Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Heroes of The Storm rap :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13952) arni1


arni1
aktív tag

illidan a ptr-on. normál comp ellen (heal+tank) illetve random csapat ellen is hatásos. Ha kell aa ellen talenteled, ha mage ellen mész akkor az ellen, szerintem nagyon jót tett neki a rework. Jöhet a master skin :)

(#13953) holozis_HUN válasza arni1 (#13952) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mentem egy meccset. Ellenféllel egy rank 5-ös Illogan, nálunk rank 10-35 volt (én 31) megkérdeztem, hogy ki hányas. Ellenfélnél csak Illidan válaszolt. Hát kikaptak nagyon :DDD Bár csak 1x voltam Illidannel, még teszteltem kell. Tudtok rá jó kis buildet?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13954) Gyuri27 válasza arni1 (#13952) üzenetére


Gyuri27
félisten

Illidan eddig se volt rossz. Csak a népek 1-2% tudott vele játszani.
Remélem most hülyebiztos lesz. Mert gyanitom orrba szájba pickelik majd a klingonok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13955) arni1 válasza holozis_HUN (#13953) üzenetére


arni1
aktív tag

én így talentelem:
1:unending hatred
4:friend or foe
7:sok aa esetén reflexive block, egyébként thirsting blade
10: hunt
13: itt mind3 jó választás, aa esetén elusive strike, ability hősöknél nimble defender
16: blades of azinoth: kis hp-s herokat pikk pakk bedarálod vele, viszont relatíve nehéz összeszedni
20: global huntot 1x használtam, egyébként nexus blades, vagy ha nagyon darálnak akkor tp

Én használom így, nem mérvadó, nem tudom hogy vannak e már celeb buildek, érdemes utánanézni :)

az előbb ellenfélnél aba+illi páros, daráltak rendesen, nem lehet kiszedni illit ha a fején van.

további ptr tapasztalat: szinte az összes comp így néz ki:dehaka illi tychus gazlowe sylvanas. Egy-egy zagara(mind nydus ultival), kael (1x volt phoenix, többi pyroval)

dehaka blind-os ultija nagyon bosszantó, sylv mind controlja jó lett, lehet vele szivatni a népet.

(#13956) Madwe válasza arni1 (#13955) üzenetére


Madwe
nagyúr

persze h minden comp úgy néz ki, nyilván mindenki próbálgatja az újdonságokat :)

(#13957) arni1 válasza Madwe (#13956) üzenetére


arni1
aktív tag

nem is csodálkoztam rajta ;] viszont az új pálya fun,lehet benne darálni :))

(#13958) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért érdekes ez az mmr meg mm. Eljutok 30-33-ra. Onnan jön olyan lose széria, hogy vissza 38-40-re.
Ezek a buktáknál meg 3-4 oroszt rak be mellém.
Olyan buta csapatok, hogy el nem tudom mondani. Nem azért mert én profi vagyok. Ezt kiemelném.
Immohoz eljön fél hp-l és 0 manával. Ezzel mit lehet kezdeni?
Vagy healerrel kell lanelni mert hiába 3 assa azok egyike se solózza a lanét.
Ne égjen ki az ember. :W

Ezek még ott tartanak, hogy hátul a healert kell kiszedni. Az nem jut eszükbe, hogy mire oda eljut meghal.
Az fel se merül bennünk, hogy solo tank stun, focus és rip. Stun, jó focus 3 sec és halott bármilyen tank.

Jó lesz a lvl30 hl. meg az is, hogy free herokkal is lehet majd hl-ni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13959) CarajoEsp válasza Gyuri27 (#13958) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Nekem az utolsó 10-12 meccsem csak win, igaz csak Greymannel megyek, megrobalom betanulni.

Es most mar ott tartok, hogy siman lejozim a tortenetet es nem zavar, ha 1-1 ember benazik. Menj azzal a Heroval amelyik szorakoztat es ne a gyozelemert jatsz, hanem, hogy te mindent jol csinalj. Ha kikaptok nezd vissza replayben, hogy Te mit hibaztal. Az elejen visszanezett meccsekben vagy 20-30 hibat vettem eszre, amit az adott karakterrel mashogy kellett volna kezelnem. Most mar csak3-4 ilyen van es jobban is mennek a meccsek.

