Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:59

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) csadi0011 válasza Saccco (#50) üzenetére


csadi0011
őstag

De, és még mások is, ha törlöd őket. Sőt az alkalmazásokban + 2 alkalmazás valami cleaner és ramtool is megbújik.
Csak akkor települnek, ha a wifi be van kapcsolva.Ha kikapcsolod az ismeretlen forrásokat, akkor bekapcsolódik magától.
Telefon memórián (ha jól emlékszem) az Android/data/.public/ rejtett mappába töltődnek le az apk-k.

(#52) occam válasza Saccco (#50) üzenetére


occam
tag

Eddig még nem.... :)

(#53) Saccco válasza csadi0011 (#51) üzenetére


Saccco
nagyúr

A gond az, hogy SMS hozzáférésük is van, ami pénzbe kerülhet...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54) csadi0011 válasza Saccco (#53) üzenetére


csadi0011
őstag

App permission beállításaival ki lehet lőni? Még nem próbáltam.

(#55) Saccco válasza csadi0011 (#54) üzenetére


Saccco
nagyúr

Látszólag korlátozza.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#56) csadi0011 válasza Saccco (#55) üzenetére


csadi0011
őstag

Már csak az a kérdés, hogy ha telepítve hagyjuk ezeket az appokat, és kilőjük a jogait, akkor települnek-e még több, vagy tudják-e módosítani a jogaikat.

Én úgy vettem észre, hogy feltelepül 3-4-5 darab, ezután csak akkor települ, ha törlöm őket.

(#57) Ciccuka


Ciccuka
veterán

1.0.8-on is nekiálltak maguktól feltelepülni a felesleges programok. Roppant idegesítő. :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#58) occam válasza Ciccuka (#57) üzenetére


occam
tag

Nekem eddig még mindig semmi nem települt magától, de ez ugye nem jelent semmit. Ahogy a facebook-os oldalukon javasolta valaki: feltettem a NoRootFirewall-t, és letiltottam a problémás alkalmazások hozzáférését az internethez, na meg lecseréltem a gyári launchert Geak Launcher-re. Na most, hogy ez mire lesz elég....passz...Előbb-utóbb tán kiadnak egy tiszta firmware-t is, remélem... :W

[ Szerkesztve ]

(#59) occam


occam
tag

Na, én sem maradtam ki természetesen a sorból, települt egy-két nem odavaló dolog, de az Eset egyből megfogta, így töröltem is. Csak két alkalmazásnak akaródzott települni, de már vagy háromszor. :) :C

(#60) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Megjött a audio adapter kábel végre hozzá. A kijelzője nektek teljesen homogén, mert az alja fele haladva nekem sötétedik?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#61) occam válasza Ciccuka (#60) üzenetére


occam
tag

Az enyém nem sötétedik. A Tiéd mennyire?

(#62) Saccco


Saccco
nagyúr

A kéretlen alkalmazástelepítés kivédésére tegyétek fel a NoRoot Firewall-t. A globális szűrőknél tegyétek be állandó tiltásra a következőt: *.cn ; *

Illetve mindent célszerű letiltani ezek közül:
/system/app/DQBAGAN/*
/system/app/DQDocumentsToGo/*
/system/app/DQGO/*
/system/app/DQXENDER/*
/system/app/ht_theme1/*
/system/app/theme-luxury_3.0.1/*
/system/app/theme-suiyueruge_3.0.1/*
/system/etc/apps/360Ben_XYX.apk
/system/etc/apps/AntutuHard_XYX.apk
/system/etc/apps/Antutu_XYX.apk
/system/etc/apps/AntutuYanji_XYX.apk
/system/etc/apps/CPUZ_XYX.apk
/system/etc/apps/Ludashi_XYX.apk
/system/launcher/*
/system/priv-app/caller_id_2.0.1/*
/system/priv-app/launcher-mate7_1.5.1/* The VIRUS !!!
/system/priv-app/lqsdk_1.0.1/*
/system/priv-app/themebox_1.0.1/* the VIRUS !!!

