Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Amúgy az jutott eszembe, hogy Artanis milyen szövegeket fog nyomni a többi StarCraftos hősnek, főleg Tassadarnak. Datamine-ban van valami ilyesmi? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9402) DaveNo1 válasza Mister_X (#9401) üzenetére


DaveNo1
veterán

Heroesnexuson elvileg fent van

You are not prepared.

(#9403) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

a TL a Team Liquidet takarja?

Igen, meg is van. Úgy látom mostanában a BOB elverte őket.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9404) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nagyobb változások várhatóak Blizzcon után:

- Növelik az early gameben a deathtimert
- Ahogy olvastam növelik a kezdeti hp-kat és sebzéseket, cserébe a skálázást viszik lejjebb.

You are not prepared.

(#9405) Kotomicuki válasza DaveNo1 (#9404) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nem hinném, hogy ez volna az "indokolatlan" szintelőnyszerzés visszaszorításának a módja - nem tudják MM-szinten kiegyensúlyozni a csatákat, hát lépnek egyet..., másfelé!
Lassan nagyon is eltávolodnak az olajkályhától és a tánctudásuk csak kevesebb lett, minden egyes lépéssel (nerf-ek, játékmenetbéli "apró" változtatások)... :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9406) DaveNo1 válasza Kotomicuki (#9405) üzenetére


DaveNo1
veterán

Rajtad kívül mondjuk pont mindenki ennek ellenkezőjét érzi.

You are not prepared.

(#9407) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9404) üzenetére


F-ECT$
titán

A death timer tényleg vicc volt néhány mapon az első pár szinten: leverted az ellenfeleket, ott álltál fél hp-n, 0 manán, és kb volt 5 seced mielőtt az éledők ismét ott voltak, természetesen full hp/manán.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9408) Metacska válasza DaveNo1 (#9406) üzenetére


Metacska
aktív tag

:DD :DD :DD

(#9409) zws válasza F-ECT$ (#9407) üzenetére


zws
senior tag

Főleg Leoric esetén volt ez vicces, mert mondjuk nagy nehezen sikerült legankelni, de mire pislogtál volna kettőt már éledt is és menekülhettél mert nem maradt életed.

(#9410) salaam válasza Kotomicuki (#9405) üzenetére


salaam
senior tag

Persze, tribute az ellen térfelén spawnol, 2 percnyi bökdösés után fight, 3 embert levertek, marad kettő, akik nem engedik, hogy megszerezzétek, 5 másodperc múlva meg ott van full hp-n és manán az előző három ember és ti mégcsak a kúthoz sem tudtok visszmenni. :K

(#9411) F-ECT$ válasza zws (#9409) üzenetére


F-ECT$
titán

Leroic azért így is erős marad: kb le tudja felezni az éledést + az még mindig nagy könnyebbség, hogy nem kell utaznia a mapon éledés után.

Dive ever, work never.

(#9412) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#9407) üzenetére


DaveNo1
veterán

Minesban elég idegesítő, hogy az elején agyon nyeritek magatokat a bányában, de a bossra nem lehet rámenni, mert az ellenfél olyan gyorsan visszaér, hogy simán be tudnak wipeoltatni a bosson.

You are not prepared.

(#9413) Madwe válasza Kotomicuki (#9405) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem a szintelőnyszerzést akarják megakadályozni, hanem az abból eredő snowball efektust: most is el lehet szaladni szintekben, de mostmár kevesebb statkülönbség lesz. Ugyanakkor eddig sem a stat volt sztem a határozó faktor, hanem a talentszintek különbsége, szóval sztem se sokat fog érni :D

Ettől függetlenül a hotsban nagyon nagyot lehet fordítani akár az utolsó percekben is... A magas deathtimer miatt, ami jó h az alacsony szinteken nőtt, de a magasabb szinteken meg kicsit csökkenthettek volna rajta, mert gyk. az utolsó teamfight dönt, tök mindegy mekkora hátrányban vagy, minden elötte levő történés csak felszopás :D

(#9414) DaveNo1 válasza Madwe (#9413) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akik mondjuk 9-es csapatszint mellett neki ugranak az ellenfélnek úgy, hogy nekik már megvan a 10 és a heroic, azok meg is érdemlik, hogy kikapjanak.