De az, hogy mas sincs, csak a siras nem megoldas szerintem, ahogy mar mas is irta...

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13960) horvi0813 válasza CarajoEsp (#13959) üzenetére


horvi0813
tag

Én tegnapelőtt belefutottam egy 6os lose streakbe, tiszta ideg voltam majdnem letöröltem: chogall pick nova zera combo stb. szintén oroszok... Aztán elhatároztam mit idegeljem magam én úgy játszom ahogy csak tudok nem szídok senkit de ha valaki jó azt megdícsérem. Tegnap 12 win 0 lose zsinorban. Voltak itt is trollok de az ellenfelnél is próbáltam rájönni ott ki az és azt szétszivatni ;]

(#13961) Gyuri27 válasza CarajoEsp (#13959) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez nem a sírásról szól. Hanem arról, hogy lose strike esetén full oroszokkal tolod.
Erre akarja a blizz levinni a hl-t lvl 30-ra, meg free herokra. Wtf? Kinek jó ez?
Lehetnék én az isten maga. Itt egyedül nem carryzed le a meccset. A pontokat meg nem egyéni teljesítményre kapod. Hanem csapat teljesítményre. Leoszthatod te a legtöbb dmg-t mindenből. Ha veszít a csapat - pontot kapsz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13962) Madwe válasza Gyuri27 (#13961) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyrészt ne csak az oroszok nyakára húzzuk már, ott is vannak normálisak, itt is vannak agyhalottak.

Másrészt meg amikor meg winstreaked van, akkor az ellenfélnél vannak agyhalottak, 50-50%.

Az előrejutás titka, h ne csak azokat a meccseket nyerd meg amikor épp a szerencsés 50%ban vagy, hanem azokat is amikor az idiótákkal vagy. Azaz nyerd meg azokat a meccseket is, amiket a blizzard azt akarja h elveszíts :D Ez, ha ketten léptek queba, sokkal egyszerübb.

(#13963) CarajoEsp válasza Gyuri27 (#13961) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Értem, de akkor amikor te nyersz akkor a masik csapatban vannak gyengébbek sőt, majdnem biztos, hogy aklor is vannak gyengébbek az ellenfélnél, amikor kikaptok. Az a fontos, hogy tanuld meg, mikor kell a bénàkkal menni és mikor hagyni őket. De idegeskedni semmi értelme, mert észre se fogod venni és már rajtad megy el a meccs.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13964) Madwe válasza Gyuri27 (#13961) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valamint azt tovébbra is hozzátenném, h szerintem rossz a mentalitásod. Ne azért játsz, h jobb legyen a rankod, hanem azért h jól szórakozz. A rank csak azért van, h olyan helyre lőjön be a rendszer, ahol stabilan 50% a winrate-ed, mert az a jó hely. Namármost ugye ebbe pontosan az van benne h minden második meccsed elveszted. ez egy 10es winstreak után azt jelenti h 10es loosestreak benne van. Nyilván benne van h az mmred nem ott van ahol jogos lenne, de egyrészt nagy számok törvénye alapján elöbb utóbb oda kerül (btw mennyi hl meccsed van eddig?) másrészt meg sajnos ez benne van kicsit, csapatsport. Nyilván jobb mmrrel jobb mmresek közé kerülsz ahol kevesebb az idióta, de ott is akad.

TLDR szerintem a lényeg továbbra is az h szard le a loosestreakeket, szórakozz jól, mert az a lényege. Ha csak idegeskedsz, akkor minek játszol? ez nem munka!

(#13965) Devas válasza Madwe (#13964) üzenetére


Devas
őstag

TLDR az valami rövidítés lesz megint?:D

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13966) F-ECT$ válasza Devas (#13965) üzenetére


F-ECT$
titán

"Too long; didn't read", azaz a rövid összefoglalója a fenti hosszabb írásnak, azoknak akiket csak az üzenet érdekel, de a hogyan és miért nem.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13967) AxBattler válasza Madwe (#13964) üzenetére


AxBattler
félisten

TLDR szerintem a lényeg továbbra is az h szard le a loosestreakeket, szórakozz jól, mert az a lényege. Ha csak idegeskedsz, akkor minek játszol? ez nem munka!

