Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:59

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) csadi0011


csadi0011
őstag

Köszi a válaszokat!
Azért érdekelt, mert én kicsit hajlok a HT17 felé is. A proci meg a gpu elég, amennyi a HT7-ben van, de a RAM lehetne több. És hát a HT 17-ben is 1GB. Lehetne több. Fogyasztás is fontos. Abban meg gondolom a HT7 PRO rosszabb.
Nagy a vacillálás.

(#352) Ciccuka válasza csadi0011 (#351) üzenetére


Ciccuka
veterán

HT17-ből is lehet később egy Pro változat és az is lehet Android 6-ot nem is adnak ki HT3/HT7 vonalra. Igen lehet, hogy még fogyasztásban is jobb a sima HT7.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#353) kovabor válasza Ciccuka (#352) üzenetére


kovabor
tag

hat megeshet... tul gyorsan fejlodik ez a homtom😅
a fogyasztas pro eseten sem rossz...

a ht3 meg biztos megpiszkalt, mert letoltottem ra kezi frissito file-t es mindig kidol a robot.... nem lehet frissiteni. sptools lesz, ha jol sejtem....

[ Szerkesztve ]

(#354) spartacoos


spartacoos
újonc

Sziasztok..

Nekem is egy ilyen HT7 Pro telefonom egy problémával.
Az aksi nagyon merül mert valami ébren tartja a telefont ,mit lehet ne ez ellen tenni. :)

(#355) kovabor


kovabor
tag

Sziasztok, valami nagyon nincs rendben a HT3al.
SP flash tools letöltöttem, frissítés kicsomagolva, program elindít, scatter behív, start, majd telefon rédug, de semmi.

Utána eszközkezelő, telefon nincs benne. Kihúz, bedug, megjelenik, telepíti a preloadert, de eltűnik. semmi nem törénik. Valakinek valami hasonló?

Előre is köszönöm

(#356) kovabor válasza kovabor (#355) üzenetére


kovabor
tag

Semmi pánik.

HUH

Sikerült, csak párszor lehúztam, aksi kivesz, ismét rádug, s egyszercsak Tádááám...

Köszönöm a romot, a 2.0.8-nál szabad ram 710mb, az eredeti rommal (1.0.1) 270mb volt. :) Gyanus...

(#357) csadi0011


csadi0011
őstag

Na eldőlt. HT17 lesz snap-up-ról:
http://www.banggood.com/snapup.html 14364 HUF.

(#358) zottyus válasza kovabor (#355) üzenetére


zottyus
csendes tag

Tegyél rá egy hibernate.apk és egy notification light .apk a Google play-ből.Az első leveszi a procit, nem hajtja 98O mhz-én , a második meg kikapcsolja a kijelző ledet.Nem kovabor-nak ment ez a válasz, hanem spartacoos-nak.Bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#359) ludla válasza csadi0011 (#357) üzenetére


ludla
őstag

Jó ajánlat de + áfa meg egyéb költség már annyira nem.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#360) luke30 válasza ludla (#359) üzenetére


luke30
tag

4000 az ÁFA.-
Milyen egyéb költséget akarsz?
Vagyis legrosszabb esetben 18.000 -ből van egy vadi-új 5,5 colos, 720p felbontású, 4G-s telód. Tényleg nem jó ajánlat. :W

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#361) csadi0011 válasza ludla (#359) üzenetére


csadi0011
őstag

Ha lesz hozzá áfa + egyéb költség :B de psszt.

Azért vettünk HT17-et, mert a HT7 hibáit sehogy nem tudtuk javítani, Homtom sem tudott segítséget adni rá és a bangood-hoz fordulva 3 lehetőséget kaptam:
- Elfogadok tőlük 3500 forintot a károk miatt, ezzel megszűnik a garancia.
- Elküldöm nekik a telefont, ők ellenőrzik, és ha úgy vélik nem az én hibám volt, hogy nem jó, akkor ingyen megcsinálják
- Elküldöm nekik a telefont, ők visszaadják a vételi árat.

A harmadikat választottam, mert a telefont bontva lett + meglett monyolva a jack bemenetnél a ház is. Ezért féltem, hogy nem fogják ingyen megcsinálni

Banggood úgy kérte, hogy adjam fel nekik a telefont követési számmal, és ha a követési számon látják, hogy megy feléjük a telefon, akkor kapom meg a pénzt. Kíváncsi leszek.
Nem csomagként, hanem levélként adtam fel. Olyan nagyobb, bubis levélbe. A telefont dobozában, töltőjével.
3400 forint lett a postázás.

