Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#13700) üzenetére


holozis_HUN
veterán

+ Sylvanas. Főleg lvl 16 25% vulnerability (vagy hogy írják) és az ulti sokat segít tf alatt :) És ő is simán lehet top hős dmg.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13702) kovsol


kovsol
titán

Vajon húsvétkor várható olyasmi leárazás, mint karácsonykor volt? Lenne pár hős és skin amit megvennék, de 50% leárazással jobban esne a dolog. :B

May the Force be with you!

(#13703) Euron


Euron
csendes tag

Kharazimnál mikor érdemes lemondani a 35% healről a cleanse-ért?

(#13704) zws válasza Euron (#13703) üzenetére


zws
senior tag

Ha az ellenfél rendelkezik olyan képességgel, amit ha nem cleanselsz le, kb halott az ember.
Pl: Murky octo, Xul bone prison, meg egyéb rootok.

(#13705) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Újabb rejtvény

Felső sarokban látszik a lyukban ez Zerg hős lesz, tehát Dehaka szinte tuti.

Kíváncsi vagyok a Borrow mechanizmus hogy fog működni.

You are not prepared.

(#13706) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hmm, 10k lett Xul, de a holnapi nerf fényében nem tudom, hogy megvegyem-e.

Dive ever, work never.

(#13707) Madwe válasza DaveNo1 (#13705) üzenetére


Madwe
nagyúr

Erről a régi listáról is leginkább őrá gondolnék :) Primal zerg!

(#13708) DaveNo1 válasza Madwe (#13707) üzenetére


DaveNo1
veterán

Overmind? Na arra kíváncsi leszek. Te leszel a Core? ;]

Közben bekerült shopba a Crimson Count Arthas, kár hogy Arthas eléggé gyenge most.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#13709) Mister_X válasza DaveNo1 (#13708) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Overmind szerintem lehetetlen, hogy bekerüljön, mint játszható hős - sokkal inkább egy rá szabott pálya.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13710) Jammalan


Jammalan
tag

Ez a Xul nerf megint a baltával finomítás esete szerintem. Most terveztem megvenni, de lehet várok a dologgal. Ugye csak ellene játszottam eddig, de nekem nem igazán okozott túl nagy fejfájást (nem úgy mint egy egy ninja Ming spell). Most meg még az eddig is kevésbé használt lane pusher, siege buildjét is tönkre tették amellett, hogy azért 300as kasza dmgből 60at levenni + extra mana költség sem finomhangolás.

(#13711) F-ECT$ válasza Jammalan (#13710) üzenetére


F-ECT$
titán

Xul also has the highest win-rate currently and it’s still climbing, so we needed to be pretty heavy-handed with these nerfs.

Hotslogos 62.6%-on áll, ha csak Master + Diamond szintet nézek, akkor meg 64.8%. Szóval kemény nerf kellett, mert egy 5%-os dmg mínusz nem oldaná meg a dolgot. A kérdés, hogy ha túllőttek vele és beesik 50% alá, akkor jönn-e a buff (nem).

Szerintem 15% körüli a dmg nerf (pl a Cursed Strike sebzéséhez nem nyúltak, az ultik is változatlanok), illetve az egyéb nerfek (mana növelés, talent nerf) is kemények, de szerintem marad 50% felett.

Egyébként én is kivárok, és meglátom, hogy mennyit bukik Xul, mert egy újabb használhatatlan hős nem kell a gyűjteményembe. (Rexxar-t bántam meg nagyon.)

Dive ever, work never.

(#13712) zws válasza F-ECT$ (#13711) üzenetére


zws
senior tag

Én biztos, hogy megveszem, szerintem ennyitől nem lesz trash a karakter, ugyan úgy megmaradnak a jó képességek, csak annyi, hogy nem vág földhöz egyedül.

(#13713) F-ECT$ válasza zws (#13712) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet én is leszarom, és megveszem, mert egy halál a Spec questet letolni, így legalább lenne rá egy újabb hős. (Zagara-t és Nazeebo-t már unom, Sylvanas nagyon papír, Murky + Aba nincs meg és nem is kellenek, a többi meg gyenge.) Amúgy is van 27k goldom, tehát ha tudják is tartani a 3 heti megjelenést, akkor is hónapokig kitart a mennyiség a jelenlegi gold termelő sebességemmel.