Tárcsázóba:
1) * # * # 3646633 # * # *
2) Band mode
3) SIM 1 -> pipa ki az 1900 és 850 mellől -> ok
4) SIM 2 -> pipa ki az 1900 és 850 mellől -> ok
elvileg így kevésbé merül.
3G 2100MHz, Voda 900MHz is, de a telefon ezt nem támogatja.

Forrás: xda

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63) tt-tk


tt-tk
csendes tag

Sziasztok,

a minap én is kézhez kaptam a GB-től megrendelt tábla étcsoki HT7-met.

Aztán a személyreszabás közben bukkantam a topicra.

Előbb végigrágtam magam a hsz-kon, mert ebből mindig tanul valamit az ember fia, de azért lenne pár kérdésem, hátha tudjátok rá a választ.

1. kamera: hol tudom beállítani, hogy telefon memória helyett sd-re mentse a képeket.

2. USB: hol kell beállítani, hogy usb-pc csatlakozáskor ne csak akksit töltsön.

*: akksi nálam (is) szépen muzsikál, napi 6-8 óra telefonálás, wifi, net; ugyan a 2 napot még nem próbáltam, de egy fent említett nap után 49%.

3. vannak olyan (első és második lapra) kihelyezett ikonok, amiket nem tudok törölni, de szeretném, mert használni nem fogom (pl. Bagan, GO keyboard stb).

4. az utolsó lap, ami csak úgy ott van, és kitörölhetetlen, akárcsak a tartalma; az az advise" ill. "show more/show less", készítettem képernyőfotót, de nem tudom le- ill. feltölteni (l. 2-es kérdés, usb).

A jack-dugó témában jó volt olvasni, hogy bár gyerekbetegség, de attól még bosszantó, no meg hogy megtaláltátok a megoldást és ebben a webshop is partner. Most ez a bug engem nem érintett érzékenyen, mert olyat fülest rendeltem, amit vezetés közben is tudok használni, azaz bluetoothosat.

Wifi, gps, térkép szépen müxik.

Telefonálás.
Első nekifutásra nehezen hallott, akivel beszéltem, de ez megszűnt az "MTK-engineering mod"-ban az előre beállított értékek növelése után.

Alapvetően jó kis teló, amolyan dácsiás-fíling van bennem vele kapcsolatban: jó a gép, de vásárlás után el kell vinni szerelőhöz, hogy meghúzzon mindet rajta, és utána elnyűhetetlen darab lesz belőle.

Köszönöm a feltett kérdéseimre leendő válaszaitokat.

Üdv,
tt-tk

(#64) csadi0011 válasza tt-tk (#63) üzenetére


csadi0011
őstag

Szia!

Nem nálam, hanem családban van ilyen telefon, szóval most fejből írok, de megpróbálok segíteni.

Elsőt nem tudom biztosra. Vagy a kamera beállításait kell átnyálazni, vagy megnyitod a Beállításokat azon belül megkeresed a "Tároló" menüt. És legfelül, ha jól emlékszem át lehet állítani a mentési helyet. Belső memória, vagy sd kártya.

2. Van állítási lehetőség, hogy miként érzékelje a telefont a számítógép, de ha csak fájlok kezelése érdekel, akkor szerintem nem kell állítanod semmit. Ha gépre dugod a telefont elvileg ki kéne dobnia egy értesítést, hogy adatátvitel mód. Rámész, engedélyezed, és már látja is a gép. Ha nincs ilyen értesítésed, akkor a Beállításokban nagyító gombra bökj, és írd be, hogy USB, vagy kapcsolódás. Szerintem erre kidobja azt a helyet, ahol váltogatni lehet a kapcsolódási módokat.

3. Beállítások --> Alkalmazások --> Mind --> Megkeresed ezeket az alkalmazásokat és letiltod őket. Ráböksz és lesz letiltás gomb.

4. Igen, az kitörölhetetlen.

Én is kérdeznék: Milyen rendszerrel érkezett a telefon? Beállítások és telefon információban meg tudod nézni a verziószámot. Neked sincs problémád az érintővel? Pl: néha kevésbé érzékel; néha alá, fölé érzékel; néha nehéz görgetni

[ Szerkesztve ]

(#65) tt-tk válasza csadi0011 (#64) üzenetére


tt-tk
csendes tag

Szia,

1. megtaláltam (tároló-ban); pipa
2. ha rádugom, rögtön tölt, semmi több.
beállítások, nagyító: usb => két találat, a második a számítógépes usb-kapcsolat,de hiába bökök rá,nem csinál semmit. Megoldás?
3. pipa
4. akkor marad.

