Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Madwe válasza DaveNo1 (#15000) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom te melyikre értetted - szerintem ellenfélre - de én saját frontline hiányára (csak ezt nem írtam bele hüle fejemmel :W ). Ha nincs frontlineunk, akkor több focust kapsz, ilyenkor jobban tud jönni a meta, vagy tévedek?

Ha ellenfélnél nincs frontline s sok a papír, akkor alap a hunt, de úgy is kezdtem a hszem :)

[ Szerkesztve ]

(#15002) DaveNo1 válasza Madwe (#15001) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja én ellenfélre gondoltam. Amúgy Illidan elég lutri, szerintem könnyű counterelni (Muradin, Sonya, BW még mindig erős ellene). HL-ben nem is nagyon toltuk soha az Illidan-Aba kombót, QM-ben viszont lehet vele alázni, főleg amikor 5 papír van a túloldalon :D

You are not prepared.

(#15003) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#15002) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sonya Tracer durván szétkapja... De TL-re egy aba-illi kombó tud ütni rendes csapattal.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15004) Delávégá


Delávégá
tag

Várható mostanság egy Tracer féláron?

(#15005) DaveNo1 válasza Delávégá (#15004) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem

You are not prepared.

(#15006) DaveNo1


DaveNo1
veterán

(#15007) pc360 válasza DaveNo1 (#15006) üzenetére


pc360
addikt

És akkor gondolom holnap kezdődik (a maintenance alert alapján) - amiből az éjjeli frissítés miatt leginkább csütörtök lesz.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15008) DaveNo1 válasza pc360 (#15007) üzenetére


DaveNo1
veterán

Miért? hajnalban már éles a szerver, és ez nem HS ahol egy napos összeomlás van

You are not prepared.

(#15009) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#15008) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szerintem szerda hajnali 3 körül vagy mikor lesz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15010) pc360 válasza DaveNo1 (#15008) üzenetére


pc360
addikt

Azért, mert akkorra van kiírva.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15011) pc360 válasza pc360 (#15010) üzenetére


pc360
addikt

Jah, nyilván működik egyből - nem jött le a kontextus elsőre. De legtöbben azért hajnalban már alszunk, ezért gondoltam, hogy úgyis csütörtök lesz abból, hogy kipróbálhassuk.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15012) zola09 válasza pc360 (#15011) üzenetére


zola09
aktív tag

Szerda hajnal utan altalaban szerda reggel jon..

(#15013) Madwe válasza zola09 (#15012) üzenetére


Madwe
nagyúr

Attól függ mennyit iszik az ember :D

(#15014) zola09 válasza Madwe (#15013) üzenetére


zola09
aktív tag

Azert mondom, hogy altalaban. ;]

(#15015) ROBERTOH válasza zola09 (#15014) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Szerdán már csak nem iszik az ember. Vagyis kedd este nem.
Vagy miért is ne? :D

ez a kedvenc aláírásom

(#15016) pc360


pc360
addikt

öööööö

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15017) TBT


TBT
addikt

Medivh Trailer

Gul'dan confirmed.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#15018) DaveNo1 válasza TBT (#15017) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gul'Dan! Ide vele! :C :Y :R

You are not prepared.

(#15019) pc360 válasza TBT (#15017) üzenetére


pc360
addikt

áh, mai videó :]

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15020) DaveNo1


DaveNo1
veterán

USA-ban már éles a patch, mewnfarez stream

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#15021) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez az új ranked mód mikor jön?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15022) DjDanee87 válasza mobal (#15021) üzenetére


DjDanee87
addikt

Új ranked mód nincs, csak a ranked rendszert alkították át, hogy 1-50 rank helyett ligák vannak. Nem tudom ez miért jobb, mert nem vagyok nagy MOBÁs, de valamiért mindenki örült ennek a változásnak. Illetve hoztak be 1 új módot, de az unranked draft. Amúgy ez már live, most éjjel lőtték fel EUban is.

(#15023) DaveNo1 válasza DjDanee87 (#15022) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért mert jobban látod a valós szintedet, a korábbi pontok semmit se mondtak kb + be van lőve, hogy adott sávon belül kaphatsz csak csapatársakat/ellenfeleket.

Úgy látom amúgy statisztikák egy részét is kinullázták

You are not prepared.

(#15024) zws válasza mobal (#15021) üzenetére


zws
senior tag

Ha az Arénára gondolsz, akkor arról még nincs infó. Szerintem Q4 eleje.

