Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:59

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) bubu-x válasza vinibali (#599) üzenetére


bubu-x
csendes tag

Köszi mindenkinek. Próbálkozom.

(#602) epszilon


epszilon
csendes tag

Sziasztok! Vettem ebayról egy ht7-et. Frissítettem a romot és azóta fekete a kijelző. Bekapcsoláskor a kijelző bal szélén függőlegesen pár fényes csík látható. Tudnátok segíteni, hogy vissza tudjam állítani működő állapotra? Youtubera feltöltöttem a videót hogy is néz ki szegény :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#603) sarude válasza Bici (#563) üzenetére


sarude
újonc

Nekem ugyan pro készülékem van, de nekem is volt hálózati gondom. Nem akarták, de a Telenornál aztán kierőszakoltam egy SIM cserét, azóta minden jó! :)

(#604) Bici válasza sarude (#603) üzenetére


Bici
félisten

Ezt erre írtad?
Nekem vadiúj SIM-em van, és a teló SIM nélkül is azt mondja, hogy nincs 900Mhz.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#605) ludla válasza solyomszem23 (#551) üzenetére


ludla
őstag

A lányom Homtom HT3- telója most ugyan ezt játsza, van térerő de nem lehet hívni és ő se tud hívást kezdeményezni :( Mi lehet a gond? :F
Eddig működött ezzel a SIM-el a telefon csak kijelzőt kelett cserélnem benne, azóta meg ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#606) ludla válasza ludla (#605) üzenetére


ludla
őstag

Meg van a bűnös! A flash tool-al törlődött az Imei a telefonból, szerencse a google a barátom és segített :DDD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#607) tiha190


tiha190
újonc

Udv mindenkinek!
En nem reg cserelttem le a homtom ht3 promat amit meg 70 dollaros preorder aron rendeltem. A mereten kivul nem is volt bajom vele. Ami ennyi penzert elvarhato azt hozza,csodat ennyiert ne varjon senki :) Most kb egy hete ht17 prot hasznalok GB-rol,Eu raktalbol 90 dollar. Leirnek par osszehasonlitast,hatha valakinek segit aki Homtomban gondolkodik. En inkabb a ht16,17 pro seriat ajanlom inkabb.Gondolom a ht16 es ht17 kozott a mereten kivul mas kulombseg nem igazan van.Akkor le is irnek par dolgot A Ht17 prorol, osszehasonlitasi alap a ht3 pro:
-szinei szepek,betekintesi szogek jok,engem a csak HD felbontas nem zavar,formara szebb.
-A toltese gyorsabb,uzemido hasonlo,
-kulso hangszoro gyengus,telefonalasnal a beszed minosege jobb, fulhallgatoval szebb hangzas
-kamerak hasonlok,nappal hasznalhatok,este a kepek elege zajosak,aki gyakran szelfizik az keressen mas markat.
-sulyra nehezebb,kezbentartva megis konyebbnek erzodik.
-az ujjlenyomat olvaso hasznalhato kamera gomkent is.
-a memoriakartya cserelheto,a telefon kikapcsolasa es az aksi kivetele nelkul is.
-nekem 6.0 android jobban tetszik mint az 5.1,viszont a szabad memoria kevesebb 700-800 vs. 1200-1300
-dupla koppintasra a kijelzo aktivalodik,a homegomb dupla koppintasanal a kijelzo ki is kapcsol.
-az ertesitesi led fenye sokkal szelidebb,nem suti ki a szemed.
-tobb a tartozek hozza a dobozban(szilikon tok,vedofolia a telefonon plusz meg egy tartalek)
-jatekot egyikkel sem probalttam,nem is fogok :) a chipset erosebb, ujabb, de azert szerintem nem egy gamer telo.
Eddig az arahoz viszonyitva elegedett vagyok vele.

