Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:59

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Melack válasza spookei (#650) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm! Ami érdekelne, az a dual-sim SD kártya kör. Ez is dual sim + sd, vagy egy sim egy sd felállással megy?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#652) spookei válasza Melack (#651) üzenetére


spookei
csendes tag

Szia! HT17 Pro: én úgy emlékszem, hogy nem kell lemondanod az SD kártya használatáról az egyik SIM kártya slot kárára, ha ezt kérdezed. Azaz 2 db micro SIM slot + 1 db MicroSD memóriakártya Slot. De ezt fejből mondom. Most nem találom a leírást, amit tuti megerősítene, csak képeket: #1:[link] #2:[link]
Küldök egy pm-et, linek-kel, amiket összeszedtem. Talán egy külföldi youtube videóban láttam.
Jah a kamerák felbontása az interpolált: 5MP+13MP értékek.

[ Szerkesztve ]

HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

(#653) Szaraz válasza Melack (#651) üzenetére


Szaraz
tag

Szia!
Külön sd kártya foglalat, külön 2 sim foglalat.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#654) Melack válasza Szaraz (#653) üzenetére


Melack
veterán

És spookei: köszönöm, ez nagyon jó hír. Kb ezek után a fényerő nem is annyira zavaró téma.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#655) Füge007 válasza Szaraz (#653) üzenetére


Füge007
senior tag

:K így van, mondjuk ezt nem is értem miért erőltetik a SIM vagy SD kari választást. Sokkal megbízhatóbb a 2 SIM + SD kari. Teszem azt beázik a készülék akkor az SD kártyán tárolt adatok megmaradnak.

A fényerővel meg együtt lehet élni, és azért azt ne felejtsük el, hogy felesleges ezt a készüléket egy 150 ezres mobilhoz mérni.

[ Szerkesztve ]

Füge

(#656) Füge007 válasza Melack (#649) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia! Teljesen véletlen került a kezeim közé ez a vas, csúnyán leejtettem az Ulefone Paris készülékem, és mivel nem vagyok hajlandó vagyonokat adni és SOS.-ben kellett egy teló, és volt készleten egy PH-s kollégánál elmentem és vettem egy ilyen készüléket. Igazából vakrepülés volt, nem nagyon olvastam utána, csak felszínesen. Az első benyomás, az hogy bár olcsó kategória nagyon is egyben van a készülék, illesztések rendben, nem recseg ropog az ember kezében. Két SIM-mel használom + 16 Gb SD kari, mindkettő Voda, 4G szépen megy vidéken is, stabil nem dobál le, ergó ezzel maximálisan elégedett vagyok. Hangminőség, nekem megfelel, bár mondák már, hogy néha olyan mintha dobozból beszélek, hozzáteszem olyankor nem túl jó a térerő. Szerintem a hangminősége átlagos, együtt lehet vele élni. GPS na ez a gyengéje, Bp.-n bent a belvárosban szűk utcákban jelet veszít, és mellépozicionál, de általában gyorsan javítja. Szélesebb utakon illetve vidéken ilyen gond nincs, szerencsére nem egész nap a belvárosi egyirányú utcákban közlekedem. Vidéken nem tapasztaltam vele problémát Waze teljesen jó megy rajta. Értesítő led kifogástalanul működik. Én 1 nap alatt lemerítem, telefonálás, email, waze, és 2-3 tesztprogit futtatok rajta, játékról nincs tapasztalatom, nem játszom telón. Ujjlenyomat olvasót nem használom, erről nem tudok nyilatkozni, de más felhasználók nem panaszkodtak rá. Fényerő, nos hogy most már végre vannak szép napos idők, nos ez sem az erőssége, de én mindig ár érték arányban viszonyítok, így azt mondom megtanulok vele együtt élni. Rádióját még nem használtam, zenét halgattam már fülessel róla, teljesen megfeleő szerintem, hozzáteszem, nem vagyok valami vájtfűlű HIFI mániás, így ez szubjektív. Fényképezőgépe, nos nekem elég amit tud, fotózni ott a Nikon masinám, csodát ne várjon tőle senki de egyszerű képek készítéséhez jó, éjszaka pláne gyengus a led vakuja lehetett volna erősebb is. Programok futtatása, nos erre egy rossz szót nem szólhatok, igaz a gyári appokon kívül csak + 8 - 10 appot használok, gyors nem gondolkodik, bőngésző is simán megy egy tucat ablakkal is.