[ Szerkesztve ]

(#15025) DjDanee87 válasza DaveNo1 (#15023) üzenetére


DjDanee87
addikt

De ez eddig is így volt. Rank 18ként 21-15 körüli embereket rakott be. Patch óta még nem játszottam, de nem látom miért jobb ha most leszek silver 5 és majd bronze 1- silver 4 közöttiekkel rak össze. Ugyan az, csak más az elnevezés.

Jó, aki rank1 volt az fog látni változást, de a többség (mi casualok) szerintem semmit. Rank1en most lesz rendes leaderboard, szóval nekik legalább van változás.

(#15026) DaveNo1 válasza DjDanee87 (#15025) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kicsit másként kifejetve, szerintem sokat nem mondott, hogy pl rank25 vagy, meg mi volt a célod? Legyél rank24, rank23? Itt most van cél legalább, goldból átkerülni diamondba stb.

HS-sel is ez a baj, hogy kb. totál érdektelen, hogy rank1, rank10 vagy éppen rank20 vagy, egyedül az az érdekes ha már elérted a legendet.

You are not prepared.

(#15027) mobal válasza zws (#15024) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Erre a ligás dologra gondoltam igen! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15028) DaveNo1 válasza mobal (#15027) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ma kezdődött a season 1 az új ranked rendszerrel, itt az összefoglalója

You are not prepared.

(#15029) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#15026) üzenetére

HS-ben annyiban nincs igazad, hogy a reward sokaknak számít, R5 free golden epic megéri a fáradozást imho.. Amúgy más jelentősége nincs R25-1 között a dolognak.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#15030) DjDanee87 válasza DaveNo1 (#15026) üzenetére


DjDanee87
addikt

"Itt most van cél legalább, goldból átkerülni diamondba stb."

Ezzel lehet csak én vagyok így, de nálam semmivel sem jelent többet a goldból diamondba jutás, mint rank22ről rank14et elérni. Mindkettő előrelépés, mindkettő ugyan azt jelenti :)

Továbbra is az a véleményem, hogy ez az új rendszer változást csak Mewn, Cris és a rank1es emberekneknek hozott, mert mostmár nem rank1 mindenki hanem be lesznek sorolva, mint HS legend playerek.

(#15031) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Grubby is elkezdte a climbet

You are not prepared.

(#15032) zws válasza DjDanee87 (#15030) üzenetére


zws
senior tag

"Ezzel lehet csak én vagyok így, de nálam semmivel sem jelent többet a goldból diamondba jutás, mint rank22ről rank14et elérni."

Ne úgy nézd, hogy miről mit érsz el, hanem hogy javul a játékélmény vele. Nem mind1 h olyanok a csapattársaid/ellenfeleid hogy ordítasz a missplayek és a hibák miatt, vagy sokkal kiélezettebb a meccs mert jobb játékosokkal játszol és az ellenfélnél is jobbak vannak.

(#15033) arni1


arni1
aktív tag

Ez a medhives divine shield egy konkrét vicc. 5 seces cd-vel igazából nincs ennél jobb talent jelenleg a játékban...

(#15034) DaveNo1 válasza arni1 (#15033) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én úgy hallottam, hogy Medvih gyenge

You are not prepared.

(#15035) DaveNo1


DaveNo1
veterán

No hát a placement valóban borzasztó volt, 4-6 lett összességében, de korábbi MMR alapján Diamond 5-be rakott be. Kezdődhet a road to master

You are not prepared.

(#15036) Madwe


Madwe
nagyúr

Miért kellett season 1-el lereszetelni a profilnál azt h ki mennyit játszott (+rolera lebontva)...? Azon kívül h arra jóh belője az ember h ki mennyit játszott másra nem volt jó, cserébe mostmár semmit nem jelent, mert az h ott van h 10 játékot játszott az jelentheti azt hogy 10et játszott összesen de azt is hogy 10.000-et... :W Persze a statokra elmenve legalább a winned game számból ki lehet indulni, de ennek akkor sincs semmi értelme...

(#15037) zws válasza Madwe (#15036) üzenetére


zws
senior tag

Jah ez kicsit zavaró azért, én is pislogtam rajta :D
Végül felrúgva az 1 hétig nem HLezek szabályt letoltam a 10 meccset én is, 2őt soloba, 2őt Moneo-val, többit Astechel, végül 5-5 lett a stat és diamond 4 tetejére volt elég az mmr úgy h 18 pont kellett a diamond 3-hoz.

