Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:59

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Megjelent:
HT3 2.0.6 Firmware
HT7 2.1.0 Firmware

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#202) ludla válasza Ciccuka (#201) üzenetére


ludla
őstag

Te hol találod ezeket az infókat?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#203) Ciccuka válasza ludla (#202) üzenetére


Ciccuka
veterán

Elég csak belenézni a Fota-ba és frissítés gombra rámenni. Ha van új firmware akkor egyből kiírja.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#204) stefi81


stefi81
tag

Sziasztok! A feleségem HT3-asán a bluetooth-al van problémám. Találkozott valaki hasonlóval? Ha felső gyorsmenüből be szeretné kapcsolni a bluetooth-t, nem kapcsol be. A kis nyílra nyomva előugrik a párosított eszköz nem található üzenet, itt pedig bekapcsolt állapotúnak jelzi. Rányomva a kész gombra pedig ismét kikapcsolt állapotúnak mutatja. Ha a beállítások menüben próbálkozik akkor nem engedi a csúszkát áthúzni bekapcsolásra, hanem visszaugrik egyből. A bluetooth tehát egyáltalán nem működik. Semelyik bekapcsolási móddal sem. Ma raktuk rá a 2,0,6-os verziót, az előzővel se ment, ezzel se megy. Ötlet?

(#205) Ciccuka válasza Ciccuka (#201) üzenetére


Ciccuka
veterán

HT7 2.0.7 Firmware AnTuTu 6.1.2 24300pont
HT7 2.1.0 Firmware AnTuTu 6.1.2 22700pont

:W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#206) tt-tk válasza stefi81 (#204) üzenetére


tt-tk
csendes tag

Szia stefi81,
korábban jó volt?
Nekem a HT7-el volt ilyenem korábban, de kiderült, hogy a headset-füles volt gyári hibás és amikor a gearbest küldött másikat, a teló rögtön felismerte a jó eszközt.
Üdv,
tt-t

(#207) stefi81 válasza tt-tk (#206) üzenetére


stefi81
tag

Soha nem volt jo. Nem lehet bekapcsolni a BT, szóval el sem tudunk addig jutni hogy keressen egy másik eszközt.

(#208) stefi81 válasza tt-tk (#206) üzenetére


stefi81
tag

(#209) Ciccuka válasza stefi81 (#208) üzenetére


Ciccuka
veterán

Most próbáltam ki HT7-en és HT3-on is be lehet kapcsolni.
Ht3-on a fájlküldést is kipróbáltam és sikerült.
Legújabb firmware van mindkettőn.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#210) Jimmy72


Jimmy72
újonc

Üdv! Akinek problémás a Homtom HT7 kijelzője (nem érint, duplán vagy helyenként sehogy) az szedje szét és csavarozza össze.. nekem 5 csavar volt épp, hogy a helyére biggyesztve, meghúztam és azonnal meggyógyult. Igaz röpke számolás után 4615,23 méterről sz..tam le a garanciát, lévén 15 ezres telóról van szó. De.. A minőség ami belül fogadott... Egy jól szituált klón jobban meg van tervezve... Soha többet Dügi fajzat ! :((( :W

(#211) tt-tk válasza Jimmy72 (#210) üzenetére


tt-tk
csendes tag

Sziasztok,
amikor kínai webshopokon böngésszük a szebbnél szebb és jobbnál jobbnak tűnő, árban megfizethető okostelókat, valójában egy ábrándot kergetünk, de valahol, tudat alatt valamennyien tudjuk, hogy ezekért az előnyökért valamit be kell áldoznunk. Mindvégig csak reménykedni tudunk abban, hogy a "gép" jó cuccot dob nekünk, vagy rosszabb esetben lehetőleg csak annyi hibával, ami még elfogadható, amivel még élvezni tudjuk a szerzeményünket, amivel igazolni tudjuk saját magunk felé, hogy megérte a rizikót, megérte beleugrani az ismeretlenbe, hogy jól döntöttünk.
Aztán, sok-sok várakozás, emilezés, csetelést (rosszabb esetben egyéb költségek kiperkálását) követően végre kézbe vehetjük és oda vagyunk az örömtől: VÉÉÉÉGREEEE!!!!
Majd szép lassan előjönnek azok a bizonyos "gyermekbetegségek", amikre tudat alatt számítottunk, hogy lesznek. Az elsőnek nem tulajdonítunk túl nagy jelentőséget, gyorsan megkeressük rá a megoldást, de jön a második-harmadik és kiszeretünk belőle, már csak a hibákat látjuk benne, nem kellene ingyen sem, sőőőt, megfogadjuk, hogy soha többet kínait!

