Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Shadowguard válasza DaveNo1 (#6995) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Zagara még csak-csak, de a repülőmajom? :Y

(#7002) Hunner válasza DaveNo1 (#6995) üzenetére


Hunner
senior tag

Nagybevásárlás lesz :O

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#7003) F-ECT$ válasza Hunner (#7002) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem BW megvan goldból, skint meg nem veszek ;)

Dive ever, work never.

(#7004) Hunner válasza F-ECT$ (#7003) üzenetére


Hunner
senior tag

10k-s herot, ha akciozzak inkább megveszem, a kicsiket meg goldbol.

Erről jut eszembe, Sylvanas akcióra mennyi esélyt láttok? Rá elkolteném a goldot is akár, csak szar érzés lenne mondjuk két hét múlva látni leárazva. Volt már valaha akciós?

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#7005) F-ECT$ válasza Hunner (#7004) üzenetére


F-ECT$
titán

Itt az összes akciót is gyűjtöm, Sylvanas még nem volt.

A lehető legjobb a 10k-s hősöket leárazásban megvenni, viszont nekem már az összes 2-4-7k-s hős megvan, aki kellene (talán még Zagara meg lesz véve), szóval már csak a 10k-s hősökre tudok goldot költeni.

Dive ever, work never.

(#7006) Hunner válasza F-ECT$ (#7005) üzenetére


Hunner
senior tag

Köszi, ezt már százszor elolvastam, és annak rendje és módja szerint mindig el is felejtem hogy létezik, és nyilván a nevedhez sem sikerült kötnöm a leírást... :))

Most már elmentem könyvjelzőbe :)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#7007) Boonen007


Boonen007
őstag

Most játszottam az első kört Thrall-al, de elég iparinak tűnik vagy csak a kezdet varázsa? Használható skill-ei vannak. :)

(#7008) DaveNo1 válasza Boonen007 (#7007) üzenetére


DaveNo1
veterán

A kezdet varázsa :C

You are not prepared.

(#7009) Boonen007 válasza DaveNo1 (#7008) üzenetére


Boonen007
őstag

Szomorúan olvasom a válaszod! :D De lehet, hogy isteni kezem van Thrall-hoz és én játszok vele nagyon jól... ;] (Vagy én vagyok a pápa. :C )

(#7010) F-ECT$:
Sima AI ellen most én is lehoztam 2-3v1-eket, de persze ez lehet, hogy csak az AI playerek butasága.

[ Szerkesztve ]

(#7010) F-ECT$ válasza Boonen007 (#7007) üzenetére


F-ECT$
titán

Amikor kijött, akkor lehozott akár 2v1-et is, sőt amíg nem ismerték a képességeit, akkor 3v1 is belefért, de aztán jött a nerf. Egy jó healerrel és tankkal egyébként jól elvan, de azért nem egy Illidan.

Dive ever, work never.

(#7011) F-ECT$ válasza Boonen007 (#7009) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne AI-hoz mérd, hanem játszani tudó emberekhez.

Prenerf Thrall.

Dive ever, work never.

(#7012) Boonen007 válasza F-ECT$ (#7011) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez, hogy? Komolyan végig ment a pályán az egész (fogalmam sincs minek nevezzem) skill?

(#7013) adrian360 válasza Boonen007 (#7012) üzenetére


adrian360
őstag

lvl20 talent, sundering most is végigmegy.

(#7014) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#7010) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kompetitívben akkor se volt jó, mert könnyű kifókuszálni, és nincs igazi aoe sebzése + nehéz vele a fight engage/disengage.

Butcherre kíváncsi leszek mert ahogy néztem neki sincs semmi amivel el tudna menekülni ha úgy adódik, viszont az a rá rushol valakire és stunol is spell elég erősnek tűnik (főleg mert majdnem olyan mint Tyreal judgement, csak az ulti, ez meg basic ability...)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#7015) Boonen007 válasza adrian360 (#7013) üzenetére


Boonen007
őstag

Köszi, én azokat a talenteket használom ami a logut-os cikkbben össze van szedve! Remélem azok a nerfek/frissítések után is naprakészek és nem valami ósdi vackot használok. :D

(#7016) adrian360 válasza Boonen007 (#7015) üzenetére


adrian360
őstag

én ezt használom, az első hármat lehet kicsit variálni, envenom is jó, a windshear is.
[link]

a lvl20as sundering mókának jó, de gyakorlatban jobb játékosok nem azt hozzák

(#7017) DaveNo1 válasza adrian360 (#7016) üzenetére


DaveNo1
veterán

Egész pályás sundering? Blink mindig!

You are not prepared.

(#7018) arni1 válasza F-ECT$ (#7011) üzenetére


arni1
aktív tag

Az isten volt! Mind1 h mi volt, 2x elpukkantotta a windfuryt, es a 70%-a az eletenek vissza is jott! A blizizard csinalhatta volna azt is h a bm-et 0,5 helyett 0,25-re csokkenti es maris balance-os a hos, ugyanugy ahogy vallanal is eleg lett volna(bar o meg igy is op).Thrallbal eleg lett volna a bm nerfelese.

