Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) Gyuri27 válasza Mister_X (#13048) üzenetére


Gyuri27
félisten

Izlések és pofonok. Aki nem akarná nem venné meg.
Én ha tyrael jó hero lenne szivesen tolnám auriallel. Kerrigen skinjeit nézzük pl. Az öregnénés meg a démonos nem alázza meg jobban mint egy férfi skin. Lehetne még sorolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13052) DaveNo1 válasza sith7 (#13043) üzenetére


DaveNo1
veterán

A topic összefoglaló tetején ott a link ;)

You are not prepared.

(#13053) sith7 válasza DaveNo1 (#13052) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem elég feltűnő :B :D ... :R

(#13054) Mister_X válasza Gyuri27 (#13051) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem akarod felfogni, amit mondok. Ez a Heroes of the Storm, a Blizzard hőseiből alkotott MOBA. A hősök a Blizzard játékaiból kerülnek be - nem meredek egy kicsit a lore-ban decens helyet elfoglaló hőst kicserélni skinnel egy másik lore-ban helyet foglaló hősre? Mindenki megadott név és titulus alapján kerül be. Queen of Blades, Lord of Terror, stb. Egyedül a Diablo hősök és maga Diablo a "lecserélhető" (Dio3 model).

A lényeg, hogy nincs alternatíva, ha meg igen, akkor az erőltetett, mert más helyet foglal el a lore-ban... ha meg a te példádnál maradunk: idővel biztos bekerülhet Rhonin, Auriel és a többi hős, akit te ledegradálnál legendary skinné.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13055) sith7


sith7
nagyúr

A 2 Raynor build közül melyiket ajánljátok kezdőnek ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#13056) Gyuri27 válasza Mister_X (#13054) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. Egyfajta hös van. Ha maradunk az elméletednél. Diablo hogy néz már ki a japán anime szörny skinnel?
Diablózom 20 éve engem meg ez bosszant. Diablóbol 1 van és egyféleképp néz ki.
Xul hogy fog kinézni? Li ming hogy néz ki? Semmi közük az eredetihez.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13057) nonsen5e válasza Gyuri27 (#13056) üzenetére


nonsen5e
addikt

Viszont bárki felismeri, hogy Li Ming egy wizard aki játszott akár 20 percet is a D3-mal.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13058) Gyuri27 válasza nonsen5e (#13057) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már bocs de a li köszönö viszonyba sincs az eredeteti wizzel. Felismered mert tudod. Semmi közük egymáshoz, Xul-nak mi köze a nekromantához kinézetileg? Semmi. Egy nekromanta. Mint ahogy li is egy wizz. De nem azok. Mig khara az, valla az, johanna az. Naze határeset.
Szóval ilyenkor mi van a loréval?

A skorpió királynőnek mi köze zagarához?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13059) F-ECT$ válasza sith7 (#13055) üzenetére


F-ECT$
titán

Azok régen voltak frissítve. Ez jó.

Dive ever, work never.

(#13060) sith7 válasza F-ECT$ (#13059) üzenetére


sith7
nagyúr

óóó.. köszi ... Valla - val aszerint játszottam

(#13061) adrian360 válasza F-ECT$ (#13059) üzenetére


adrian360
őstag

kezdőként egyesen give me more, négyesen vampiric assault belefér ha főleg ha nincs healer a csapatban. nem lesz annyi sebzésed, de nagyon jó túlélő képességed lesz, belefér a kezdeti bénázás.

(#13062) F-ECT$ válasza sith7 (#13060) üzenetére


F-ECT$
titán

Valla nem sokat változott az utóbbi időben.

Dive ever, work never.

(#13063) sith7 válasza F-ECT$ (#13062) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, akkor úgy használom

A többi hősről nincs ilyen összeszedett build valahol, ami frissebb ?

szerk.
Ha Ai ellen játszom , akkor erősebb AI ellen több xp - t ad ?

[ Szerkesztve ]

(#13064) adrian360 válasza sith7 (#13063) üzenetére


adrian360
őstag

(#13065) sith7 válasza adrian360 (#13064) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#13066) F-ECT$ válasza sith7 (#13063) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, az xp ugyanannyi.