Nos nagy vonalakban ennyit tudnék 3 hónapi használat után elmondani a HT17 PRO készülékemről, ennyi pénzért szerintem jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Füge

(#657) Melack válasza Füge007 (#656) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm! Teszt képet tudsz feltölteni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#658) Füge007 válasza Melack (#657) üzenetére


Füge007
senior tag

Milyen képekre gondolsz konkrétan?

Füge

(#659) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Most jelent/ik meg:
HomTom HT30
HomTom HT37
HomTom HT20 Pro
HomTom HT27

Gyártó oldala

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#660) spookei válasza Melack (#657) üzenetére


spookei
csendes tag

Szia! Megérkezett a "drágaszágom" HT17Pro :DD Itt vannak a kért képek, ide töltöm majd fel az irományomat is: [link]
A hátlapot levéve az akksi érintkezőiről le kellett venni kis fóliát és az ujjlenyomat olvasóról is. Van rajta gyárilag is egy "sima" kijelző védő fólia a HomTom feliratos-os fólia alatt. Meg még egy ajándék kijelző védő fólia a dobozban is. Szilikon tok is grátisz, jól illeszkedik, slim-vékony fajta. A gyári kijelző védő fóliát levettem, mert rendeltem hozzá egy Tempered Glass edzett üvegfóliát [link]. A flip-tok nem nyerte el a tetszésemet, mert azt hittem, hogy a telót majd bele kell pattintani egy keretbe vagy a sarkokon tartó fogakba, de nem. Ragasztani kellene 2x11 cm ragasztó csík segítségével. Ez jól látszik a képeken. Illetve az értesítési led-nél nincs "lyuk", csak a fül-hangszórónál. Ha a gyári szilikon tokkal együtt ragasztanám be, akkor pedig már kicsinek tűnik a flip-tok. Nekem ez nem gond, mert az üveg fóla megért ennyit ill. rendeltem az ebay-ről egy bújtatós-kihúzúfüles tokot [link] a legnagyobb méreteben (ez még nem jött meg).

HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

(#661) Ciccuka


Ciccuka
veterán

HomTom HT16 Pro - minimálprogram

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#662) Melack válasza Füge007 (#658) üzenetére


Melack
veterán

Kinti/benti képek, tárgyakkal vagy azok nélkül. HOgy látható legyen, milyen fotókat lő. Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#663) Füge007 válasza Melack (#662) üzenetére


Füge007
senior tag

Ok, holnap nyugisabb napom lesz csinálok pár tesztképet :D

Füge

(#664) Ciccuka válasza Ciccuka (#661) üzenetére


Ciccuka
veterán

HomTom HT17 Pro - nagyra vágyóknak

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#665) kovabor


kovabor
tag

Sziasztok!

A kérdésem, kérésem a következő lenne. Nincs véletlenül Homtom HT7 Pro telefonhoz OTA frissítő csomag? 1.2.3 zip?

Mivel a telefonon egy eladó által módosított rom van, mely vírusos, és már több ezer forintért küldött sms-t, meg indított hívást. A jelenlegi rom dárumra frissebb a gyárinál, így nem talál újabbat. A víruskereső megtalálja a Fota apk-ban a vírust, stb...
Flashel nem engedi, már mindent próbáltam.

Átírtam a dátumokat build.prop-ban régebbire, de ugyebár a baseband verziót nem tudom, így sokra ezzel sem mentem, jelenleg már csak a helyi frissítés OTA-n keresztül lenne, de nem lehet letölteni sehonnan.

Köszönöm előre is, ha valakinek megvan

[ Szerkesztve ]

(#666) kovabor


kovabor
tag

Visszatértem...

A probléma, a nagy probléma a következő: (Homtom HT7 Pro)

Nem tudom telepíteni a drivert.
A jelenség: Letöltöttem a rom-ot, a scatter file-t stb. a needrom oldaláról való, és a drivert is leszedtem. auto install driver, ami jó már a windows 10-hez is, elméletileg.

