Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#9300) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Pont olyan heronak tűnik, ami nagyon kézre fog állni nekem. A traitje jól talentelhetőnek tűnik, a "Q" tiszta ninja gaiden 2-t csinál majd a kariból, az "E" meg a totális káosz. Tényleg nagyon assassinos, a dmg migration teljes hiánya is érdekes a hp pool mellett. A traiten kívül semmi implosing vagy egyéb as lassítás, globe gyűjtögetés se lesz, hardened shield sincs. Az tuti hogy off tank, frontvonalba nem küldeném. Egy nagyon izgalmas űrsonya. Én nagyon várom.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9302) Lokii


Lokii
aktív tag

Na,látom nerfelték Stitchesnek a regen master buildjét,helyette kapott egy globeonkénti +30 hpt(és sajnos közvetlenűl nem szinergizál vele,hanem a Devouron keresztül(+amplified healing természetesen),hát majd meglátom hogy felér-e a burst selfheal a regen master selfhealjével,mondjuk bennt van még mindig a Savor the Flavor,mostmár lehet hogy a patch után az lesz az elsődleges talentem T3-on) ... Hát,nekem nem jön be ez a változtatás,de az alap hp növelése pozitívum mindenképpen,a Stoneskin is nagyon jó,és a Slam minimális mana csökkentése is mindenképpen jól jön,csakúgy mint a Devour buff :). Összeségében szerintem pozítiv változtatásokat kapott,a regen master build elvételét sajnálom,de ez így volt ésszerű ha Antimage roleba akarták betenni :D.

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#9304) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

"Zeratul’s Cleave will no longer place the Hero’s Basic Attack on cooldown" Efölött totál elsiklottam. Így maradhat a wormhole is, mert simán belefér az "aqaww". Mondjuk nem tudom hány meccs lesz begyakorolni a 2 secet.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9305) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9292) üzenetére


F-ECT$
titán

Sikerült végigolvasnom, azt hiszem ez az eddigi legjobb patch :C

Azért van olyan is, ami nem tetszik, pl a New Maximum Graphic Settings for 32-bit Operating Systems azért necces, mert nálam még mindig jobban futott full beállításokkal a 32 bites kliens, mint a 64.

Lt. Morales - mondanám, hogy instant get, de azért megvárom a 10k-s árat.

Players now have a chance to receive a one-question survey following Hero League, Team League, and Quick Match games. - ebből akár még jó is kisülhet, ha jók a kérdések, kiértékelések és reagálnak is rá.

Loading Screens will now display the players on each team along the left and right edges of the screen, and include the following information. - Régi kérés, nem nagy show, de hasznos.

A.I. Talent Selection - Jobb, mint ami volt, de az igazi az lenne, hogy a Rejoin után ezek a talentek resetelődnének.

Try Mode Updates - Végre rendesen ki lehet próbálni a hősöket / talenteket.

Infernal Shrines - talán kicsit kiegyensúlyozottabb lesz a map.

Zeratul - kellett a nerf (bár a wormhole nem nagyon volt választva alacsonyabb szinteken, viszont hozzáértő kézben kicsit op volt), de nincs overnerf.

Nazeebo - 5+10% Spider dmg nerf elég erősnek tűnik, de tény, hogy sokszor negyed hp-n nem tudtam elszaladni a pókok elől, ami azért nem vicces.

Tassadar - sajnos nem lesz healer így sem (bár egy Butcher, Kerrigan mellé jó lehet az 5 seces pajzs), az Archon nerf meg nagyon nem kellett. Szerintem nem lesz népszerű továbbra sem, max ha előtérbe kerülnek a dupla support teamek a dupla wari teamek helyett.

Tyrande - erős buff, nem lett belőle Rehgar, de a nagyobb dmg-je miatt ez nem is volt várható.

A warriorokon nem megyek végig egyesével, de a Leroic és Johanna nerf, valamint a Stitches, ETC, Diablo, Chen buff után azt várom, hogy sokkal több top warrior lesz, szélesedik a választható hősök listája.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9306) Mister_X válasza F-ECT$ (#9305) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tovább nerfeltek az Archonon? Mit? (telefonról vagyok)

Artanisra meg félrerakok 10k goldot - master skinre ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9307) holozis_HUN válasza Mister_X (#9306) üzenetére


holozis_HUN
veterán

:D :DDD :DD :C

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9308) DaveNo1 válasza Mister_X (#9306) üzenetére


DaveNo1
veterán

100% dmg bónusz helyett csak 60% lesz

You are not prepared.

(#9309) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na most vagyok baromi mérges. Berakott rank26-ra, de azóta esek vissza. Persze, volt olyan meccs, ahol bénáztam, de mikor már a draftnál látom hogy elmegy a meccs( nova first pick, Diablo pick, vagy nem hoznak healert) akkor már sìrni tudnék. Ehhez hozzájön az AFK sereg.... :O

(#9310) Sprq


Sprq
aktív tag

#balance

Do you hear the voices, too?

