Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) fogtunder válasza föccer (#24600) üzenetére


fogtunder
nagyúr

és milyen érzés volt? felszabadító?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24602) föccer válasza fogtunder (#24601) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, úgy igazándiból akkor fogom értékelni, ha valamit telepíteni fogok a 2 GB felszabadult helyre az ssd-n. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24603) P00By


P00By
nagyúr

Az első ázsiai GvG paklim :U :)

Az amerikai után meg sem lepődök :D

(#24604) F-ECT$ válasza P00By (#24603) üzenetére


F-ECT$
titán

Na ezért nem nyitogatok máshol :)

Dive ever, work never.

(#24605) P00By válasza F-ECT$ (#24604) üzenetére


P00By
nagyúr

(#24606) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Gondoltam veszek 100 goldból 1 paklit, hátha ad legendet:

Hétvégén kipróbálok majd valami spare part decket (mech rogue pl.) :C

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24607) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#24604) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én se, biztos agyérgörcsöt kapnék, ha egy ilyen fogadna pár bontás után. Most jelenleg ott tartok, hogy 39 paklinként van legendem. De az biztos, hogy így legalább minden nyitás előtt úgy örülök, mint egy karácsonyi ajándékait bontogató kisgyerek. Csak aztán az a kisgyerek lego vasút helyett egy darab szenet talál a csomagban (és gázzal fűtenek).

(#24605) P00By: lol. Mondjam, hogy mennyire szerencséd van? :P

[ Szerkesztve ]

(#24608) P00By válasza ígyvanferi (#24607) üzenetére


P00By
nagyúr

Eu-n kívül :DDD

(#24609) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kommentár nélkül [link]

1-2 úgy, hogy amúgy van 2 frostbolt, flamecannon, poly, fireball, endgamere 2 pyro, Foe Reaper stb stb. Skillgames.

(#24610) F-ECT$ válasza whitezo88 (#24609) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem vettem fel, screenshot sincs, de priest ellenem:
T2 - pain
T3 - coin shadow madness
T4 - shadow madness
T5 - death
T6 - cabal

Fel is adtam a picsába :)

Dive ever, work never.

(#24611) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hi!

Van itt legend control warrior? El szeretném én is érni a legend rankot, de egyszerűen rank4-5 között ingázok már napok óta. Se előre se hátra.

Megköszönnék egy kis helpet, ha valaki érzi magában az erőt. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24612) DaveNo1 válasza ZS3NI (#24611) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem itt warriorral senki se érte el, mana-addicton van egy friss leírás most , de szerintem egy csomó hülyeséget tartalmaz

You are not prepared.

(#24613) F-ECT$ válasza ZS3NI (#24611) üzenetére


F-ECT$
titán

Bár legend nem vagyok, de elég sokat control warriorozok. Mi lenne a kérdés? Bár gondolom egy decklist, meg egy kis taktika 1-2 nehezebb ellenfél ellen, de pont erről van itt egy összefoglaló.

Ezekkel mondjuk az a baj, hogy a meta is változik, meg az rng is kijöhet úgy, hogy "rossz" ellenfeleket és lapokat kapsz, így hiába a "tuti" lista, megragadsz egy szinten.

Nagy különbség egyébként nincs a deckek között, de az a 3-4 lap, ami változik, az eléggé meghatározza, hogy mi ellen vagy jó. Amik változhatnak a linkelt listához képest:
-Whirlwind - aktivátor + pala / agro ellen
-Explosive Sheep - agro ellen
-Owl / Spellbreaker - főleg Sylvanas miatt, esetleg egy taunt leszedésre lethal esetén
-BGH - Handlock ellen
-TBK - pl Juggernaut helyett
-Gorehowl
-Dr Boom (Troggzor helyett)

Próbálkoztak Brawl nélkül is, de az nem igazán jött be, így 1 mindig benn van, néha 2 is, de az új legendek miatt erre sokszor nincs elég hely. Illetve Loatheb is egyre kevésbé fér be a deckbe.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24614) pethYeti


pethYeti
addikt

Most értem el control warrirorral rank5 2 csillagot, ebben a szezonban 25-5 a statom vele, de igazából annak köszönhető hogy kevés priestet kaptam. Handlockkal meglepően könnyen boldogulok (4-0).