Ám a világ nem áll meg.
A kínai csoda nem kér engedélyt arra, hogy tovább hódítsa a világot.
Akár akarjuk, akár nem, átszövi minden pillanatunkat.

Amikor februárban megjött a HT7-em, már az első bug-nál felismertem, hogy jó a cucc, de olyan, mint anno, a 80-as években a Dácsiák voltak: átvétel után el kellett vinni egy szakihoz, aki meghúzta a csavarokat, beállította, amit a gyárban, szereléskor nem állítottak be, mai kifejezéssel élve: finomhangolta a verdát, hogy ezáltal az amúgy jó vasból örök darabot varázsoljon.
Nálam a HT7 pont így működik: az első szemlét követően meghúztam minden csavart, ha kellett, meglazítottam és szeretettel használom.
Nekem bejött.
Pedig, ahogy Jimmy72 írtad, "csak" egy 15 ezres telefon.

Sok ehhez hasonló videó van fent a youtube-on, én most ezt teszem be, nézzétek, feleim, zümtükkel:
[link]

Derűs vasárnap délutánt,
és ne bosszankodjatok,
inkább sétáljatok egy nagyot és élvezzétek a napsütést.

Üdv,
tt-tk

UI: ...ha megnézitek a videót, akkor láthatjátok, hogy a fertőzés a 7:57-nél kerül rá a telóra...

(#212) Teplic válasza Jimmy72 (#210) üzenetére


Teplic
tag

Ezek azok a csavarok, amik ott vannak közvetlenül ha levesszük a hátlapot?
Vagy hátlap le, az ottani 6-8 csavar ki, panel ki és az azon található csavarok?

(#213) Teplic


Teplic
tag

2.0.6-os FW-el a HT3-ra felmennek azok az appok, amikre korábban hibát dobott. Szóval az a bugfix működik.
2 hónap alatt már jó sok frissítés kijött, elvileg lesz android 6.0 is.
Kijelzőnél szöveg pötyögésénél ha oldalt nyomom kicsit a telefont, akkor pontatlan. Ezért a csavarmeghúzásos dolgot megnézném.

(#214) Teplic


Teplic
tag

Kíváncsi leszek milyen lesz, sok laggolást, érintő képernyő pontatlanságát meguntam a HT3-on.
Rootoltam, eltávolítottam uni launchertől kezdve a sok bloatwaret. Jelenleg hasít, nuku lagg. Kíváncsi leszek milyen lesz egy hét vagy egy hónap múlva.
Jelenleg f@sza, remélem marad is.

(#215) Lamaar


Lamaar
csendes tag

Sziasztok!

Március 04.-én rendeltettem egy HT7 Pro-t.
Remélem, kinőtte már a gyermekbetegségeit.

A rootolásról és a gyomlálásról szívesen olvasnék...
(mivel, hogyan...)

Üdv

(#216) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#217) Lamaar


Lamaar
csendes tag

Szia Ciccuka!

Nem tudom, hogy mennyire helytálló ez a táblázat.
Mint írtam, én HT7 Pro-t rendeltem és ott a specifikáció szerint 8MP-es a kamera.
A HT3 Pro-t nézegetem még, viszont ott csak 5MP-es kamerát írnak.

Üdv.: L.

