Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) zws válasza DaveNo1 (#13199) üzenetére


zws
senior tag

Ezek a panda pickek.... :C
Zera, tassa, mura, thrall, greymane

(#13202) Gyuri27 válasza zws (#13201) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdekes pickek. Sima bukó. A TS szépen és konzervativan játszott. :C

Amd - Radeon - Ryzen

(#13203) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#13191) üzenetére


DaveNo1
veterán

Bob Ross már Team Naventic néven fut ;)

You are not prepared.

(#13204) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#13203) üzenetére


F-ECT$
titán

Épp nyertek is egy meccset ;)

Dive ever, work never.

(#13205) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#13204) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja de sokkal jobb csapat is. Végén azért a 4 player maw ütős volt.

You are not prepared.

(#13206) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#13205) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg a bw tassa kompót elég gyenge volt. Nem vágom ezt minek kell túlkombinálni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13207) DaveNo1


DaveNo1
veterán

zws-sel nem rég volt egy 1% core wipe-unk, azért már a leoric csapattárs inkább pvp-zett, minthogy a coret ütötte volna. Mondani se kell kikaptunk utána. Az ilyen nálam kapja az autoreportot, hogy többé ne rakjon össze vele. :((( :o

You are not prepared.

(#13208) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Reghar és Falstad v. Sylvanas hero damage-e kb. milyen arányban kellene álljon egymással azonos MMR-en? Mert úgy érzem, hogy az 1:1 nem igazán fedi a valóságot. Ezt produkálta az előbb 2 "nagyon ügyes" srác a HL-ben.

Falstaddal szemből tolt Gustot, amikor 4vs3-ban ott voltunk, és Jaina AoE ment, Johannán Lightning Shield pörgött. Gyakorlatilag megmentette őket.
Sylvanas meg csak a szokásos, lanepush till death.
Ilyen hogy lehetne normálisan HL-ezni?

Mostani meccsen meg Reghar Muradinként játszik. Eszem megáll.

(#13209) 0karmacoma0 válasza Derrewyn (#13208) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Falstad nagyon változó. Gyakran hátul van dmg-ben, mert egyrészt sokat splitpushol másrészt főleg single target burstje van, amit ráadásul baromi körültekintően kell kitolni. Tank nélküli meccseken nagyon nehéz használni, de late gameben kb bárkit felzabál akivel szembe kerül, ha nem kap focust vagy CC-t.

Sylvanak top dmg környékén kell lennie, mert kb annyit kell csinálnia, hogy elnyomja a w-jét a frontlinera, az meg szépen terjed. A fő gond vele, hogy szinte képtelenség vele a backline-t harassolni és focus fire-t tolni, mert AA-hoz nagyon kicsi a hp, a többi skilljének meg iszonyú kicsi a hatótávolsága. Jó csapatban azért nagyon hasznos a TF-ben is, főleg ha van follow up ulti után és a tankok és jól tartják a vonalakat.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13210) holozis_HUN válasza 0karmacoma0 (#13209) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szépen szétterjed a vulnerability (vagy hogyan írják, sosem tudom :D) és kael chain bomb :D Jó kis combo. Szertem Sylvanast, legmagasabb szintű hősöm :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13211) Devas


Devas
őstag

Nah most én jövök sírni...:
Kicsit berágtam a játékra a "pay for win" érzés miatt. Ezek a skin-ek... Vegyük Li-Ming-et, szép kis sötét apró karakter és Johanna-t az is kissebb termetű, majd színezzük kicsit át őket, esetleg hozzuk spéci skinnel, majd ültessük fel őket arra a Starcraft-os járgányra. Hát basszus a szemem kifolyik a teamfightban, egyszerűen alig látom ki kicsoda. Ha szembe jön velem azon a fránya mount-on, azt sem látom ki ül rajta. Ha egy szép fehér lovon jönne, nyilván látnám, hogy jééé az ott a ló feje, az a farka, azok a lábai... na de a járgány gázblömbéjének a munsteklijét a stölcbolcni mellett már nem tudom azonosítani, azt hiszem a Hero pixelhalmazának része. Nyílván ha mondjuk egy ETC ül rajta, azt felismerem. Szerintem simán össze lehetne dobni egy ilyen szemkifolyató csapatot, ami nagy hatással lenne a teamfight végkimenetelére. Nem vagyok rövidlátó, egy szép fullHD monitorral nézek farkasszemet, mégse látom.