(#7019) DaveNo1 válasza arni1 (#7018) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor se lenne annyira jó, mert egy 5 fős csapat simán kifókuszálja mielőtt bármit tudna csinálni.

Illidan tudjuk miért jó, Zeratul láthatatlan, és a burst mellé ott a blink + wormhole, Kerrigant meg akkor érdemes vinni ha van Uther aki rádobja a divine shieldet amikor eltolja a kombóját + ultit, különben ő is meghal gyorsan

You are not prepared.

(#7020) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Mókás, a két legnézettebb HotS stream ugyanazt a HL meccset közvetíti. Lehet választani, hogy milyen kommentárt/zenét akarok. :D

(#7021) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok nekem ez a nazeebo nagyon bejön és elég feelinges viszont nem igazán látom a free weeken kivűl. Miért nem játszák?

(#7022) kexksz válasza tepenzed (#7021) üzenetére


kexksz
addikt

Mert mióta nerfelték a spirit ultit rosszabb a többi casternél.

(#7023) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Mivel 1 nappal hamarább ért véget az XP bónusz, júl 2 és 6. között újra lesz XP bónusz, ráadásul 100% :K

(Érdemes XP-t farmolni ilyenkor, főleg mert patch után minden lvl9-es hős után jár majd 750 gold)

You are not prepared.

(#7024) tepenzed válasza DaveNo1 (#7023) üzenetére


tepenzed
őstag

edited:közben látom kiterjesztették más régióra is

[ Szerkesztve ]

(#7025) DaveNo1 válasza tepenzed (#7024) üzenetére


DaveNo1
veterán

Redditen már írta egyik Blizzardos, hogy globális lesz.

You are not prepared.

(#7026) Asbee


Asbee
veterán

Nem tudjátok, az mitől lehet, hogy barátom sosem kap rankeden skill bonus pontot? Együtt játszunk általában, én mindig kapok ő soha. Legelején 1-2 alkalommal kapott azóta nem. Egy szinten vagyunk. Valami bug lehet?

(#7027) adrian360 válasza Asbee (#7026) üzenetére


adrian360
őstag

skill bonusz akkor jár ha a játék úgy itéli meg, hogy a valós helyezésednél jobbat érdemelnél, ezért kapsz pluszt, hogy hamarabb odaérj.
ha barátod nem kap, akkor az ő MMR-je az adott rankon van

(#7028) Asbee válasza adrian360 (#7027) üzenetére


Asbee
veterán

Az az érdekes, ő általában mindig jobban játszik és jobban teljesít mint én. Mondjuk neki egy 50 meccsel több van mint nekem (előbb kezdte) ugyanúgy 50% a win rate csak példának, de mivel nem kap skill bonust már sok ideje ezért azonos szinten vagyunk.

(#7029) DaveNo1 válasza Asbee (#7028) üzenetére


DaveNo1
veterán

Súlyozás szempontjából az első X win többet ér mint a későbbiek, ha az elején konstans 50% alatt volt a WR-je, akkor alacsonyabb MMR-t lő be neki a rendszer.

You are not prepared.

(#7030) Asbee válasza DaveNo1 (#7029) üzenetére


Asbee
veterán

Tehát akkor ez is számít. Értem, köszi mindkettőtöknek. :R

(#7031) arni1 válasza DaveNo1 (#7019) üzenetére


arni1
aktív tag

Ennyi erovel az osszes assasin meghal ha fokuszaljak.

(#7032) Tyler Durden válasza arni1 (#7031) üzenetére

Pont ezt akartam írni, 1 emberrre ráugranak, akkor annak vége mint a Twin Peaks-nek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7033) DaveNo1 válasza Tyler Durden (#7032) üzenetére


DaveNo1
veterán

Illidan egy Utherrel a seggében (cleanse leszedi a stunlockot + divine shield és heal) + Abathurral WP a legtöbb esetben. ;]

Mondjuk kedd-szerdán jön az Illidan nerf végre.

You are not prepared.

(#7034) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#7033) üzenetére

Ezt szerintem Thrall is tudja prezentálni de Kerrign is op így (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7035) DaveNo1 válasza Tyler Durden (#7034) üzenetére


DaveNo1
veterán

Dehogy tudja, Thrallt egyik képessége sem teszi unstoppable-vé, mondjuk a patchtől már Illidannal is hasonló lesz a helyzet, úgyhogy R.I.P.

Ugyanazt a selfhealt Illidan is tudja a traitből + first aid, csak ott van még az OP evasion ami az 1. talenttel pajzsot is ad a 13-as + 50% ability sebzés csökkentést.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#7036) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Egyre jobban szeretem Kaelt (Abathur pihen, nem való QM-be :( ), lvl 13-6ig elég tingli-tangli, de ma simán megfordítottam a meccset, hála Novának. Kiszedett TF legelején (a többiek tovább bírták picivel), így 15 seccel hamarabb éledtem, Core körül meg a teljes enemy. Úgy gondolták egy szem elf nem árthat ;]
Bár attól függetlenül Novát nem szeretem, hiába megyek csapatban mégis pillanatok alatt ki tud kapni, még akkor is, ha nálunk a szintelőny és még nem igazán jöttem rá mi lehet erre az ellenszer. Az nem vigasztal, ha utána őt is leölik a csapattársak, nem szeretem a timert nézni...