Köszönöm a segítséged.

Kérdésedre válaszolva:
v1.0.8 2015-12-23

Érintőképernyő: olyat, amit írtál, nem tapasztaltam ilyet, hacsak amit a 2.-ben írtam pont nem az...
(ugye, kiválasztom, rábökök és nem csinál semmit)

(#66) csadi0011 válasza tt-tk (#65) üzenetére


csadi0011
őstag

Nézd meg, hogy milyen ikonja van és próbáld meg az alapján megkeresni. Ha jól tudom, olyan ikon van a keresési találatok mellett, amilyen ikonja van a menünek, amiben van a beállítás. Remélem érthetően írtam le. Valami pedig rémlik. Tároló menü legaljában?
Akkor értesítési sávba neked nem jön semmilyen értesítés, ha gépre dugod a telefont?

Köszi a válaszokat. Érintőképernyő ezek szerint nálunk nem jellemző hibát produkál. Amit leírtál az nem olyan hiba.

(#67) Ciccuka válasza tt-tk (#63) üzenetére


Ciccuka
veterán

Első nekifutásra nehezen hallott, akivel beszéltem, de ez megszűnt az "MTK-engineering mod"-ban az előre beállított értékek növelése után.

Erről tudnál írni bővebben, hol található ez a mód?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#68) csadi0011 válasza Ciccuka (#67) üzenetére


csadi0011
őstag

Tárcsázóba: *#*#3646633#*#* --> Hardware Testing --> Normal mod

(#69) tt-tk válasza Ciccuka (#67) üzenetére


tt-tk
csendes tag

Az MTK-engineering mode egy igen hasznos app, a play-ben:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.themonsterit.EngineerStarter

Hardware Testing --> Audio --> Normal Mode-ban a Level 0-t Level 3-ra változtattam és így most kifogástalan.

Most nézem,hogy amit csadi írt, ugyanaz! :-)
Csak a tárcsázóba bepötyögött kombinációval jön elő
(mármint az MTK Engineering Mode).

(#70) systemcrash


systemcrash
újonc

sziasztok.

én januárban kaptam meg a telót. februárban kezdett el megbolondulni.

először én is megpróbáltam kivédeni a telepítgetéseket. noroot firewall, antivirus, anti-malware. sajnos ezek nem akadályozták meg a telepítést, csak szóltak, hogy felkerültek és akkor rohantam eltávolítani, meg kikapcsolni az ismeretlen forrásokat. időközönként az egyik app visszakapcsolgatta, ezt se sikerült kivédeni. a két fertőből az egyik maga az uni launcher. lecseréltem másikra, de eltávolítani nem lehetett, letiltani sem. a másik a caller id. szóval ezek mindig vissza fognak jönni. bekapcsoláskor vagy netre kapcsolódáskor már ugranak is. bekapcsoláskor ráadásul a noroot nem tudja megakadályozni, hogy kiugorjanak a netre, mert az később töltődik be, mint a launcher meg a caller id.

azóta sikerült root-olni, leszedtem egy csomó felesleges cuccot, köztük a két fertőzött rendszer appot is. azóta nyugalom van. a root szerintem bármelyik verzióra felmegy, 1.0.7, 1.0.8, 1.1.4-re biztosan. nekem 1.0.8 van, a többit mások mondták.

néha kicsit gyengén reagál a kijelző, szerintem azért, mert rajta hagytam a gyári védőfóliát, ami azért nem egy normális kijelzővédő. úgyhogy rendeltem egyet hozzá.

az aksi elég jól bírja, majdnem 3 napot, bár én nem használom annyira intenzíven. beállítottam, hogy éjjel kapcsoljon ki, úgyis alszom, reggel 7-kor meg felébred. evvel is lehet spórolni. a wifit kikapcsoltatom, ha alvó módban van, akkor felmegy 3G-re, úgyhogy a netkapcsolat marad, a wifi meg többet fogyaszt, mint a 3G. töltésnél 88% körül megáll, és arra tippel, hogy még 12 perc van hátra, de mindig eltéveszti. de plusz 1 óra után már tele is van.