Uther tűzaura:
Szépen tesztelgettem volna a Burning Rage-t. Megnéztem minden Heronál level 13-as talent. Kivéve Uther-t, nála level 7-es és más a neve is. Mondom szuper akkor vegyük meg Uthy bácsit.
Mounton ülve nem sugároz a tűzaura. Zagara néni tumorjait szépen felfedi, csak oda kell még baszni egyet rá, gyönyörűen el lehet takarítani így a fertőt a pályáról. Abathur aknáit is sebzi és felfedi, persze nem árt sejteni merre lehetnek, mivel le kell szállni hozzá a lóról. Általában a dzsindzsásba rakja, szóval meg kell állni mellette és láthatóvá válnak, valamint kb 3 másodperc alatt elégnek.

Uther amúgy mennyire erős most? Játszik valaki mostanában vele? Miféle build vált be neki?

Blocked player:
Tegnap lettem figyelmes valamire, de elfelejtettem screenshot-olni. Nézem meccs kezdetén a csapatösszeállítást és esküdni mernék, hogy egy reportolt Nazeboo-t láttam! Visszanéztem a replay-eket, de ott már nem mutatta ki van ignorálva.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13212) DaveNo1 válasza Devas (#13211) üzenetére


DaveNo1
veterán

Remélem a sírásod első részét csak én nem értem.

You are not prepared.

(#13213) kovsol válasza DaveNo1 (#13212) üzenetére


kovsol
titán

Szerinte a skinek rejtő szint adnak a karaktereknek úgy fest. :D

Mostanában ilyen auto select vagy random vagy minek hívják hőssel megyek, de most már kezd felhúzni. Healert választ akkor mindig Lili -t ad. :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13214) DaveNo1 válasza kovsol (#13213) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát ha csak lilid van. Ha randommal mész vedd figyelembe, hogy warriort ad ha nálatok nincs warrior ellenfélnél viszont igen, support ugyanígy.

You are not prepared.

(#13215) kovsol válasza DaveNo1 (#13214) üzenetére


kovsol
titán

5 különböző supportos hősöm van már. Na most kaptam egy Brightwinget :) Ezer éve nem mentem már vele, így kellemes volt.
mod: most meg egy Malfot adott :) végre nem csak a sok Lili

Skin ami nem ad rejtő szint a lovon xD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13216) Stylerr


Stylerr
addikt

Hú uraim!
Fél év kihagyás utána ismét elkezdtem játszani, és fejlődött a játék. Optimizálatlanságon is javítottam, a chat fejlesztése is tetszik. Csak így tovább!

(#13217) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Folytatódik az US döntő

You are not prepared.

(#13218) zws válasza kovsol (#13213) üzenetére


zws
senior tag

Mentem most két meccset két fős partyban én is randommal meg a társam is. Elsőnek hammert kaptam, másodjára malfot, mondanom se kell hogy kb alfa óta nem mentem velük :D de 2 win meglett

(#13219) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#13217) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Illidan a BW pick után: "Nice pick noob, I will feed." :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13220) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Murloc power ^^

Rég volt ilyen jó meccsem Murkyval, ráadásul 5fős premade ellen :C

You are not prepared.

(#13221) Stylerr


Stylerr
addikt

BW még mindig használható support? A másik kérdésem pedig az, hogy kigyűlt a 10k gold, és hogy Li-Minget érdemes megvenni? Használható Assa?

