Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) F-ECT$ válasza adrian360 (#12347) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is mentem Rehgarral, és szerintem 13-on jobb a shield jelenleg, mert elég nagy burst jön. (Meg egy tanknál több hp-t is jelent.)

Egyébként a Nova meglepően jó dmg-t tud még most is tolni (kisebb a burstje persze), ha jól látom, akkor a W build a nyerő.

Dive ever, work never.

(#12352) Derrewyn válasza F-ECT$ (#12351) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Igen, annyira nem gáz Nova, bár most inkább TT a fő csapásirány ultnak. Sok a könnyű célpont, valójában Li-Ming is az.

(#12353) Madwe válasza Derrewyn (#12349) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én ma HLben 4x kaptam ki, abbül 3x lealáztuk... Greymane-nel voltam ált ellene s szétpókoltam, több dmgm is lett, 1x zerával... mondjuk gm-t már ismerem, liminget még nem ismerik.

Szvsz a lvl1 mana talentje miatt op csak nagyon, de amiatt iszonyatosan :D

Egyszer volt gm mellett egy novánk is, írtam is neki pickkor h nerfelték, miért, aztmondta majd megmutatja :D dmgben alig volt lemaradva mögöttem! érdekes build volt, TT+w meg e-re cd csökkentés kb.

[ Szerkesztve ]

(#12354) Derrewyn válasza Madwe (#12353) üzenetére


Derrewyn
senior tag

5 QM meccset mentem Novával, 4 win, többnyire legtöbb kill, és második vagy legtöbb hero dmg, szóval nem voltam púp. Amikor kikaptunk, akkor is amiatt, mert a Tassadar inkább top lane-en tisztogatott, amikor középen a kalóznál folyt a harc.
Greymane meg elég szemét tud lenni. :)

Én is kísérleteztem buildekkel, és a Pinning tényleg elég erős, viszont Holora inkább a range jön be nekem, TT-hez ad sight-ot.

(#12355) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Ez mondjuk kivételesen jól sikerült, mert jól mozgott együtt a csapat.


[ Szerkesztve ]

(#12356) Gyuri27 válasza Mister_X (#12340) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te voltál. :DDD

Lássuk be a blizz soon egy métely. Kivették minest se azt nem rakták rendbe. Se másikat nem toltak be.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12357) AxBattler válasza Gyuri27 (#12356) üzenetére


AxBattler
félisten

Remélem visszakerül még a Haunted Mines, kedvenc pályám. :O

+ amilyen kevés talent-et kapott Nova, abból látszik, hogy mennyire nincs ötletük a karakterhez, mit is kezdjenek vele... :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12358) adrian360 válasza Gyuri27 (#12356) üzenetére


adrian360
őstag

miután kivették mines-t, berakták a tower of dooms-ot, szóval van helyette. mines nagyon unbalanced volt, pár hős insta pick mellett szinte biztos volt a győzelem. HL-ben 63% winratem volt rajta. sylvanas-szal kb 80%

(#12359) DaveNo1 válasza Madwe (#12353) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kár hogy ennek a többsége nem effektív sebzés és erről nem tudják az emberek, hogy eszik vagy isszák. Olyan mint BW heal. Papíron még most sem rossz, mégis brutál gyenge heal szempontjából.

A karakter lényege a burst volt, amit elvettek, sustain dmg-re meg nem alkalmas mert az autoattackja borzasztóan lassú, nincs semmi aoe-ja stb stb. Szóval nem egy Valla, Raynor stb. Tegnap volt szerencsém Li-Minggel találkozni egy Novaval QM-ben, és ahhoz képest hogy Li-Ming mekkora papír hős, nem igazán volt ijesztő a sebzése.

You are not prepared.

(#12360) mobal válasza DaveNo1 (#12332) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Azért szakmabeliként mondom, hogy nem olyan egyszerű ám csak egy új motort készíteni. No meg az SC2-ben is több ember évnyi munka van, a másik oldalát nézd, hogy egy ingyenes játékról beszélünk! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12361) DaveNo1 válasza mobal (#12360) üzenetére


DaveNo1
veterán

Igen csak vannak olyan problémák mint például a két observer slot, ami ebben a játékban elfogadhatatlan (más SC2-ben is nagy problémának számított).

Aztán ott van még az újracsatlakozási probléma, ami szintén elfogadhatatlan.

You are not prepared.