Telefon kikapcsol, usb rádug(többet is próbáltam), aksi visszarak, majd eszközkezelőben megjelenik a preloader... elkezd telepíteni, majd lecsatlakozik. a telefon tölt... és itt vége a mesének. :Y

Mit rontok el? valaki belinkelne egy driver file-t meg stb file-okat? Windows 10 és 7-el is ugyanezt csinálja, de 2 ht7pro is. :W

örök hálám, ha megmondjátok, mert így nem tudok flashelni.... :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#667) kovabor


kovabor
tag

na sikerült a vírusos telefont kukába vágni.

megpróbáltam karanténba zárni (fagyasztani) a vírusos filokat, melyek sms-t küldtek, nem sikerült kiirtani...

Utána gondoltam, megnézem elindul-e legalább recovery, vagy fastmod. ezt nem kellett volna... Benyomtam hangerő le, bekapcs, egy kis script lefutot(legalábbis szerintem, mert nem a választómenü jött be, arra gondolok, hogy ilyenkor visszateszi a virusos apk-kat. Valaki találkozott hasonlóval? A homtom ht7-esek sem voltak ennyire megpiszkálva), és ezután nem indult el soha többé :O
Nagyon meg kell válogatni az eladót...

A másik gyönyörűen működik. Arra feltettem a cm12.1-et, szépen muzsikál.

Nem tudja valaki, mit kell rövidre zárni, hogy a téglásítottra fel tudjam erőszakolni? Ha nem, kimérem, de hátha már valaki csinált ilyet ezen...

Kicsit ideges lettem, de végtére is megnyugodtam, hogy nincs több gond vele. A tulajának pár ezer forint bánta már...

[ Szerkesztve ]

(#668) zsofia68


zsofia68
újonc

Tudna valaki segíteni. A Tiny Deal-on rendeltem egy Homton HT17-es telefont, de összetört a kijelzője. Valaki megtudná mondani, hogy lehet -e Magyarországon vagy akár külföldön is kijelzőt vásárolni hozzá?

(#669) spookei válasza zsofia68 (#668) üzenetére


spookei
csendes tag

Kérded meg tőlük, mennyibe kerül a kijelző ill. a kijelző csere.

[ Szerkesztve ]

HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

(#670) gyulazsolti válasza zsofia68 (#668) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Szia!

Én az edigital-nál vettem a telefont.
Ott azt mondták, a szervizelést ők végzik.
A garancia jegyen is ők vannak feltüntetve.

(#671) zozoo123


zozoo123
újonc

Sziasztok. Lassan három hete egy HomTom HT17 Pro tulajdonosa vagyok és eddig nagyon tetszik. Egyetlen problémám van vele, hogy a Vodafone honlapján, ahol be tudnám állítani a készülékre a mobil adatforgalmat, nem tudom regisztrálni a telefonomat annak IMEI számával, mert a rendszer nem ismeri fel.

Tippek?

Előre is köszönöm!

(#672) spookei válasza zozoo123 (#671) üzenetére


spookei
csendes tag

Szia! Hát passz, gondolom Ctrl+C Ctrl+V megoldást alkalmaztad, véletlenül nem maradt benne egy szóköz? Már van külön fóruma a telónak kérdezd meg itt is, hátha valakinek van ötlete. Végső megoldás az ügyfélszolit felhívni.

HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

(#673) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Android elrejtett játék:
Beállítások -> A telefonról menüben kattintani 5x gyorsan az Android verziója rubrikára. Ilyenkor bejön valami logó, annak közepére kell rátenni az ujjunkat és nyomva tartani kb. 6 másodpercig és utána gyorsan kattintani kettőt.
Aki kipróbálta és sikerült neki az jelezze.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#674) spookei válasza Ciccuka (#673) üzenetére


spookei
csendes tag

Szia! Nekem elindult. Csak más fajta "rábökök - nyomva tartom" kombinációval. 3x gyorsan rábök, nyomva tart ~5 mp, felenged, nyomva tart kicsit erősebben ~2mp.