(#13222) DaveNo1 válasza Stylerr (#13221) üzenetére


DaveNo1
veterán

BW már rég nem olyan jó, Rehgar most a support meta.

Li-Ming megéri, abszolút top tier.

You are not prepared.

(#13223) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#13217) üzenetére


Gyuri27
félisten

A C9 spiderét érdemes lesz vissza nézni. Jó pickek, remek játék.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13224) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#13223) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja csak itt kb tudni, hogy C9 és a Team Naventic fog kijutni, EU sokkal érdekesebb lesz mert ott van 4-5 kb. hasonló szinten lévő csapat.

You are not prepared.

(#13225) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Arnival meg zws-sel bementünk trollkodni, eredmény:

:C :C :C :C

Még most is sírva röhögök, pedig -2 szint hátrányba voltunk (14-16 volt)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#13226) zws válasza DaveNo1 (#13225) üzenetére


zws
senior tag

Soha ne nyomd fullba a kretént :D
Jah és 13-36 volt az állás mikor beindult az úthenger :D

(#13227) DaveNo1 válasza zws (#13226) üzenetére


DaveNo1
veterán

És most már az Illidan + Aba kombó is működik ismét, lehet MMR-t farmolni :C

Jó, hogy vége lett a kretén stun setupoknak

You are not prepared.

(#13228) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#13227) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Illidan + abathur kombon mentünk át úthenger módon +3 szintel és 15 perc alatt, összes fortjuk elment, nálunk egy sem. Cursed Hollow.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13229) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#13228) üzenetére


DaveNo1
veterán

3000+ MMR-nél is így működik ha nincs elég CC az ellenfélnél:

Blackheart's bayen úgy zártunk, hogy még tornyunk sem dőlt le. Egyszer sem tudott fizetni az ellenfél.

You are not prepared.

(#13230) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#13229) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Holnap QM-ben nyomok egy meccset Illidannel :))

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13231) 0karmacoma0 válasza holozis_HUN (#13230) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én épp mostanság toltam egyet, és lev 20 aba-t sorsolt mellém a matchmaking. Rég élveztem így meccset. :)

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13232) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Valaki magyarázza el mert hülye vagyok hozzá.
Nagy nehezen feltornászom magam 50+% wr-re. Meg rank 38-37-re. Utána 4-6 lose mert olyan csapatokat, hogy a hajam kitépem. Majd vissza rank 40 és kezdődik elöröl.
Ez megy mióta vissza estem rank 30-ról.
Ötletek?

Amd - Radeon - Ryzen

(#13233) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#13230) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ahogy ígértem:

Durva volt :Y

ETC megtáncoltatta a népet, Li-MIng laser, én kaptam a Stim Drone-t + ulti (memphis vagy mi, nem a hunt) és kharazim összerugdosta őket az ultival, 3 ms alatt elfogytak :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13234) zws válasza Gyuri27 (#13232) üzenetére


zws
senior tag

Add fel. Menj gyakorolni QM-re, valami féle mmr reset úgyis lesz meg indul majd a season 1 valamikor. Addig csak ki fogsz égni, hetek óta panaszkodsz, hogy szar a HL, amit megértek mert alacsonyabb mmr-en rankon tényleg szar. De akkor ne erőltesd, QM-ben is lesznek idióták, magasabb mmr-en is, de ott legalább nem fogsz kiégni a nem tudnak pickelni az emberek dolgon. Illetve ott legalább jobban betudod gyakorolni a hősöket, mert nem függsz a többiektől hősválasztásától.
Más részről meg engedd el a vereséget, én is, meg mindenki más is tapasztal barmokat, akik miatt elmegy a meccs, de nem kezdünk el sírni, panaszkodni, hanem ha már tudjuk h kikapunk kiélvezzük a maradék perceket.
Lásd a tegnap esti Gaz, Lili, Murky meccset, alapból úgy indultunk h szórakozzunk egy jót nem számít az ha kikapunk, és miután fordult a meccs végig röhögtem az egészet :D

(#13235) DaveNo1 válasza zws (#13234) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó de Murky OP, ha nincs cleanse az ellenfélnél, octograb = free kill ;]

You are not prepared.