Dive ever, work never.

(#13067) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Na, asszem most elég volt mára. Az eddigi leghosszabb meccsemen vagyok túl, Infernal Shrines 44 perc 57 másodperc.
Ráadásul végig a rohadt minesweeper ment ellen Aba miatt.
Lunaránk meg valami olyan buildet hozott, hogy csak néztem, 22-szer halt meg a hülye Leaping Strike miatt, ami mellé nem volt képes Greater Spellshieldet talentelni.

(#13068) Klemice


Klemice
senior tag

(#13069) CarajoEsp válasza adrian360 (#13001) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Most néztem a hangokat, de Murkynál van egy hiba, mert az Attack 1-nél azt mondja, hogy :mppfffll és ez téves fordítás, ami hmpppflll lenne...

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13070) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#13062) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem is kell neki nagyon, van 3 komplett buildje + sok variációs lehetőség.

Amúgy én a Multishot buildet ajánlom még mindig kezdőknek, AA és az arrow buildhez kell némi mikro skill + jó pozicionálás.

Dustin Browder is twittelte ma, hogy rendben van a hős, maximum kis változtatások várhatóak vele kapcsolatban (szerintem manaköltségeket kicsit lejjebb vihetnék nála).

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#13071) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Érdekességnek szánom. Nem sírásnak! Nem is kell kommentelni. Csak lássátok, hogy van ilyen is.
2 nap 27 game. 24 lose, 4 win. Rank 30-ról rank 40.
A meccsek 90%-ban egy volt közös, hogy kb mindenki másfele rohangált. Objektivek, tributok stb-stb nem érdekes azok nem kellenek.
Bosst egyedül kellett majd minden esetben deffelni és ilyenek.
Olyan csapatoktól kaptunk ki ahol vagy heal vagy tank vagy egyik se volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13072) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Lehet, sőt biztos, hogy nem olyan nagy prioritás, de több mint egy éve nem javították Tomb of the Spider Queen-ben a grafikai hibát a bossnál. A technikai team se unatkozzon azért, na..

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13073) holozis_HUN válasza nonsen5e (#13072) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én is már írtam ezt :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13074) Gyuri27 válasza nonsen5e (#13072) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a játék több sebből vérzik. Soha nem éri el a lol-dota szintjét.
6k néző nincs a twitchen. Lol majd 130k, dota 50k+, smite 17k.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13075) nonsen5e válasza Gyuri27 (#13074) üzenetére


nonsen5e
addikt

És ez most, hogy jön egy grafikai hibához?
A másik két játék ENGEM halálra untat, itt elfunolok néhanapján 1-2x. Amíg van pár ezer játékos, addig én is elvegetálok, lehet addig felőlem a másik játéknak 48974^584 játékosa is.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13076) Gyuri27 válasza nonsen5e (#13075) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert nem csak grafikai hiba van.
Ha meg funolgatsz mindegy a grafikai hiba.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13077) AxBattler válasza nonsen5e (#13075) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Ugyanazt a pályát tolni már 1 hét után unalmas volt, ráadásul nekem a hősök is semmitmondóak, sokszor erőltetettek voltak a másik két gámában.

De mint tudjuk, 130k, meg 50k légy nem tévedhet... ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13078) holozis_HUN válasza AxBattler (#13077) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Annak a fele is 5 éves :))

Gyorsan össze kell magát kapnia a blizznek és reklámozni kellene a játékot. Mert így... Aréna, liga rendszer, jó mmr és kis reklám, s beindulhat. Csak ezt gyorsan kell.

Nekem is túl monoton. Általában 2 meccs után nyomok mégegyet, az szarul mégy, mert már nincs kedvem. Pár óra szünet és ok.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13079) Peppo válasza Klemice (#13068) üzenetére


Peppo
őstag

Poénból megcsinálhatnák. Némi módosítással jó fun hero lehetne. :)

Arról van hír, ki jön a nekró után?