+1
Ha elmegy a kedvem a játéktól, mert sok a köcsög, akkor inkább felállok a gép elől, és nem lépek fel Bnet-re 1-1.5 hétig, utána megint élvezem.

Ha ez számít valamit: az utóbbi 1-2 hétben alig akadt olyan csapattárs, aki miatt szét akartam volna verni a billentyűzetet. Mégis halad a Blizzard valamerre?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13968) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ha én minden lose streaknél töröltem volna a játékot, már biztos benne lennék a guinness rekordok könyvében ;]

You are not prepared.

(#13969) Gyuri27 válasza Madwe (#13962) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs win streakom. Ez benne a poén. A legtöbb win 3 volt. Vissza néztem a mostani vissza esésem előtti statot. 1-2-3 win 1-2 lose. Nekem csak loséból szokott 4-5-8-t adni.
Nem húzok én semmit az oroszok nyakába. De az biztos, hogy az ilyen 4-s losoknál 3-4 orosszal játszok.

CarajoEsp: nézegethetem a saját playem napestig. Utolsó 2 lose. Tassdár senkit nem shieldelt fel. Többször írtam rá semmi. Márpedig ő support és nem healer. Ő nem fog kihealelni semmit.
Kövi meccs. Ugyanez a tassadar most leoric. Én tassadar. Sylvanas, johanna, li. Pálya bay. Egál a meccs. Attól eltekintve, hogy sylvanasunk morálest fókuszolja, rexxarom, mishán, falstadon meg mit tudom én min keresztül. Állandóan előrébb ugrott mint a két tank. Insta halt.
Aztán jöttek az ultik. Megyünk a kalózhoz, hogy minek ne kérdezd nem tudtunk fizetni mert nem volt mit.
Mindenkin full shield. Nagy push insta 3 halott. Ezután minden tf így ment.
Említettem az immortalos playt. Grey, jaina low hp 0 mana és harcolnak. Minden immo előtt írtam menjenek kutazni. Csak azért se. Ezekkel nem tudok mit csinálni.

Madwe: Ha olvastad az előző bekezdést akkor mond el ezen mi a szórakozás?
Arnival mikor mentünk egy kört rank 16-22 playerek között soló tank voltam. Nem mondom, hogy hibatlan játékkal de normálisan letankoltam. Egyszer haltam bután, holott ha jobb a move nem halok. De jobbak voltak a plebek szó se róla. Szóval ha átlagosak a playerek meg 50% körül jön ki a wr egy szót nem szólok.
Csak az a vicces, hogy 1-2 hét munkáját meg eredményét. 4-5 retard orosz team lehuzza. 3-4 lose után meg az amőbák közé sorol az mmr.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13970) Devas válasza Gyuri27 (#13969) üzenetére


Devas
őstag

0 manaval sosem kutazok, inkabb hazateleportalok. Fel mananal szoktam kiinni a kutat altalaban, vagy hasonlo szitukban.

Ahogy healt is csak az kap tolem, akinek van manaja, kulonben en leszek oom total ertelmetlenul.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13971) Gyuri27 válasza Devas (#13970) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha már kutazik az valami. De nem. 30 sec nem elég neki. Pedig az mindenre elég.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13972) Madwe válasza Devas (#13970) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért ha jól állsz manával, érdemes életben tartani a low manásokat is, lehet a tfhez nem tesznek sokat hozzá már de legalább nem lesz deathtimerük :) Persze a prioritási listán hátra csúsznak, nagyon helyesen :)

(#13973) gbela válasza Gyuri27 (#13969) üzenetére


gbela
senior tag

Nagyon nem érted mit akar Carajo kolléga mondani:)
Megnézted a saját playeid? Abból kiindulva h ismét csak csapattársak hiányosságait sorolod napestig-> nem.
Lehet nagy tévedésben vagyunk mind, és te közel tökéletesen csináltál mindent. Akkor nem lehet mit tenni. De ha nem így van, és csináltál hibákat, akkor akár rajtad is elment a meccs. Ha volt 1 szoros meccs is, és te jobban játszottál volna mint ahogy,(amellett h orosz társaid ugyanolyan bénák ahogy írod), akkor nyertetek volna. Pont.

