Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Wolverine


Wolverine
félisten

Jó ideje tudjuk, hogy a Blizzard is készít egy MOBA játékot, amelyben a Warcraft, a StarCraft és a Diablo franchise-ok hőseivel lehet majd játszani. Ez a játék eredetileg Blizzard Dota, majd Blizzard All-Stars néven futott... de a mai bejelentés szerint a végleges neve Heroes of the Storm lesz majd. A játék egy aprócska teaser videót is kapott; további információkat a 3 hét múlva, november 8-9-én esedékes BlizzCon 2013-on várhatunk.

Link javítva.

[ Módosította: Qru ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

A BizzCon 2013 időbeosztása alapján játszható is lesz a játék helyben :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Amit Blizzard All-Stars név alatt láttam gameplay videót pár hete, az alapján nekem nem tetszett.

(#4) Wolverine


Wolverine
félisten

Az MMO-Champion kimazsolázta a BlizzCon időrendjéből az előadók neveit - ennek alapján a Heroes of the Storm fejlesztőinek vezetői a StarCraft II-től igazoltak át...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) #57919488


#57919488
törölt tag

Na a mai Trailer utott rendesen, mondhatni EPIC :C
Kezdodjek a Beta ... :P ;]

(#6) D4v3


D4v3
őstag

Hát ez állat lesz.. :)
[link]

(#7) #57919488 válasza D4v3 (#6) üzenetére


#57919488
törölt tag

Eddig ugy voltam, hogy a Blizzard elkesett a LOL es a Dota 2 miatt, tevedtem... ismet :B :P
A Trailer-t elnezve total ekapott a Warcraft 3 erzes :C

[ Szerkesztve ]

(#8) Wolverine


Wolverine
félisten

Ez a mini rajzfilm, amit most mutattak... Arthas+Kerrigan+Diablo vs Zeratul+Tyrael+Malfurion. Brutális :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na topic elmentve, első moba lesz (na jó 2. LoL-t megnéztem) amit kipróbálok. Betara jelentkeztem, reménykedek.

Más:

[link]

Live-Die-Respawn

(#10) oriic válasza oriic (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy jól gondolom hogy a kipipálás jelenti hogy jelentkeztem beta-ra?

Mert haver pl valamiért kivette a pipákat majd mikor újra bepipálta és UPDATE-elt, nem marad a pipa ott neki...

Live-Die-Respawn

(#11) #57919488 válasza oriic (#10) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nekem is be volt pipalva a Hearthstone beta de hiaba vartam a key-t nem jott. Tobben irtak, hogy neha ujra kell frissiteni a pipalast. Mar masnap meg is jelent a beta mail a frissitest kovetoen :))
SystemCheck_enGB.exe mintha kellene hozza, ha ez nem volt meg akkor lehet nem marad meg a pipa de csak tippelek.

(#12) Wolverine válasza #57919488 (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem automatikusan kapsz bétakulcsot, hanem akkor, ha a random istennője rád mosolygott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) #57919488 válasza Wolverine (#12) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez soha nem fog kiderulni de az biztos, hogy a frissites utan masnap mar megkaptam a kulcsot.

(#14) Wolverine


Wolverine
félisten

Carbot rajzfilmje, ami a Heroes of the Storm BlizzCon-paneljén volt látható :DDD Akkor is szíven ütött, és most is.

szerk: erről beszéltem a #8-ban. A zene egyébként a játékból van :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) #57919488 válasza Wolverine (#14) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tenyleg jo :C

(#16) AxBattler válasza Wolverine (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Ütős! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#17) oriic válasza Wolverine (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hangosan felröhögtem. :DDd

Live-Die-Respawn

(#18) LógaGéza válasza #57919488 (#13) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én is pont így jártam, hogy kivettem a pipát, mentettem, majd pipa vissza, megint mentés, és másnap ott volt a mail. Most biztos az lesz, hogy napi szinten pipálgatok :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#19) Eyesis


Eyesis
őstag

kicsit félek, hogy még könnyebb lesz, mint a LOL :(

Eyesis

(#20) Wolverine válasza Eyesis (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Beletanulni nem lesz nehéz. Magas szinten játszani nehéz lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Eyesis válasza Wolverine (#20) üzenetére


Eyesis
őstag

Pont ez az, hogy én azt nem látom ebben eddig, hogy nagyon skilles lenne...