You are not prepared.

(#9415) Madwe válasza DaveNo1 (#9414) üzenetére


Madwe
nagyúr

Világos, de ez igaz a többi talentszintre is csak nem annyira drasztikusan, meg 5v4 is megfontolandó ilyenkor, ugyanakkor részben az ilyenkor passzív játékra való tendalas, objektívek feladása is része a snowballnak valahol...

(#9416) F-ECT$ válasza Madwe (#9413) üzenetére


F-ECT$
titán

Ettől függetlenül a hotsban nagyon nagyot lehet fordítani akár az utolsó percekben is...
Ami jó is meg nem is, de inkább az előbbi. Ha nem lehetne fordítani, akkor pár perc után mindenkinek elmenne a kedve a vesztésre álló csapatban az erőfeszítéstől, a kérdés, hogy mekkora lehet a fordítás. A gond szerintem az, hogy egy lvl20+ TF nem csak visszahozza a vesztésre álló csapatot a meccsbe, hanem meg is nyeri a meccset, még akkor is, ha már az egész térkép rájuk borult, és az ellenfélnek még áll egy komplett védelmi vonala a core előtt.

Dive ever, work never.

(#9417) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Kezdődik a móka: EU championship

You are not prepared.

(#9418) Metacska válasza DaveNo1 (#9417) üzenetére


Metacska
aktív tag

Aranyéletetek van srácok, hogy van időtök / lehetőségetek nézni. Én meg a munkahelyemen csücsülök.

Egyébként ez a Death Timer Upgrade már kellett. Valóban a 2 leginkább erre érzékeny map a Mines és a Hollow. Ott objective-nál az elején hosszú percek mennek el azzal, hogy a folyamatosan halálból visszaérkezők állandó backupot nyújtanak a teamfightok alatt.

Bár számomra még mindig nehezen elfogadható, hogy 3, de akár 2 level szintkülönbséggel (úgy hogy talent előny még nincsen), már gyakorlatilag azonos létszámú tf-ek nyerhetetlenek a hátrányban játszók esetében.

Nyilván ilyenkor ezt nem kell erőltetni és a campekre / objectiveokra, XP soakra kell fókuszálni, de akkor is.

(#9419) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Erősen támogatom a korai timerek növelését. Az obj-os dolgot már említettétek tényleg az a legidegesítőbb, de a változtatás erősítené is az olyan early game gankben erős hero compokat, mint Kerrigan, Tyrande, Jaina, Thrall, Zeratul, Muradin, Arthas valamilyen variációja. Sokszor ezek hiába működtek megfelelően, nem tudtak elég előnyt kialakítani a rövid timerek miatt. Ha lesznek rendes timerek simán lehet obj előtti kiillel elindítani a snowballt.

Az utolsó patch és a mostani ptr alapján érzem először azt, hogy van jövője a játéknak. Egyre jobban sikerülnek az új Herok(még ha Rexxarra kellett is pár folt), okosabbak a reworkök/nerfek, sokkal több a használható hero. Személy szerint a 2 warrior meta is jobban tetszik, mint a 3 DD-s, ráadásul ha Stiches,Chen, Diablo és ETC használható lesz akkor elég változatos is lesz a játék. A Death timeres tervek végleg meggyőztek, hogy érdemes rászánni az időt a játékra, mert a Blizz próbál értelmes irányba menni. Nyilván a ranked rendszer és a matchmaking rendbetétele még nagy feladat lesz.

Közben kezdődik a blizzcon selejtező döntője, a blizzheroes twitchen. Grubby lesz elvileg az egyik kommentátor, akinek kb 15%-ot köszönhet a winrate-em(Azzal ne foglalkozzunk honnan hová emelkedett). :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9420) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Mondjuk az európai közvetítő csapatnak van még hová javulni. Fél óra késés, szar mikrofon és még a háttérzenét se sikerült kikapcsolni. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9421) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9391) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi kell hozzá?

Én összekötöttem Twitch-en az accountomat, néztem is a közvetítést, de semmi.

Dive ever, work never.

