Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) Snoop-y válasza Stehe (#34000) üzenetére


Snoop-y
veterán

Helical limited slip differential van a Type-R-ban

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34002) demars válasza demars (#33998) üzenetére


demars
addikt

Néhány kép...

Jobb első:

Hátsók:

Méretileg jók, csak az a Civic felirat... :((( Honda-t kértem... :O

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34003) szőröscica válasza demars (#34002) üzenetére


szőröscica
addikt

Ehhez a világosszürke padlókárpithoz és ülésekhez szerintem nem igazán illik ez a fekete-piros szőnyeg, de ízlések és pofonok. :)

(#34004) LógaGéza válasza demars (#34002) üzenetére


LógaGéza
addikt

7Ghez nem rendelt valaki? Ha minimum ilyen tuti lenne, akkor azonnal leadnám a rendelést :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34005) fi:zi'k válasza szőröscica (#34003) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bár maga szőnyeg jól néz ki, de nekem is hasonló a véleményem. :B
De majd szürke lesz a a szőnyeg is egy idő után. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34006) demars válasza szőröscica (#34003) üzenetére


demars
addikt

Én is gondoltam, talán szürke jobb lenne.. De fekete volt benne, azt megszoktam. Így utólag igazad van... de most már késő bánat... :))

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34007) zolynet


zolynet
addikt

Szombaton bekerült ez-az:

:)

Még nem volt alkalmam tesztelni a fék hatékonyságát, az még várat magára.

Nagy szilentet kell vennem, már ráfér a csere, ki milyet ajánl?
Ilyen szilentet ajánlottak, de csak 1 ember, ami még ugye nem nagy halmaz.
Állítása szerint nem nyüszök, kicsit előtte bezsírozta, semmi baja vele.

Life is too short to stay stock!

(#34008) Snoop-y válasza zolynet (#34007) üzenetére


Snoop-y
veterán

Szilenthez tudok csak hozzaszolni:

Strongflex az jo cucc ( olcsobb alternativaja a Powerflexnek ) Subarusok is hasznaljak nagy megelegedesre.

Zsirozni kell mert kulonben nyuszognek a polyurethan szilentek. ( Enyem is nyuszog itt ott hiaba volt bezsirozva )

Masik tanacs ha lengokarokon is cserelsz akkor minden egyes szilent legyen cserelve a karon ne csak az ami elfaradt! Kulonben a bazi kemeny szilented fogja a gyariakat leamortizalni viharsebesseggel ;]

mod: Sarga?
Hat vesekoved neked se lesz :D

Kivancsi vagyok mit mondasz miutan bekerult. Olyan lesz mintha uj autod lenne ( iszonyat feszes lesz meg fogsz lepodni :K )

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34009) zolynet válasza Snoop-y (#34008) üzenetére


zolynet
addikt

Egyelőre felmérés, lehet hogy jó lesz nekem a piros is.
Nem akarom hogy full gokart legyen. De akkor ez a strongflex jó cucc, legalább már van még egy pozitív visszajelzés. Azt tudom h zsírozni kell mert nyüszög, majd megkenjük kacsazsírral. :DDD

Life is too short to stay stock!

(#34010) Snoop-y válasza zolynet (#34009) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem kell para.

Sargat bele plane hogy palyan is hasznalod! Utcan az mar nem oszt nem szoroz ha poly szilentrol beszelunk.

Nekem a powerflex black series van benne az egy picivel kemenyebb mint a sarga strongflex es meg eletben vagyok :P

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34011) demars válasza BlacKSouL (#33979) üzenetére


demars
addikt

Hihetetlen egy ócska város ez a Csorna... egy nagy tanya! Itt semmi sincs! Voltam 3 festékboltban, barkács boltban stb... sehol sincs akril festék!!! :W
Most rendelem netről, a burkolatot már tegnap levettem, letisztítottam, mondom mára megszárad, lefestem egyszer délelőtt, egyszer este és holnap lakkozom... de most beleköptek a levesembe!!! :O

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34012) zolynet válasza demars (#34011) üzenetére


zolynet
addikt

Munka előtt nem szerzel be anyagot?!?!?! :F
Ez olyan mintha elmennék szilentet cserélni de nem vinnék magammal.
Leadnám a kocsit reggel és délelőtt rendelnék netről anyagot.
Vagy rosszul látom? :F

Life is too short to stay stock!

