Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) ThySoul


ThySoul
senior tag

Gazlowe most miért ilyen népszerű? (szinte minden meccsen látok egyet)

(#9502) AxBattler válasza ThySoul (#9501) üzenetére


AxBattler
félisten

Biztos a lejjebb linkelt videó miatt! :D

Szerk.:
Próbálgattam Falstad-ot, és tetszik is, főleg a repülése, de a dugóhúzóját (E) nem nagyon tudtam még használni. És az Overdrive miért olyan jó?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9503) zws válasza AxBattler (#9502) üzenetére


zws
senior tag

Az overdrive növeli a spell dmg-ed, így a hinterland blastnak is a sebzését.
Sajnos a Gathering power nerf megölte a "ledurrantom az ellenfelet" érzést :D Korábban overdriveal és maxos gatheringel az ultid egy Vallát majdnem oneshotolt. QM-be elfogadható HL-re azért annyira nem vinném :)

(#9504) F-ECT$ válasza kenesei1982 (#9500) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem win 8 64 bit, de ugyanez.

Dive ever, work never.

(#9505) Madwe válasza zws (#9503) üzenetére


Madwe
nagyúr

A talentet nem vinnéd hlbe vagy magát falstadot :D? mert azért van olyan pálya, ahol jól tud szerepelni nagyon a mountja miatt s van ott is helye!

(#9506) TBT


TBT
addikt

Weekly Sale: October 6-October 13, 2015 PDT
Nova -- $4.99 USD
Spectre Nova -- $4.99 USD
Chef Stitches -- $4.99 USD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9507) AxBattler válasza Madwe (#9505) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor Overload-ot inkább hanyagolom...

(#9505) Madwe
Ja, Dragon Shire-ön hasznos volt.

(#9506) TBT
Meh. Novazon-ért adnék is $4.99-t, de a Spectre skin nem olyan menő.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9508) salaam


salaam
senior tag

Breez sajnálhatja, hogy lelépett, mert ez a NaVi simán top3 lehet Blizzconon. :C

(#9509) TBT


TBT
addikt

Lt. Morales Trailer

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9510) zws válasza salaam (#9508) üzenetére


zws
senior tag

Hát le a kalappal előttük, nagyon jók voltak most :)

(#9511) DaveNo1 válasza salaam (#9508) üzenetére


DaveNo1
veterán

Breez egy idióta kis gyerek, szerintem vele nem nyertek volna. Múltkor lenyilatkota, hogy ott hagyta az iskolát (16 éves most) hogy full time esportoló legyen. Hát gratulálok, jó szülei lehetnek.

Amúgy grat a Navinak, rohadt sokat fejlődtek, utolsó meccsen 0 warrior setuppal aláztak. Másfél hónapja még fél EU mezőny verte őket, most meg No1, sokat gyakorolhattak, ráadásul szokatlan setupokat. BW-vel is sikeresen játszottak.

Amúgy meg mi a retek volt ez, hogy délután 4kor van az EU döntő? (HS meg délután 2-3kor volt). Blizzardnál ki rühelli ennyire az európaikat? USA vagy Korea kupához képest ez egy elég nagy fostalicska szervezés volt.

You are not prepared.

(#9512) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#9511) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Le is maradtam róla. Úgy emlékeztem 6-kor lesz. Az uccsó meccs közepétől láttam.

Szerintem is megérdemelte a Navi. Sokat szívtak mostanság, itt meg mindenkit elkaptak. Mondjuk az örök mumus Liquidet pont elkerülték, de őket elnézve most az is összejött volna. Fanaticcal meg nem tudom mi lett. Wubby se lökte át őket a holtponton, totál átlagos csapat lettek, pedig tuti nagyon sokat dolgoznak ők is. Mondjuk szimpatikusak soha nem voltak.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9513) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#9512) üzenetére


DaveNo1
veterán

4-re volt kiírva, 3-kor kezdődött, Well Done ESL + Blizzard :W

Amúgy jövőhéttől a nyertes csapat hősei le lesznek árazva, név szerint ezek:

Abathur, Uther, Butcher, Kerrigan and Falstad

+ 1-1 hozzájuk tartozó skin is.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9514) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#8883) üzenetére


F-ECT$
titán

A hír igaz még most is, elég a sima D3 is Malthael mounthoz, igaz para 70 kell hozzá S4-ben.

Nagy köszönet P3dr0-nak a húzásért :C

Dive ever, work never.

(#9515) CarajoEsp válasza F-ECT$ (#9514) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Ha ez igaz, tudna valaki dobni egy privatot, aki segitene felhuzni a karit?