(#13236) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#13232) üzenetére


F-ECT$
titán

Rank 5-ön vagyok és majdnem ugyanez. Van 56.5% WR-em, de 2-3 jó meccs után jön 2-3 szar, ahol kb közünk sincs az egészhez. Néhol a drafon látszik, hogy kb 0 az esély (pl viszik Rehgar, Li-t, mikor mi Stitches-zel nyitottunk), néha jó hősöket választunk, de kevés a CC, az ellenfélnél meg ott van Mura, Zagara, Thrall, Kael. Néha meg sima skill különbség látszik csak, de belülről nehéz megítélni, hogy ha én kicsit jobban játszanék, akkor ezek is nyerhetőek lennének-e, vagy nem.

Dive ever, work never.

(#13237) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#13236) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rank 30-n volt 2-3 win, 2-3 lose. Türhető meccsek.
Itt 90%-ra megmondom, hogy bukjuk a meccset vagy sem.
Az utóbbi időben szinte csak oroszokkal rak össze.

Raynor only solo. Állandó 4v5, buktuk.
Nova only die annyi sebzéssel a végén ami egy healernek is szégyen.
Illidan ugyanaz mint nova. Bukó.
Sgt, gaz, tyrande dps buildal. Bukó.
Artanis 10 minre afk. Bukó.
Most bucher én johanna, de ő mindig előttem volt. Insta halt állandóan. Ezt nyertük.

Itt nem az a kérdés mi lenne ha én jobban játszanék. Az a kérdés melyik csapatban vannak nagyobb lámák.

Azt mondom 50%-ban a picken múlik. Nova, illidan, sgt, gaz, artanis, lili sorolhatnánk. Persze ettől még játszhatnának jól velük, de nem.
Prepick, chat olvasása felejtő. Kommunikáció felejtő. Meddig tartana beirni, hogy tyrandéval, kharazimmal dps-t hoz?
Mondjuk miért is tálentelne valaki supportot dps-re?

Tegnapi meccs ami jól mutatja, hogy emberek full vakon vannak. Én zagarával boton. Thrall, li, malf velem szembe. A másik 2 lanéra jut nekünk 2-2 ember ellentől 1-1. Azt hiszed megöltek valakit? Azt hiszed vittek el tornyot?

Mondjuk aki afk auto report. Aki only solo azt report mint bot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13238) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Holnaptól:

Li Li
E.T.C.
Jaina
Gazlowe
Artanis
Der Schlächter = The Butcher
Uther (Slot unlocked at Player Level 5)
Thrall (Slot unlocked at Player Level 7)
Azmodan (Slot unlocked at Player Level 12)
Nova (Slot unlocked at Player Level 15

3 melee, amikor jön az anti melee Xul :DD

You are not prepared.

(#13239) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#13238) üzenetére


F-ECT$
titán

El kell adni sokat belőle, vagy legalább a gold fogyjon :)

Nekem a tegnapi questtel meglett a 20k gold, de szerintem ezzel is megvárom a 10k-s árat. (Azért nem mindegy, hogy 30k-ért 3 vagy 2 hőst kapsz.)

Dive ever, work never.

(#13240) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#13238) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nagy lesz qm-ben az öröm. Nova, gaz, azmo. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#13241) Metacska válasza zws (#13234) üzenetére


Metacska
aktív tag

Én a placementél rank 14-en kezdtem és lettem rank 8. Lett 2800-as MMR-em és jelen pillanatban rank 30-nál vagyok de HOTSLog-ot már nem is nézek.

Ez a játék egy utolsó fostalicska semmi, mert pontosan, úgy nézi az MMR-et, ahogyan én a nyugdíjas nagymamák feszes testét nyáron a strandon.