a wifi, 3G jól megy, gps is. engineer mode-ban kiszedtem a 900 és 850 Mhz sávokat a sim-ekről, azt írták evvel is kevesebbet fogyaszt majd. ma reggel szedtem ki, úgyhogy fogalmam sincs, így van-e.

kihangosításnál nem hallanak valami jól, ez nem tudom miért van, talán az engineer mode-ban lehet állítani valamit a mikrofonon.

az usb mélyebb a szokásosnál, úgyhogy normál kábelre dugva elég macerás a kapcsolat. ezt ki lehet kerülni a xender-rel, böngészőn keresztül lehet másolgatni vele (bár én azt is leszedtem). majd keresek valami hasonlót. vagy kicsit levágok az egyik kábel kávájából.

két sim-et használok, nem találkoztam még problémával.

00100

(#71) stefi81


stefi81
tag

Sziasztok!

Kb. 1hete van HT7-es telefonom.
A problémám az lenne hogy vagy az aksim rossz, vagy a telefon aksi visszajelzése.
Olyat csinál hogy azt írja ki hogy 100% mikor töltöm és csinálok egy újrainditás és visszaugrik 80%.
Vagy mint az előbb 72%-ot írt már fél napja majd aksi ki és vissza, most meg 78%
Mi lehet ilyenkor a baj? Gyári fw van rajta.
Most kapcsoltam ki a 850 és 1900mhz-t, mint feljebb írták.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#72) Ciccuka válasza stefi81 (#71) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az új FW ha megjelenik segíthet.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73) systemcrash válasza stefi81 (#71) üzenetére


systemcrash
újonc

Szia!

Én már próbáltam ezt a 850 és 1900 MHz-t, de nem éreztem változást az aksi üzemidejében. Az meg, hogy ugrál a kijelzés azért lehet, mert az android egy fájlból veszi ki az aksi üzemidejének statisztikáját, és ez a fájl sokszor fals adatokat tartalmaz.

00100

(#74) stefi81


stefi81
tag

Köszi a segítséget.

Most olvasom ezen az orosz oldalon hogy van már 2.0.1 fw és abban van valami aksi javítás is, meg érintő kijelző, meg virus ellen valami.
Segítene valaki hogy tudnám ezt feltenni?
4332-es bejegyzésnél.

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=706050&st=4320

(#75) stefi81


stefi81
tag

Így jó ha az orosz oldalon lévő Zip filét SD-re felmásolva, akarom frissíteni kézi módban a telefont?
http://i.imgur.com/hRoKfp8.jpg

[ Szerkesztve ]

(#76) csadi0011 válasza stefi81 (#75) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszi, hogy megosztottad velünk. :R Én a linked alapján nem tudtam kibogarászni a hozzászólást, amit mondtál, de keresővel megtaláltam
Berakom ide a linket, hogy más is könnyen megtalálja: https://drive.google.com/file/d/0Bwt-yELgdcW_Qlc0ZVlLTmowWTQ/view

A fórumozó azt írta, hogy az info@homtom.cc -től kapta a linket. Van közületek valaki, aki még nem írt erre ez email címre? Én már sokat írtam nekik és kb 3-4 levelemre nem válaszoltak. Aki még szűz, írhatna nekik, hogy "haló, nincs új szoftver? " vagy valami. Nekem januárban küldtek linket az 1.1.2-ről szóval tényleg küldhet az info szoftvert, de én inkább biztosra mennék.

Amúgy ha jól látom akkor igen, elvileg a "frissítés már" gombra kattintva telepítenie kéne.
Ha nem teszi, akkor mtk flashtool.

(#77) occam válasza csadi0011 (#76) üzenetére


occam
tag

A frissítés már Fota-n is elérhető. :DD

(#78) csadi0011 válasza occam (#77) üzenetére


csadi0011
őstag

(#79) systemcrash


systemcrash
újonc

érdekes. azt írják, hogy orosz antivirus okozta a malware problémákat. én nem töltöttem le semmit addig, míg ezek a programok el nem kezdtek dolgozni. utána pedig német antivirust töltöttem le.