(#12362) TBT válasza DaveNo1 (#12336) üzenetére


TBT
addikt

Tegnap nálunk is volt egy Nova. Szerencsétlen játékos azt se tudta hol van. Minden Q-t mellényomott, senkit sem tudott kiszedni. Legkevesebb damázs jött ki belőle. Lehet nem is volt józan a srác.
De szerencsére Li-Ming csöcsös ázsiai amazonként hozta a kötelezőt.
Kedvencem volt, mikor lowhp Artanis beállt lowhp Jaina mögé. Mondom odaküldök egy Arcane Orb-ot, hátha megijeszti őket. Erre dabakill. Mondom OK. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12363) Madwe válasza mobal (#12360) üzenetére


Madwe
nagyúr

A witcher 3 ultrán 40-50 fpsel fut, a hots low!!! beállítások mellett 60-80 fpssel, és van hogy leesik 30-40re. Ez azért elég nonszensz szerintem... (driver friss, hw hiba nincs, win újra lett rakva)... Egy motor készítése sok idő és energia, de az optimalizációt úgy ahogy van elsunnyogták. Observer mód is hiba h 2 slotos, reconnectiont is megjelenés óta igérték h megcsinálják de azóta szar... szóval az, h a hots motorja egy kalap fos, sztem nem kell bizonyítgatni :D

(#12364) Mister_X válasza DaveNo1 (#12350) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Próbaképpen kivettem Imfernal Shrines-on, ahol én voltam az egyetlen ranged assassin, eléggé büntet objective mellett, fal mögül. Archonból ki lehet lépni azonnal, ha valaki feléd indul. Tal Rasha nekem azért nem szokott tetszeni, mert Firefliest talentelem, mert jobb üldözésre és 2s lesz a CD.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12365) DaveNo1 válasza Madwe (#12363) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ráadásul Li-Mingnél még észrevehetőbb az FPS dolog. Amikor az ultit tolom és röpködnek a számok az kb -10/15 fps. Tiszta Diablo3 feeling. :O

Nálam amúgy a novemberi patch óta rossz az FPS és nem tudom miért. Előtte azért high beállítások mellett szépen elfutott, most mediumon is szenved.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#12366) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Két nap után azért már vannak értékelhető minták

Li-Ming 55,2% winrate

Rehgar +7,4% --> 52,5% winrate

Nova még tartja magát -1,6% --> 49,2% winrate

You are not prepared.

(#12367) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#12366) üzenetére


F-ECT$
titán

És Li-Ming-et most tanulják még csak az emberek, szerintem lazán át fogja venni az első helyet, és jön majd rá a nerf.

Rehgarnak örülök, de félő, hogy az ő számait is visszább fogják venni.

Dive ever, work never.

(#12368) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#12367) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha már Rehgar, itt egy általánosan elfogadott jó build hozzá, de szerencsére több választási lehetősége is van. Ezeket érdemes megfontolni:

Level 1
-Colossal Totem a 16-os Earthgrasp Totem-mel jó tud lenni, ha totál nincs CC a csapatban
-Wolf Run hasznos, de kár feladni miatta a nagyobb Shield range-t
-Lightning Bond - önmagában ez is kevés, ha vinné a talenteket is, akkor lenne jó

Level 4
-3 mana spóroló talent is van, amiből a Grace volt régebben a standard (level 1-en). Most is jó, és ha valaki a Blood and Thunder + Tidal Waves-re megy, akkor akár jó is lehet.
-A Feral szintén jó talent így, hogy még többet érdemes farkas formában lenni.
-A Stormcaller viszont a manacsökkentésen túl ad +2 sec-t, ami elég jól jön a Rising Storm mellé.
-A Healing Totem csak olyan esetben lehet jó, ha az ellenfelet ki lehet zónázni a közeléből.

Level 7
-A Totemen kívül mindhárom talent jó lehet, ez már meccs függő, de a Blood and Thunder a legáltalánosabb.

Level 10
-A BL továbbra is csak akkor jó igazán, ha 2 healer van a csapatban, vagy az ellenfélnél kevés a dmg.

Level 13
-Szintén 3 jó talent van itt, meccs függő a dolog.

Level 16
-A Totem akár önmagában is (azaz a level 1-es Colossal nélkül) választható, ha kell CC, a Hunger elsőre jónak tűnt (mini BfB), de a Rising Storm szerintem többet ad.

Level 20
-Régebben itt főleg a Shield ment, ami még most is jó, de a Rewind is erős innen. Ha sikerült a BL-t hozni Level 10-en, akkor az Upgrade-je szintén választható, talán a Blessinget akkor hoznám, ha 2 tank + 1 melee van a csapatban.