(#13974) Gyuri27 válasza gbela (#13973) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szoros meccs? Hol? Ha csak az utóbbi 20-30 meccset nézem ebben tán volt 3. A többiben vagy mi kaptunk ki 2-3 szint hátránnyal vagy mi nyertünk ennyivel.
Ezt nem akarjátok megérteni mikor mondom, hogy nem jó az mmr és az mm.
Mint ha kinaiul írnám. Felsoroltam az utolsó 3 vesztes playt. Az immo az első tf-nél eldölt, hogy bukta lesz. A bay ahol sylvi előreugrott és insta halt szintén a második die után lehetett tudni, hogy bukta lesz.
Ezeket a playeket minek nézzem? Ezeken én mit tudtam volna javítani? Ezekből mit lehet tanulni?
Nyilván a szoros meccsek mások. De az nekem nem jut! Vagy minket aláznak meg vagy mi alázzuk meg meg a másik csapatot.

Amúgy kb minden második hsz-ben leírom, hogy átlagosan játszom és vannak hibáim.
Nehéz értelmezni amit írok? Olvasd el többször. Ha nem értesz valamit kérdezd meg.
Mint ahogy azt is leírom, hogy csak "átlagos" playerekkel szeretnék játszani. 50% körüli wr-l. Nem vágyom nagy dolgokra.

Szintén előző meccs. 3 assa 1 tank healer én. A népek felmennek topra és midre. Bot üres. Wtf?
Vagy amikor az én lanémon vannak 3-n. A matek szerint a többi lanén 1v2 van és nem csinálnak semmit. Egy tornyot nem hoznak el. Ebből milyen tanulságot kellene leszürnöm? Mit tanulnék a replay nézegetésből?

Most lehet jönni a kilépkedéssel amit az elején csináltam. Viszont annak megittam a levét. Megtanultam. majd lassan meccsenként felmentem rank 30-ra. Mikor is 11 bukó után (ez kb 3 nap volt) rank 40. Nagyrészük orosz volt.

Egy utolsó észrevétel. Amíg valaki nem látott játszani vagy nem játszott velem, ne ossza már az észt. Tartsa meg magának. Mert akivel itt játszottam eddig egy sem mondta, hogy szar lettem volna vagy teljesen reménytelen. Nyilván azokon a meccseken se játszottam hibátlanul. Átlagosan és kész.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13975) zws válasza Gyuri27 (#13974) üzenetére


zws
senior tag

"Ezt nem akarjátok megérteni mikor mondom, hogy nem jó az mmr és az mm."

Te meg azt nem akarod megérteni, hogy lesz reset és ha nem sírnál addig minden nap, hogy szar a helyzet, azért sokan hálásak lennénk. Hidd el amint jön az mmr reset és ügyesen kihasználod, akkor utána sokkal jobb meccseid lesznek, csak türelmetlen vagy és folyton rinyálsz...

(#13976) Gyuri27 válasza zws (#13975) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden nap, folyton? Azért ott a baj nem kicsi. Olvass vissza.
Jön az mmr reset. Ok. Mi fog történni?
Ha szerencsés vagy az első 2-3 meccset nyered egy tök átlagos teammel, tök átlagos játékkal.
Ha nincs szerencséd és kifogsz 3 ilyen játékot mint amit leírtam. Mehetsz a sülyesztöbe.

Valamint rank 30-n voltak jobb meccseim. Azt nem értettem, hogy az utánna lévő 11 lose és az összességében 24 lose és 4 win, hogyan jött össze. Keress vissza majd mind a 24 playt leírtam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13977) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Weekly Sale Items for March 29 - April 05, 2016
Lt. Morales -- Sale Price: 4.99 EUR - 3.69 GBP
Apothecary Morales Skin -- Sale Price: 3.69 EUR - 2.70 GBP
Warmaster Chen Skin -- Sale Price: 3.69 EUR - 2.70 GBP

Upcoming Price Reduction
Kerrigan's prices will be reduced to 6.49 EUR | 4.99 GBP and 4,000 gold.

You are not prepared.