(#218) Ciccuka válasza Lamaar (#217) üzenetére


Ciccuka
veterán


[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#219) Lamaar válasza Ciccuka (#218) üzenetére


Lamaar
csendes tag

HT7 Pro:
Camera/Picture Resolution: 2.0MP(interpolation 5.0MP) front camera, 8.0MP(interpolation 13.0MP) back camera with flashlight and auto focus.

HT3 Pro:
Camera/Picture Resolution: Rear camera: 5.0MP (interpolation:8.0MP)
0.1S Fast focus, dual Flash ƒ/2.2
Front camera: 2.0MP (interpolation:5.0MP) ƒ/2.0

Sajnos! :(

[ Szerkesztve ]

(#220) Ciccuka válasza Lamaar (#219) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szoftveresen felkonvertált, mert így szebben hangzik a marketing anyagban. Attól függetlenül a MegaPixel adatok megegyeznek a kettőben, amit te nézel az elírás lehet.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#221) core2trio válasza Ciccuka (#220) üzenetére


core2trio
tag

Az interpolációt hol lehet kikapcsolni ha egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#222) Lamaar válasza Ciccuka (#220) üzenetére


Lamaar
csendes tag

Lehet.
A BG oldaláról informálódok.

(#223) Ciccuka válasza core2trio (#221) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valószínűleg bele kell nyúlni a telefon szoftverébe. Sajnos nem tudom.

Screenshot/képernyőmentés készítésére jöttem rá: Hangerő gomb le + bekapcsoló gomb (együttes megnyomása 2 másodpercig)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#224) csadi0011


csadi0011
őstag

facebook:

"HOMTOM
4 órája ·

Announcement: www.doogeemobile.com is a fake website, we have never cooperate with this website. Please do not trust it and do not buy anything from it. And our brand name is HOMTOM, we have no relationship with doogee, it is not possible if we sell products on a website with doogee name on it. Thank you.
‪#‎homtom‬"

:Y

(#225) ludla válasza csadi0011 (#224) üzenetére


ludla
őstag

:Y Ezek egymást hamisítják meg lopják :DDD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#226) luke30 válasza Lamaar (#219) üzenetére


luke30
tag

De az is lehet hogy ez a helytálló:

DOOGEE HOMTOM HT3 Pro Smartphone Main Features:
Display: 5.0 inch 1280 x 720 HD Screen
CPU: MTK6735 64bit Quad Core
GPU: Mali-T720
System: Android 5.1
RAM + ROM: 2GB RAM + 16GB ROM. TF card up to 64GB
Camera: Back camera 8.0MP ( SW 13.0MP ) with flashlight and auto focus + front camera 2.0MP ( SW 5.0MP )
Features: OTA, GPS
Bluetooth: 4.0
SIM Card: Dual SIM dual standby, dual Micro SIM cards

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#227) Ciccuka válasza csadi0011 (#224) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ehhez hasonlót már írtak 2 hónappal ezelőtt is. De nem értem, nem a Doogee gyártja nekik a telefonokat?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#228) csadi0011 válasza Ciccuka (#227) üzenetére


csadi0011
őstag

Engem meglepett a dolog. Vagyis inkább az lepett meg, hogy benyaltam. Mert ha belegondolsz, akkor nem tettek arról sehol sem említést, hogy közük lenne a doogee-hoz.
Homtom honlapjáról annyi derül ki, hogy a lenovonál vannak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#229) Csigu HT7 válasza csadi0011 (#228) üzenetére


Csigu HT7
csendes tag

Sziasztok, amit én találtam eddig a témában:
- a www.doogeemobile.com sztem vmi kereskedőnek a honlapja, a Doogee-e a www.doogee.cc és vhol már olvastam tőlük is hogy a www.doogeemobile.com-tól elhatárolódnak.
- kezdetben több kereskedői oldalon a HT6, HT5-öt Doogee - Homtom-ként mutatták be...
- egy magyar teszt oldalon pedig volt 1 cikk, hogy a Homtom lesz a Doogee nagy aksis, olcsó almárkája...