(#13080) AxBattler válasza holozis_HUN (#13078) üzenetére


AxBattler
félisten

Tényleg, az Arénáról volt is bemutató egy videóban!
Az mikor jön már?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13081) Madwe válasza Gyuri27 (#13074) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ameddig engem ez szórakoztat s van kivel játszanom nem érdekel :) Persze ha rendben lesz az mmr és lesz season, akkor biztos többeket is érdekel majd. Aréna kiderül milyen lesz, mi lesz az értelme, de funnak tűnik, addig jó az ARAM csatorna is nekem ha ki akarok kapcsolódni a sima meccsekből :D

Elöbb rendbeteszik az mmrt állításuk szerint meg jön a ban, az vmi nagyonsokadik a sorrendben, idén nem hiszem h kijönne, aztán ki tudja...

[ Szerkesztve ]

(#13082) DaveNo1 válasza AxBattler (#13080) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem nyár előtt nem, most nem azon van a prioritás.

You are not prepared.

(#13083) Gyuri27 válasza Madwe (#13081) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ó hát ezt a blizz soont ismerem.
Eleve baj van a motorral. 1 száll full optimalizálatlan. Most a grafikai bugok a legkevesebb.
A népek pickelni nem tudnak. Bannolni honnan tudnának?
Mai egyik epic meccs. Ember uthert hoz. Aztán játék közbe beirja, hogy rossz vele. Mondjuk tényleg. Mert heal az nem volt. Teamfightnél frontlinébe tolta insta halt vagy solozót és ganget kapott.
Ebben a lose szériában a végén csak röhögtem már. 10 alatt nem haltak a népek. Li mingünk folyamat solozott. Volt vagy 20 halál. Kb minden percben. Utána csak azért nem mer annyit volt a nexusban.

Néztem kontit most. Folyamat panaszkodik. Nincs focus, rosszak a move-k stb-stb. Pedig azok rank 1-n vannak és 3000 mmr alatt nem igen vannak. Mondjuk neki másfélszer annyi.

Nem tudom, hogy a sezlony min változtatna, egyáltalán milyen lenne.
A hots a többi mobához képest, fa ék, pörgös. Még is kevés a játékos.
Szerintem ennek az egyik oka az mmr. Összerak boldog boldogtalant. Itt meg a mapok többsége a teamfightre alapul. Márpedig ha 5 ismeretlen játékosnak kellene összedolgozni. Nem ártana, ha egy szinten lennének. Mert mint tudjuk a csapat csak annyira erős mint a leggyengébb láncszem.

Van ismerösöm hs-ből, dió-ból. Marha kevesen hotsoznak. Azok többsége pár qm vagy napik miatt ai és ennyi.

Az mmr-l meg annyit, hogy ha normális lenne nem lennének lose streakok ugyanez igaz a winre is. Másnak se, nekem se.
Mert 8-10-s vonatok nem arra utalnak, hogy jó az mmr.
Eleve a pontozás. Ha buksz 2 meccset annyi pontot vesztesz, hogy 3-4 meccs alatt hozod vissza.
Lehetne sorolni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13084) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#13083) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem tudom mit vársz 1500-as mmr környékén. Ehhez te is hozzájárultál a sok kilépéssel. Innen már csak a soft reset segít rajtad.

LoL és Dotaban még jobban szívnál bronze alján/közepén, itt legalább nem 30-40 percig kell szenvedned egy meccsen.

You are not prepared.

(#13085) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#13084) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szépek is itt a 30 perces meccsek :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13086) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Az április 1-3 tavaszi döntő twitch nézéséért ez a portré fog járni: :Y :Y

You are not prepared.