érdemes elolvasni azon a bejegyzésen a hozzászólásokat. az egyiknél kilőtte az imei-t.

[ Szerkesztve ]

00100

(#80) stefi81


stefi81
tag

Ha rányomok hogy frissítés már akkor kiírja hogy "pasting" kb. 30mp majd kikapcsol és semmi.
Visszakapcsolom és marad a régi fw. :(

(#81) occam válasza csadi0011 (#78) üzenetére


occam
tag

Csak épp tegnap rootoltam, meg twrp, meg pucolásztam, így aztán sp flashtool lett belőle... :)) Unity Launcher (vagy mi volt a neve) eltűnt, szerintem a stock launchert tették bele, és eddig sem az Eset, sem pedig a Malwarebytes nem talált semmit. :C Talán így is marad! :R

(#82) stefi81


stefi81
tag

Tudna segíteni valaki hogy kell ezzel a SP-vel frissíteni a fw-t vagy azt a FOTA izét hogy kell a telefonra feltenni?

(#83) Ciccuka válasza csadi0011 (#76) üzenetére


Ciccuka
veterán

Engem válaszra se méltatnak. Egyszerűbb és biztonságosabb Firmware frissítési lehetőség is lesz majd?

IMEI javítása

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#84) occam válasza stefi81 (#82) üzenetére


occam
tag

SP, maga a frissítés vele nem bonyolult, ha a megfelelő driver fenn van a gépen, ez utóbbi nekem elég nehezen jött össze, de végül is sikerült, annyi változtatással, hogy firmware upgrade beállítást alkalmaztam, nem pedig a download only-t.

[ Szerkesztve ]

(#85) occam válasza Ciccuka (#83) üzenetére


occam
tag

Hm, már kétszer is frissítettem sptools-al, de még egyszer sem tűnt el az imei.

(#86) stefi81 válasza occam (#84) üzenetére


stefi81
tag

Amikor aksi nélkül rádugom a gépre és nyomvatartom a le hangerőt akkor csatlakozik, de ismeretlen eszköz, majd lecsatlakozik a gépről. Telepítettem azt Android CDC Driver. Te hogy oldottad meg?

(#87) Ciccuka válasza csadi0011 (#76) üzenetére


Ciccuka
veterán

*interesting*
1. The battery curve which shown the wrong percentage of the battery left.
2. The phone automatically downloads the malware in Russian language system.
3. The insensitive of the touch screen.
PS: We've never put virus in our phones and we will never do it in the future, because we don't have any point to do negative things to ruin our reputation. This malware problem was caused by the Russian antivirus software when you download.
- i didn't download Russian antivirus software, didn't download any, before the malwares started to attack

hm. some comments says,nothing happens after install. someone asking, what is the meaning of 'IMEI inválido' (he lost his imei).
i don't trust this firmware.

forrás xda

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#88) occam válasza stefi81 (#86) üzenetére


occam
tag

Hát, ez volt a problémásabb rész, telepítettem ezt is. Valamint innen a driver auto installer-t, de az is lehet, hogy az usb vacom driver-t is innen telepítettem. Nem emlékszem pontosan, mivel nem minden ment fel egyszerre, meg próbáltam Win 10-en is, végül Win 7-en sikerült. :)

(#89) occam válasza Ciccuka (#87) üzenetére


occam
tag

Na igen, aranyos, ahogy mentegetőznek, és mégis kilőtték a Launchert...is... Amúgy eddig még minden oké, lehet, hogy az sptoollal újrahúzott rendszer a megbízhatóbb, de pár nap múlva biztosan többet tudunk majd erről is... ;]

(#90) occam válasza stefi81 (#86) üzenetére


occam
tag

Ezt is érdemes elolvasni. És innen töltöttem le a flashtool-t, a V5.1520-as verziót, azzal ment, természetesen ez nem azt jelenti, hogy mással nem fog...