(#15038) horvi0813 válasza DaveNo1 (#15035) üzenetére


horvi0813
tag

A jó kurva anyját a Blizzardnak faszért nem full MMR-resetet tolni 8win 2lose silver2... Le is törlöm nem ér ennyit ez az egész, szar a MM sok a gyökér nem kell tovább ez nekem. FAIL amúgy is ez a játék kompetitiív szempontból, alacsony játékosszám, plusz tounrnamentek is nevetségesek mind szervezés mind nézőszám tekintetében. De felbaszott ez most pedig ritkán akadok ki...

(#15039) DaveNo1 válasza horvi0813 (#15038) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szimplán azért mert akkor összerakhatna a rendszer 4k MMR-es játékost 1k MMR-es játékossal?

You are not prepared.

(#15040) horvi0813 válasza DaveNo1 (#15039) üzenetére


horvi0813
tag

Könnyű azoknak akik még alpha meg béta elején felmentek rank egyre 4es premadben most meg élvezi annak a gyümölcsét, mert már nem találkozol akkora retardáltakkal, és most nem feltétlen rád gondolok, de akinek erre nem volt lehetősége és megrekedt 2200-2500as MMR-en az baszhatja soha nem fogok feljebb jutni. Nem állítom h én tökéletesen játszom mert nem, de ez így nem koncepció, ebben a játékban nem az nyer amelyik csapatban a legügyesebb játékos/játékosok vannak hanem az veszít ahol a legrosszabb van. Nem ezt érdemlem egyszerűen Healelek ha kell Tankolok folyamat a legjobb statokat hozom a csapatban és nem így se haladok ha van 6-8win streak utána jön ugyanennyi lose, és már 25K-t elvertem erre a játékra ezen az accon van minden játékom nem thetem meg h újat csináljak.

[ Szerkesztve ]

(#15041) DaveNo1 válasza horvi0813 (#15040) üzenetére


DaveNo1
veterán

2200-2500as MMR-rel biztos nem silverre rakna be, az inkább gold közepe-teteje

You are not prepared.

(#15042) horvi0813 válasza DaveNo1 (#15041) üzenetére


horvi0813
tag

Jogos jelenleg 2170 a HL MMR-em, a QM a 2400 nem néztem rég óta. Belátom hogy én is tehetek róla h így alakult a dolog, ez volt az első mobám egyből rankedre beugrottam olyan fogyatékosként mint most akiket szídok de hogy ebből a pöcegödörből nem lehet kimászni az elkeserít. Szerencsére bőven van más dolgom és sikerélményem ezen a játékon kívül, mind a való életben mind más játékokban. Fájó szívvel de megváltam most tőle egy időre vagy akár örökre. Akartam szeretni sok barátom játszik vele jó kis közösség van, de nem adja meg azt a sikerélményt amiért megdolgozom/megérdemelek jelen tudásom alapján.

[ Szerkesztve ]

(#15043) AxBattler válasza horvi0813 (#15042) üzenetére


AxBattler
félisten

Egyáltalán kipróbáltad az új rendszert?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15044) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Az új rendszerről eddig mi a vélemény?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15045) DjDanee87 válasza horvi0813 (#15042) üzenetére


DjDanee87
addikt

Látom tényleg vannak eltérő hozzáállások. Engem pl nem zavar a rank, tudom hogy nem vagyok olyan jó játékos, hogy rank1 legyek, de próbálok fejlődni. Játszunk jó meccseket, jól szórakozom és nem foglalkoztat mi a rankom.

Mellesleg tegnap hatalmasat néztünk TeamLeague meccsen. Sky Temple volt, draft végén úgy voltunk, hogy nem lesz egyszerű dolga az ellenfelünknek. Morales, Sonya, Raynor, Tyrael, Nazeebo volt a csapatuk ha jól emlékszem. Mikor kezdésnél nagy pusht csináltak felül 5en még nem sejtettük mit terveznek. Az első templommal le is rombolták a felső fortot majd jött a surprise buttsex. Morales dropship a keepünkre. Mi éppen középen pusholtunk, és csak azután HSeltünk, miután lement a keepjük. Addigra ők már a Coret hegesztették és 56%ig jutottak mire megöltük őket. Mivel a respawnjuk csak 20-25sec körül volt, mi nem értünk volna el a Corejukig időben bár utólag az lettvolna a megoldás. Rámenni a corejukra és ha élednek harcolni velük. Végül a csapat a templomok mellett döntött. Nem sokkal az éledésük után megint jöttek a Corera. Sanctification ment és leverték 2%ra. Catapultok leütése után mentünk a core felé, de sajnos a csapattársak még nem látták ilyen taktikát és nem jöttek rá időben , hogy a templomokkal nem nyerhetünk és az újabb dropship véget is vetett a játéknak.