(#362) luke30 válasza csadi0011 (#361) üzenetére


luke30
tag

Azért írtam hogy a legrosszabb esetben. :)
Egyre azért én is rácsaptam, ennyiért még navinak is megéri!.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#363) csadi0011 válasza luke30 (#362) üzenetére


csadi0011
őstag

Igen, igaz. Amúgy a 4G működik itthon?
Banggood-on ezt írják: 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B20

(#364) luke30 válasza csadi0011 (#363) üzenetére


luke30
tag

Ezt találtam itt valamelyik fórumon
B1: 2100 MHz
B3: 1800 MHz
B7: 2600 MHz
B20: 800 MHz

Telenor: B3
T-Mobile: B3, B7 és B20
Vodafone: B7 és B20

Tehát IGEN !

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#365) ludla válasza luke30 (#360) üzenetére


ludla
őstag

Akkor csak áfa és kész? Mert ha tuti akkor lehet beruházok egyre :)
Amúgy jó áron van még 18.000Ft ért is :K
Idáig nem EU Warehouse nem mertem telefont venni.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#366) luke30 válasza ludla (#365) üzenetére


luke30
tag

"150 eurót meghaladó érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot (és természetesen 27% áfát) kell fizetni."
Attól az összegtől még messze vagyunk.
Amúgy meg a Banggood az egyik legkorrektebb kínai "sufni" :K

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#367) ludla válasza luke30 (#366) üzenetére


ludla
őstag

:R :R :R :DDD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#368) tt-tk válasza luke30 (#366) üzenetére


tt-tk
csendes tag

Pontosítás: Kínából érkező küldemény esetén, ha az mobiltelefon, vámot nem, áfát azonban mindig kell fizetni.

Példa a saját esetem.

HT7-et rendeltem gearbest-től, kínai címről, de holland kiszállítással.
A nav éber dolgozói egyből kiszúrták, hogy a holland címke alatt ott virít a kínai, azaz Kínából érkező csomagról van szó, ami áfa-köteles, azaz addig nem kaptam meg a csomagot, amíg az áfát ki nem fizettem, a postásnak.
Tehát, vámot nem, áfát azonban kellett fizetnem (4eFt alatt).

EU-warehouse esetén más a helyzet.
Projektort rendeltem az eu-dx-től.
A vicc az, hogy ugyanúgy Kínából jött a csomag, és nem EU-raktárból, annyi különbséggel, hogy kínai címke egyáltalán nem volt a csomagoláson, csak holland, így eu-n belüli vásárlásnak számított, így nem is volt áfa-köteles.
(megjegyzés: egyáltalán nem az ígért 2-3 nap alatt érkezett meg, hanem ugyanúgy kerek egy hónapig jött, mintha Kínából rendeltem volna. Jah, mert valójában onnan jött és nem a szomszédból...)

Nah, szép napot, skacok!

(#369) luke30 válasza tt-tk (#368) üzenetére


luke30
tag

22 ejró alatt NINCS ÁFA!!!!. (ha cégtől vásárolsz).
Nekem 3 db HT7 jött (39.99 USD/db), kettő simán átjött, a harmadikat megfogta a VÁM. Bekérték a papírokat,e-mailen keresztül el is küldtem, de mivel nem érte el a 10 ejrót az ÁFA összege , elengedték!
Gondolom Te drágábban vetted a telefont,és ezért fizettetek veled ÁFÁ-t.

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#370) spartacoos válasza zottyus (#358) üzenetére


spartacoos
újonc

Köszi , rátettem a hibernate.apk , kipipáltam mindent biztos ami biztos :D

(#371) Lamaar válasza spartacoos (#370) üzenetére


Lamaar
csendes tag

Szia!
Arra jöttem rá, hogy hiába nincs a futó alkalmazások (Beállítások-->Alkalmazások-->Futó) között a program, azért az fut(hat)!

Tehát, Beállítások-->Alkalmazások-->Letöltött alkalmazásoknál szépen sorban ráböksz az alkalmazásra és megnyomod a KÉNYSZERÍTETT LEÁLLÍTÁS-t.

A Xender, illetve a Google Play-szolgáltatás mindig újraindul, ha nincs rá szükséged, le kell tiltani.

