyárban. :D
Jah..persze a nem létező autómra. Szóval csak írogatok...Unatkozom.

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#6947) Winner_hun válasza m3tr0 (#6946) üzenetére


Winner_hun
félisten

Napi számlálót nullázom tankolásnál;)

Mennyi az az annyi? Legalább viszonyítási alapként:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6948) m3tr0 válasza Winner_hun (#6947) üzenetére


m3tr0
senior tag

Találtam Blitz-et,szintén elég durva,már az ismereteim szerint. Mondjuk ez speciel Toyota celicara van 85.000 ft...és már használt.

Közben találtam Civicre Greddy-t újonnan :D
nem olcsó :D

Amúgy szerintem ami elérhető és jól is szól, Remus (bár ettől ráz a hideg,pedig jó)
aztán van ez a WM,ezt nem ismerem, Blitz, Proex...sztem ezek is jók.

De hát nagyon sokféle,fajta márka van.

Jah és Greddy...előbb elírtam.

Egy kis hanganyag Integra+Greddy sztem brutál. Ilyet akarok mosta ide nekem azonnal. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#6949) Snoop-y válasza m3tr0 (#6948) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hát ha Greddy ha nem ez kurva ronda :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6950) Petie válasza Snoop-y (#6949) üzenetére


Petie
veterán

hát ja :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.