Dive ever, work never.

(#13714) Gyuri27 válasza zws (#13712) üzenetére


Gyuri27
félisten

Így zagara megeszi. Meg kb bármi. Wavet takarítani meg minek xul? Jobb egy jaina, kael ami a teamfighthez is hozzá tud tenni. A kasza dmg és mana növelés pont arra jó, hogy teamfightbe ne tudd használni.
Zagara egy assa dmg-t leoszt tf-ben. Xul is leosztotta. Eddig. Attól félek, hogy egy murky, gazlowe herot csináltak belőle. Lanen jó, tf-re alkalmatlan.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13715) Madwe válasza Gyuri27 (#13714) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha megmarad antimeele hősnek, akkor nincs vele baj tfek alatt sem szvsz

(#13716) zws válasza Gyuri27 (#13714) üzenetére


zws
senior tag

Murky szerintem most is jó TF-re ha elég ügyes az ember :D
Xul-ról további véleményt nem tudok mondani, mivel majd max este érek rá megvenni :)
Attól, hogy kevesebb a dmg, még gank compba teljesen jó, ha sikerült megszerezni az early előnyt, már hasznos, és szerintem mindkét ultija jó.

(#13717) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#13714) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mi a bajod Murkyval? Játék egyik legerősebb hőse, nokappa :N

You are not prepared.

(#13718) Peppo válasza F-ECT$ (#13713) üzenetére


Peppo
őstag

Nem tartják már a 3 hetet. Havonta egy hős jön, azt meg a dailykből is simán ki lehet farmolni.

(#13719) F-ECT$ válasza Peppo (#13718) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is azt látom, hogy van egy csomagnyi hős, amit egyszerre bejelentenek, azok jönnek is 3 hetente, viszont 2 ilyen csomag között nem csak 3 hét telik el. Pl a most csepegtetett infók az új hősről nekem azt súgják, hogy a közeljövőben jön, de kérdés, hogy ez a jövő hetet jelenti-e (az lenne a 3 hét), vagy csúsztatják még egyet.

A napi questek havonta hoznak 10-11k goldot, erre még rájön a meccsek utáni gold, szóval a 3 hét is tartható ha megvan a napi 4-5 meccs, de a 4 hét már akkor is, ha csak a questekhez szükséges meccs mennyiséget tolod le.

Dive ever, work never.

(#13720) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#13719) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tippre jövőhéten PTR, utána héten nagy patch, csak az a baj, hogy április elején van tavaszi bajnokság döntője és előtte lehet nem akarnak kiadni nagyobb balance változtatásokat/hős revampokat.

You are not prepared.

(#13721) Peppo válasza F-ECT$ (#13719) üzenetére


Peppo
őstag

Valahogy így. Én mostanában csak a dailyt nyomom le, azt is sokszor csak AI ellen, hogy gyorsan kész legyen, és még így sincs gond az új hősök megvételével. 3-4 hét alatt simán megvan a 10k. Persze ettől még jöhetnének sűrűbben. :)

(#13722) F-ECT$ válasza Peppo (#13721) üzenetére


F-ECT$
titán

Mostanában én is sokat toltam AI ellen, bár próbáltam Rankeden menni, de sikerült vagy 3 szintet bukni, mert 10-ből 8x az ellenfélnél volt Xul, amiből 7-et el is buktunk persze.

No meg egy Beginner Ai 10 perc alatt beverhető, míg egy normál meccs a várakozással együtt kb 25 perc, szóval időben jobban megéri, cserébe kevesebb goldot ad.

Dive ever, work never.