(#34013) demars válasza zolynet (#34012) üzenetére


demars
addikt

Azért az vicc, hogy nem lehet kapni festéket egy "városban"...
Értem, hogy mire célzol és van benne igazság is, de már többször belefutottam, hogy itt nincs semmi! Mindenért el kell menni Győrbe, vagy rendelhetem webshopból...
Az összes boltban rogyásig vannak a polcok, k.va drága itt minden, vevőt nem látni és nem változtatnak...
Sajnos ez van...
Azért a szilent csere más tészta picit. Amúgy sokszor úgy csináljuk, hogy reggel szétszedjük, beazonosítjuk, hogy mi kell, hogy néz ki stb... megrendeljük, délben hozza a futár (unix, vagy bárdi vagy autonet) utána beszerelés. Így tuti, hogy jót hoznak! Sajnos jártunk már úgy, hogy nem jó alkatrészt küldtek. Természetesen vissza veszik, de így feleslegesen lett szétszedve...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34014) BlacKSouL válasza demars (#34013) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én meg azt hittem Salgótarján a legszarabb ilyen szempontból ;]
Mondjuk Csorna nem megyeszékhely, de ez se kéne hogy indok legyen, mert ez Tarjánnál sem jelent semmit.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34015) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Hjam szombaton le is vizsgaztunk a beepitett xenon projectorral egyutt:

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34016) Winner_hun válasza demars (#34011) üzenetére


Winner_hun
félisten

Papírbolt nincs a környéken?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34017) bbubby00 válasza Snoop-y (#34015) üzenetére


bbubby00
őstag

JÓ a rendszám. :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#34018) Winner_hun válasza demars (#34013) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így tuti, hogy jót hoznak! Sajnos jártunk már úgy, hogy nem jó alkatrészt küldtek.

Mit szedsz? Én is kérek belőle!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34019) demars válasza Winner_hun (#34018) üzenetére


demars
addikt

Ezt nem érteni... :F

Ja már leesett! Úgy értettem, hogy miután többször küldtek nem megfelelő cuccot, inkább előtte kiszedjük és lecsekkoljuk. Így a rendeléskor kép alapján még be lehet azonosítani és így jót küldenek... :DDD
Ez persze nem minden alkatrészre igaz, van amit egyszerűen meg lehet lesni, pl pollenszűrő, levegőszűrő...

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34020) zolynet válasza demars (#34019) üzenetére


zolynet
addikt

tuti jót hoznak
VS
ja nem mégsem, szart is hoztak már

Life is too short to stay stock!

(#34021) fi:zi'k válasza Snoop-y (#34015) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Állat! A gép is, meg a rendszám is. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34022) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Múlt hét szerdán leadtam a szerelőknek a kocsit. Kézifék rendberakás. Pénteken hívnak hogy nem tudják kinyitni a kocsit (első ajtók le vannak dugózva), nem reagál a távmacerára. Nem maradt más, lehet hátulról bemászni. Riasztó meg se mukkant. Ma kiderült hogy az akkuval nincs gond, de a riasztóval(?) utólag beépített ablakfelhúzó elektronika zárlatos volt, az szívta le az akkut. Ki lett iktatva (egy ideje nem is működött rendesen). Akkunak azon kívül hogy nem tesz jót (1,5 éves) a totál lemerítés, mennyit csökkenthet az élettartamán?
Lassan (nagyon gyorsan) lakatoshoz is kéne vinni a kocsit mert jobb hátul a sárvédőgumi (vagy műanyag) már egy ~20 cm-es szakaszon lifeg...