(#13978) zws válasza Gyuri27 (#13976) üzenetére


zws
senior tag

Ha van eszed szerzel magad mellé valakit és ketten mentek partyba ergó nagyobb lesz az esélyetek a nyerésre. Én csak így leszek hajlandó lenyomni a 20 meccset. Mellesleg hány HL meccsed van?
A jelenlegi helyzetedre fölösleges reagálni magyarázkodni, egyértelműen a rosszul belőtt/kilépkedett mmr-ed miatt van. Továbbra is fenntartom a véleményem azon, hogy gyakorolj sokat, sok hőssel, és ha eljön a reset jobb lesz, addig is ne kötelességnek tarts a játékot, hanem szórakozásnak.

Mellesleg ha nem is játszol partyban itteni emberekkel, nyugodtan oszthatsz meg replay filet, és megnézzük a meccset, hogy volt-e hiba miből lehet tanulni stb. Persze ne azokat ahol a társaid világtalanok, hanem ahol úgy érzed, hogy azon a meccsen szerinted megfelelően teljesítettél.

(#13979) Gyuri27 válasza zws (#13978) üzenetére


Gyuri27
félisten

250 meg egy kicsi.
Aki kiváncsi rám az vegye a fáradságot pár meccs letolására. Attól a tanácsot, kritikát elfogadom.
Aki nem tartsa meg magának, amíg én nem kérem.

Mint mondtam annak a kilépkedésnek a levét megittam. Akkor szoptam. Aztán rank 30-ig 50+%-s wr-l mentem. Nem is agyhalott teamekkel.
Nem hiszem, hogy ami az elején történt. Majd 100-150 játékon keresztül javítottam hirtelen vissza üt. Ha meg igen akkor az egész nem kerek.

Már a wot-nál se értettem és itt se. Ha te mondjuk jól vagy átlagosan játszol. A csapatod meg pocsékul vagy szarul és buktok. A rendszer miért büntet? Míg ha nem csinálsz semmit, de a csapatod nyer a rendszer jutalmaz. Az esetek többségében tisztán látszik ki, kik miatt ment el a meccs. Mint ahogyan az is, hogy a győztes csapatban ki csinált valamit és ki nem tett semmit hozzá.

Kerrigenen agyalok. Vajon mennyire jő ő most a mágusok kiszedésére?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13980) Metacska válasza zws (#13978) üzenetére


Metacska
aktív tag

Én ezért is vagyok szép csöndben. Nem tudom Gyuri, hogy játszik, de amiket leírt az low rankon valós probléma.

Én sajnos pontosan ezért nem játszom annyit, mint korábban, mert nincs meg a játék szórakoztató mivolta. Kevés győzelem, ritka szoros meccsek, sok vereség (2-3 szint különbséggel). Redukáltam heti 2-szer 2-3 meccsre az igényeimet és ebből a 4-6 meccsből 2, ha szórakoztató. Az pedig kimondottan frusztráló, hogy 1 óra játék után nem úgy állok fel, hogy sikerült kikapcsolódnom, hanem úgy, hogy szívem szerint kettétörném a billentyűzetet :D.

Én egyébként már bedobtam ide, hogy megköszönném, ha vki party-ban visszahúzna egy normális HL MMR-re, de nem volt jelentkező, a Rank 10 alattiak, pedig féltik a pozijukat. Egyébként érdekes, hogy QM-ben nincsenek ilyen problémáim, ott szignifikánsan magasabb az MMR-em.

SZERK: Egyébként az valóban érdekes felvetés, hogy a játékmechanizmus nem szelektál és nem néz egyéni teljesítményt. Ha bukod a meccset, bukod a pontszámot, ha sok pontszámot buksz rankot buksz. Természetesen érthető, hogy ez egy kooperatív játék, de azt nem nézi, hogy valaki toxikus-e, rage quit-tel stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#13981) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#13979) üzenetére


F-ECT$
titán

Kerrigan most nem túl jó és nem is népszerű. Persze 4k-t pár nap alatt ki lehet farmolni.

Dive ever, work never.

(#13982) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Ami nekem ebben az egeszben fura, hogy leirjatok a meccset, mikor az elejen van 2-3 szint kulonbseg.
Az utolso meccseimen sokszor volt ilyen. Aztan ezeket mind megnyertuk.

Amugy keddtol barmikor szivesen megyek egy-ket meccset.