(#13723) Peppo válasza F-ECT$ (#13722) üzenetére


Peppo
őstag

10 perc az már sok. :) Ha van boss az adott pályán, akkor 5 perc alatt megvan. Ha nincs, akkor viszont elhúzódhat, főleg, ha olyan csapattársakat kapsz, mint én valamelyik nap. 15 perc szarakodás után majdnem kikaptunk AI ellen, mert 2 csapattárs néha mozdult csak meg, akkor is minek, Thrall úgy érezte, jó ötlet, ha folyton nekirohan a tornyoknak. Az egy szem Valla volt, aki csinált is valamit, én meg Moralessel jobb híjján, neki segítettem életben maradni, mert nála legalább volt damage és szándék is, hogy nyerjen. Pár 2v5-öt lehoztunk együtt, ami legalább a szint tartásához elég volt. Aztán végül a szó szerint véletlenül arra ténfergő Thrall segítségével hárman beütöttük a bosst, és nyertünk. Előtte azért még elnyomta az ultit 2 minionra, akik amúgy sem éltek volna 2 másodpercnél többet, mert már a tornyok lőtték őket.

Amúgy normál esetben 5-7 perc alatt megvan egy meccs, ha a csapat nem hülye.

(#13724) holozis_HUN válasza Peppo (#13723) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A.I. Teammates, összesre rányomod, hogy kövessenek, begginer A.I. és így 5-10 perc :B Egy lane-t végig kell nyomni így.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13725) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#13724) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég 2-t rakni a követésre, mert az elején jobban jön ha a másik 2 lane-t is soakolja 1-1 csapattárs.

Dive ever, work never.

(#13726) Peppo válasza holozis_HUN (#13724) üzenetére


Peppo
őstag

Az is egy lehetőség. Szerencsére azért általában nincs erre szükség, egy beginner AI ellen a mezőny nagyobb része képes elérni egy győzelmet. :)

(#13727) Sprq


Sprq
aktív tag

Dehaka confirmed srácok! :C [abilitiyk meg minden] Zerg warrior, gimme! :)
Rip master skinek, feelsbadman.

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#13728) zws válasza Sprq (#13727) üzenetére


zws
senior tag

Hát engem nem hozott lázba :D

(#13729) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Izgalmas, de funkció nélküli heronak tűnik. Csak akkor ér valamit, ha nagy sebzést adnak neki, amúgy belőle is hiányzik a hard CC. Nagyon kéne még egy tank, de ez a hero se lesz a Muradin-ETC-Johanna hármas kihívója. Elég durva sustainje lesz a 2. heroic-al, szóval bizonyos snipecompokba el tudom képzelni, hogy jó lesz, de önmagában inkább tűnik egy nagyon fun heronak, mint effektívnek.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13730) Madwe válasza 0karmacoma0 (#13729) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meele assából amúgy sincs sok és azok se annyira jók, kivéve thrallt persze :) nem baj ha jön mégegy meele, érdekesek a kitjei, főleg a q-ja, jópofa, jőhet! :D

Ettől függetlenül valóban jól jönne még vmi ccsebb tank.

(#13731) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#13729) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem tetszik, a q-ja eléggé vicces lesz. :C

You are not prepared.

(#13732) Sprq válasza 0karmacoma0 (#13729) üzenetére


Sprq
aktív tag

Az lehet, hogy nem egy CC tank, de ha olyan lesz, ahogy gondolom a végtelen sustain mellett a targeted silence meg vision megvonás így mi? Eltalálod a supportot és instarekt. A másik ulti meg végtelen^2 sustain. Baseline invuln. az meg pláne opieop. Aztán végülis olyan is lehet, mint Artanis, de jobb bizakodni.

Do you hear the voices, too?

(#13733) 0karmacoma0 válasza Sprq (#13732) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem Chen és Stiches ugrott be róla. Előbbi a Barrel ultijával hasonlót tud mint ő a Q-val, de mobilisabb és hasonló a sustainja, míg Stichesnek van egy jó CC ultija. Ettől függetlenül lehet még jó hero, főleg ha lesz olyan talentje, hogy pl a w-je lassít vagy hasonló. Artanis is jó példa amúgy. Sokat bír, de a CC-je egy alacsony hatásfokú skillshot.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13734) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Dehaka skills stb listázva

You are not prepared.

(#13735) holozis_HUN válasza Sprq (#13727) üzenetére


holozis_HUN
veterán

"rip master skinek"

?????

