Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:59

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45) csadi0011


csadi0011
őstag

Igen, ez a leírás, amit linkeltél, majdnem olyan, mint az az orosz amiről csináltam.

Itt van az orosz leírás amiről csináltam: [link]

Még nem akarok leírást csinálni nektek, mert nekem sikerült eltüntetnem dolgokat a telefonból, és nem tudom, hogy hogyan állítsam vissza teljesen. Ilyen gondokat nem akarok okozni nektek, ezért csak akkor csinálok leírást, ha biztos leszek a dolgomban.

Biztonsági mentést én a gyári recoveryben csináltam. (bekapcsgomb+hangfel gomb egyszerre nyomással bekapcsolni a telefont, és recovery modban inditani, ott backup mentést csinálni)
De abból a leírásból megtudjátok csinálni szerintem, ha bele akartok vágni. Ki kell csomagolni a HOMTOM által feltöltött rendszert. Azt a RAR fájlt. A drivereket fel kell raknotok, aztán az SP Flash Tool-t megnyitni, a scatter loading file-nak meg kell adni a Rar-ban lévő android scatter.txt-t. Beolvassa a ROM-ot és download vagy firmware upgrade módban startolni kell (de semmikép sem szabad format-olni!!!). A telefont kikapcsolt állapotban (akksi ki-be) rá kell dugni és csinálja is.

Amúgy 1.1.4 alatt is megjelent a spyware alkalmazások. Magától települt megint 5 alkalmazás.... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.