(#608) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!
A HT17 Pro-hoz feltette már valaki a legfrissebb ROM-t?
Ha igen, akkor észrevétel? Érdemes feltenni?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#609) jhonny76


jhonny76
csendes tag

Sziasztok!Vettem egy homtom ht16-ot.Az akksija 2-3 óra alatt 1°% ra merül,utána még órákat lehet vele videókat nézni.Mi lehet vele csinálni,hogy pontos akku állapotot mutasson?

köszi

(#610) Ciccuka válasza jhonny76 (#609) üzenetére


Ciccuka
veterán

Firmware frissítés megvolt?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#611) luke30


luke30
tag

Valaki találkozott már FotaProvider-el? (Már nincs nála a teló, és így nehezen tudok segíteni az illetőnek.)

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#612) jhonny76 válasza jhonny76 (#609) üzenetére


jhonny76
csendes tag

20161121 van rajta.HOMTOM honlapján találtam újabbat.De automatán nem frissíti .kézi frissítésél rakjam rá?

köszi

(#613) Ciccuka válasza jhonny76 (#612) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szerintem ne. A beépített menüben célszerű frissíteni, az a legbiztonságosabb.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#614) jhonny76 válasza Ciccuka (#613) üzenetére


jhonny76
csendes tag

De ott azt írja,hogy a rendszer jelenleg naprakész. :F

(#615) Ciccuka válasza jhonny76 (#614) üzenetére


Ciccuka
veterán

Akkor hagyd úgy. Többen csináltak itt manual frissítést és tégla lett belőle.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#616) jhonny76 válasza Ciccuka (#615) üzenetére


jhonny76
csendes tag

oké.köszi

(#617) nyergess


nyergess
tag

Sziasztok!

Anyum HT17-ese megadta magát a hónap elején. Elmondása szerint reggel 60%-on álló aksival tette zsebre, majd délután, mikor használni szerette volna, ki volt kapcsolva és nem is tudta bekapcsolni. Hazaérve töltőre tette, de semmi reakció, a LED sem jelezte a töltést. Kértem, nézze meg másik kábellel, töltőfejjel, néztem a saját power bankommal is, de nem vesz fel semmi áramot. Még aksi nélkül is kipróbáltam, hátha, de nem nyert. Aksi problémái, hibára utaló jelek korábban nem voltak.

Az AliExpresses forgalmazót kerestem, de nem válaszol az üzeneteimre, már hármat küldtem két hét alatt. Nektek van vmi ötletetek, tanácsotok a mobillal kapcsolatosan, mit tehetnék még vele?

(#618) Ciccuka válasza nyergess (#617) üzenetére


Ciccuka
veterán

Meg kellene nézni, hogy az akkuban mekkora a feszültség multiméterrel. Másik telefonban vagy megfelelő Li-ion töltővel fel lehet tölteni, ha van benne legalább 2.5V.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#619) nyergess válasza Ciccuka (#618) üzenetére


nyergess
tag

Sajnos se multiméterem, se másik telóm nincs. :(

(#620) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Cserélt már valaki digitizert HT7-en?
Össze van ragasztva az LCD-vel?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#621) beach head


beach head
senior tag

sziasztok, homtom ht7 pro vagy doogee x5 pro éri meg jobban? homtomot is szervizeli a wayteq? másodlagos telónak kellene

(#622) beach head válasza beach head (#621) üzenetére


beach head
senior tag

esetleg más verzió 20-22ezer forintig?:)

(#623) Joeker67 válasza Szaraz (#608) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Szia! Nekem kb egy hete van meg a HT17 pro készülék, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve!
Amint megkaptam és bekapcsoltam, feldobta, hogy van új rom, le is frissítettem, azóta semmi gond nincs vele, a legnagyobb megelégedéssel használom. A rom 2017.01.04-i dátumot ír, azóta nem jött újabb frissítés.
Ha valakit érdekel, írhatok egy rövid ismertetőt.

[ Szerkesztve ]

(#624) Szaraz válasza Joeker67 (#623) üzenetére


Szaraz
tag

Szia!

Nekem október óta van, én is meg vagyok elégedve vele.
Viszont nekem csak a 20161024-es dátumú ROM van. És hiába próbálom nem talál újat.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#625) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok. Kellene egy pót telefon mig a jelenlegit javítani adom. ht17 pro vagy a doogee x5 pro érné meg jobban? Szerviz ügyileg szereli a ht-ket is a wayteq?