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34023) !Overdose! válasza Winner_hun (#34022) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ne aggódj az akku miatt! A mélykisütés nem tesz neki jót, de ha nem volt sokáig ebben az állapotban, akkor valószínűleg nem károsodott.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34024) Winner_hun válasza !Overdose! (#34023) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerda délután lett bezárva, péntek délelőtt lett kinyitva. Kettő között merülhetett le, hogy mennyi idő alatt azt nem tudom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34025) BlacKSouL válasza Winner_hun (#34024) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jó lett volna rámérni a halott állapotában a feszültségre.
Mindenesetre 8 V-on lévő 12-es akksit kollégámnak sikerült életre lehelnie a CTEK-emmel, a regeneráló üzemmódban. Próbálj meg keríteni valakit, aki elérhető közelségben van és kölcsön tudná adni az övét. Lehet, hogy nem lesz már 100%-os utána, de néhány hónapot egész biztos át lehet vészelni vele. Lehetőleg ne Aldissal, hanem eredeti CTEK-el.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34026) !Overdose! válasza Winner_hun (#34024) üzenetére


!Overdose!
őstag

Akkor nem valószínű, hogy komolyabban károsodott.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34027) bbubby00


bbubby00
őstag

Na ma kimentem a CarCarpithoz. Az Insigniába teljesen jó volt a csomagtértálca. Régebben már vásároltunk náluk autószőnyeget, fater ismerte a tulajt és 30%al olcsóbban vettük. Most meg már csak akkor jöttem rá, h múltkor is ottvoltunk, amikor kinyitotta a raktárt. Kb1-1,5éve lehetett, akkor még halomra álltak egymáson a termékek, úgy kellett kiguberálni. Ahogy észrevettem sokat komolyodott a cég. Lett külön iroda, nem csak raktár, van nagy autójuk, bővült a paletta komplett huzatcserére stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#34028) runner 125


runner 125
nagyúr

Csináltam pár fotót én is a szőnyegeimről, h lássátok tényleg cm-re pontosak, nehogy azt higgye valaki csak védem őket :D , este feldobom majd.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#34029) demars válasza Winner_hun (#34016) üzenetére


demars
addikt

De van. Ott kaptam, le is festettem. Elég randa lett, remélem a második réteg szépen fed majd.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34030) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Valaki orulhet EP3 JDM flywheel erkezett ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34031) DeathAdder válasza Snoop-y (#34030) üzenetére


DeathAdder
veterán

:R

:R

:R

Alig várom már :C

Már csak azt nem tudom hogy a kuplung szetten kívül mit lehet érdemes még ott cserélni, ha már szét van szedve, azon a területen?

Van ott nyelestengely csapágy (btw hol is van ez pontosan?), főtengely szimmering etc.. :B

(#34032) >>>W!nman* válasza zolynet (#33964) üzenetére


>>>W!nman*
tag

Köszi az infót!!!! :)

Más:
Hétvégén voltam Balcsin, 320km, 14,18liter benzinnel... (4,4liter/100km)
Körülmények: dugó nem igen volt, lefele pénteken, délután mentünk, de kerülő úton, nem Gárdony felé, hanem Etyek felé kerülve. Vissza vasárnap délben indultunk, 3-ra itthon, tehát megint csak megúsztam a csúcsot. Klíma nem kellett, illetve ahol lehetett ott a sebességhatárt tartottam. De zömében 80-100as tempó. 1x pedig elkergettem 150-ig... :) (eddigi csúcs...)

Számomra már szinte a hihetetlen kategória... :D És elgondolkodtam, h mennyire száraz lehet az elegy és mennyire nem kaphatnak a szelepek hűtést a benya által... Bár csak kitalálták a japók, h ne hidaljon le a motor, ha valaki nem parkettázza...

[ Szerkesztve ]

(#34033) tboy93 válasza >>>W!nman* (#34032) üzenetére


tboy93
nagyúr

"száraz lehet az elegy és mennyire nem kaphatnak a szelepek hűtést a benya által..." :F

erre nem a motorolaj és a hűtővíz van? :)

(#34034) BlacKSouL válasza tboy93 (#34033) üzenetére


BlacKSouL
addikt

a keveréknek is van egy hűtőhatása, különösen a szívószelepen

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34035) tboy93 válasza BlacKSouL (#34034) üzenetére


tboy93
nagyúr

No, ezt sem tudtam. A kenésben viszont nem vesz részt a benzin, nem?