[ Szerkesztve ]

HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

(#675) Sentnel


Sentnel
újonc

Sziasztok
Már közel egy éve vagyok gazdája ht7-nek még nem olvastam végig a hsz-ket de 1-2 dologban kellene segitség
1.alkalmazásokat hogy lehetne telepiteni sd-re megy nincs hely telon
2.android 6.0 mikor jön ki rá mert abban van lehetöség áthelyezni sd-re a játékokat is
Na meg már régóta nem vagyok benne ezen dolgokba most a firmware az kernel verzió ugye nekem 3.4.5 van fent ami 2016.9.2 és ez a legujabb
Egyenlöre ennyi lenne :Y

(#676) Ciccuka válasza Ciccuka (#580) üzenetére


Ciccuka
veterán

Homtom HT20Pro - ne bánj vele kesztyűs kézzel

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#677) kovabor


kovabor
tag

sziasztok...

ismét, bár látom, már nem nagyon foglalkozik senki a ht7/ ht7 pro val, de hátha ez akisebb általános hiba valakinél már előjött...

adott ismét egy ht7 pro, ez azt csinálja, hogy berakom a SIM-et, felismeri, kéri a PIN-t, látja, hogy telenor, de nem történik semmi. nem csatlakozik hálozathoz, nem lehet telefonálni sem. csak fennt a vonalak, meg felette egy piros x.

IMEI rendben van, azzal semmi gond... gyári 1.2.3.

valaki valami ötlet?

előre is köszönöm fáradozásaitokat...

(#678) kovabor válasza kovabor (#677) üzenetére


kovabor
tag

Megoldódott,

mindeközben:
szétszedtem, és lent, az antennakábel volt kipattanva, visszaraktam, és hasít a 4G...

azóta a másikat is sikerült feltámasztani egy új rommal, és most szépen megy az is...

(#679) kovabor válasza Sentnel (#675) üzenetére


kovabor
tag

Szia,

1: Alkalmazásokat próbáld meg valamelyik app2sd programmal áthelyezni, ahhoz szükséges a root...
2: Android 6.0 biztosan nem lesz rá... az csak kecsegtető hitegetés volt...
3 Én már Homtom készüléket senkinek nem ajánlanék (csak személyes tapasztalat), sok a gyári hibás, és mindegyik kiadásban akad vírusos, nem kis mennyiségben...

üdv

(#680) kovabor


kovabor
tag

Sziasztok,

nincs meg valakinek a TWRP recovery Homtom HT7 pro hoz?
Ez a tipus kellene:

GF20_HT7Pro_XP_VC_N40_V1.0.4 TWRP 3.0.3 recovery.img

Sajnos 4pda-ról már eltúnt, és az egyik telefonra csak ez jó, nem működik mással, ha a másikat telepítem, akkor egyszerűen nem jön be semmi recovery menüben...

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#681) csaszarbence


csaszarbence
csendes újonc

Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi , hogy a feltüntetett adatok valósak-e :

[link]

(HOMTOM HT17 PRO)

[ Szerkesztve ]

(#682) kovabor válasza csaszarbence (#681) üzenetére


kovabor
tag

http://www.devicespecifications.com/en/model/7b0c3d81

vesd össze ezzel, de gondolom, hogy a valóságot teszik közzé

(#683) csaszarbence


csaszarbence
csendes újonc

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy érdemes megvenni a HOMTOM HT17 PRO -t ?
Most lenne úgy mond az első ilyen komolyabb telefon , most egy DOOGEE X3-am van , android 6.0 fut rajta és nagyon szépen teszi a dolgát . Legfőképp az ujjlenyomat olvasó fogott meg és a kamera. Tudom , hogy szoftveresen van feljavítva , de akkor is jobb egy DOOGEE X3-nál.
Szeretnélek titeket megkérni arra , hogy kicsit jellemezzétek ezt a telefont az összes jó és az összes rossz benyomást szeretném meghallgatni. Furcsa lesz gondolom egy 4.5" után egy 5,5"-o telefont kézben tartani , de megfogott benne a MiraCast és a HotKnot. Tényleg képes a képernyőjét tükrözni, egy vezeték nélküli képernyőre ? Várom mielőbbi válaszaitokat, Köszönöm!

(#684) polgaripeti


polgaripeti
csendes tag

Sziasztok. Van egy homtom ht3 pro telefonunk. 2 napos a telefon. A google fiókba nem engedett belépni első használatba vételkor, ezért gondoltuk másuk szoftvert teszünk rá. Azóta a kijelző csak világít. Érintésre reagál indulási hang van de kép nincs. Szeretnék egy full mentést kérni akinek van egy ilyen telefonja hogy fel tudjuk éleszteni. A neten fellelhető szoftverekkel ugyanez a helyzet, csak világít a kijelző. Előre is köszönöm.

(#685) Dinkainka


Dinkainka
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
HOMTOM HT17 PRO-m van, és a következőt produkálja.