A matchmaking-ek, meg a rankedes összepasszintások úgy szarok ahogy vannak.

Aztán jönnek a nagy okosok a buz**áns tanácsaikkal, hogy kiket pickeljek és tök mindegy mi lesz a meccsen, azokkal a karakterekkel majd kurva jól elcarryzem a meccset. Hát persze, csak tudjátok vannak még 4-en a csapaton belül, ahol mindig lesznek olyan patkányok, akik nem tudnak tankolni, healelni, rossz call-okat dobnak, vagy rossz callokra reagálnak helyeslően.

Aztán van az a szerencsés kisebbség (magyarokra gondolok), akik már alapból rank 10 alá jöttek be placement-be, mert szerencsées volt az a 20 meccses sorsolás és nem volt benne, olyan akinek szakadozott a nete, vagy dobálta a cykat blyat-okat. Utána pedig 90%-ban party-ban HL-ezk, hogy megmaradjon az a minimális advantage, amivel nő az esély, hogy valóban ketten elcarry-zik a meccset.

Számtalan Rank 1-2-3-4-6 emberrel játszom (igaz csak QM-et), akiknél tökéletesen látszik, hogy 0 map awareness, semmi taktikai, logikai képesség. Mégis meg tudnak hónapok óta maradni a rankukon, mert van annyira fostalicska ez a játék és unbalanced, hogy pontosan annyit nyernek, amennyit veszítenek.

A többiek meg rank 20-30 felett kapják a kretének sokaságát!

HAJRÁ HOTS!

U.I: Ja és ezzel a problémával nem vagyok egyedül. Magas rankon élvezhetetlen és kimondottan idegesítő a játékélmény, ami elveszi a kedvet. Alacsony rankon meg megy az észosztás, holott az ebbe a szegmensbe tartozók fele nem is érti a csíziót, csak egyszerűen számára szerencsés volt a placement. Ja és igen az ilyenek van 250 lejátszott meccsük nekem meg 1200 beleölt 25 perc és tapasztalat. TAPS TAPS TAPS

[ Szerkesztve ]

(#13242) DaveNo1


DaveNo1
veterán

US döntő statisztikák

Rehgar 100%-os részvétel (pick és ban)

Mellőzött hősök: Arthas, Azmodan, Gazlowe, Keal'thas, Kerrigan, Li Li, Murky, Nazeebo, Nova, Rexxar, SGT. Hammer and Tychus,

Li-Ming 27 meccsen volt és 74%-os winrate.

stb..

Metácska:

2800-as MMR mellett rank1-nek kellene lenned, nem 8-ról 30-ra visszaesni. A hiba az ön készülékében van. Én most kicsivel vagyok 3000 alatt HL-ben és rank7-re rakott be a placementek után, és kb 50% winrate mellett rank1 lettem utána. Rank2-ig 300 pontokat kaptam.

Ez amúgy a hotslog mmr alapján van, amiről meg tudni, hogy nem túl pontos így max viszonyítási alapnak jó. Az lenne a jó ha a Blizzard megmutatná az MMR-t.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#13243) Metacska válasza DaveNo1 (#13242) üzenetére


Metacska
aktív tag

1. Nem ez volt a mondandóm lényege.
2. Biztosan hazudok.

A tudás és a tapasztalat nem jár kéz a kézben azzal, hogy élvezhető maradjon a játék. Az elején mindenki kreténekkel kezd, csak aztán a játékmechanika olyan mértékben rossz, hogy van, aki kiváltságosként egyre élvezhetőbb meccseket játszhat, a játékosbázis másik fele, pedig marad a kretének között továbbra is. Pontosan itt fog elvérezni ez a játék.

MOndom ezt úgy, hogy nem ez az első játékom a kategóriában, illetve versenyeztem nemzetközi szinten is (habár teljesen más témában).

