Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) Sprq válasza Diarmand (#10100) üzenetére


Sprq
aktív tag

A shieldje most elég jó, solo supportnak mondjuk talán nem a legjobb. Sok potenciál van benne, javaslom, hogy jobban nézz utána.

Do you hear the voices, too?

(#10102) F-ECT$ válasza Diarmand (#10100) üzenetére


F-ECT$
titán

Kb kidobtad azt a 4k-t, ha ezzel az egy hőssel akartad letudni a support hero-t. Olvass topic összefoglalót, vannak benne hasznos linkek, írások.

Tassdar inkább dps, mint support, bár az átalakítás óta előbbi sokat gyengült, utóbbi meg nem olyan sokat erősödött. Hotslogs szerint az 5-ik leggyengébb karakter, de magasabb szinteken tudja az 50% körüli WR-t, főleg ha van a csapatban egy rendes healer is.

Dive ever, work never.

(#10103) AxBattler válasza zws (#10099) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, büntet, az biztos. :K
Azt szeretem Sonya-ban, hogy a 45sec-es cooldown miatt szinte folyamatosan mehet a Berserker ulti...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10104) DaveNo1 válasza Metacska (#10097) üzenetére


DaveNo1
veterán

Sokan rosszul használják és yolo gamet játszanak vele.

Némi buff amúgy ráfér, de már elmúlt napokban volt is Blizzard CM utalás rá, hogy buffot fog kapni ha nagyon
úgy alakul. Amúgy szerintem a phase prismre férne rá némi tuning, túl rövid a hatótávolsága, lassú is, gyakorlatilag ha menekülnek előled lehetetlen eltalálni vele az ellenfelet, és még a hitboxa is kicsi mindemellé.

You are not prepared.

(#10105) zws válasza DaveNo1 (#10104) üzenetére


zws
senior tag

De ha elkap valakit és mögötted ott a csapat akkor nem sok esély van túlélésre.

(#10106) Pedro78 válasza DaveNo1 (#10104) üzenetére


Pedro78
senior tag

Valami olyasmit tudnek elkepzelni, hogy pl a blade dash 2 klikkes lenne, elsore elore es ha nem nyomod masodjara akkor cd, na es persze az sem lenne utolso ha dash kozben lehetne tolni egy phase prism-t.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#10107) tomazin válasza Diarmand (#10100) üzenetére


tomazin
veterán

középszinten elnyomogatom magam a meccseken
vs.
Nemrég vettem meg Tassadart, hogy legyen egy supportom

:C

(#10108) DaveNo1 válasza Pedro78 (#10106) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kicsit OP lenne ebben a formában, esetleg talenttel lehetne ráerősíteni, mint Zeránál a wormhole.

You are not prepared.

(#10109) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

A Zealot Chargeot kéne benyomni Lev 7-re vagy 13-ra. Akkor egyrészt hamarabb megkapná a spikeot, másrészt meg lehetne választani lev 16on mást, mert ott kb az összes talent jó, de a rövid AA range miatt muszáj a chargeolásra menni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10110) Madwe válasza Diarmand (#10100) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ne vedd bantasnak, de a középszint ebben a játékban sokkal később van mint hogy minden hőst kiismered alap szinten. Pvp, ismerned kell az ellent, a társakat, a szinergiakat countereket. Ha így nem tudsz belőni egy hőst, akkor se nem draftolni se nem talentelni nem tudsz rendesen, hiszen ezek abban is kozrejatszanak...

(#10111) DaveNo1


DaveNo1
veterán

A charge talentet valóban le lehetne hozni 7-re, amúgy sincs ott egy igazán jó választás.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#10112) WayneGace


WayneGace
őstag

Butcherről mi a véleményetek? Megállja a helyét, érdemes megvenni?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#10113) savior


savior
őstag

Egy kezdőnek melyik hőst javasoljátok?
7k aranyam van jelenleg. Gyűjtsek össze 10k-t vagy olcsóbban is van valami jó?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#10114) la_cc válasza savior (#10113) üzenetére


la_cc
addikt

Starter bundle. Olcsó, jó és kell a $$$ a blizz-nek úgyis... :)) :))

Közben meg éppen azt vedd meg, ami tetszik. Nem kell ezt túl agyalni.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#10115) DaveNo1 válasza WayneGace (#10112) üzenetére


DaveNo1
veterán

Butcher közepes szerintem, kell mögé egy Uther különben bedarálják. Ha stunlockot kap, akkor meg a self-healing is kiesik ami kellemetlen.