PL. Kamerát szeretném használni, és a következő jelenik meg miután rá klikkeltem.

Felhatalmazza a kamera szolgáltatást a következőre:
telefonhívások kezdeményezése és kezelése?

Engedélyezés / Elutasítás

Itt mindegy melyikre klikkelek, a következőt adja:

Képernyőfedvény észlelve

Ennek az engedélynek a módosításához először ki kell kapcsolni
a képerenyőfedvényt a Beállítások > Alkalmazások menüben.

Beállítások megnyitása.

Ha rá klikkelek, sehol nem találom ezt az opciót.
Ha mellé, és kilépek, akkor egy fekete szöveg dobozba a következőt:

Engedélyek megadva,
Módosíthatók a Beállítások > Alkalmazások menű alatt.

A lényeg, hogy nem enged fényképezni.

Hálás lennék a segítségért. :)

[ Szerkesztve ]

(#686) Joeker67 válasza Dinkainka (#685) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Talán a saját topikjában jobban tudnak segíteni.

(#687) o_tom


o_tom
aktív tag

Sziasztok
Nagy a baj!
HT3

Édesanyám telefonja, idén tavasszal vettem neki...
Tegnapelőtt szólt nekem, hogy a telefon nem csinál semmit, nem reagál semmire, csak a HOMTOM felirat látható - nem szokta soha kikapcsolni, tehát gondolom bekapcsolt állapotban megjelent a felirat és sehova tovább... Javasoltam neki, nyomja hosszan a kikapcsologombot, aztán ujraindit, hátha jó lesz. Nem lett jó. Bekapcsolas után csak HOMTOM felirat és ennyi.
Ezt követően megpróbáltam én megoldani: akku ki, akku be. Semmi. Már HOMTOM felirat sem volt, nem történt semmi. Gondoltam lemerült. Feltettem tölteni, ilyenkor kb 2 percenként megjelenik az alacsony akku töltése szimbólum a kijelzőn, eltűnik és ismét megjelenik. Ez megy kb 20 órája.
Próbáltam másik töltőn is, ugyanez a szitu.
Gondoltam Power + VolumeUP majd megold. A menü be is jön, lehet is váltani: Fastboot, Recovery és Normál között, de akarmelyiket valasztom csak BlackScreen.
Ma ismét töltöttem kb 10 órán keresztül, ugyanúgy csak az alacsony töltés ikon világított 1-2 perces ciklusokban. Rámertem az akksira: 4.2V ha kiveszem a telobol, a telefon erintekzoin ha tolton van 0.4-el tolt a multimeter szerint.
Pár perce meglátogattam a Needromot, Officialt letöltöttem, Flashtool szerint felment. Zöld OK megvolt. Azóta a telefon már töltés közben sem villantja fel az akku ikont és persze továbbra sem kapcsol be.

Ötlet?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#688) Ciccuka válasza o_tom (#687) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ebből garancia lesz.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#689) o_tom válasza Ciccuka (#688) üzenetére


o_tom
aktív tag

Csak az a gond, hogy fel év után már válaszra sem méltat az Aliexpresszes elado

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#690) radwar


radwar
csendes tag

Sziasztok!

HT 16-tal kapcsolatos problémám lenne. Ha beszélgetés közben kihangosítom a telefont, a másik fél többnyire recsegést vagy semmit sem hall. Orvosolható-e a probléma?

(#691) o_tom válasza o_tom (#687) üzenetére


o_tom
aktív tag

Fejlemény: nem tölt a készülék. Nem veszi a töltést. Természetesen próbáltam több tolotvel. Ratettem egy USBs fesz és ampermerot, 2 másodpercig 0.42 vel probalkozik, aztán 0. Mit lehet tenni?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#692) Ciccuka válasza o_tom (#691) üzenetére


Ciccuka
veterán

Akkut kiveszed és egy Li-ion töltővel feltöltöd (pl univerzális). Utána visszarakod és megpróbálod tölteni. Multiméterrel előtte mérj rá az akkura!

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#693) vandor01 válasza o_tom (#691) üzenetére


vandor01
őstag

egy probat megerhet....... :F
fagyasztoba a telcsit 1 orara.... aztan azonnal toltore....
regebbi gyengebb aksiknal elofordulhat hogy nagyon lemeritik es nem lehet normal modon beroffenteni toltesre ilyenkor a fagyasztos modszer segithet.... good luck! :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#694) ViktorHUN79 válasza vandor01 (#693) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nekem a melegítés segített jó forróra felmelegítettem hajszárítóval, persze nem annyira hogy megolvadjon. Utána volt benne anny tölt~s hogy tudjam tölteni.