(#626) Ciccuka válasza Szaraz (#624) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lehet v1 és v2 változatú telefon is van forgalomban.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#627) Szaraz válasza Ciccuka (#626) üzenetére


Szaraz
tag

És honnan lehet tudni, hogy melyik verziójú a telefon?
A homtom weboldalán viszont fenn van ( mármint a firmware ). Onnan le lehet tölteni. Kérdés, hogy érdemes azt feltenni?

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#628) Ciccuka válasza Szaraz (#627) üzenetére


Ciccuka
veterán

#615

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#629) luke30 válasza luke30 (#611) üzenetére


luke30
tag

Ha valakit érdekel a megoldás:
[link]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#630) Joeker67 válasza Szaraz (#624) üzenetére


Joeker67
aktív tag

A rom pontos verziója (build szám):
HOMTOM-HT17PRO-Android_6.0-R09-20170104

[ Szerkesztve ]

(#631) Füge007


Füge007
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy HT17 PRO-t, most költözök bele, és azt tapasztalom , hogy a két kártyához nem tudok külön csengőhangot beállítani, ez így van, vagy én vagyok a balfék :D

[ Szerkesztve ]

Füge

(#632) kovabor válasza Szaraz (#624) üzenetére


kovabor
tag

Szia, nekem már sok homtom átment a kezemen, és én azt tapasztaltam, ha nem akar frissíteni, akkor buherált rom van rajta. Valószínű az eladó által feltett speciális rom, amiben el van rejtve rengeted vírus. HT3-nál, HT3 pro-nál is ez volt, és a HT7 És Pro-nál is. (Saját vélemény, nem kell egyetérteni, és elhinni sem, de a rom tipusszám, és rom dátum is ezt bizonyíthatja) Leszedtekma gyári romot, feltettem (akár régebbit is) és frissített szépen...

Én ajánlom a rom cseréjét, nehogy nagy baj legyen...

==============================
PERSZE....

Itt már más is írta, hogy óvatosan a frissítéssel, mivel téglásodhat... nekem egyszer egy ht3 lett "tök süket" és csak chip rövidzárral, és egyéb flasher programokkal tudtam újrarakni, és útólag meg sem érte, mert sok idő volt...)

==============================

[ Szerkesztve ]

(#633) Szaraz válasza kovabor (#632) üzenetére


Szaraz
tag

Szia!

Mikor megjött egyből frissített ( ez októberben volt ), azóta viszont semmi.
A két utolsó frissítést letöltöttem, gondolkodom rajta, hogy frissítsek-e.
Bár aggaszt a vírus, elvileg töröltem párat, de még lehet rajta.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#634) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Valakinek sikerült tokot találni a HT16-os telefonra?
Keresgéltem, de nem találtam, ha esetleg valakinek sikerült, megoszthatná velem.
Fóliát is keresek, de erre a típusra nem sikerült ráakadnom.

Hopp ez lehet rossz topikba ment. :) elnézést, ha így van.

[ Szerkesztve ]

(#635) Bici válasza gyulazsolti (#634) üzenetére


Bici
félisten

Aliexpressen nézz szét, nekem onnan jött a tok és a fólia is. :K
Kb. három hónapja vettem mindkettőt, akkor még csak sima áttetsző tok volt. Viszont tökéletesen passzol; úgy rácuppan, hogy talán még enyhén vízálló is lenne tőle a teló, ha elfedne minden nyílást.
Eddig sárgulásnak sincs még nyoma.

MOD: Megkerestem neked az én rendelésemet: fólia és tok.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#636) gyulazsolti válasza Bici (#635) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszönöm!

Akkor ezért nem találtam.Én magyarországi boltokat kerestem volna.
Nekem nincsenek ilyen kártyáim amivel lehetne neten fizetni. Legfeljebb keresek egy ismerőst akinek van.
A fólia rendben is volna.
A tok is, nekem jó lenne, de a 11 éves lányomnak kellene, valami lányos, összecsukós.

(#637) Bici válasza gyulazsolti (#636) üzenetére


Bici
félisten

Aliexpress-en "HT16 case" kifejezésre ezeket adja ki: [link]

mod: Már jó a link. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#638) Ciccuka válasza Bici (#635) üzenetére


Ciccuka
veterán

HT7 és HT3-nál megfeketedett az átlátszó szilikon tok alsó harmada két széle (már több mindenkinél láttam). Más modelleknél nem tapasztatok hasonló jelenséget?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#639) gyulazsolti válasza Bici (#637) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Kösz.