(#13087) F-ECT$ válasza nonsen5e (#13072) üzenetére


F-ECT$
titán

Az a bug nálam is volt, de valamelyik vga driver frissítés már jó rég megoldotta.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13088) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#13084) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rank 30-n voltam. Nem lépegettem ki már mióta. Böven 50% felett volt a wr-m.
Amúgy 1500-l lehet az ember rank 9 is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13089) TBT válasza Gyuri27 (#13088) üzenetére


TBT
addikt

Hétvégén volt velem egy magyar srác a magyar Hots oldalról. 250 meccsel Rank 2-n állt. QM-et játszottunk és egyedül ment megdögleni torony alá (átugrott Illidannal, de vissza már nem). Utána ragequit... Nem igazán tudom felfogni, hogyan lett Rank 2 ilyen hozzáállással. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#13090) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Elvileg már él az MM szabály, hogy kretén herokat ne nagyon rakja össze az MM

You are not prepared.

(#13091) Derrewyn válasza TBT (#13089) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Valószínűleg nem egyedül játszott korábban, és jól sikerültek a placement meccsei.

(#13092) 0karmacoma0 válasza Gyuri27 (#13083) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Szerintem Kontiék azért szívnak mert az összes pro scrimeket tol a selejtezőre és nincs elég 4k körüli ember a high end matchmakinghez.Nem mintha olyan csodálatos lenne a matchmaking, de esténként azért elég jó meccsek jönnek össze a streameket nézve.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13093) Gyuri27 válasza 0karmacoma0 (#13092) üzenetére


Gyuri27
félisten

Konti sziv az biztos. Eu 18 az ember. 4500 mmr. Neki nyilván egy 3000-s csapat nem az igazi.
Ha meg nincs megfelelő anyag akkor az ö mmr-t kompenzálja a rendszer. Múltkor azért rakott oda egy rank 9 1500 mmr-s arcot. Persze papiron faja mert az átlag mmr megvan (4500+1500/2=3000). Viszont a srác bün rossz volt. Vesztettek is.
Nézhetjük tomot is. Múltkor ö is beleszaladt egy 17-3-ba. Aztán esett vagy 700 mmr-t.
Most csak ezekből, a pro tapasztalatokból indulunk ki. Akkor az mmr nem jó. Nagyon nem.
Az megint érdekes, hogy hl1 3000+ mmr-nél is olyan pickek vannak, hogy ha állsz leülsz. Ha ültél felállsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13094) 0karmacoma0 válasza Gyuri27 (#13093) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Igen ez régi probléma a játékkal. A mostani MM annyiból jobb, hogy ha egyszerre nyom rá 15 4k+ ember a searchre akkor össze fog rakni egy jó meccset, de ilyenkor mikor kiesik 25-30 top játékos, és nincs elég magas mmr ember, akkor elkezdődik ez az átlagolás, és élvezhetetlen meccsek jönnek össze. Annak is rossz akit random odavág a rendszer, mert persze mindenki őt izélgeti, míg a jó játékosok kb időt pazarolnak, mert nem az ő szintjükre való meccsre rakta be őket a rendszer(Lucifron és Vortix is ezt emelte ki amikor visszavonult HOTS-tól. Az ő szintjükön kb lehetetlen az önálló gyakorlás, mert nem találnak hozzá meccset HL-ben). Persze ez nem a mi problémánk, de én pl szeretek streameket nézni, és jobb két magas szintű csapatot figyelni, mint azt látni, hogy egy top játékos szenved 1 vs 9-ben.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#13095) Gyuri27 válasza 0karmacoma0 (#13094) üzenetére


Gyuri27
félisten

A team az teljesen más. Mint ha nem is ugyanaz a játék lenne.