[ Szerkesztve ]

(#7037) Mister_X válasza Shadowguard (#7036) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Zeratul és Nova is rendelkezik blur effekttel, magyarul csak akkor nem veszed észre, ha bokorban áll (és te is), egyéb esetben kiszűrhető. Ha support vagy tank vagyok (ált. Uther, Johanna), akkor kapja is a megfelelő aoe-t, ami felfedi. Mivel supportként és tankként a csapatom védelme, plusz van annyi HP poolom, hogy ne aggódjak a bursttől, így lane-en és objective közelében is igyekszem figyelni rájuk. Egy jó Nova eleve bokorból támad vagy ha gankelnek, akkor eltérő irányból közelít, hogy lehetőleg ne vedd észre, mert a látható ellenfelekre figyelsz. Nova-Zeratul páros ezért is veszélyes, mert ha egy olyan karakterrel vagy egy lane-en, akinek a harrass-ára figyelni kell (Valla, Jaina, Kael, stb.), simán összecsuknak és leburstölnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7038) Shadowguard válasza Mister_X (#7037) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Hátulról vagy bokorból kaptam az áldást legtöbbször. Szintjét nem néztem meg, de biztosan tapasztalt player volt, mert még arra is figyelt, hogy a traitet ellőjem. Aztán megkaptam közénk a holot és jött az áldás... Én meg csak pislogtam. Zeratul annyiból mégiscsak jobb, hogy ott áll előttem és a gravity gyorsan felkapja, a többiek meg lekezelik. Elég óvatos vagyok hozzá, hogy egyedül még véletlenül se kószáljak a falakon kívül. :DD
Ezért is úszom meg néha halál nélkül a meccset. Már megkaptam tegnap, hogy gyáva vagyok, de hát a gyávák tovább élnek (és a damage-et is hozom ami kell). Ma is volt olyan meccs, amit hamarabb hozhattunk volna, ha a bátor Valla menekülés helyett nem ront be Strafe-el négy enemy közé (Cirka 30% HP-n, amikor csak hárman vagyunk és inkább futni kéne).

[ Szerkesztve ]

(#7039) fritzke válasza DaveNo1 (#7023) üzenetére


fritzke
csendes tag

volt lesz, írok is a blizznek, h tolják egy héttel légyszi légyszi :D

Youth hides the key to salvation

(#7040) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Nincs ma semmilyen verseny, amit közvetítenének? Már egészen megszoktam, hogy vasárnap ebéd után nézem a profikat és pihenek :U

(#7041) DaveNo1 válasza Shadowguard (#7040) üzenetére


DaveNo1
veterán

Este lesz EU meg NA is.

You are not prepared.

(#7042) xgbcx


xgbcx
tag

Hali! Valaki próbálta már TLV-et a teszt szerveren? Mennyire használható a nerf után?

(#7043) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ma 3-ból 3 QM idáig bukó. Ennyi idiótát...

Muradin meg egy szar.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7044) DaveNo1 válasza xgbcx (#7042) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem, de mindenki szerint nagy overnerfet kapnak.

mobal: Muradin a legjobb warrior jelenleg.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#7045) mobal válasza DaveNo1 (#7044) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Akkor nem tudom mit csinálok rosszul...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7046) DaveNo1 válasza mobal (#7045) üzenetére


DaveNo1
veterán

Solo q-ban nem érdemes warriorral menni, mert ha nincs healer és rossz a dps mögötted, akkor semmit se tudsz csinálni. Talán Anub'arak kivétel ez alól mert neki egyelőre még elég nagy a dmg-je egy warriorhoz képest.

You are not prepared.

(#7047) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ki is estem a mondogamesből :N Kaptam egy (ebben a szezonban) legend rankos ellenfelet. Azért 2-3-ra sikerült csak megvernie (BO5), 45 percen át toltuk, sikeres volt mind az anti-aggro control warriorom és a mechpaladinom is. Persze malygod miracle rogue megette a mage-em, pontosabban mindhárom paklijával a mage-et verte meg. Fenébe kellett kísérletezgetnem :N Nála arany warlock, arany warrior... így voltak a menetek (jobb oldalon én):

Demon zoo - Budget mage
Patron Warrior - Mechpaladin
Patron Warrior - Budget Mage
Malygod rogue - Control warrior
Malygod rogue - Budget mage

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7048) whitezo88 válasza Mister_X (#7047) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rossz topic :DDD amúgy van stream valahol?

(#7049) DaveNo1 válasza Shadowguard (#7040) üzenetére


DaveNo1
veterán

Verseny

You are not prepared.

(#7050) mobal


mobal
MODERÁTOR

4 loss, 0 win ma. Vicc :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.