(#9311) Devas válasza Sprq (#9310) üzenetére


Devas
őstag

Hero damage-t kell nézni?
Nice.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#9312) Sprq válasza Devas (#9311) üzenetére


Sprq
aktív tag

Vagy az összes többi statot. :)

Do you hear the voices, too?

(#9313) holozis_HUN válasza Sprq (#9312) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nazebo hero damage odab@sz....

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9314) Devas válasza Sprq (#9312) üzenetére


Devas
őstag

A siege damage és az XP contribution azért sok gondolom, mert egyedül voltál a lane-en. Te egyedül zsebelted be, míg a többiek osztoztak rajta.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#9315) 0karmacoma0 válasza Sprq (#9310) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Azért infernalon Leo+Johanna elég erős gg.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9316) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#9315) üzenetére


DaveNo1
veterán

Főleg ha velük szemben egy diablo áll ;] Elég lore idegen mikor egy nyomi Leoric erősebb jóval mint a Lord of Terror

You are not prepared.

(#9317) Sprq válasza DaveNo1 (#9316) üzenetére


Sprq
aktív tag

Jól peel-elt a Diablo, például a Jaina aki velünk volt, különösen speciális volt.

Do you hear the voices, too?

(#9318) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Nektek nem lagolt ma kegyetlenül a játék? Folyamatosan voltak ma 1-2 seces akadások, pedig a ping rendben van. És néhány meccsen mások is panaszkodtak kegyetlen lagokra. :((

(#9319) holozis_HUN válasza Shadowguard (#9318) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Volt párszor nekem is.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9320) adrian360


adrian360
őstag

Új medic skilleket, talenteket nézve egy nagy kérdésem van : hogy fogja magát életben tartani ? Traitje csak akkor kapcsol be ha 4 másodpercig nem kap sebzést, a healing beam-mel nem tudja magát targerteleni, egyedül van egy skillshot gránátja 12(!) másodperces cd-vel. mellé alig van hp-ja (annyi mint egy vallának). nincs nagy heal ultija, szóval én egyenlőre fenttartásokkal kezelem :F

(#9321) DaveNo1 válasza adrian360 (#9320) üzenetére


DaveNo1
veterán

Safeguard + self safeguard talent.

You are not prepared.

(#9322) adrian360 válasza DaveNo1 (#9321) üzenetére


adrian360
őstag

hát az a 25% dmg csökkentés nem váltja meg a világot, max 1 lövéssel többet bír lof@sz.

(#9323) Derrewyn válasza adrian360 (#9322) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ahogy elnézem, ez a karakternél aránylag magas a skillcap, nem egy Lili. Kíváncsi vagyok a dropship mennyire lesz használatható, főleg egy HL-ben, érdemi kommunikáció nélkül.

(#9324) DaveNo1 válasza Derrewyn (#9323) üzenetére


DaveNo1
veterán

HL-ben kb. semennyire, oda jobb a stim drone.

Amúgy én valami ilyesmi talent buildet képzelek el neki, de tier4-en, tier13-on és tier16-on is elég sok jó választási lehetőség van.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9325) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Egy Medic Illidan páros, kb olyan lesz mind Rexxar és Misha. :D Vicctől eltekintve, elég jó számokkal dolgozik a Healing beam. Szerintem nem kell másodpercekig chanellingelni egyvalakire, lehet pozícionálni folyamatosan és váltogatni a célpontokat. A 25% meg szerintem elég sok. Tryande is elolvaszt bárkit a 25%-os markal. Ráadásul nem HP pool függő mint a shield, hanem mindenkinél ugyan olyan mértékben blokkolja a sebzéseket.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9326) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#9325) üzenetére


DaveNo1
veterán

A healing/másodperc számításokat már megcsinálták

A beam azért elég komoly lesz.

You are not prepared.

(#9327) Madwe válasza DaveNo1 (#9324) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én azért hiányolok vmi rendes manaboostoló talentet (nem a te kiosztásodból, hanem ugy unblock bármi érdemit amit érdemes lenne választani) bár lehet azzal már túl op lenne, így meg nem csak a tökéletes pozícionálásra de a manamanagementre is folyamat figyelni kell majd vele...

[ Szerkesztve ]

(#9328) F-ECT$ válasza Madwe (#9327) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel sebzése kb nincs, ezért legalább van dolgod a healen kívül is.

Dive ever, work never.

(#9329) Mister_X válasza Madwe (#9327) üzenetére


Mister_X
nagyúr

en bloc

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9330) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#9328) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gránát gondolom jó lesz soakra, holnap fellövik a ptr-t, kíváncsi vagyok rá mit tud majd.

You are not prepared.

(#9331) adrian360 válasza Madwe (#9327) üzenetére


adrian360
őstag

alap heal nem eszik manát, csak a lvl13 talentes, így szerintem nem lesz managondja

(#9332) Madwe válasza adrian360 (#9331) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez biztos? ott a szövegezésből gondolom (meg h ne legyen túl op) hogy alapból is eszi, ugyanis additional 4mpset ír!