Szóval szinte nincs olyan tier, ahol must talent van, mindenhol lehet picit variálni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#12369) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#12368) üzenetére


DaveNo1
veterán

Na előbb mentem 3 meccset Rehgarral és nagyon tetszik, Full lightning shield buiddel toltam. A healje így is rendben volt, és néha nagyon szép sebzést ki lehetett vele osztani. Volt egy teamfight ahol nem nagyon foglalkoztak velem inkább a squishyket akarták kiszedni, közben meg 3 hero kapta a lightning shield sebzését, és csak úgy pörgött le a hp-jük.

You are not prepared.

(#12370) Feketelaszlo válasza DaveNo1 (#12365) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A fizikát ajánlott teljesen kikapcsolni, az tudja nagyon leterhelni a procit. Nekem is ki van véve, pedig nagyon tetszettek a ragdoll efektek. :(( Ha ez sem segít, a többi CPU-intenzív opció csökkentésével érdemes próbálkozni - tipikus Blizzard játék, egy krumplin is le tudja renderelni a grafikát, de a processzort eszi mint a fene.

(#12371) nonsen5e válasza Feketelaszlo (#12370) üzenetére


nonsen5e
addikt

*az első szálat

A többi közben kétszer elszámol végtelenig, annyira nincs dolguk.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12372) TBT


TBT
addikt

Bumm hedshát:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12373) holozis_HUN válasza nonsen5e (#12371) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ezért ajánlott sztem Intel, AMD lehet 8 magos, de magonként nem tud annyit, mint pl egy Intel I5. És árban ugyan az kb. Mármint FX-8000+ széria, és aö intelből az I5-3000+

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12374) nonsen5e válasza holozis_HUN (#12373) üzenetére


nonsen5e
addikt

G3258, 20K és szénné húzod. 2 mag / 2 szál, de a Blizzes motorokhoz nem is kell több.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12375) Gyuri27 válasza nonsen5e (#12374) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ott tartunk mint tizen x éve. Csak tudnám akkor minek a 2 magnál több?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12376) Klemice válasza Gyuri27 (#12375) üzenetére


Klemice
senior tag

biznic

(#12377) holozis_HUN válasza nonsen5e (#12374) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Pentium G2130 3.2 GHz van nekem. Majdnem elmegy fullon a játék, pár hónapja fullon is ment, még a hang is totál high-on. Monitor sima HD és egy HD 7770 1 Gb vidikártya van. 4 Gb ram, hamarosan 8 lesz. Szeretnék már egy I5-öt, erősebb kártyát és akkor Full HD monitort, félek, ha így vennék monitort, akkor sokkal lejjebb kellene venni a játékot. Mivel az több pixel. És a mostani monitor, hát eléggé pixeles, 19" 1280x768 60 Hz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12378) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#12377) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azt azért mond már el, hogy nálad hogy megy el fullon a játék ilyen specifikációk mellett, ha nálam ennél jobb specifikáció mellett már mediumon is szenved? i5-öm van, a videókártya is nvidia típus amit jobban szeretnek a Blizzard játékok.

You are not prepared.

(#12379) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#12378) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mondom, sima HD monitor. FPS úgy kb 50. Nem totál full, egy két dolog le van véve, de nagy része ultra és high. Régebben totál fullon elment, de ezek a mostani patchek... Nagyon ritkán van FPS drop, az is akkor, ha már vagy 5-ik meccset nyomom és olyankor valami van vele, totál laggos lesz. Újraindítás és ok.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12380) TBT


TBT
addikt

Tank fókusz, majd a barmok egyesével mennek megdögleni...
Komolyan olyan hülyék játszanak ezzel, mint a f@sz.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12381) holozis_HUN válasza TBT (#12380) üzenetére


holozis_HUN
veterán

RTM fanok (8-12 éves korosztály, elég ha a hun1-es chatet nézed) és hülye ruszkik. Kell ennél több? Am nem értem, Oroszország 4/5-e Ázsiában van, miért nem azon a szerveren vannak?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12382) Gyuri27 válasza TBT (#12380) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gyönyörű pick. Battlefieldre nem kell se a dupla tank se a heal. Mert azok csak lowoknak valók.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12383) TBT válasza holozis_HUN (#12381) üzenetére


TBT
addikt

Pedig hót egyszerű ez a játék a Dota 2-höz vagy a LoL-hoz képest és még ez is sokaknak gondot okoz... :(