[ Szerkesztve ]

(#91) stefi81 válasza occam (#88) üzenetére


stefi81
tag

Jeeeh!
Sikerült! Köszönöm a segítséged!!!
Felraktam mindkét drivert amit linkeltél és azzal felismerte a telót a gép. (kicsit betojtam mikor update közben még telepítette az új hardvert :D )
Én 8.1-el 64bit-en csináltam.
Szóval most 2.0.1 van a telón és kicsit másabb lett az egész kinézetre és mintha gyorsabb is és IME sem törlődött! Az aksi visszajelzése egyenletes töltésnél, nincs az hogy megáll.
Itt egy kis videó:
https://www.youtube.com/watch?v=UKzO254CUh0&feature=youtu.be

[ Szerkesztve ]

(#92) systemcrash válasza stefi81 (#91) üzenetére


systemcrash
újonc

no ez jó hír:)

00100

(#93) tt-tk válasza occam (#77) üzenetére


tt-tk
csendes tag

Sziasztok,

FOTA-n frissítettem, v1.0.8-ról v2.0.1-re, 60+MB-nyi változást töltött le, majd egy Recovery mode után felállt a meggyógyított rendszer.

Valóban eltűntek a korábban mindnyájunk által tapasztalt kínai-orosz-... "ajándékok", aminek örülünk-örülök.
Antutu hasonló eredményt hozott, mint korábban; frissítés előtt 24.546, frissítés után 24.336.

2 kérdésem azért csak van:
1. hogyan tudok több oldalt létrehozni?
(az összehúzás-csippentésre nem jön elő az összes oldal mozaikképe meg a +oldal lehetősége)
2. hogyan tudom eltüntetni legfelülről a Google-t, ami a mostani mind2 oldalon ott virít, teljes pompájában?
(nem hajlandó a kukában landolni, mi több, meg sem jelenik a kuka).

Köszönöm.

(#94) Ciccuka válasza tt-tk (#93) üzenetére


Ciccuka
veterán

A Vezeték nélküli frissítés menüben is megjelent a 2.0.1 Firmware (69,21MB)
Frissítés már-ra kattintva lehet frissíteni (50% feletti akkumulátortöltöttség felett érdemes csak frissíteni)
Automatikusan újraindul (fél percig sötét képernyő)
Majd bejön az animált Android rendszerfrissítő robot (kb. 4 percig frissít)
Megint automatikusan újraindul
Android frissítése folyamatban (kb. 5 percig frissít)

Az beállítások egy része és programok eltűntek (belerakta egy ikonba őket). Csodás :W

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#95) occam válasza stefi81 (#91) üzenetére


occam
tag

:C Örülök, hogy sikerült, igazán nincs mit! :))

(#96) Ciccuka válasza Ciccuka (#94) üzenetére


Ciccuka
veterán

AnTuTu-ban 50-100 ponttal kevesebbet ad általában. Az Apus és a DU Battery Saver vissza akar települni, pedig nem kérek belőle. Számos alaklmazást újra kellett telepíteni, mert nem indult el.

1.0.8 Firmware
Quadrant Standard 2.1.1 8975pont
AnTuTu Benchmark 6.0.4 24402pont
3Dmark IceStrom 2973pont
3Dmark IceStrom Extreme 2004pont

2.0.1 Firmware
Quadrant Standard 2.1.1 9446pont
AnTuTu Benchmark 6.0.4 24353pont
3Dmark IceStrom 2938pont
3Dmark IceStrom Extreme 2004pont

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#97) occam válasza tt-tk (#93) üzenetére


occam
tag

Helló!

1. Hosszan nyomod a képernyőt, felugrik alul a menü: háttérkép, modulok, ez utóbbiból kiválasztasz egyet és az utolsó oldal után húzod, akkor létrehoz egy új oldalt, vagy ugyanezt az alkalmazásokkal is meg tudod csinálni, ha ki akarod rakni őket a képernyőre. Ha egy oldalról mindent lepucolsz, akkor pedig eltűnik az oldal. Vagy felteszel egy szimpatikus launchert. :)
2. A launcher csere biztosan segít, mást egyelőre nem találtam... :)

(#98) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ti tudtok névjegyet szerkeszteni és névjegyet hozzáadni?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#99) occam válasza Ciccuka (#98) üzenetére


occam
tag

Minden gond nélkül. :)

(#100) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Reckless Racing 3 eddig elég jól ment, de most az új FW-vel jóval akadozósabb lett úgy vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.