(#9333) DaveNo1 válasza Madwe (#9332) üzenetére


DaveNo1
veterán

De, valamennyi manába kerülni fog.

You are not prepared.

(#9334) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Úgy néz ki a Vulture mount valami SC2 promóciós mount lesz...remélem nem 100 SC2 win vagy valami hasonló kell hozzá, mert akkor elmehet a fenébe a Blizz.

You are not prepared.

(#9335) Madwe


Madwe
nagyúr

C9Fan patch notes véleményezése

[ Szerkesztve ]

(#9336) AxBattler válasza DaveNo1 (#9334) üzenetére


AxBattler
félisten

Na nee! Hol olvastad ezt? :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9337) Shadowguard válasza DaveNo1 (#9334) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Remélem nem, mert akkor nagy bajban leszek :DDD Megjelenés óta megvan a WoL és a HotS, de a kampányon kívül egy árva pályát sem mentem. Igaz, azt többször és legtöbbet achira csináltam, de nekem annyi elég volt belőle. A skirmish utoljára a RA2 idején érdekelt stratégiai játékban.
Különben is, éppen elég szopatás volt a 100 HotS win, egy jó hónapba telt összeszedni és csak a Tavern Brawl miatt lett meg akkor is :((

(#9338) ThySoul


ThySoul
senior tag

Van arra esély, hogy egyszer az oroszok kapnak külön szervert?

(#9339) DaveNo1 válasza AxBattler (#9336) üzenetére


DaveNo1
veterán

Redditen

ThySoul: Ahhoz gondolom kellene pár milliós orosz bázis.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9340) Madwe válasza DaveNo1 (#9339) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem már az is elég lenne, hogy angol szerverre csak az léphet be, aki pár egyszerű tesztből bebizonyítja, hogy beszéli a nyelvet. Vagy legalább szedjék ki a cirill betűk támogatását :P

(#9341) ThySoul válasza DaveNo1 (#9339) üzenetére


ThySoul
senior tag

Csak mert baromira idegesìtő, hogy HL-ben kapunk egy oroszt, aztán egy csapattárs nekiáll hisztizni, hogy ő nem játszik orosszal azt AFK. És ez csak a jéghegy csúcsa...

(#9342) AxBattler válasza Madwe (#9340) üzenetére


AxBattler
félisten

Utóbbi nem hülyeség, támogatom. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9343) ígyvanferi válasza ThySoul (#9338) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A tipikus bugris csak azért is az európai szervereken nyomná a gibberisht, a kevés értelmes meg menekülne az orosz szerverről.

(#9344) Mister_X válasza DaveNo1 (#9334) üzenetére


Mister_X
nagyúr

100 ranked win lenne az aranyos, nekem van 34 :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9345) Lokii válasza DaveNo1 (#9334) üzenetére


Lokii
aktív tag

Na ez jó,végre hasznát veszem az SC2mnek :D. Mondjuk ha 100 win nem is lesz (ez azért eléggé erős lenne sc 2 versus ai-ban rankedban és unrankedban),hanem csak 100 meccs unrankedben,rankedben vagy versus aiban korrekt lenne (azért versus ai sc2-ben szerintem nem annyira rossz,mondjuk van egypár kihasználhatósági pont ahol elvérzik...),de egy kampány végigjátszás se lenne rossz szerintem...

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#9346) DaveNo1 válasza Lokii (#9345) üzenetére


DaveNo1
veterán

Remélem csak annyi lesz, hogy told végig a LOTV kampányt.

You are not prepared.

(#9347) Lokii válasza DaveNo1 (#9346) üzenetére


Lokii
aktív tag

Hát így belegondolva a kampány nem lenne rossz,mondjuk ne csak az LOTV kampányt lehessen,hanem a régebbi 2 közül is választani (pl nekem csak Wings of Liberty van meg),a difficulty szerintem minimum normálon kéne hogy legyen ebben(szóval valamelyik kampányból az összes missziót meg kell csinálni legalább normál fokozaton,bár szerintem mehetne casualon is ha úgy lesz),így azért kicsit jobban meg kéne dolgozni a Vulture mountért,aki meg úgy is meg akarja szerezni,az meg is fogja(azt hozzá teszem hogy nem annyira nehéz a Wings Of Liberty normálon,pár misszót kivéve,pl Zeratulosból az utolsó,és a legutolsó küldetés,mert az ellenség itt már használ fegyver/páncél fejlesztést).

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#9348) tomazin válasza Madwe (#9340) üzenetére


tomazin
veterán

Jah meg csak akkor engedni fel az embereket a netre, ha sikerül 3 random mondatba megfelelően beilleszteni a your és youre-t?
sok ember maradna net nélkül ;]

[ Szerkesztve ]

(#9349) h-yle válasza DaveNo1 (#9346) üzenetére


h-yle
addikt

Ha Diablobol indulunk ki akkor igen.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9350) TBT


TBT
addikt

Holnaptól:
Malfurion
Valla
Chen
Rehgar
Falstad
Johanna (Available after player level 12)
Sgt. Hammer (Available after player level 15)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.