Koszonom.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#9516) F-ECT$ válasza CarajoEsp (#9515) üzenetére


F-ECT$
titán

Lvl 60 gyorsan megvan, utána azért lelassul kb 3-5 perc / szintre (ha csak 1 ember húz, többel lehet kevesebb), szóval kell pár óra hozzá.

Dive ever, work never.

(#9517) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Aki még nem szerepel a PH listán és szeretne rajta lenni írjom rám privátban.

You are not prepared.

(#9518) malacka87


malacka87
senior tag

Eldobom az agyam ettől a játéktól. Töltőcsíkon sokszor megáll. Szokásos blizz baromság itt is megvan ha alt tabol az ember összeomlik az egész... Wow, Diablo, meg ez is.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#9519) Klemice válasza malacka87 (#9518) üzenetére


Klemice
senior tag

Nekem egy blizz game sem hal meg alt+tab miatt

(#9520) AxBattler válasza malacka87 (#9518) üzenetére


AxBattler
félisten

Töltés közben mindig Alt+Tab-olok én is, közben olvasom a híreket, de összeomlani a legritkábban szokott, nem is tudok példát mondani rá.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9521) Madwe válasza AxBattler (#9520) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én meg overwolfot használok s nem kell alt-tabolni többek között már azért megéri :D + fps infok, látom ki sipákol teamspeaken satöbbi... amugy alttabra nekem sincs semmi probléma, lehet nála a hiba :)?

[ Szerkesztve ]

(#9522) adrian360 válasza malacka87 (#9518) üzenetére


adrian360
őstag

legalább százszor alt-taboltam már a játékot, egyszer nem omlott még össze

alfában még belassult, de javítottak a memóriakezelésen már az sincs

[ Szerkesztve ]

(#9523) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Holnaptól:

Li Li
ETC
Kaelthas
Azmodan
Uther
Nova (from level 12)
Anub'arak (from level 15)

You are not prepared.

(#9524) F-ECT$ válasza malacka87 (#9518) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam is összeomlik, találtam rá egy hivatalos topicot, persze kék válasz nincs benne. Benne vagyunk egy 1% alatti kis csoportban, ezzel nem foglalkoznak.

Dive ever, work never.

(#9525) AxBattler válasza DaveNo1 (#9523) üzenetére


AxBattler
félisten

Anubarak-ot még nemigen próbáltam, kíváncsi leszek!

Falstad bejött, 6 meccsből 5-öt nyertem QM-ben: elsőnél még szégyelltem, hogy ott vagyok, az utolsónál kb. minden szempont szerint én voltam a legjobb a meccs végi tabellán.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9526) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Le még sose fagyott de egyszer HL Q közben alt+taboztam, kiírta hogy disconnectelő vagyok és levágott 18. szint határáról 21 környékére. Játszani kellett 2 QM-et is, de skillpontokkal gyorsan visszarakott 19-re.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9527) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#9524) üzenetére


F-ECT$
titán

Konkréten nekem ez van ALT-TAB után 10-ből 2x. Szerintem egyébként valamilyen progi kavar be (ami foglaltnak jelzi a gpu-t), de nem tudom, hogy mi, mert valamelyik HOTS update után kezdte el csinálni, előtte nem volt gond, progit meg közben nem telepítettem.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9528) Metacska válasza DaveNo1 (#9523) üzenetére


Metacska
aktív tag

Megint jönnek a Novák, jaj de jó. Kezdem unni a QM-et.

Szégyellem, nem szégyellem mostanában a free karaterek 9-esre húzásához és a daily questekhez Player vs.AI.-ban nyomom. Max 8 perces meccsek és legalább jön a gold. Nem kell idegeskednem a sok hülye miatt.

Tegnapi kedvencem a Rehgar, aki mindenáron egyedül akart menni lane-n. Healer build, csapat heal nélkül. :D

(#9529) CarajoEsp válasza F-ECT$ (#9527) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Akkor is, ha Windowed Fullscreenben játszol?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#9530) F-ECT$ válasza CarajoEsp (#9529) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor szerintem nem, de még nem próbáltam.