Én is csak akkor jöttem rá mit csinálnak mikor jött az első támadás lvl10 útán a keepünk ellen. Már láttam ugyanezt a taktikát kb 1 éve egy tournamenten. Ott is skytemple volt, de ott lereagáltâk ezt a taktikát (asszem a C9 ellen próbálták). Emlékszik valaki melyik tournamenten volt ez?

(#15046) DaveNo1 válasza DjDanee87 (#15045) üzenetére


DaveNo1
veterán

Morales csak októberben került be ;) Amúgy utálom az ilyen kretén taktikákat, kb egyből kilépnék utána.

Alfában volt valami hasonló mines mapon, Abathur + Azmodan push, Abathurral akkor még lehetett másolt hős ultiját is használni, és dupla demonic invasion, goodbye keep, goodbye core.

You are not prepared.

(#15047) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#15046) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szerintem ötletes, és ha működik, akkor miért ne? Ezis egy lehetőség, ugyna úgy, mint a zagara + Abathur: Abathur rak egy aknát a torony mögő, mivel az látó zóna, így zagara ultival odarak gy Nydius Networkot és odamegy, aba klónozza, és behúzzák a tornyot :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15048) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#15047) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mert szimplán kretén és gyáva taktika pvp+ objectivek kerülése. Hasonló volt a single backdoor Abathur, amikor a locustok range nagyobb volt mint a keepek lőtávolsága, azt is gyűlölte mindenki.

You are not prepared.

(#15049) horvi0813 válasza AxBattler (#15043) üzenetére


horvi0813
tag

Igen tegnap egész nap ez ment, mint írtam 8win 2lose, volt is boldogság erre bedobott silver2be, úgy voltam vele ok legyen gold 1ig sima utam lesz bár így minek a placement ha oda kerülök ahova a Blizz gondolja más meg 3Winnel Diamond.... Placement meccseken egész türhető volt a MM csodálkoztem is saját szintemen az ellenfél a csapatom is, persze 1-2orosz AFK befigyelt de mind2 oldalon voltak így sima volt. Aztán jött a feketeleves silver2ben 2win mondom fasza máris silver1ben vagyok aztán 6-7lose zsinórban persze csak orosz csak retardált 12éves aki megsértődik ha elpickeled előle Kaelt pedig te First pick vagy ő meg utolsó ezért Murkyt hoz heal helyett stb. Egyszerűen elegem lett, nem ezen a szinten vagyok, ez így nem fun hanem agygörcs hogy azon kell izgulni h más ne basszon ki másik 4 emberrel. Szintén írtam már hogy ez a játék nálam ott vérzett el végleg, hogy az a csapat a veszít ahol a legbénább játékos van és nem az nyer ahol a legjobb ez így egyszerűen nem jó koncepció. Mára aludtam rá egyet és megnyugodtam kicsit, imádtam ezt a játékot szerettem vona fejlődni még sokkal többet, HLben haladni de egyszerűen nincs kedved többet szenvedni azért mert mások nem hajlandóak gondolkodni. A való életben sem maradok egy munkahelyen ahol nem tudok fejlődni a gondolataimat nem tudom érvényesítni mert sültparasztok vesznek körül akik nem hajlandóak gondolkodni cselekedni és így engem is visszahúznak. Lehetne új accountal 0.ról indulni de se időm se pénzem nincs most erre tehát továbbléptem. Jó kis közösség van itt mindig olvastam a fórumot sok haverom lett a játéknak köszönhetően, akik feljebb vannak azoknak most egy jobb korszak jött el, de kiégtem.

DJDanee: nem a rankom zavar meg hogy milyen szinüen csillog a szám a portrémon hanem, az hogy ezen a rankon olyan gyökerek vannak amiket egyszerűen nem tudok kezelni és nem is akarok mert nem élvezem azt h más butasága miatt az én teljesítményem semmis.

[ Szerkesztve ]

(#15050) AxBattler válasza horvi0813 (#15049) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem. Hát, akkor nincs más, csak haverokkal szabad tolni ranked-ben.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.