Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) F-ECT$ válasza D4v3 (#9198) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért csak eljutottak vele a döntőig.

Dive ever, work never.

(#9202) salaam válasza D4v3 (#9198) üzenetére


salaam
senior tag

Zuna és Blackscorp nem véletlenül a két legjobb Zeratul játékos a világon, borzasztóan agresszívek, a biztonságos játék másodlagos, ezért megy a feed. Elég gyakran nézem Dreadnaughtot, múltkoriban megkérdezte valaki ugyanezt, amire azt mondta, hogy Zunát azért tartják, mert hiába hal egy meccsen mondjuk nyolcszor, annyira agresszíven játszik, hogy sokkal több kill-t hoz össze, mint amennyit az ellenfél nyer a halálán.

Glaurung távozása után sok mindenkit kipróbáltak a csapatban, aki néz usa streameket, HORSEPANTS neve pl. ismerős lehet, akik szintén top-top játékosok, valószínűleg biztonságosabban is játszanak, mint mondjuk Zuna, de nem véletlen, hogy végül ő vált be nekik.

(#9203) TBT


TBT
addikt

Új hősök, skinek, mountok.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9204) DaveNo1 válasza TBT (#9203) üzenetére


DaveNo1
veterán

Vulture mount Pogchamp!!!!!!! Ide vele :D

Master Artanis is nagyon büntet

You are not prepared.

(#9205) Shadowguard válasza TBT (#9203) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Az Apothecary skin csak szerintem nagyon W40k-s? Nem mintha baj lenne, csak rögtön az jutott eszembe róla :K

(#9206) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#9204) üzenetére


F-ECT$
titán

Asszem 10 eurót nem fogok adni egyik mountért sem.

Viszont lassan én is elkezdhetek master skineket venni, mert gyorsabban gyűlik a gold, mint ahogy el tudom költeni. Valószínűleg Rexxart sem fogom megvenni. (Cserébe Tyrande lehet befigyel, úgyis csak 7k gold.)

Dive ever, work never.

(#9207) TBT válasza DaveNo1 (#9204) üzenetére


TBT
addikt

Igen, az a Master Artanis skin tényleg nagyon jól néz ki! Csak jönne már a Legacy of the Void, azzal együtt megkapnám Artanis-t is. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9208) AxBattler válasza DaveNo1 (#9204) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, Lt. Morales-hez passzolni fog! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9209) DaveNo1 válasza AxBattler (#9208) üzenetére


DaveNo1
veterán

Eléggé wallet kollekció ez. Raynor + falstad skin is cool. Bár jobban örülnék neki ha végre osszraknanak egy cool laddert, drága skinek helyett.

You are not prepared.

(#9210) AxBattler válasza DaveNo1 (#9209) üzenetére


AxBattler
félisten

Skin-t csak egy hőshöz tudsz használni, ezt meg mindegyikhez.
Amúgy meg pénzt csak akcióban költök bármire is...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9211) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Új helyre másolom a HotS-ot (többek között). Van neki a dokumentumok között is egy mappája, onnan a replay-eken kívül érdemes még valamit átvinni? Képernyőmentések nem lényegesek.

(#9212) tomazin válasza ígyvanferi (#9211) üzenetére


tomazin
veterán

gondolom a bindet, meg az optionsben beállított cuccokat is ott tárolja.

(#9213) DaveNo1 válasza tomazin (#9212) üzenetére


DaveNo1
veterán

USA bajnokság statisztika :

http://www.gamers2.com/american-championship-infographic/

You are not prepared.

(#9214) AxBattler válasza DaveNo1 (#9213) üzenetére


AxBattler
félisten

Azmodan, the Lucky One... :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9215) Skillerz


Skillerz
tag

Hello, ti megkaptátok a twitch.tv-ért járó portrait?

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#9216) Sprq válasza Skillerz (#9215) üzenetére


Sprq
aktív tag

Majd októberben.

Do you hear the voices, too?

(#9217) Skillerz válasza Sprq (#9216) üzenetére


Skillerz
tag

Akkor nem aggódom, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#9218) Kotomicuki válasza DaveNo1 (#9213) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hhmm, az új pályák nekik sem nyerték el a tetszésüket, amin nem is tudok csodálkozni...