Szerintem meg fogsz lepődni. :)

(#372) kovabor válasza tt-tk (#368) üzenetére


kovabor
tag

Itazad van, annyit fuznek hozza, hogy megkerdeztem a vamost levelben, hogy miert kapjak el a postnl es csomagom, a valasz annyi volt, hogy a holland postahoz mikor befut a csonag, akkor okbezt egy sarga matricaval jelzik, hogy nem eu-s cucc. Igy a magyar posta be tudja azonositani. Ha kell, pontosan idezem a levelet. Postnl el ugyanakkor rendelt kutyuk kozul parat elkaptak a vamon, parat nem... Szerintem kedv, es ido kerdese is.

(#373) kovabor válasza kovabor (#372) üzenetére


kovabor
tag

Level idezet: (csak azert irom le, hogy mas is, ha keresi, megtalalja. Szerintem ez fontos info, aminek tenyet az eladonak kozolnie kellene. )

"Az ellentmondás feloldásaként a következőkről tájékoztatom:

Több nemzeti posta (pl.: holland, svéd) felismerve a piaci lehetőséget, képviseletet nyitott Távol-Keleten az ott előállított áruk postai feldolgozására, logisztikai feladatok elvégzésére. Ezek a küldemények jogilag a holland posta vette fel (erre utal a postai azonosítóban foglalt NL jelzés is), de mivel az áruk származása Unión kívüli, ezért azok vámszakmai nyelven harmadik országból származnak.

A nemzetközi postatechnológia szerint ezen küldeményeket tartalmazó egységképzők (zsákok, ládák) megkülönböztető jelzéssel vannak ellátva, a posták így is jelzik a kézbesítést ellátó uniós ország számára, hogy ezen küldemények vámeljárás alá esnek.

A holland posta egyértelműen jelezte, hogy ezt a küldemény, illetve annak tartalma nem EU-s országból származik. Erre az EU vámjogszabály egy sárga színű matrica alkalmazását írja elő, ami az Ön küldeményén is megtalálható. Ez tehát azt jelenti, hogy a küldemény noha az EU területéről érkezett Magyarországra, de annak tartalma EU-n kívüli, azaz vámkezelés alá esik."

[ Szerkesztve ]

(#374) spartacoos válasza Lamaar (#371) üzenetére


spartacoos
újonc

Köszi a megoldást ,de remélem lesz új firmware. :)

(#375) csadi0011


csadi0011
őstag

(#376) rik76


rik76
csendes tag

Sziasztok,

Nekem van fölöslegben egy szilikontokom és egy képernyővédőm HT7-hez. Ha valakit érdekel, küldjön privátot!

[ Szerkesztve ]

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

(#377) hupisom1 válasza rik76 (#376) üzenetére


hupisom1
tag

Sziasztok! Én is rendeltem spemall-ról a páromnak egy ht17 et , http://www.spemall.com/HOMTOM-HT17-5-5inch-IPS-HD-Android-5-1-1GB-RAM-8GB-ROM-4G-Android-6-0-Fingerprints-Smartphone_g.html
inkább kifizettem az eu expressz szállítást mint sem a járulékos költségeket utólag , ha megjön a telefon csinálok róla egy unboxing videót , lehet írni kívánságokat hogy mit szeretnétek látni rajta :)

(#378) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Homtom HT3 Pro - bemutató

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#379) spartacoos válasza hupisom1 (#377) üzenetére


spartacoos
újonc

Szia, majd ha megjön a telefon , tudnál írni a akkumulátor üzem idejéről és a "ébrenlét" -ről.

(#380) Lamaar válasza spartacoos (#379) üzenetére


Lamaar
csendes tag

Szia!

Még egy tipp, amíg az új firmware-re vársz! :)
Az én telefonom folyamatosan üzemel.
Esténként töltőre dugom, majd reggel leveszem.
04:15-17:00-ig bírja, majd akkuvédelmi üzemmód bekapcsolása szükséges.
Tegnap este, (egy tipp alapján) kikapcsoltam a telefont, feldugtam töltőre, majd 04:15-kor levettem és bekapcsoltam.
Most, 21:11-kor még 60%-on van az akkumulátor.
Egy próbát megér! :)

Üdv.

(#381) spartacoos válasza Lamaar (#380) üzenetére


spartacoos
újonc

Szia ,köszi az ötletet majd kipróbálom. Neked is ilyen HT7 Pro van?
Már úton van egy új aksi :D

(#382) Lamaar válasza spartacoos (#381) üzenetére


Lamaar
csendes tag

Igen, én is egy boldog HT7 Pro tulajdonos vagyok! :)
Remélem, 5000 mAh lesz az új aksi! :)

(#383) zottyus


zottyus
csendes tag

HT 7 PRO -ra elérhető az 1.2.3 verzió

(#384) Ciccuka válasza zottyus (#383) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mi a tapasztalatod vele?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#385) spartacoos válasza zottyus (#383) üzenetére


spartacoos
újonc

Frissít az enyém is ... :C

(#386) zottyus válasza spartacoos (#385) üzenetére


zottyus
csendes tag

Semmi.Some minor bug fixes, most irják az XDA-n , hogy települ vele a Notification Light.Nekem már megvolt, úgyhogy nem vettem észre.