#12382
Ez QM, itt véletlenszerűen sorsol össze félkegyelműekkel. De ha ilyen halálsz@r a QM, akkor gondolom a HL sem lehet jobb. Béta idején jó móka volt, de az már több, mint fél éve volt. Azóta meg a Blizzard mindent elkövetett, hogy ez a játékuk is hulladék legyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12384) Gyuri27 válasza TBT (#12383) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem megyek qm-t. Mert elvileg az értő hl-n is lehal az agyam.
Amúgy a blizz qm mmr-je tökéletes. A lose szinte borítékolható volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12385) TBT válasza Gyuri27 (#12384) üzenetére


TBT
addikt

Mint az esetek többségében... Innét is csókoltatom a Blizzardot, meg azokat a negyedcédulásokat, akik agyában megszületett ez az egész! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12386) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Zotac kupa van

Navi Artanis pick :Y

You are not prepared.

(#12387) Feketelaszlo válasza DaveNo1 (#12378) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nekem még a kollégáénál is gyengébb rendszerem van és simán fut akadás nélkül a játék majdnem high-on, fullHD-ban. Decemberi nagy patchig volt olyan, hogy a menü szaggatott, most már az sincs. De ha a többi beállítást felhúznám akkor is tényleg csak csatában laggolna be:

(#12388) Madwe válasza Feketelaszlo (#12387) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kinek mi az igénye... Ha nekem mar van egy 144hzes gsync monitorom akkor szeretnem ha 100 felett futna. És azért az h a hotsnak nagyobb a gép igénye mint a witchernek egész egyszerűen felháborítónak tartom. Lown sincs meg a stabil 90... Van h 30ra beesik... Ultran egyébként 50 korul van, de ott gyakrabban esik be 30 alá... November óta kb mindenre mínusz 10-20 fps van, ultran volt mar konstans 10 fpsem is...

(#12389) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12386) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tassa + reghar is komoly volt.
Hl-be megpróbáltam tassát hozni khara mellé. Visitottak mint a szopós malac. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12390) Mister_X válasza holozis_HUN (#12381) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Talán mert Oroszország lakosságának 4/5-e az európai területen van? :U Ha már földrajzzal jössz...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12391) Gyuri27 válasza Mister_X (#12390) üzenetére


Gyuri27
félisten

Területének 90% meg ázsia. Nyugodtan mehetnének ázsiába. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12392) holozis_HUN válasza Mister_X (#12390) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igaz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12393) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#12389) üzenetére


DaveNo1
veterán

Navi Illidan pick, most szidjad a démonvadászt :DDD

You are not prepared.

(#12394) Mister_X válasza Gyuri27 (#12391) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De mi a francnak, amikor a népesség többsége meg az EU szerverhez van közelebb? Aki meg Vlagyivosztokban lakik, az meg menjen az NA szerverre, mert Alaszka közel van? :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12395) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#12393) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ezért nem lesznek soha a pórnép szintjére buffolva a melee assassinok. Hihetetlen milyen jól játsszák ezt a compot. Illi tökéletes döntéseket hoz, dodge-ol mindent amit lehet, és minden heal+cleanase a helyén van amikor kell. Bármilyen HL meccsen az történne, hogy Thrall nyom egy windfuryt, és laposra üti Illidant míg az keresi az e betűt. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12396) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#12393) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ten thousand years of bad hero. :DDD
Arthas mindenben több dmg-t hozott. Alig kapott supportott. Miközben illit meg a 2 legjobb healer tartotta életben.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12397) 0karmacoma0 válasza Gyuri27 (#12396) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Illi szinte semmilyen meccsen nem hoz top dmg-t. Akkor se volt így, mikor szinte egyedül hozta le a meccset az unstoppable Q idején. Artassal én is szinte mindig top dmg voltam, mikor pár patchel ezelőtt viable volt, mert van egy Aoe sebzése és egy erős burst rotációja. Illidan effektív dmg-je sokkal erősebb, mert képes teljesen összezavarni a backline-t, és kivégezni a közepes-alacsony hp-s herokat.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#12398) Mister_X válasza DaveNo1 (#12393) üzenetére


Mister_X
nagyúr

mYi is Illidant pickelt Rehgar és Mura mellé, érdekes lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12399) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Ha már rendelkezel egy közepesnek mondható moba tapasztalattal, akkor kb menyi gamebe telik átszokni a hotsra, megtanulni a hősőket, gondolom a mechanizmusok annyira nem különböznek.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#12400) DaveNo1 válasza K1nG HuNp (#12399) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem sok, inkább a pályákat kell megtanulni.

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.