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13736) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#13735) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom erre a hősre költi majd a 10k (15k) goldját master skin helyett.

Dive ever, work never.

(#13737) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Nem láttam még tychust ilyen kill aránnyal és etc siege damage-e is meglepően magas:


[link]

hogy lehet linkes képet csinálni? :)

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#13738) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#13736) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Oh erre nem is gondoltam, köszi :B azt hittem valami patch jön arra is...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13739) zws válasza ROBERTOH (#13737) üzenetére


zws
senior tag

Gondolom ETC vette fel a terrort, azzal meg nem nehéz magas siege dmg-et csinálni :)

(#13740) ROBERTOH válasza zws (#13739) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Éjjel már nem gondoltam erre, de biztos igazad van ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#13741) Mister_X válasza ROBERTOH (#13737) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt kell látnod a PH! szövegszerkesztőjében:

[L:valami.org/kep.jpg][IMG:valami.org/kep.jpg][/IMG][/L]

Magyarul fogod a kép url-jét, létrehozod a kép beillesztést a lenti gombokkal, kijelölöd az egészet egérrel (kapcsos zárójelestül), majd linkeled szintén gombbal.

Ennek a képnek ez a beágyazása itt:

[L:https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/04/Heroes_of_the_Storm_logo.png][IMG:https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/04/Heroes_of_the_Storm_logo.png][/IMG][/L]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13742) DjDanee87 válasza ROBERTOH (#13737) üzenetére


DjDanee87
addikt

Gondolom Etc vitt 1-2 virágot amivel könnyen összejön a nagy Siege.

(#13743) ROBERTOH válasza Mister_X (#13741) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Köszi! :) Megfordult a fejemben, de azt hittem, hogy van rá egy gomb.

DjDanee87: este majd vissza nézem a replay-t (érdekel, hogy tychus hogy hozta össze azt a rengeteg kill-t) és majd meglátom, de biztos a virággal csinálta :)

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#13744) F-ECT$ válasza ROBERTOH (#13743) üzenetére


F-ECT$
titán

Tychus eléggé underrated hero jelenleg, mert a Hotslogson az látszik, hogy 45.6% a WR-je. Viszont ha eggyel okosabb vagy az átlagnál, és kattintasz még 2-t, akkor látszik, hogy Master és Diamond ligákra szűrve a legnépszerűbb Q + Odin buildje 60.9% WR-t tud, ami azért elég jó.

Dive ever, work never.

(#13745) Sprq válasza holozis_HUN (#13735) üzenetére


Sprq
aktív tag

Amit alattad írtak.

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#13746) F-ECT$


F-ECT$
titán

Most látom, hogy Hotslogsban végre megcsinálták, hogy lehessen szűrni az utolsó patchre is, így 1 nappal a patch után is látszanak már az eredmények. A toplista még kicsit kusza, mert egy csomó hősnek még 1000 meccse sincs feltöltve, de azért már látszik a trend:

Xul 53.4% (-6.3%)
Rehgar 52.4% (-3.7%)
Nova 47.5% (+4.9%)

Bár kevés meccsük van, de kicsit alakul a top hősök listája is, feljött Diablo mellé Leroic és Chen, Tyrande lehagyta Rehgart, és a top 15-be befért Thrall mellé Butcher, Zera és Illidan is.

Dive ever, work never.

(#13747) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#13746) üzenetére


DaveNo1
veterán

Haha reggel volt szerencsém már yolo-rehgarhoz. Beugrik, "hopp nem működik az AH magamon", meghal.

You are not prepared.

(#13748) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#13744) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tychusnak van más is mint a q build?
Én odint kifejezetten nem szeretem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13749) Metacska válasza DaveNo1 (#13747) üzenetére


Metacska
aktív tag

:DD :D :)) :DDD

(#13750) 0karmacoma0 válasza Gyuri27 (#13748) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Pedig a legerősebb heroicok egyike. A build up time nem kéne, de még így is nagyon erős. Főleg olyan pályákon ahol staikus objective van(Infernal, BoE, Doom). Szerintem Tycuson azért csak a Q build működik, mert az AA mechanikája meglehetősen szar Q nélkül.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.