[ Szerkesztve ]

(#13244) DaveNo1 válasza Metacska (#13243) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor szerinted az elején a szerencse kérdése, hogy ki kerül feljebb és ki nem? Ez nem cardstone.... ;]

You are not prepared.

(#13245) Gyuri27 válasza Metacska (#13243) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt mondtam én is. 30-ról sikerült visszaesnem 40-re. 11 lose. A vége 23-4 lett. Hogy hogy rakott össze folyamat agyhalottakkal ne kérdezd. Persze felfele nem úgy mentem, hogy 11 win (3 win 2 lose, 4 win 3 lose stb-stb). 50% felett volt a winratém. Szóval dolgoztam érte. A lefele út meg könnyü volt. Vissza lehet keresni a matchupokat, compokat. Mert nagy részét itt sirtam el.

Maga a pontrendszer is szar. Vegyünk 2 csapatot. Halál pontosan 2000 az mmr-je mindenkinek. A gyöztes team kapjon fejenként 100 pontot. A vesztes csapatól meg vonjon le 100-t. A nyertes csapatban az első három játékos mondjuk 15-14k xp-t kap. Egy 11-t, egy meg 10k-t. Az utolsó kettő mi a rákra kap ugyanannyi pontot mint azok akik csináltak is valamit? Mert 10-15% eltérés ok. De aki 20% felett van az nem csinált semmit. Vagy ugyanez a vesztes csapatnál. Az első 2 ember több xp-t kap mint a gyözteseknél az utolsó kettő. Ők miért ugyanannyit buknak mint a retard 15-20k dmg-t termelő illidan, nova egyéb playerek?

Írtam a mai butcherről. Nem én voltam johannával elöl. Hanem ő. Insta halt. Majd beirja, hogy nincs support és afk. Semmi gond pajti. Report ment. Arra nem jött rá a féreg, hogy neki melee assával nem kell thrall, li, jaina közé beugrani.
Aztán vannak a pro healerek. Akik gondolom a napi support miatt malfor, tyrandét pickelnek és dps-re gyurnak. Heal meg 15-20k alatt egy 25-30 perces meccsen. Az mi? Az enemy lilli meg 80-90k-t healel?
Semmi gond auto report.
Ott vannak még akik csak solóznak. Egy objekthez, templomhoz nem jönnek oda. Meg mindig elkésnek. Van ált 15-30 sec. Abba egy kut simán belefér. De valahogy mindig akkor érnek oda mikor már valaki meghalt.
Semmi gond auto report.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13246) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#13245) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó de kit érdekel a pontrendszer? Úgysem ez lesz hanem a ligás cucc ami máshol is van. Amit elbasztak a Blizzardnál, hogy ezt a fos HS rendszert hozták be, és emiatt van 1 éves csúszás.

Úgyhogy * Cardstone ;]

You are not prepared.

(#13247) Sprq


Sprq
aktív tag

Ilyenkor mindig olyan kíváncsi vagyok, hogy akik ennyire sírnak mekkora f*s a HotS, mégis milyen herokkal próbálnak meg játszani rankedet. 2700 lejátszott meccs után HL/TL rank1-en, 3k+ MRR-en is látok olyat, hogy 1 ember elviszi a hátán a dolgokat. Csak annyit tudok mondani, hogy "git gud plebs". no offense :)

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#13248) AxBattler válasza Gyuri27 (#13245) üzenetére


AxBattler
félisten

Ott vannak még akik csak solóznak....
Gyakran solo-zok én is: rendszeresen egyedül megyek az objective-re... :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13249) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Murky love! :Y Bezsákoltam 9 killt ;]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#13250) Gyuri27 válasza AxBattler (#13248) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az se ritka.
Sokaknak az se világos, hogy hiába tribute, object bármi. Ha az ellen 10 mi meg 9 el kell engedni és xp-t kell farmolni. Mert ha jönnek az ultik + 1 szint előny insta fogunk halni.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.