You are not prepared.

(#10116) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#10115) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mikor lesz vége a halloween eventnek?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10117) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#10116) üzenetére


DaveNo1
veterán

November közepe

You are not prepared.

(#10118) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#10117) üzenetére


holozis_HUN
veterán

:R

És addig is van az 50% tp?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10119) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Super jó Artanis :Y

Majd elmondom milyen skillekre rakom, csak ma vettem meg így picit finomítani kell.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10120) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Mivel most lesz egy lazább hetem, vettem egy stimpackot és ki szeretném grindelni a kalapácsos portrét. A Jaina-Arthas-Uther hármast imádom, nincs is messze velük a 10, de Thrall-t csak most vettem meg. Futottam is egy teljesen reménytelen 0-4-et gyorsan.

Olvastam korábban van itt avatottabb Thrall játékos, esetleg pár tippet dobhatna ha ráér. Pár kérdés: Mire talenteltek első két tierben Q vagy Marksman+Envenom? Mind a kettőben van ráció. Mi az általános stratégiátok. Flankeltek mint Sonyaval kell, vagy ti engage-eltek Sunderingel és megpróbáljátok megrohamozni a sebezhetőbb játékosokat, vagy Illidanosan igyekeztek lecsapni a backlinera és zavart okozni? Mit változtattok healer nélküli random QM meccsen?

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10121) adrian360 válasza 0karmacoma0 (#10120) üzenetére


adrian360
őstag

[link]
én ezt használom illetve használtam, kb egy hónapja nem játszottam thrallal már. manavisszatöltéssel, és a windfury cd csökkentéssel szépen lehet vele darálni és jön a selfheal is

(#10122) arni1 válasza adrian360 (#10121) üzenetére


arni1
aktív tag

A block hasznos aa ellen, ha tobb is van az ellenben akkor megfontolando, illetve t2ben a poison is, ha minden abilityt sikerul bekuldeni, a vegen ratolod szinte garantalt early gameben a kill. 16 utan ha nincs sok stun meg mindig jo, en buffolnek rajta annyit h vagy tobb legyen a heal 5 stackenkent, vagy a windfury cd-jet csokkentenek.

Vagy egy vadabb buff: visszaadni a bm-et neki de nem 0,5 seccel hanem 0,25-tel. Igazan megtanulhatnanak szamolni blizzardek, es nem a foldbedongolni nehany host.

(#10123) zws válasza arni1 (#10122) üzenetére


zws
senior tag

Pedig milyen jó is volt nézni a 4v1 videókat Thrallról :D

BTW: Zotac verseny van és épp Thrallt pickeltek utolsónak: [link]

(#10124) arni1 válasza zws (#10123) üzenetére


arni1
aktív tag

nem csak nézni, játszani is :DDD :DDD

(#10125) zws


zws
senior tag

Amikor azt hiszed, hogy nem érhet meglepetés pickeléskor... Érdekes lesz :D Szerintem a melee csapat bedarálja őket :)

2100 néző van és kivételesen nem pörög a chat, de jók a hozzászólások:
"full melee, all face" és két SMOrc smile :D

[ Szerkesztve ]

(#10126) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Köszi a tippeket. 0-6os kezdés után már 6-6. Igazából eddig a Q+Q talentek tetszenek az első két tierben, de blockot is szoktam pickelni az elején, csak nagyon szokott hiányozni a range lashitekhez. A többi a std windfurys build. Igazából akkor fasza, ha van folytatása a sunderingeknek és nem egyedül megyek a halálba. Mikor duo Q-val mentünk hirtelen jött 6 győzelem. Mechanikailag is meg kellett szokni, eléggé különbözik a többi meelee assassintól.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10127) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nektek is állandóan kifagy a játék netproblémára hagyatkozva? Pingem fel ésetöltés is jó a speedtest szerint.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10128) F-ECT$ válasza holozis_HUN (#10127) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem találkoztam még ezzel a hibával.