(#387) zottyus


zottyus
csendes tag

Na de én vissza szeretném kapcsolni a villogó led-et, de lelőtem azelött, hogy a Notifications Light appot telepitettem volna.Az MTKnoLED appal nyirtam ki, de most visszatenném.Nem kapok a Google Play-be semmit, és nem szeretném újratenni a rendszert.Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#388) zottyus válasza zottyus (#387) üzenetére


zottyus
csendes tag

Én, a láma.Widgetet ki kell tenni és müködik.

(#389) Ciccuka válasza zottyus (#383) üzenetére


Ciccuka
veterán

Quadrant nektek mennyi pontot dob most?

Megjelenítésben megjelent egy új NotifyLight menü. Itt lehet kapcsolni vagy állítani a visszajelző LED mire jelezzen.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#390) zottyus válasza Ciccuka (#389) üzenetére


zottyus
csendes tag

nekem 10635

(#391) Ciccuka válasza zottyus (#390) üzenetére


Ciccuka
veterán

HT7 Pro Firmware 1.2.0
Quadrant Standard 2.1.1 10446pont
AnTuTu Benchmark 6.1.4 24786pont
Geekbench 3.4.1 (single) 485pont
Geekbench 3.4.1 (multi) 1373pont
3Dmark IceStrom 3773pont
3Dmark IceStrom Extreme 1989pont

HT7 Pro Firmware 1.2.3
Quadrant Standard 2.1.1 10674pont
AnTuTu Benchmark 6.1.4 24613pont
Geekbench 3.4.1 (single) 484pont
Geekbench 3.4.1 (multi) 1379pont
3Dmark IceStrom 3783pont
3Dmark IceStrom Extreme 1983pont

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#392) zottyus válasza Ciccuka (#391) üzenetére


zottyus
csendes tag

Antutu 6.1.4 24249 pont

(#393) spartacoos válasza spartacoos (#385) üzenetére


spartacoos
újonc

Mint ha nem merülne annyira a telefon ,az értesítő led csak piros és zöld színű a kék már nem játszik.

(#394) Ciccuka válasza spartacoos (#393) üzenetére


Ciccuka
veterán

Eddig ennyit bírtak itt:
HT7 max 9 nap
HT7 Pro max 5 nap

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#395) blame1337


blame1337
újonc

Sziasztok,

Még márciusban rendeltem magamnak egy HT7-et, hamar meg is jött. Még aznap frissítette is magát az FW 2.1.0-ra. Azóta se az alap kamera app se a galéria nem hajlandó elindítani, ami persze nem is baj, úgy is lecseréltem őket. Viszont a nagyobb probléma az az, hogy nagyon sűrűn fagy a telefon. Akkor nincs más, mint a hátlap lepattint, akksi ki és újra indítom. Ez nagyon nem tesz jót az akksinak...

Kaptam azóta értesítést, hogy van újabb FW, de frissíteni már nem enged, mert azt írja, hogy: Your system was damaged, wireless update is disabled! Feedbacket nem enged írni.

Esetleg valami ötlet a sok fagyás ellen? Semmi extrát nem csinálok a telefonnal, netezgetek rajta (Chrome-ot használok) és Youtube-on videót nézek.

Köszi előre is.

(#396) Ciccuka válasza blame1337 (#395) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha hardver hibás akkor miért nem küldted vissza gariba?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#397) blame1337 válasza Ciccuka (#396) üzenetére


blame1337
újonc

Kb 1 honap után jött ki a hiba, hogy fagy. Hardware hibás lenne?

(#398) Ciccuka válasza blame1337 (#397) üzenetére


Ciccuka
veterán

Elképzelhető, hogy az a probléma forrása. Próbáld meg alapállapotba állítani!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#399) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! A lányom HT3 telója meghülyült :F a telefon csak az első lencsét használja a hátsót nem, és fejjel lefele :Y A jelenségről videó nem a saját.
Tinydeal rendelés ott hogyan tudom a garanciát érvényesíteni?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#400) ludla válasza nido (#231) üzenetére


ludla
őstag

Ugyan ez a gond :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.