Szerintem minden szinten probléma, hogy a rendszer átlagol.
Vegyünk 1500 átlagot. Ha valaki jobb mondjuk 2000 oda már berak valakit aki csak 1000.
Sokat számít azon a szinten.
Nézd meg alacsony rankon (de sokszor hl1-ben is) nem nézi milyen mapon lesznek. Nem nézi az enemy compot.
Példa: az ellen első 3 pick 2 tank egy healer. Nálunk insta pick nova.
Vagy az első 3 pick assa mindentöl függetlenül. Az utolsó kettő meg hozzon tankot meg suppot. Csak ezzel az a gond, hogy lehet az utolsó kettőnek nincs meg a tudása, heroja hozzá. Máris ott egy szar meccs amit buktok.
Csak aki ennyire nem érdekelnek a dolgok miért nem megy qm-re?
Enemy team ma. Reghar, gaz, sgt, zagara, lunara.
Ki nem léphetsz mert a rendszer büntet. De ha retad vagy azt simán lehet. Azért nem jár bünti.
Alacsony rankon mondjuk 10-ig nem is kellene a rendszernek engedni, hogy egy teamben több spec legyen. Vagy hogy ne legyen a csapatban egy heal (sokszor találkozom ilyennel) vagy, hogy ne legyen a csapatban egy warri se (ilyet is sokszor látok). Ezekkel a compokkal játsszál jót, legyen jó kedved.
Mondtam már, de elejét lehetne venni a ráknak azzal, ha a napi q-t nem lehetne hl-ben megcsinálni.
Mert sokszor látszik, hogy napi q miatt pickel valami gyökérséget.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13096) Madwe válasza Gyuri27 (#13095) üzenetére


Madwe
nagyúr

3000 mmr alatt az esetk 90%ban az mmrednek megfelelő ellenfeleket tesz be. Az extrém magas mmrrel van csak gond, de ezt blizz is említette legutóbbi blueban h kezdeni szeretnének vele valamit. Én egyébként azt kb pont telibeszarom, h az olyan emberek akik napi 6-10 órákat játszanak megjelenés óta s annyira prok lettek h nincsenek ellenfelei, azoknak nem működik rendesen az mmr, mert kiakasztják a mérőt :D

Arról nem is beszélve, h rank5 felett kb bármilyen komp életképes, heal nélküli, tank nélküli, 4 tankos, 3 healeres... Mind hozható, ha normális emberekkel vagy.

[ Szerkesztve ]

(#13097) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Rehgar-hoz tudtok valami jó guide-ot ajánlani a legújabb patch-nek megfelelően? Most kezdek el ismerkedni vele, szeretném kihozni belőle a maximumot, de heroesfire-n a legtöbb guide elég elavultnak tűnik.

Szerk.: Csak a descriptiont kellett megnyitni, látom van jobb oldal is a fent említettnél. :B

[ Szerkesztve ]

(#13098) F-ECT$ válasza Madwe (#13096) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaja, 2 napja írtam, hogy nyertünk egy 4 assa + 1 spec felállással "normális" csapat ellen, tegnap meg egy healer nélküli csapat vert el minket, mondjuk Aba-juk volt.

Dive ever, work never.

(#13099) Gyuri27 válasza Madwe (#13096) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szoktam nézni tomzeyt, ejayt, fanát is. Nem úgy tünik, hogy a gyökér kompok olyan jól müködnének. Vagy, hogy ők eröltetnék a heal, warri nélküli játékot. De az is feltünik nekik is ha valaki nagyon gyenge.
Szokták nézni játék után az mmr-t. Bizony látszik ha valaki gyengébb. Pedig ők nincsenek 4000 fölött.
Csak ugye 3700-3900-re is már ha átlagol mert nincs player a másik 4 jobb játékos szopóálarc on.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13100) F-ECT$ válasza Peetey91 (#13097) üzenetére


F-ECT$
titán

Rehgarra szerintem még vár nerf, de a jelenlegi felállásban ez a fő buildje. Nagy megmondás nincs hozzá, a lehető legtöbbször farkas formában kell lenni (nagyobb dmg, mozgékonyság, Blood and Thunder miatti CD csökkentés), "odaugrasz" a célponthoz, beleharapsz, leteszed mellé a lassító totemet, majd eljössz / ütögeted a helyzettől függően. A healt és a shieldet CD-re kell tolni, a nagy ulti healt meg időben kell ellőni.

A Level 1, 4, 10, 13, 16 talentek eléggé fixek, a többinél van választás.
Level 7: Cleanse, ha sok stun van az ellenfélnél és/vagy van melee assa nálatok.
Level 20: Rewind is választható.

Ha esetleg 2 healer van a csapatban, de CC nincs, akkor el lehet gondolkozni a Colossal Totem + Earthgrasp Totem-en, illetve a Bloodlust-on.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.