A link nem működött, de gond egy szál se. Erre igen: "HT16 case" :)

Köszönöm.

(#640) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

HT7 pro
Másnális eldobálja a 3G-t?Szóval kb. 10 percig jó aztán nemmegy ki-be kapcs. mobilbet megintjó kb. 10 percig. 2G nél nincs ez az folyamatosan működik. Valaki tud erre valami okosságot?

[ Szerkesztve ]

(#641) Szaraz válasza kovabor (#632) üzenetére


Szaraz
tag

Szia!

Win10 gépre dugva nem látom a telefont. Kiírja, hogy nem talált megfelelő drivert. Te honnan töltötted le?
Hogyan frissítettél?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#642) Füge007 válasza Szaraz (#641) üzenetére


Füge007
senior tag

Ő nem arról beszélt, hanem a hivatalos android frissítésről. Nem látja, mert nem támogatott a chipsetje. Használj Air Droidot, azzal mindenféle file mozgatást meg tudsz oldani a gép és a teló között!

Füge

(#643) Joeker67 válasza Füge007 (#642) üzenetére


Joeker67
aktív tag

+1 az Airdroidnak! Nagyon jó kis progi!

(#644) XP NINJA válasza XP NINJA (#576) üzenetére


XP NINJA
őstag

Valakinek ötlet hogy merre induljak el? :DDD

(#645) Bici válasza XP NINJA (#644) üzenetére


Bici
félisten

Én azzal kezdeném, hogy sp-flashtool-lal ráraknám a gyári szoftvert.
Először csak a recovery-t flash-elném fel, utána a többit, ha a recovery nem elég.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#646) XP NINJA válasza Bici (#645) üzenetére


XP NINJA
őstag

Megcsináltam, de sajnos semmi. Bekapcsolom és látom hogy új a rendszer, csak ugyanúgy nem reagál semmit az érintő :(

(#647) Bici válasza XP NINJA (#646) üzenetére


Bici
félisten

A kernel-t is lecserélted?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#648) RedCactus válasza XP NINJA (#646) üzenetére


RedCactus
senior tag

Valamilyen billentyűzetet rádugni esetleg?

(#649) Melack válasza Füge007 (#631) üzenetére


Melack
veterán

Szia! Le tudod írni pár mondatban a véleményed a telefonról? Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#650) spookei válasza Melack (#649) üzenetére


spookei
csendes tag

Szia! Tárgy: HomTom HT17 Pro:
Igaz nem engem kérdeztél, de én már megkérdeztem őt is privát üzenetben ill. még +3 tagot. :R
Ők 4-en nagyon elégedettek a készülékkel, nem bánták meg a vételt, sőt újra megvennék!
Összefoglalva üzeneteik alapján, negatívum: A GPS Bp-en szűk utcákban, magas épületek között néha téveszt, de egyébként GPS OKé, többen elégedettek a GPS-szel. Kijelző erős napfényben: gyenge lehet a max fényerő, tapasztalat még nincs, ez még kérdőjeles dolog! Kamera olyan-amilyen, "kicsit gyengus". Direkt a negatívumokat írtam.
Minden más OKé, jól működik: WiFi, ujjlenyomat olvasó, akku 1-2 nap ha nagyon nyúzod 1 nap, nem "laggol" csak akkor lassul ha tényleg nagyon sok task van megnyitva, összeszerelés minősége, érintő felület pontos, 4G Lte, telefonálás-beszéd-mic hangminősége jó, értesítési led, gyári firmware update javasolt.

Jah a tech2-ön Legendd tesztelte ennek a kistestvérét a HT16 Pro-t, érdemes elolvasni, mert hasonlít a 2 mobil:[link]

Én is rendeltem, kedden vagy szerdán érkezik meg, ahogy időm engedi majd leírom én is az észrevételeimet. :DDD (Csak szerintem jó lenne neki, majd egy másik topic. :F ?)
Üdv,Peter.

[ Szerkesztve ]

HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.