- szóval egy Doggee DG580 boldog tulajaként így szaladtam bele én is a Homtom-ba.. :W :((

(#230) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Erdekelne egy ilyen telo "HOMTOM HT3" GPS-nek hasznalnam kocsiban. Az erdekelne, mennyire jo a GPS modulja ill szerintetek birna a melegedest a szelvedon? :D

(#231) nido


nido
csendes tag

Sziasztok.

A gyerek kapott egy HT3-at. A gond, hogy eltűnt az értesítési menüből a lámpa ikonja és nem lehet sehogyan sem kapcsolni. Csak a képernyőt fehérként használva lehet világítani vele, más alkalmazásokból is.

A nagyobb gond, hogy nem lehet a hátlapi kamerát sem használni, mert csak az előlapi van. Egyszerűen eltűnt a *#... menüben is csak a selfi kamerát hozza fő kameraként. A kamera alkalmazásból is eltűnt a kamera váltó ikon! Csak a fej és HDR ikonok vannak!
Leírtam a Homtomnak is a hibát, még egy levél jött csak, amiben a telefon gyári újraindítását javasolták, amin már túl voltam akkor is.
A lámpa és kamera gond véleményem szerint összefügghet.

(#232) Ciccuka válasza nido (#231) üzenetére


Ciccuka
veterán

Firmware frissítést már próbáltál?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#233) csadi0011


csadi0011
őstag

Én nagyon kíváncsi vagyok rá.

(#234) tt-tk válasza core2trio (#221) üzenetére


tt-tk
csendes tag

Kedves core2trio, és mindnyájan, akik az interpolált képek élességével küszködnek,

az interpoláció kikapcsolásához nem kell belenyúlni szoftveresen, csak picit finomhangolni a beállításokat:

Kamera -> Beállítások -> Kamera -> 8M pixelt átállítod 5M-re és kész is.

Abból látod, hogy interpolációra van állítva, hogy nem választhatod ki az előnézet méretét Teljes képernyő-re, ami 16:9, mert csak a Normál-t ajánlja fel, ami 4:3.
Mindkét kameránál járható ez az út.

Én inkább 5, illetve 2MP-s képeket készítek, mintsem 8, illetve 5MP-s interpoláltakat.

Szép napot,
tt-tk

(#235) Ciccuka válasza tt-tk (#234) üzenetére


Ciccuka
veterán

Wide 16:9 arányú képek esetén is elérhető?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#236) tt-tk válasza Ciccuka (#235) üzenetére


tt-tk
csendes tag

csak egyet interpolál, 5MP-ből 8MP-re, illetve 2MP-ből 5MP-re.
azaz: a többi nem interpolált kép.
azaz: amit wide-ban meg tud jeleníteni, az nem interpolált.
...ha jól értem a kérdésed, Ciccuka...

(#237) pumpedlix


pumpedlix
tag

Homtom Ht7Pro
Végre megjött
Jó kis ikonok témaválaszthatóság végre nem olyan unalmas mint mondjuk egy DOOGEE X5pro
Aztán már ékezik is a frissítési figyelmeztetés ami kisebb hibákat hivatott javítani, Letöltöm telepítem:

erre egy új kezdőképernyő fogad, témaválasztás megszűnt a sima lapozható huawei-es menümentes főképernyő megszűnt lett helyette normál alkalmazásokba belépő menüpont és nem is tetszik már az egész.
szomorú vagyok pedig maga a készülék jó

(#238) storm4 válasza pumpedlix (#237) üzenetére


storm4
aktív tag

Hello!