(#695) veber0937


veber0937
tag

Hi

telenoros hálózaton a ht 17 pro-t hoyg lehet rávenni hogy legyen mobilnet?

(#696) Joeker67 válasza veber0937 (#695) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Néhány dolgot át kell írni a hozzáférési pontoknál (apn-nél). A beállítások fent vannak a pannon honlapján.

Név: Pannon NET GPRS
APN: net
APN típusa: sefault, supl
MCC: 216
MNC: 01
Hozzáférési pont protokolja: IPv4

A többinél nincs megadva szerepel, nálam így megy.

[ Szerkesztve ]

(#697) veber0937 válasza Joeker67 (#696) üzenetére


veber0937
tag

köszönöm, közben sikerült,

(#698) veber0937 válasza veber0937 (#697) üzenetére


veber0937
tag

amúgy aht 17 pro-ra lesz oreo?

(#699) Joeker67 válasza veber0937 (#698) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Nem valószínű, de ezeknél a kínaiaknál soha nem lehet tudni!
Talán valaki majd portolja, bár én kipróbáltam több romot is a
Needrom-ról, de mindegyiknek volt valami kis bosszantó bug-ja.

Egyébként a HT 17 nek van saját topikja.

(#700) veber0937


veber0937
tag

Hi a ht 17 pro tudja a képernyő kivetítést?

(#701) Ciccuka válasza Ciccuka (#573) üzenetére


Ciccuka
veterán

HT7 Pro
AnTuTu Benchmark 7.0.4 28097pont

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#702) Balin85


Balin85
csendes tag

Szevasztok.

Tegnap vettem egy HomTom HT17 Pro-t. Az istennek se akar rajta működni a mobilnet. Egy hipernet-es kártya van az egyes slotban a másikban meg sima telenoros amiről telefonálni szoktam arról meg rajta lévő telefonszámokat nem ismeri fel.Viszont telefonálni lehet vele.
Volt már valakinek hasonló probléja és/vagy tud rá valami megoldást?

A segítséget előre is köszönöm.

(#703) Ciccuka válasza Balin85 (#702) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezt átnézted?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#704) veber0937 válasza Balin85 (#702) üzenetére


veber0937
tag

telenor oldalán fent vannak a beállítások arra keress rá és jó lesz

(#705) FatMonster


FatMonster
tag

Sziasztok,
elrepedt a tapi felület a HT7 Pro-mon és a szervizes azt mondta, hogy csak az LCD-vel együtt lehet cserélni. Ez igaz lehet?
Ali-n akkor miért nem csak csomagban árulják a kettőt együtt? Miért vannak megkülönböztetve verziók?
Egyébként tökéletesen működik, csak zavar, hogy repedt.

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#706) Ciccuka válasza FatMonster (#705) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valószínűleg többféle kijelzővel szerelték vagy eltérnek a változatok némileg.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#707) Ciccuka


Ciccuka
veterán

HT7 Pro (1.2.3) ma reggel gondolt egyet és fényerőállítás után elsötétült magától (mintha levette volna nullára a fényerőt). :( :((
Újraindítás után a boot-nál újra jó, de amint bejönne a menü megint elsötétül.
A recovery menüt be tudom hozni, ott próbáltam a wipe chace partition opciót, de nem lett jó.
Android programok indításának optimalizálása is elindult valahogy, de utána is ugyanaz maradt a hiba.
A wipe data/factory reset opció maradt még talán. Valami egyéb ötletetek van esetleg?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#708) Ciccuka válasza Ciccuka (#707) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kiderült, hogy az Automatikusan alkalmazkodó fényerő valahogy véletlen be lett kapcsolva. Így 1/3-ad fényerő alatt már teljesen sötét volt a képernyő. Valahogy nagy nehezen sikerült (emlékezetből nyomkodva a képernyőt) visszaállítani.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#709) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A HT7 Pro támogatja a 128GB-os SDXC kártyát (csak kérni fogja a telefonos formázást előtte).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#710) vandor01


vandor01
őstag

ingyen tok es folia? [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.