(#34036) !Overdose! válasza tboy93 (#34033) üzenetére


!Overdose!
őstag

A D15Z motorok bizonyos körülmények között szegénykeverékkel üzemelnek.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34038) zolynet


zolynet
addikt

Egy ismerősömnek kellene segítség, civic beárazás.
Honda Civic 1.6 vtec
2005, benzin, metálszürke
Jelenleg 92.000 km, kézi sebességváltó. Kívül-belül tökéletes, megkimélt, első tulaj, szerviz könyves.

Mennyiért hirdesse? ~1,6-1,7M? :F

Life is too short to stay stock!

(#34039) tboy93 válasza zolynet (#34038) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kerdes, hogy eladni vagy arulni akarja? Elmehet 1.6-1.7 kozott szerintem, de az nem 1-2 het lesz. Ha gyorsan akar tole megvalni akkor 1.3-1.4 koze raknam.

(#34040) Tibee86


Tibee86
veterán

Ha lenne egy millióm már nem lenne. Snoop-y biztos értékeli. :) [link]

(#34041) Snoop-y válasza Tibee86 (#34040) üzenetére


Snoop-y
veterán

crxforumos verda. Mise bacsi autoja. Szep es jol tartott peldany. Ha nem balkormanyos lenne mar vennem is meg...
Az a baj hogy nem ertekelik szegeny arulgatni fogja egy ideig :(

UK-ben kb 5-6K -rol indul egy ilyen gep :Y :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34042) j.bravo válasza zolynet (#34038) üzenetére


j.bravo
addikt

Engem akár még érdekelne is (bár őszintén szólva az olaszok felé húzok, csak a japó racionálisabb választás lenne), de átírási sarcokkal együtt max. másfelet költhetek. Van kép, illetve kirakta már a hirdetést? PÜ-ben jöhet link, ha publikusan nem szabad.

Tibee86, Snoop-y: tényleg szép. A múét évezredben még sokkal inkább autóformák voltak :D vagy csak vén vagyok már a 37 évemmel. Meg gyáva, nem mernék ilyennel napi szinten közlekedni Bp-n meg az m5-ön, m0-n.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#34043) Snoop-y válasza j.bravo (#34042) üzenetére


Snoop-y
veterán

En azt tervezem majd ha cserelnunk kell csaladi verdara lehet belevagok megint egy hot hatch-be masodik autonak. EP3 JDM vagy egy Ek9 de lehet meg egy GC8 -is ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34044) Snoop-y válasza j.bravo (#34042) üzenetére


Snoop-y
veterán

En azt tervezem majd ha cserelnunk kell csaladi verdara lehet belevagok megint egy hot hatch-be masodik autonak. EP3 JDM vagy egy Ek9 de lehet meg egy GC8 -is ;]

mod:

Vagy egy DC5 :B

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34045) Tibee86 válasza Snoop-y (#34041) üzenetére


Tibee86
veterán

Második autónak jó lenne, de még az első sincs rendben. Mondjuk lehet nem is lesz, jövőre ha lejár a műszaki felgyújtom inkább. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34046) Snoop-y válasza Snoop-y (#34044) üzenetére


Snoop-y
veterán

hmm ezt igy hogy? Miert lett dupla? Szerkesztesre nyomtam :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34047) zolynet válasza j.bravo (#34042) üzenetére


zolynet
addikt

Eszméletlen szar képeket kaptam, azért is nem tettem fel de íme:

+1
+1

Kértem már nagyobb képeket, illetve elérhetőséget is.

Life is too short to stay stock!

(#34048) tboy93 válasza zolynet (#34047) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csini, ha minden info igaz, ezzel nagyon jol fog jarni valaki :)

(#34049) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Fekfolyadek is uton van mar.
Minden keszen all lassan a tavaszi frissitesre:

Motul RBF660
Motul 300V competition
JDM Black STI oil filter
EBC Yellowstuff fekbetetek

:C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34050) j.bravo válasza zolynet (#34047) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi! Nem túloztál a képekkel :)

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.