Dive ever, work never.

(#10129) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#10128) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem ma 4 mecssből az összesben volt olyan, hogy kidob pár sec-re aztán vissza...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10130) Klemice válasza holozis_HUN (#10129) üzenetére


Klemice
senior tag

akkor nálad lesz a hiba

(#10131) holozis_HUN válasza Klemice (#10130) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A mostani meccs eddig jó....

Pedig a netem max amit tud és ez bőven elég mindíg... Lehet messze a szerver amire csatlakozom.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10132) Devas válasza holozis_HUN (#10131) üzenetére


Devas
őstag

Lehet a torrent visszatöltéseket nem kómálja...

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10133) holozis_HUN válasza Devas (#10132) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Semmi se fut a háttérben ami netet igényelne :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10134) la_cc válasza holozis_HUN (#10133) üzenetére


la_cc
addikt

Nekem is van ilyen. Szerintem nem elég stabil a netem. Másra nem tudok gondolni. :((

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#10135) Diarmand


Diarmand
senior tag

(#10101) Sprq Néztem más buildet, shield supportot. A Force Wall nekem jobban bejön, mint az Archonos baromkodás, így nem is próbálom dps-ként használni és így bejön, bár okosan kel vele menni az tény.

(#10102) F-ECT$ (és szalontai). Nem állt szándékomban csak és kizárólag Tassadarral letudni a supportot csupán nem volt support herom és kellett egy. Mivel 4k aranyam volt, így eddig az árkategóriáig kerestem egy herot, így esett rá a választás. Tervezek mást is beszerezni mellé; kicsit egyszerű gondolat volt az hinni, hogy csak Tass lesz az egyetlen supportom.

(#10110) Madwe Igazad van, akkor maradjunk annyiban, hogy basic szinten tolom, de hát valahonnan el kell indulni. Mivel még nincs meg a tíz hősöm, így csak a QM-ek játszanak be nálam. Akik megvannak: Zagara, Sylvanas, Kael, Tassadar, Gazlowe (na őt bánom, hogy megvettem), Diablo, Valla. Akire hajtok most, az Johanna. Amiért azt hittem, hogy vagyok egy középszinten az talán amiatt van, hogy Zagarával és Sylvával nagyon jól mennek a meccsek, velük élvezem leginkább a játékot.
Azok alapján, amit írtál, hogy miként lőjek be valakit, hogyan változtassam a talenteket igazodva a csapathoz és az ellenfélhez, nos, tényleg noobnak érzem magam :DDD A draftolás egyelőre kiesik, de majd eljutok oda is egyszer.
Abban viszont segítséget kérnék, hogy Kaellel mit tudok csinálni QM meccsen Novák ellen, mert rendszeresen engem fókuszolnak ki Triple Tappel.

(#10136) F-ECT$ válasza Diarmand (#10135) üzenetére


F-ECT$
titán

kicsit egyszerű gondolat volt az hinni, hogy csak Tass lesz az egyetlen supportom
Akkor fogalmazz pontosan, mert ezt írtad, ezért is írtuk, hogy Tass kevés lesz. Egyébként 4k-ból kijött volna Li Li + Malf, nálam mindkettő előrébb van Tassnál, és a 10 hőshöz is közelebb lennél.

Dive ever, work never.

(#10137) adrian360 válasza Diarmand (#10135) üzenetére


adrian360
őstag

amig nem premade teamben játszol addig inkább a force wall a baromkodás mintsem az archon...