Tyrande ilyen jó lenne a mindenfelé alakíthatóságával?! :K

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9219) h-yle válasza DaveNo1 (#9209) üzenetére


h-yle
addikt

Az a szerencse, hogy a laddert nem az art dep. csinálja, szóval nyugodtan lehet tolni a skineket és dolgozni a S1-en párhuzamosan. :)

Ez az eresztés eléggé jól sikerült. Morales iszonyatosan bejön, főleg Samus skinnel. VÁÁÁÁÁÁ :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9220) neato3loco


neato3loco
senior tag

Jelenleg online vagyok, ha valaki érez affinitást az együtt történő játékra akkor jelentkezzen! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#9221) D4v3


D4v3
őstag

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy melyik grafikai beállításokat kell lehúzni, hogy az invi-t jobban lássam? Régen elég alacsony beállítások mellett tök simán kiszúrtam őket, most új gépen már alig-alig látom, de végigpróbálni mindent még nem volt kedvem :)

(#9222) AxBattler


AxBattler
félisten

Tolja valaki laptopon, Intel HD Graphics 3000-rel?
Mik a tapasztalatok, hogy megy így a játék?

Oké, vannak YT-videók, de első kézből jobb olvasni...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9223) h-yle válasza AxBattler (#9222) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem HD 4000-el megy. Héha beesik 30 alá, de nem vészes.

De mivel ingyenes elég könnyen ki tudod próbálni mit nyújt HD3000-en. Annál elsőbb kéz nincs. :))

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9224) holozis_HUN válasza AxBattler (#9222) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Barátnőm intel core i3-as laptopal tolja, s neki full low-on van, de nem panaszkodik szaggatásra.

Erről jut eszembe: nektek is fennáll az, hogy néha kidob? Internet miatt, miközben a netem teljesen jó. Írja valahol a blizzard, hogyvan baj, barátnőmnek és nekem is előfordul (barátnőm Madridi, és asszem 200 mb-os netje van, szóval azzal nincs baj) és az a kérdés, hogy nálatok is ez van?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9225) Derrewyn válasza holozis_HUN (#9224) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Hétvégén voltak gondok Blizzard oldalon, írták is a launcherben.

Engem minden meccs után kidobott a HS, a HotS meg egyszer olyat is csinált, hogy ledobta az összes ellenfelet, aztán kaptunk egy 3 perces HL wint.

(#9226) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Következő patchben Stitches buff és több warrior változtatás is várható.

You are not prepared.

(#9227) AxBattler válasza holozis_HUN (#9224) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, erre voltam kíváncsi! :R

(#9223) h-yle
Jah, de egy lapos azért más...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9228) holozis_HUN válasza AxBattler (#9227) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tudom mennyi neki az FPS, de mivel sose volt erős gépe, így neki szerintem a 20 fps se zavaró (nekem se volt az, sőőőt!!!!! 16 fps is jó volt nekem (megszoktam), de amióta erősebb gépem van, már húzom a számat ha leesik 30-ra.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9229) Pedro78


Pedro78
senior tag

Ez meddig szerezheto meg?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#9230) DaveNo1 válasza Pedro78 (#9229) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mi?

You are not prepared.

(#9231) AxBattler válasza Pedro78 (#9229) üzenetére


AxBattler
félisten

Bármikor ingyen telepítheted, ingyenes játék.

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9232) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na megvettem és kipróbáltam Rexxart, eléggé fun hero, egyedi, viszont nem könnyű játszani vele, és a Misha AI-n még van mit javítani.

You are not prepared.

(#9233) Metacska válasza Derrewyn (#9225) üzenetére


Metacska
aktív tag

Nem csak a hétvégén, nekem (és másoknak is) tegnap is beakadtam minden meccsen legalább egyszer a játék.

(#9234) Madwe válasza Derrewyn (#9225) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem a hots csinálja folyamat azt, hogy ha huzamosabb ideig megy a játék, akkor egy idő után teljesen szétesnek a textúrák és olyan a kép, mint amilyen még a legintenzívebb lsd kalandnál se :D Az se kell hogy konkrétan játszak, elég ha a menüben ülök sokáig, majd elindítok egy meccset... Egy desktopra kilépés visszalog mindig megoldja, meg már hozzászoktam h 4-5 meccsenként kilépek meg vissza, de eleinte nagyon zavaró volt amig nem volt ez a szokásom, mert meccs elején talentválasztás után gyorsan kilépek majd vissza s máris lvl3nál tartunk...

(#9235) Mister_X válasza DaveNo1 (#9232) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Misha azt csinálja, amit mondanak neki: támadja Rexxar célpontját, ha meg túlságosan belelendül a bunyóba, vissza kell hívni traittel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9236) Madwe válasza Mister_X (#9235) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem azzal ő is tisztában van :D Azonban pl pathfindingjával vannak gondok, előfordul hogy bodyblockkol pl menekülés közben téged meg hasonlóak.