Eyesis

(#22) LógaGéza válasza Eyesis (#21) üzenetére


LógaGéza
addikt

Egy épp csak bejelentett játékról ilyen megállapítást levonni... Háát :U
Mondjuk illene a Blizzardhoz...

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#23) Wolverine válasza Eyesis (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Mit láttál? Szerintem kb. semmit :P Nem volt szó részletesen a választható talentekről, az egyes pályákon hasznos taktikákról (hiszen eleve nem csa 1 map lesz), a csapat-összeállításról...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) #79621120


#79621120
törölt tag

BLIZZCON 2013 EPIC COSPLAY

Elnézést az off topic-ért .

[ Szerkesztve ]

(#25) khirill válasza Wolverine (#23) üzenetére


khirill
aktív tag

ez ami nagyon hiányzik a dotaból is... új map... :K

ratabyzou

(#26) Eyesis válasza Wolverine (#23) üzenetére


Eyesis
őstag

Amit mondtak eddig, abból eddig bennem ezt a félelmet keltette. Nem azt írtam, hogy nem lesz skilles, vagy nem lesz esportra alklamas, vagy csak 10 éveseknek való játék lesz, hanem azt, hogy félek, hogy gyengébb játékmenete lesz mint a LOL-nak. Ugye már az alapkoncepció is fura, hogy ilyen küldetések lesznek a pályákon.. Persze ettől még lehet tényleg jó is, hiszen pl Counter Strike-ban is bevált, hogy van túszmentős és bomba hatástalanítós pálya is.

http://www.gamestar.hu/heroes-of-the-storm-nem-felnek-a-konkurenciatol.html, ahogy itt is olvasható: "„Csak a szórakoztatásra koncentrálunk", "akármilyen játékot is adnak ki, biztos, hogy többmillió játékos lesz rá kíváncsi." és hasonló megnyilvánulások miatt fázok..

Eyesis

(#27) #57919488 válasza Eyesis (#26) üzenetére


#57919488
törölt tag

En meg azt mondom, hogy a Pro jatekosoknak ott a LOL a 0,1 EUR-ert nyereszkedoknek ott a Dota 2 de ez legyen inkabb csak szorakoztato mert olyan meg ugysincs ;] :DDD

(#28) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hátha valaki:

Blizzard account tulajoktól kérdezném. MI a fészkes fenéért zárolja folyamatosan a blizzard az accountomat? Van valami ötletetek? A Heroes of the storm betara jelentkeztem, csináltam tehát egy accountot. Bonyolult jelszóval, sms védelemmel. Erre akármikor akarok belépni folyamatosan kiíra weben, hogy zárolva lett accountom. Ok jelszóváltoztatással újra be tudok lépni, de rohadt irritáló. :(

Live-Die-Respawn

(#29) #24650752 válasza oriic (#28) üzenetére


#24650752
törölt tag

Nálam tavaly októberben volt ilyen annyi különbséggel, hogy csak akkor zárolták a fiókot, amikor megpróbáltam belépni a Diablo 3-ba. Nyitottam a Support fülön egy ticketet, ahol 1000 Blizzardoska elmondta, hogy látják a hibát, de csak az 1001. tett is valamit az érdekemben, hogy be bírjak normálisan lépni a játékba.

"Greetings,

When this happens it's our system which detects some unusual activity on the account and temporarily locks it to prevent the account from being compromised.
This unusual activity could be for instance, logging in from a location different than the usual one, or perhaps a different computer.
It does this to protect your account, and not to keep you from playing.

Having cheked your account I can see that the locks were slightly to agressive therefore your account was added to a list that shall help it not being locked so often.

Kind Regards,

Andrea P.
Blizzard Customer Support"

A témához: megnézve a trailert és a Carbot animációt azt mondom, inkább erre kaptam volna bétát a Heartstone helyett. :U

[ Szerkesztve ]

(#30) oriic válasza #24650752 (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, közben én is írtam a supportnak.

Live-Die-Respawn

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

NÉzegetem hogy kapott-e már valaki beta kulcsot. Erre se youtubeon, se a neten nincs semmi. Megnézem FAQ-ot, látom hogy 2014-től indul a zárt béta. Fuuuu....