Es tovabbra is. Nem azt mondom, hogy te vagy vilagtalan, hanem azt, hogy ha ehhez az egeszhez ugy allsz hozza, hogy nem latod a szorakoztato voltat es azt, hogy igenis neha meg kell kuzdeni a sok retarddal es pingelni, kedvesnek lenni, nem anyazni, akkor nincs ertelme jatszani, mert csak rosszul fogod magad erezni kozben.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13983) tomazin válasza CarajoEsp (#13982) üzenetére


tomazin
veterán

Azért becsülöm, hogy még ennyi idő után is van kedved próbálkozni nála. Már le lett neki írva párszor, de vannak ilyen emberek (pl. HS topicban Helios), akiknek mind1 mivan ők akkor is szarul fogják magukat érezni és ezt meg is fogják fórumon osztani.

(#13984) DaveNo1 válasza CarajoEsp (#13982) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amióta megváltoztatták a teljes early gamet, nekem kb. talán egyszer vagy kétszer fordult elő, hogy 2 szint különbség volt már elején. Legrosszabb esetben szokott 1-nél több lenni.

You are not prepared.

(#13985) CarajoEsp válasza DaveNo1 (#13984) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Raadasul, ha ertelmesen Lane-l az ember akkor hamar visszajon 15-16 kornyekere meg elveszik az elony, szoval azert nem veszes.

szalontai Hazudnék ha nem ereznem gaznak a nyavajgast, de talan segitunk:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13986) Metacska válasza DaveNo1 (#13984) üzenetére


Metacska
aktív tag

Látod - látod. Elképzelni sem tudod mi megy low MMR-en, de ne is próbáld, mert nem fogsz tudni nyugodtan aludni :).

(#13987) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#13981) üzenetére


Gyuri27
félisten

A népszerűsége nem érdekel. Illizni nem szeretnék, bár az új illit még nem láttam.
Grey az nálam kilőve mivel nem szimpatikus. A zera nekem magas és nem is találtam olyan jónak.
Persze most hl-ről beszélek nem teamről.
Viszont kellene egy hero li, lunara stb-stb kiszedésére. Nyilván olyan aki beugrik, megalázza és lelép.
Ezért agyalok rajta. A gold nem tétel van 23k. Dehaka így elsőre nem megvevős. Bár kitudja.

Metacska: mondtam, hogy vegyél fel. Baktál. Nem kell rank 10. Ha két átlagos játékos összeteszi a tudását lent toxikban lehet haladni, még ha lassan is. Pár meccs próbát megérne. Viszont én ezzel nem foglak zaklatni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13988) Kisgépkezelő válasza Gyuri27 (#13979) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hagyd a HL-t gyere QM-be, ott sokkal jobb a hangulat. Kicsit felszabadultabban játszanak az emberek, mindenki olyan herót hoz, amit szeret, lehet funolni olyan hősökkel amit ha HL-re vinnél, egész meccsen téged anyáznának. Az a baj, hogy HL-ben mindenki úgy rágörcsöl a rankra, hogy nem tudnak normálisan játszani. Túlgondolkodják, leszólnak ha nem az aktuális metába illó hőssel jönnél. Nekiállnak olyan taktikákat tolni amit a streameken láttak a profiktól aztán csodálkoznak, hogy a maradék négy random ember nem követi a tökéletes taktikát, pedig bizisten jó az, hiszen a Dignitasnak is ment VoiP kommunikációval, meg egy év közös gyakorlással. Aztán a vége az, hogy a legváratlanabb helyzetekben a lehető legrosszabb döntéseket hozzák lekésik a teamfightot, beugranak 4v5, 3v5 szitukba, elkóborolnak, megöletik magukat, utána meg megy a cyka blyat, hogy jajj miattad megy le a nevem mellett az a k....a fontos szám. Gondolom az ellenfélnél is ugyanez megy, ha olyan a meccs, hogy ők jönnek egyesével a pofonért. Nem érdemes ezen sokat idegeskedni, vár a random QM csidás világa. :)

(#13989) DaveNo1 válasza Metacska (#13986) üzenetére


DaveNo1
veterán

Esküszöm ha elkezdődik az első szezon csinálunk 5 fős csapatot itt a panaszkódokkal. De a missplayeket is számolni fogom az tuti.

You are not prepared.