Pro tipp: ha a-val balklikkelsz, azt nem veszi célpontválasztásnak misha. Azaz pl jobb klikk a hátsó vallára, ráront misha, de te nem akarsz a sűrűjébe menni, de azért aa-t ki akarsz tolni: a-val oda klikkelsz ahova menni akarsz (ne ellenségre, akkor nem fog működni mert misha is ráront) s te máris hátul vagy biztonságban, de azért tolod a dmg-t.

(#9237) LuckyL


LuckyL
őstag

thrall régen is ilyen jó volt?
játszottam vele most hogy ingyenesen játszható, brutálisan jó
régen amikor egyszer kipróbáltam nagyon szar volt emlékeim szerint

cryptot minden termékemért elfogadom

(#9238) Kotomicuki válasza LuckyL (#9237) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A nerf előtt még jobb volt, most már ki kell fogni vele a dolgokat, a csillagok kedvező állásánál nagyon jól osztja a dmg-t - inkább az életben tartása a gond, de a távolságot tartva ez is megoldható.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9239) Lokii válasza DaveNo1 (#9226) üzenetére


Lokii
aktív tag

Remélem nem annyiban fog kimerülni a buff hogy adnak hozzá pár talentet azt jónapot(mondjuk ez sem lenne rossz) hanem valami univerzális buffot is fog kapni(max hp levelenkénti növelése 230-ról 260-ra,mostanában úgyis bejött csomó nagy hp-ra specialitálódott hős)(mert jelenleg csak egy értelmes build van Stitchesnél szerintem: T1: Regeneration Master (kivételek ha olyan team van amelyik 0/24-ig tf-ezik/"ellopják" a regen globeokat amikor tegyük fel majdnem oda értél,de nincs is olyan talentje/traitje ami hozzá kapcsolódik,ill. nem alacsony hp-ja/mana-ja / Vagy olyan team ellen játszik Stitches ahol csak Burst dmg van,és ha ráadásúl a pálya is rövid (Haunted Mines) akkor megéri megfontolni a "chew your food talentet". Egyesek használják a "DPS" Stitches buildot,hát ebben az esetben a sustain közelít a 0-hoz,a plusz dmg meg elenyésző...) T2: Amplified Healing (Szinergia+nagyon jól jön ha van egy dedikált supportod)
T3: Tenderizer (25% slow 1,5 secre,lényegében tovább hatótávolságban tartod az ellenfelet,ahhoz hogy ki lehessen teljesen használni,csapatársak kellenek. A Savor the flavor se rossz,de nem csak a hősöktöl kéne adnia plusz regent,hanem mage minionoktól)
T4: Putrid Bile (Ez egy nagyon jó sokoldalú Ulti,rövid CD-vel,ami használható akár Escapeként/team escapeként/csata lellasítására stb... Nagyon sokoldalú szerintem,mondjuk a legjobb hozzá egy koordinált,mert ha team escapenél vissza táncol Jaina a frontvonalra,és téged fog hibáztatni mert meghalt,az nem kellemes. A másik ulti sem rossz,csak ott már alapkövetelmény a koordenáció,nem csak bónusz,mondjuk a 15% slowot elvehetnék)
T5: Relentless/Mega Smash (Relentless minden CC fajta ellen nagyon jól jön,channeled CC ellen sajnos nem segít (Tychusnak van T5-ön egy ilyen talentje))
T6: Imposing Presence/Pulverize (Imposing presencét nerfelték,evvel lényegében Stitchest is nerfelték valamennyire ismét,Pulverize akkor ha nincs Relentless vagy valami CC reduceoló talent a csapatukban(nem Cleansera gondoltam,az nem segít sokat Pulverize ellen),és nincs AA-juk annyira)
T7:Regenerative Bile/Hardenes Shield (Mind két talent nagyon jó,én a Regen Bilet jobban preferálom mert ha van is nem chanelellt cc-jük,akkor az nem ér annyit mert van a Relentless ugye,+10% movement speed (így már 30%) még jobb escape abbilitivé teszi,és talán már lightos gap closerként is szolgálhat a hook segitségével)
Na mindegy,remélem majd több build lehetőség is lesz Stitchesnél,mert a DPS buildnál túl nagyok a hátrányok. :D Elnézést ha hülyeségeket írtam vagy off vagy valami ilyesmi volt,csak nagyon örülök hogy Stitches végre Buffolva lesz :D(remélhetőleg kicsit többet kap mint múltkor). :C

Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926

(#9240) Metacska válasza Lokii (#9239) üzenetére


Metacska
aktív tag

Nagyjából rendben van, bár a T1 Regen Master teljesen felesleges. Nem tudsz annyit összegyűjteni a roamolások és objective teljesítése miatt, amennyitől már megérné kitalentelni. Egyértelmű választás a Heavy Slam. Alacsony CD-jű talent lesz 50%-al erősebb és ráadásul több enemyt is sújt, nincs is jobb választás egy tank számára.