Live-Die-Respawn

(#32) Wolverine válasza oriic (#28) üzenetére


Wolverine
félisten

Változik az IP-d? Ha igen, akkor le leszel zárva. Ez automatikus védelem az accountlopások ellen.

szerk: a megoldás az Authenticator. Okostelefonra ingyenes. Ha nincs olyanod, akkor ismerkedj meg a BlueStacks nevű csodával :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) #57919488 válasza #24650752 (#29) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez mar volt nalam is. SMS ellenorzes megvolt, jatek inditasnal irja, hogy le lettem zarva. Vissza az oldalra es ezt 10x eljatszotta.

[ Szerkesztve ]

(#34) LógaGéza válasza Wolverine (#32) üzenetére


LógaGéza
addikt

Vagy a WinAuth-al :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#35) Wolverine válasza LógaGéza (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Az nem hivatalos megoldás, nem bízom benne. A BlueStacks egy Android-környezet, az garantáltan a Blizzard-féle szoftvert futtatja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki nem nézi a főoldalt.
Lassan jöhetnének már a kulcsok is. :)

Live-Die-Respawn

(#37) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na itt van 2014, reménykedjünk hogy hamarosan új infók látnak napvilágot. :C

Live-Die-Respawn

(#38) Klemice válasza oriic (#37) üzenetére


Klemice
senior tag

:C

(#39) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Mekkora már. :D

El-Diablo. :DDD

Live-Die-Respawn

(#40) khirill válasza oriic (#39) üzenetére


khirill
aktív tag

a csúf... x'D

ratabyzou

(#41) khirill


khirill
aktív tag

kedves blizzard! most már megengedem, h felgyorsítsátok a fejlesztést és küldjetek beta meghívókat is... :K

ratabyzou

(#42) oriic válasza khirill (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát hja végül is már február van, nagy a csend.

Live-Die-Respawn

(#43) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

Nem hinném, hogy a Diablo III: Reaper of Souls előtt kijönne a Heroes of the Storm closed beta, inkább olyan május környékére saccolom októberi/novemberi megjelenéssel. Persze tévedhetek, viszont üzleti szempontból biztosan nem lenne egy jó döntés a Blizzard részéről egy februári béta, de majd meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) oriic válasza CooLM@$TeR (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hearthstone is megy mint állat, simán kihozhatnák azt is, anyagilag nem lenne kedvezőtlen, lévén free lesz ugye.

Live-Die-Respawn

(#45) CooLM@$TeR válasza oriic (#44) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Akkor gondold át ezt még egyszer: Hearthstone egy CCG, semmilyen szinten nincs átfedés a stilusa és a Heroes of the Storm között. A D3 egy hack and slash és rengeteg DotA, LoL stb. player próbálta ki és játszott vele, majd idővel visszatértek a Moba játékukhoz. Ismerősi körből is egyértelműen kiderült számomra, hogy ha februárban beindulna a HotS closed beta, és ezzel együtt megindulna az infó dömping, a D3 expansion érkezése kis túlzással kb. a kutyát nem érdekelné, legalábbis 1-2 ember kivételével senki nem venné meg a friends listről. Persze nagyon is örülnék egy februári HotS bétának, de vajmi kevés esélyt látok rá ... majd meglátjuk, aztán akkor kiderül, hogy kinek volt igaza. ;)

(#46) Wolverine válasza CooLM@$TeR (#45) üzenetére


Wolverine
félisten

Plusz a RoS után ideje lesz a Warlords of Draenor bétájának.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47) Wolverine


Wolverine
félisten

Kiszivárgott az alpha kliens; az MMO-Champion rá is tette már a kezét.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) oriic válasza Wolverine (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, vajon lesz játszható verzió belőle? Mármint ebből a kiszívárgott alpha-ból.

Live-Die-Respawn

(#49) LógaGéza válasza oriic (#48) üzenetére


LógaGéza
addikt

A klienshez szerver is kell, és engedélyezni kell a játékot az accounton. Természetesen ha megoldod az utóbbit, akkor máris kipróbálhatod ;]
De amúgy kétlem... Bár ne lenne igazam :U

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50) Wolverine válasza oriic (#48) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. kizárt. Hacsak valaki nem csinál reverse engineeringgel egy szervert hozzá... de ez ugye a D3-hoz se nagyon ment eddig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.