(#10138) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Gyors kérdésem lenne: ha korábban aktiváltam egy hőst pl bundle kóddal, és monst megint aktiválnám egy másik bundle kóddal, de ugyan azt a csomagot, akkor hibát írna ki a bnet, vagy kapnék érte goldot a csomagnak megfelelően? Nem ingame vásárlásból származnak a kódok.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#10139) tomazin válasza J0shu4M1ll3r (#10138) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem ha már aktív egy hős, és egy másik kódot felhasználsz rá, akkor csak annyit értél el, hogy elhasználtad a kódot. Goldot tuti (99%) nem fogsz kapni, azt egyszer megnézték, aki boundlet vett megkapta és ennyi. Szóval szerintem az egy manuális dolog volt, (én) nem építenék be erre automatát.

Jobban jársz ha valakinek akinek itt kell elajándékozod (vagy eladod), amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#10140) J0shu4M1ll3r válasza tomazin (#10139) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ok, köszi az infót.
Én is hasonlóan gondoltam, de kellett a megerősítés :)

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#10141) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Sztem ebben a játékban van valami bünti rendszer. Volt egy jó sorozatom, újra elkezdtem skill pontokat kapni HL-ben, erre elkezdte dobálni a 100-200 meccs tapasztalatos társakat 1-2000-es ellenfelek ellen. Mégis mit kéne csinálnom ezeken a meccseken?

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10142) F-ECT$ válasza 0karmacoma0 (#10141) üzenetére


F-ECT$
titán

Passz. Még sima QM-ben is csomószor az van nálam, hogy 5 db rank 1-es van ellenünk, a mi csapatunkban meg van 3 db rank 1-es, én, mint rank 16-os, meg egy random rank nélküli vagy max rank 20-as.

De a legutóbbi HL is kicsapta a biztosítékot nálam: ellenfél first pick Zera, én rögtön behúztam Tass-t, és írtam, hogy kellene egy real healer is. A következő orosz hozta Tyrande-t, és mielőtt bárki bármit csinálhatott volna a következő ember meg behúzta Li Li-t. Persze így is majdnem nyertünk, csak nem kellett volna a Sylvanasuknak 5 perces AFK-ot nyomnia...

Dive ever, work never.

(#10143) 0karmacoma0 válasza F-ECT$ (#10142) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hát QM-et inkább nem is mondom. Volt egy tízes győzelmi sorozatom, utána sikerült 12 és 24 meccses tapasztalatos társakat kapnom full 20on belüli HL-es csapat ellen. És ez így ment vagy 6-7 meccsen keresztül. Gondolom úgy van vele a rendszer, hogy lehet carryzni hülyegyerek, mielőtt elbíznád magad. :D Remélem blizzconon bejelentik a fejlesztéseket, mert ez egy baromi jó játék, csak nem kéne ilyen hülyeséggel elbaszni. Nem egy mobil app mint a Hearthstone, hogy elbírja ezt a szintű igénytelenséget MM és ladder tekintetében.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#10144) holozis_HUN válasza 0karmacoma0 (#10143) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jó lenne mobilon tolni, majd egyszer :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#10145) TBT


TBT
addikt

Ingyenesen játszható hősök a héten:

Raynor
Muradin
Diablo
Tyrande
Azmodan
Zeratul (12. szinttől)
Illidan (15. szinttől)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#10146) Pocok256 válasza TBT (#10145) üzenetére


Pocok256
veterán

Illidian és diablo. Yes :D Ez a két hős amit még megakarok venni :P

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#10147) DaveNo1 válasza TBT (#10145) üzenetére


DaveNo1
veterán

Feel the hatred of 10000 overextend hunts :D

You are not prepared.

(#10148) F-ECT$ válasza Pocok256 (#10146) üzenetére


F-ECT$
titán

Biztos? ;]

Dive ever, work never.

(#10149) Pocok256 válasza F-ECT$ (#10148) üzenetére


Pocok256
veterán

Rank 10 es noob szinten teljesen jók :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#10150) Metacska válasza DaveNo1 (#10147) üzenetére


Metacska
aktív tag

Én minden esetben egybe tenném a free rotába a Novát és a Zerát, és az 1 hét lepörgése után egy ideig legalább csend lenne.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.