Level 20-on én a Bolt of the Storm-ra tennék. Közelebb lehet röppeni az enemyhez, hogy ügyesen összekösd egy hookolással. Tökéletes interruptolni és menekülni, hogy lehetőség szerint ne halj meg.

(#9241) Pedro78 válasza DaveNo1 (#9230) üzenetére


Pedro78
senior tag

Valaszra akartam klikkelni,twitches portrerol irt a kollega alabb,arra vonatkozott volna a kerdes.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#9242) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok! Rexxar milyen lett? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9243) F-ECT$ válasza mobal (#9242) üzenetére


F-ECT$
titán

Xar :DDD

Dive ever, work never.

(#9244) Sprq válasza F-ECT$ (#9243) üzenetére


Sprq
aktív tag

lol

Do you hear the voices, too?

(#9245) adrian360


adrian360
őstag

Quote from Blizzard :
- They're working on Tyrande and Tassadar's support talents, and on internal testing it feels like they have two new solid strong supports.
- Kael'thas internal stats shows that he's doing ok in the win ratio category, with maybe Chain Stats being an outlier.
-Leoric is one of the highest win ratio heroes, with a wave clear that might be too strong (along with Johanna).
In the past (5-6 months ago) they think wave clear was less valued by devs and the community - hence why talents needed to have a 300% bonus damage for anyone to consider it. Now it's a major priority.
- Zeratul is another hero that has a near 100% pick/ban ratio, so they're looking at what can be nerfed on him.
Void Prison and Wormhole for instance are being monitored.
- Bans in ranked play creates a sort of barrier since it increases the minimum number of heroes needed for players to try that. It may also create a situation where someone's favorite character is always banned. But they considering implementing that.
- Ideally they would want to address character balance in order for a character to not have to be banned all the time.
- The dev suggests that internally their Custom Games have a drafting tool (not clear).
- They have a list with hundreds of small features (specially on user interface) they want to implement, and prioritizing that is hard. Community feedback has an impact on this.
- One of their senior engineers is focused mainly on improving matchmaking, since the community had a ton of feedback and requests on that.
- There's a chance they will reveal new heroes at Blizzcon.
- They do look at tournaments for both epic moments and for things that might need to be balanced/tweaked from a design standpoint.
- At 2014's Blizzcon, they realized how double health bars (from Tychus' Odin for instance) were a problem.

(#9246) AxBattler válasza adrian360 (#9245) üzenetére


AxBattler
félisten

- Zeratul is another hero that has a near 100% pick/ban ratio, so they're looking at what can be nerfed on him.
Tehát csak azért nerf-elik, mert népszerű? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9247) ígyvanferi válasza AxBattler (#9246) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha profi meccsen 100% pick/ban material, akkor ez azért sokat sejtet. Szóval igen, mondhatjuk, hogy "csak" a népszerűsége miatt nerfelik.

(#9248) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#9243) üzenetére


DaveNo1
veterán

Inkább közepes, múltkor kijavítottak egy csomó bugot és máris 6% ponttal emelkedett a győzelmi rátája.

ígyvanferi: ja de azért ilyen népszerű, mert OP, főleg a VP ultimate. Egy jó VP megnyeri a csatát.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#9249) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

A Void Prison tényleg lehet rövidebb vagy kisebb, mert talán a legerősebb ulti, de a Wormhole szerintem pont az ami Zerat azzá teszi ami. Ha elveszik lényegében megszűnik a karakter. Pont ma agyaltam megvegyem-e a master skint. Szerintem várok vele. Tőlem akár a follow trough-t is nerfelhetik/elvehetik, de a Wormhole maradjon. Versenyeken is elsősorban a Void ami miatt banolják szerintem.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#9250) F-ECT$ válasza adrian360 (#9245) üzenetére


F-ECT$
titán

Pont most gondolkodok Tyrande vásárláson. Ha egy kicsit buffolják a healjét, akkor viszont a dmg-jén kell majd nerfelni, szóval egyelőre kivárok vele.

Leroic, Zeratul és Johanna nerfnek nem annyira örülök, főleg a 2 tankénak, mert ezekkel legalább élvezetes volt játszani. Egy Muradin pl halál unalmas számomra a 0 dps-ével.

DaveNo1: akkor lehet ránézek megint, úgyis van már megint majdnem 30k goldom.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.