A hétvégén nálam is jelzett frissítést,de megmaradt a témázhatóság és a lapozhatóság menümentesen.
Az összes alkalmazást folyamatosan rakja ki képernyőre,mint annakidején a Huawei-em.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#239) pumpedlix válasza storm4 (#238) üzenetére


pumpedlix
tag

Akkor nem értem
Igaz nem sokat volt az eredeti állapotban használva (délelőtt megjött délbe frissítettem) de teljesen más a kinézete
(lehet hogy a kínai titkosszolgálat már megfigyel egy spéci android verzióval :DD )

(#240) storm4 válasza pumpedlix (#239) üzenetére


storm4
aktív tag

Elnézésed kell kérjem! :R
Elhamarkodottan mondtam,hogy nem változott a rendszer.
Most néztem rá a frissítésre és megkaptam én is azt,amiről nyilatkoztál.
Sajnos teljesen megváltozott a kinézet és megszünt a régi felület. :((

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#241) pumpedlix válasza storm4 (#240) üzenetére


pumpedlix
tag

Nincs miért :)
Legalább tudom hogy sajnos nem egyedi a változás bár nem értem miért kellett nekik ezt így nagyon tetszetős volt a régi menü meg minden

(#242) Lamaar válasza pumpedlix (#237) üzenetére


Lamaar
csendes tag

"Homtom Ht7Pro
Végre megjött"

Irigyellek! :)

(#243) pumpedlix válasza Lamaar (#242) üzenetére


pumpedlix
tag

Nézd iPhone 6s Plus mellé kontrasztnak tökéletes :D

[ Szerkesztve ]

(#244) Lamaar válasza pumpedlix (#243) üzenetére


Lamaar
csendes tag

Irigyellek, mert a én HT7 Pro-m 7.-én megérkezett Magyarországra, és azóta nem tudom, hogy hol jár! :)

(#245) Lamaar válasza Lamaar (#244) üzenetére


Lamaar
csendes tag

a=az

(#246) pumpedlix válasza Lamaar (#245) üzenetére


pumpedlix
tag

elnézést kérek azt hittem cinikus megjegyzés volt :R

Egyébként az enyém is egy hetet állt Magyarországon
Naponta nézegettem a track and trace oldalakat de ismerve az itthoni hozzáállást tudtam hogy várni kell
Postai feldolgozás lassú mint állat de gondolom ez nem új info :) :)

[ Szerkesztve ]

(#247) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Sziasztok!
Hangszóró problémával találkoztatok? Mikor bekapcsoltam még jó volt, azóta csak fülhallgatóval működik.Valami okosság?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#248) -Zola0808- válasza -Zola0808- (#247) üzenetére


-Zola0808-
tag

Láttam csavar meglazítós tanácsot és kipróbáltam és segített. :C

Már csak azzal nem találkoztam, hogy miért nem világítanak az érintő gombok.
Valaki?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#249) tt-tk


tt-tk
csendes tag

HT7-re megjött az újabb frissítés, uszkve 48MB-os csomagban.
v2.1.1/2016/4/9
A FOTA 2016/4/12-nek jelezte.

Első benyomások:
> nekem a gyári launcher3 újra használhatatlan, mert visszatértek azok a motívumok, amiket korábban javítottak, nekem ilyen a törölhetetlen Google-kereső-modul, de sebaj, mert továbbra is a ZenUI-t használom;
Kártékonymentesnek látom, ez mondjuk lehet pozitívum, mint ahogy az is, hogy végre eltűnt az utolsó -rém bosszantó- beépített oldal, mint ahogy az az egész fotós és zenelejátszós förmedvény;
> memóriát mintha ésszerűbben használná, mert több a szabad, mint eddig (átlagban 550-610MB);
> a korábban letöltött alkalmazások, így az antutu sem indult el elsőre, de törlés és újratelepítés után már igen és hozta is a nekem megszokott adatokat, picit jobbat is: 24.333 (korábban 23.800 és 24.200 között mozgott).
> az elkészített fotók továbbra sem kerülnek sd-re, alapból a telóba menti, hiába van beállítva tárhelynek a sd.

Szívesen olvasnám más felhasználók beszámolóit is!

Üdv,
tt-tk

(#250) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

HT7 PRO használókat kérdezném,hogy üzemidővel hogy állnak, mennyire merül a készülék?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.