(#13990) Gyuri27 válasza Kisgépkezelő (#13988) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rank 1000 pont olyan mint a qm. Random herok, random talentek. Van, hogy tank nincs van hogy heal stb-stb. Rank 1000-n van aki csak solózik. Van aki az összes tf első mozzanataként meghal. Szóval mindegy min megyek. Qm-n is javarészt orosz iq betyárokat kapok. Meg low rankon is.
Amúgy mindegy, hogy qm vagy hl. Ha játszom szeretem azt ha van esélye a győzelemnek. Ezt viszont rég éltem át. Pontosan azon dolgok miatt amit te is írsz.

DaveNo1: azért kérdezd meg, hogy a panaszkodók szeretnének-e tőled bármit is. Mert nem biztos, hogy mindenki hasra esik ettől a felajánlástól.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13991) Kisgépkezelő válasza Gyuri27 (#13990) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Tudom milyen az, én is lenn vagyok r25-30 környékén, alig 50% winrate-el. Ezért mondom, hogy számomra a QM sokkal élvezhetőbb, mert ott valahogy inkább olyan play for fun arcokkal találkozik az ember akik munka után beugranak egy-két meccsre. Ők se játsszanak jobban, mint a 12 éves oroszok, de a hangulat sokkal emberibb.

(#13992) nonsen5e válasza Gyuri27 (#13990) üzenetére


nonsen5e
addikt

Te meg kérdezd meg a topiclakóktól, hogy ki kíváncsi az állandó nyavalygásra.
Mert biztos, hogy senki. Nagyon unalmas már.

:U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13993) Madwe válasza Gyuri27 (#13979) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt már másodszor írod: "Aki kiváncsi rám az vegye a fáradságot pár meccs letolására. Attól a tanácsot, kritikát elfogadom. Aki nem tartsa meg magának, amíg én nem kérem."

Miközben te meg jössz folyamat panaszkodni - amiért kicsit már húztuk páran a szemöldökünket - amit egyrészt senki nem kért, másrészt ha már leírod - megteheted, nyilván - akkor legalább aki veszi a fáradtságot az ezredszerre előkerülő ilyen postod után, h leírjon javaslatokat, akkor abba ne állj már bele, könyörgöm. Mármint értem én h leírod azt h mi van veled, amit már amúgy sokszor is megtettél s csak panaszkodsz, és még választ sem vársz rá, sőt kifejezetten sérelmezed, de azért ez nekem felfoghatatlan mentalitás.

Meg h nem sokat panaszkodsz: olvass vissza a fórumba, rajtad kívül ki és hányszor panaszkodott. Gyanítom ha alpha legelejéig visszaszámolnál, neked akkor is több szar az mmr szar a hl postod lenne, mint mindenki másnak összesen kis túlzással :D (anno mi is leírtuk a hibáit meg h nem a hs rankrendszere kellene, de nem gyakori loosestreakjeinket foglaltuk novellába)

Ne haragudj de az h most konkrétan beleálltál abba aki reagálni mert a panaszkodásodra azzal nálam kiverted a biztosítékot - lehet nem annyira mint nálad szokták az amőba oroszok, de akkor is :D

(#13994) Gyuri27 válasza Kisgépkezelő (#13991) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oh jesus. Hl-be is beírja, hogy fun az orosz. Eszerint is pickel.
Abszolult nem is hajlandó emberi nyelven beszélni. Cirill betükkel ír. Mert hát azt mindenki érti.
Qm-nek én se hasznát, se értemét nem látom. Pont ugyanannyi idő megy el vele. Ha a napi q-t akarnám minimálisan megcsinálni easy ai és kész. Akkor megyek qm-re ha ki akarok próbálni valami újat. Nagyjából fix herókkal és talentekkel játszom.

Fél vesém odaadnám 50% körüli wr-t. :DDD

Madwe: amit írok ha csak velem történne nem lenne érdekes. Amit irok az elég sok emberrel megtörténik. Hiszen sok ember van low rankon.
Másrészt senkinek a játékát nem kritizálom úgy hogy azt se tudom ki az.
Az meg nem segítség, hogy vakon valaki osztja az észt. Már bocs.