(#9422) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#9421) üzenetére


DaveNo1
veterán

A leírás itt van

0karmacoma0: ESL production...remélem tanul a leckéből a Blizzard. Az is gáz, hogy Khaldor nincs ott.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9423) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9422) üzenetére


F-ECT$
titán

A Link megvan, néztem is a közvetítést. Mikor kellene megkapni?

Dive ever, work never.

(#9424) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#9423) üzenetére


DaveNo1
veterán

Valamikor októberben

You are not prepared.

(#9425) Shadowguard válasza Metacska (#9418) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én is munkában vagyok, de a főnök messze van és direkt úgy osztottam be a munkát, hogy tudjam fél szemmel figyelni :)

Megérte nézni, NaVi-t most csak a MULE mentette meg :C

(#9426) Madwe válasza Shadowguard (#9425) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sztem meg pip dobta el, eleve nem kellett volna belemenni a pushba, főleg amikor már csak 3an voltak rég vissza kellett volna vonuljanak... mondjuk durva hogy majdnem összejött nekik, de ekkorát riszkírozni magas deathtimernél nem szabad...

(#9427) Shadowguard válasza Madwe (#9426) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Elbízták magukat, de sikerülhetett volna, ha a csiga nem kezd neki javítani :) Egyébként ja, jobban jártak volna, ha inkább visszavonulnak vagy betolnak egy másik Keepet, amíg a NaVi-t lefoglalja a boss.

(#9428) DaveNo1 válasza Madwe (#9426) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mondjuk 4 ember között Zeratul lazán lemészárolta Vallát az sokat mondó. Jó hogy jön némi Zera nerf mert túl OP a hős, 2. meccset gyakorlatilag ő hozta.

Közben kezdődik a TL vs. Dignitas.

You are not prepared.

(#9429) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9424) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor még Te sem kaptad meg?

Közben elindult a TL meccse.

Volt itt is comeback.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9430) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Ez már az a Liquid volt amit ismerünk. Blackscorp is nagyon jól tolta a korai halálok ellenére. Fórumokon nagyon kikezdték mostanában, hogy Illidanon és Zeran kívül semmivel sem kiemelkedően jó.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9431) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#9430) üzenetére


DaveNo1
veterán

Bakery Palmjai: :Y

F-ECT$: még senki sem szerintem

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9432) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

És most a gépek harca. Az a DC-s Jaina halál kb el is döntheti a játékot. :W

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9433) F-ECT$ válasza 0karmacoma0 (#9432) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem restart lesz.

Dive ever, work never.

(#9434) 0karmacoma0 válasza F-ECT$ (#9433) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Tuti, de rohadt nagy gáz ez. Mondjuk tavaly a Blizzconon sikerült összehozni áramszünetet a HS negyeddöntőn(Asszem pont Kolento játszott). Azért ezek nem sokat segítenek a népszerűsítésben. A superleague és az NA finals sokkal zökkenőmentesebb volt, ráadásul a játékosok se egy sufniban nyomorognak.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9435) DaveNo1 válasza 0karmacoma0 (#9434) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mert ez még csak az előnap, holnap-holnapután már az O2 arénában lesz.

You are not prepared.

(#9436) 0karmacoma0 válasza DaveNo1 (#9435) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ahha. Ezt nem tudtam. Remélem azt jobban sikerül összehozni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9437) salaam válasza DaveNo1 (#9431) üzenetére


salaam
senior tag

Giant camp mellett adrd mentés :Y :R

(#9438) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Elképzelni se tudom, hogy lehet így kiosztani ezeket az ultikat a healerekkel. Nem csak ezek a beteg Palmok, de pl most ez az AH is Blackscorpra. Ekkora tömegben sztem minden másodikat missclickelem.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9439) F-ECT$ válasza 0karmacoma0 (#9438) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó + az rohadtul idegesít, hogy ha valaki range-en kívül van, tolom a healt / ultit rá, majd elindul felé a karakterem, de ha közben bármilyen más utasítást kiadok, akkor a heal nem megy be, pedig én már azt nézem, hogy kire kell a következőt elnyomnom.

Dive ever, work never.