Metacska: az én szintemen már kevés free week hero van, szerencsére az embereknek már jórészt megvannak a hősök itt, és kevésbé függnek a heti rotától.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9531) Lokii


Lokii
aktív tag

Szevasztok,lenne egy kérdésem: Miért csak Anub'arakkal,Stitchessel illetve Arthassal és Leoriccal vagyok jó/elmegy szintű(kinek mi) a játékban? Pl Butcherral egyenesen szőrnyű vagyok,ehhez képest Illidannal egész elmegy szinten játszok (próbálok nem agresszív lenni). Meg még azaz érdekes,hogy ezekkel a Bruiserekkel sokszor túlsebzem magamat hero dmgben az Assasinokhoz képest (igen,még Stitchessel is). Hotslogs profilom: https://www.hotslogs.com/Player/Profile?PlayerID=3149838 (mondjuk tegyük hozzá,hogy a gépem nem a legújabb (3 GB DDR2 RAM 800 MHZ,1 GB GDDR3 NVIDIA GT440, Intel Quad Core 2 Q6600 2.4 (nincs húzva + 2 régi 11 éves wincest,egy maxtor Diamondback 9 80 GB ATA,meg egy kűlső Samsuns winyó)),de azért másnak is hasonló a konfigurációja a szintemen gondolom+ a ping sokszor felmegy 125 ms fölé,ami zavaró(nincs botnet,valami gebasz van gondolom az ISP-nél,sajnos mikrohullámu net van))
Másik kérdés: Ha tegyük fel optimális konfigurációm lenne,és az internetem minősége is optimális lenne,akkor javulnék-e valamennyit(vagy inkább ne játsszak amíg ez a helyzet?)?
(Egyesek lehet hogy megkérdőjelezik a kommentem létjogosultságát,hát elnézést kérek tőlük,csak tanácsra lenne szükségem)

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#9532) AxBattler válasza Lokii (#9531) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez a HOTSlog nem túl korrekt, pl. nekem már elavultak a statjaim.

Mekkora lag-okat, lassulásokat észlelsz játék közben?
FRAPS mennyi FPS-t mutat?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9533) adrian360 válasza AxBattler (#9532) üzenetére


adrian360
őstag

ha nem töltöd fel a saját replayeidet, akkor persze nem lesz pontos. 10-ből 1-2 meccs kerül csak fel

(#9534) F-ECT$ válasza Lokii (#9531) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég jól elkülönül a 4 féle hős: warriorral lehet kicsit emberkedni, mert nem hal azonnal, a többi class eléggé papír hozzájuk képest. Emellett tök másra kell figyelni warriorként, mint healerként vagy assaként, lehet Neked erre áll rá jobban a szemed. A profi csapatoknál is általában 1-2 classt visz 1-1 ember, nem véletlenül.

Talán kicsit kevesebb skill shot van az említett hősöknél (bár Leroicnak és Stitchesnek se árt, ha talál velük), mint mondjuk egy assa-nál, ezért picit könnyebb velük nagyobb lag esetén játszani.

Egyébként ha Te nem viszel warit, akkor hoz más? Alacsony szinten gyakran leszarják az emberek a normális csapatösszeállítást, így lehet már az is hoz 5-10%-kal több wint, hogy legalább Te hozol warit, a többiek meg hozhatják a kedvenc assa-jukat.

Dive ever, work never.

(#9535) holozis_HUN válasza F-ECT$ (#9534) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát igen, sehogy se tudok rank 38-tól jobb lenni, mindenki szarik az összeállításra, és én sem élvezem csak a healt meg a warriort... Hiányzik már egy kis Zera vadászat, meg egy kis sylvanas sebzés-áradat... De muszáj, ha feljebb akarok jutni, de még így se...

Ja és QM-et hadjuk, kivan már mindenem a novákkal.

Szerintem egy kis mindenes vagyok, Lilivel szomtam healelni, elég ritkán halok meg vele+a csapat is ritkán. Szoktam vele body blockozni, úgy is tudom healelni magam, így egy Jaina pl simán befut a toronyhoz és még én is túéltem. Anubarak a kedvenc warrior mindíg jól becélzom a hősök elé a stun skilleket, ritkán halok, és ha futi van mindíg én vagyok leghátul, és felfogom a sebzéseket. A meccs elején lilivel, kaelthasal és anubal mindíg farmolom a szivecskéket, hogy az end game jobb legyen, gyors mana tölrés lilivel (nem kell mindíg a base-het mennem, tudok folyamatos healt tolni) kaeltas manája se fogy el, anubarak meg bírja mint az atom a sok hp regennel. Ha védeni kell védek, szoktam campeket is szabadítani, illetve anubal a legerősebb hősöket stunnolni, hogy ne nyomják a képességeiket. Nem szoktam lemaradni xp-ben és damagekben, kaelthasal a legtöbb hero damaget én tolom. Garden terror kis mérges bogyóját mindíg jó helyre rakom, mindíg minimum 1 hős belemegy, és a virágos doboz is jó helyen köt ki. Dragonnal is igyekszem jó helyen lenni, pl torony szedésnél úgy állni, hogy csak az egyik torony szedjen, így jobban bírom. Szerintem nem játszok annyira rosszul, persze nem is annyura jól, egy erős átlag :)