Egyébként ez egy fórum. A szabályokon belül mindenki azt ír amit akar. Ahogy én át tudok egyes emberek posztjai felett görgetni. Ezt te is, más is megteheti az enyémmel vagy máséval kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13995) CarajoEsp válasza Gyuri27 (#13994) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Rank 28 korul vagyok 49% Wrrel, ugy, hogy elso igazi moba es en aztan az elejen olyan voltam, hogy mindig az uj hos, persze role szerint, de megis. Amiota raaltam arra, hogy nem azt nezem, hogy melyik a szimpatikus, meg melyik nem, hanem a csapat erdekeit nezem, javulok rendesen.

Komolyan mondom, az elmult fel evben ha haromszor talalkoztam orosszal sokat mondok.

Es nem ertem a Qm-es problemadat. A Hl szar, a Qm elvezheto, mert legalabb azzal mesz, ami szeretsz. De neked az se jo.

Es tenyleg. Tegyel mar fel egy-ket replayt, hogy lassuk mi a helyzet. Mivel most nem tudok jatszani, de megnezni igen, kivancsi lennek.

Lehet utana en is a tobbieket fogom szidni, de legalabb harmadik fel is atnezi a dolgot.

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13996) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#13990) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kezdesz olyan lenni mint helios a HS topicban. Szerintem ez eléggé sokat mondó.

You are not prepared.

(#13997) Devas válasza Gyuri27 (#13994) üzenetére


Devas
őstag

Nekem 49%-os a winratem QM-ben, mert kiszámoltam. Nagyon kevés retard játékossal találkozok. Néha már kicsit szégyenlem is magam, ha valami hülyeséget csinálok, mert sokkal feltűnőbb. :)
Persze nem mindig van így. Múltkori meccsen ketten pusholtak keményen, mindkettő OOM, mondom gyerekek, ezeket most el kéne kapni, írok meg pingelek, de nem jön segítség. Tehát az Matchmaking jó volt, mindkét oldalon noobok voltak. :DDD
De nagyon ritka a fogalmatlan játékos.
Legnagyobb gondban a flamelőkkel vagyok. Rühellem. Viszont ha jól játszik és blockolom, akkor legközelebb ellenem fog játszani és nem velem ha jól sejtem. Szerintem ez hibája a játéknak. Nem találtam rá megoldást, hol tudom feloldani a korábbi blokkolásokat, remélem nem kell kukáznom az accountomat miatta.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13998) horvi0813 válasza Gyuri27 (#13994) üzenetére


horvi0813
tag

Miből áll egy új accountot csinálni? Ha persze ráköltöttél már 50k-t a játékra akkor megértelek, de ha nem akkor hívd meg saját magad csomó bónuszt kapsz ráköltesz 5-10k Forintot ne mond hogy sok mert ha ez a szórakozásod biztos másra is elmegy ennyi, egy normál játék is ennyi. És ha nem vagy béna mint ahogy állítod akkor kikerülsz a gödörből és problem solved.

[ Szerkesztve ]

(#13999) Gyuri27 válasza CarajoEsp (#13995) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Komolyan mondom, az elmult fel evben ha haromszor találkoztam orosszal sokat mondok."
Jó neked. Rank 30-ig tudok beszélni. Napközben ált 1-2 van a csapatban. Suli után 3-4. Az utolsó 3 meccsen 4 orosszal mentem. Az ellenfélnél is volt név alapján 2-3.

Sosem mentem azzal a hőssel ami szimpatikus ami új. Ezt honnan vetted nem tudom. Mikor megvettem xult se orba szájba azt pickeltem. Minden osztályból van amivel tudok menni. Bármelyikkel, hozok egy jó átlagost. Persze van amivel egy hangyányival jobban megy.
Mindig úgy pickelek, hogy a csapatnak jó legyen. Ha kell warrit hozok, ha kell supportot, ha kell assát.
Ezzel soha nem is volt gondom.

A qm-ben ok, hogy azzal megyek amit szeretek. Viszont ez a játék nem arról szól, hogy only tájkusz qm-ben.

DaveNo1: kösz hogy szólsz. Iszom minden szavad.

horvi0813: az elején ezt én basztam el. Nincs is ebből vita. Én is szeretném rendbe rakni. Ha új accot kezdek az azért lesz, hogy na szerveren is legyen valami.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14000) Madwe válasza Gyuri27 (#13999) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bármikor válthatsz régiót, s ott külön accnak veszi. Az h miért jó 20ms ping helyett 200 felett játszani, már más kérdés.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.