(#9440) DaveNo1


DaveNo1
veterán

TL szépen eldobta ezt a 3. meccset, elején másfél szint előny és overextend, végén meg több hülye lépésük is volt..

You are not prepared.

(#9441) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9440) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak ahogy mostanában szokták.

Dive ever, work never.

(#9442) 0karmacoma0 válasza F-ECT$ (#9439) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja. Ezért is utálatos mikor skill range-et nerfelnek(pl most majd a void változtatás). Amúgy amit én a legtöbbször elrontottam az a q+r Kharazimmal. Ugye pont a culsorra teleportál így ha nem célzok újra magamra nyomom a palmot. Ezért is nehéz elhinni Bakery lehetetlen mentéseit. Bár múlt héten láttam DK-nál a Vikingeket egy tizedmásodpercen belül 3 felé futni(asszem Kael chain bomb volt rajtuk, alájuk nyomva a flamestrike és gond nélkül szétfutottak.). Azóta mindent elhiszek. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9443) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Battlefield of Eternity Zeratul first pick. Utálok ezen a pályán Zeraval játszani, kíváncsi vagyok VP-ék mit hoznak ki belőle. .

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9444) Mister_X válasza 0karmacoma0 (#9442) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megnézel egy profo SC2 meccset, a szemed kettéállna, hogy miket letolnak 200 supplys seregekkel - három vikinget arrébbküldeni ezek után semmi. Ja és nekik ez a "munkájuk", nekem a szemem kifolyna, ha csak feleannyit kellene játszanom egy nap, mint nekik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9445) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Ezeket a meccseket meg lehet valahol nézni utólag? :) Csak a TL második meccséig láttam, délután dolgom volt és érdekelne miről maradtam le :DDD

Más: Arthast elég sokat látom mostanában, vajon megéri megvenni? Jelenleg egy elég impozáns készletem van warriorokból, szóval nem tudom kell-e nekem még egy :F Viszont van 14k felesleges goldom ismét, mire a medic 10k lesz összejön a rá való, Artanist meg kapom ajándékba. És Butcher az, akit még valamikor meg szeretnék venni, csak a fun miatt. (Most ezek vannak: Muradin, ETC, Tyrael, Sonya, Leoric, Johanna, Anub és Diablo).

(#9446) F-ECT$ válasza Shadowguard (#9445) üzenetére


F-ECT$
titán

Arthas solo tanknak gyenge, a 2(-3) warrioros felállás miatt népszerű. Solo HL-re szerintem nem túl optimális, mert ha 1 wari van, akkor más úgyse pickel warit, és mint írtam, egyedül nem az igazi. Emellett van elég warid, így én egyelőre nem venném meg, csak ha már nem kell más.

Dive ever, work never.

(#9447) ThySoul


ThySoul
senior tag

Mai HL:orosz utolsóként behúzta Zeratult egy healer nélküli csapatba. A vicces, hogy majdnem nyertünk :))

(#9448) 0karmacoma0 válasza Mister_X (#9444) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hehe. Ott is ezt mondta a kommentátor, hogy a srác xy ligás volt SC2-ben a Vikingek irányítása már semmiség. Warcraft 3-ban is beteg ahogy mikrózzák a bekerítéseket, meg a sok itemet és talentet.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9449) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9404) üzenetére


F-ECT$
titán

Kíváncsi vagyok, hogy a patch és ezek hatására mennyire borul a meta, mert kicsit uncsi látni az összes meccsen a Leroic, Johanna, Uther, Zera, Jaina, Kael vonalat.

Ok, Kael és Jaina már nerfelve lett, most jön Zera, Johanna, Leroic nerf, de lehet Utherre is ráférne egy kis igazítás, mert túl sok mindent tud: heal, aoe heal, stun, invulnerable.

Dive ever, work never.

(#9450) gulupeti


gulupeti
senior tag

Olvastam itt néhány napja, hogy az új patch-től Tyrael csak 4000 goldba fog kerülni. Nálam még mindig 7000-be kerül, pedig épp gondolkodtam rajta, hogy megvásárolom, csak hát az ára nem mindegy, hogy ennyi vagy annyi.. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.