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9536) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#9535) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bocsi, ha van valami hiba benne, buszon vagyok telóval írok :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9537) Lokii válasza F-ECT$ (#9534) üzenetére


Lokii
aktív tag

Hát,szerencsére nem akarnak sokan Warriorok lenni premadeban úgy vettem észre,HL-ezni meg ritkán szoktam mostanában,és csak Warriorral(meg mással talán ha úgy kívánja a helyzet). Mondjuk még így is vannak problémáim,mert nem tudok megfelelő időben disengagelni Anubbal(burowwal) pl,és ez olyan kb mint egy Stun,és ez pont megnehezíti Anub játékstílusát(meg úgy általában a Skill shootokat). Köszönöm szépen a választ,szerintem addig maradok a Lagg-barát karaktereknél addig amíg nem tudok fejleszteni masinát :D(mondjuk SC2 sokkal jobban fut,de ott régebbi motor van mondjuk).

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#9538) Sprq


Sprq
aktív tag

Amikor azt hinné az ember, hogy nem érhetik meglepetések. [enemy comp]

ui.: Macbeth, innen valaki?

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#9539) 0karmacoma0 válasza Lokii (#9531) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem sokat dobott, hogy szeptember közepén lecseréltem a konfigot. Előtte 20FPS környékén voltam. Ég és föld, nagyon sokat számít. Hotslogomon lehet is látni, hogy 30 napon belül szépen megugrott a winrate, persze nem egy orbitálisan nagy minta.

Amúgy sokáig én is kizárólag Tankokkal/Brusierekkel éreztem magam kényelmesen. Akkor főleg azért volt, mert kevésbé büntette a pozícionálási hibákat a csatában. E mellé nem volt tapasztalatom, hogy elkerüljem a gankeket, rossz útvonalakat, így gyakran kaptak el Sylvaval vagy más törékenyebb karival. Amúgy mindenkinek megvan mi áll kézre. Azóta se érzem magam kényelmesen a kevésbé mobilis DD-kkel és maradtam is a Brusier/Meelee assassin vonalon, persze azért már nem a régi 30%-os winrate-em van Jainaékkal se. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9540) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Most egy kicsit SC2-ztem és eszembe jutott valami, lehet eddig nem vettem észre: Zagara creepjével van valami interakciója Kerrigannek (+Ultralisk) és Abathurnak? Gondolok itt movement speedre meg hasonlók.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9541) Klemice válasza Mister_X (#9540) üzenetére


Klemice
senior tag

Miért lenne?

Lay a Creep Tumor that generates Creep. You and your summons move 20% faster on Creep and restore 7.75 (1.81 + 0.31 per level) Health a second. Tumors last 240 seconds.

(#9542) Mister_X válasza Klemice (#9541) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért, mert zergek :D Mondom, csak elmorfondíroztam SC2 után (most tolom újra a kampányt).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9543) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Illidan meg automatikusan retreatel ha Malfurion assisstot kér. :D Amúgy érdekes lenne az ilyen szinergia, csak a balance lenne megoldhatatlan.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9544) AxBattler


AxBattler
félisten

Érdekes. Garden of Terror-on mentem Hammer-rel, és a másik csapatban os volt Hammer. Kb. félidőtől rövid időközönként jött Hammer " Blunt Force Gun "-ja az ellenséges bázisból, miközben a Hammer-ük ott nyomult a pálya innenső oldalán. Ráadásul jóval gyakrabban jött, mint az ulti 70sec-es cooldown-ja.
Mi a fene volt ez??? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9545) Klemice válasza AxBattler (#9544) üzenetére


Klemice
senior tag

(#9546) F-ECT$ válasza AxBattler (#9544) üzenetére


F-ECT$
titán

Lvl20-as ulti upgrade.

Dive ever, work never.

(#9547) 0karmacoma0 válasza AxBattler (#9544) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Level 20 talent?
Edit: lol

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9548) AxBattler


AxBattler
félisten

Meh, ez kimaradt. Köszi! :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9549) TBT


TBT
addikt

Az új betöltőképernyő

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9550) DaveNo1 válasza TBT (#9549) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lassan kilép a béta állapotból a játék ;]

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.