Nyilván majd most kezd el komolyabb lenni, de úgyse hajtok legendre, nincs türelmem :)

[ Szerkesztve ]

(#24615) DaveNo1 válasza ZS3NI (#24611) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem most így néz ki a Control Warriorom:

Néhány magyarázat:

Crush: + 1 leszedés ami jól jön más control deckek ellen, legrosszabb esetben 7 mana, jobb esetben 3-ért ami eléggé value. BGH-val szemben olyan targeteket is le tudsz szedni, mint pl. egy Tirion, ami nehéz ha nincs silence.
Dr. Boom: legjobb control lap az egész kiegészítőben, sőt sok midrange deck is használja annyira jó.
Sheep + WW: agro ellen legjobb kombó
Harrison: mostani metában alap lap, mert sok a Warrior, Hunter, és Pala.
1 Armorsmith: azért csak egyet használok, mert a legtöbb meccsben kevés előny származik belőle, pap ellen meg kifejezetten rossz lap, mert simán el lopja a pap. Ellenben ott a két shieldmaiden ami talán a legnagyobb buff a Warriornak az egész kiegészítőben.

Miért nem használom az új Warrior legendet? Mert a legtöbb meccsben csak egy 6/5 és nagyon random, hogy feljön e a bomba vagy sem. Egyedül Handlock ellen látom értelmét, mert ő simán feltappeli, esetleg Zoo ellen, ha ki tudod rakni. Viszont ha 15 hp felett robban akkor könnyen az lehet a vége, hogy Alex halott lap lesz, mivel a Warrior általában úgy dolgozik, hogy Alex --> ellenfél 15 hp-n, majd ezt levinni egy kicsivel aztán jöhet a Grommash kombó kivégzésre.

You are not prepared.

(#24616) F-ECT$


F-ECT$
titán

Aki úgy gondolja, hogy az RNG csak vele szeret kibaszni, annak érdemes megnézni az amúgy iszonyat szerencsés Amaz szenvedését :)

Dive ever, work never.

(#24617) ZS3NI válasza F-ECT$ (#24613) üzenetére


ZS3NI
őstag

jah így a leírásokat olvasgatom, de sokszor nem áll össze mégsem a deck. Kb olyasmit gondoltam, hogy játszok és közben élőben mondhatnál pár szót főleg a kérdésesebb playekről :B

(#24615) DaveNo1 alex és rag jól megfér egymás mellett? Szerintem túl sok a kettő együtt. Bár lehet ezért nem haladok a warriorommal. :D

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24618) whitezo88 válasza ZS3NI (#24617) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel nem egy sloton vannak nem sok, sőt nagyon is jó mindkettő. Ysera+Alex szokott "sok" lenni, nem is nagyon használják együtt. Ha jó warri deck kell Sjow-t érdemes lesni meg Kitkatzot, őket tartják a legjobb ctrl warris playereknek, joggal.

[ Szerkesztve ]

(#24619) F-ECT$ válasza ZS3NI (#24617) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nagyon szeretnél legend lenni ezzel a deckkel, akkor kérj coachingot valamelyik jó warrior játékostól :) Egyébként ha épp benn vagy, akkor szívesen Speactate-elem 1-2 játékodat és közben dumálhatunk is, hátha együttesen jobb döntéseket tudsz hozni, mint egyedül.

Dive ever, work never.

(#24620) whitezo88 válasza F-ECT$ (#24619) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy csak simán [link] ;]

(#24621) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24619) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tegyük hozzá warriorral iszonyat lassan lehet legend rangot elérni, legtöbb pro játékos is valami agro deckkel megy el rank5-től legendig aztán utána megyek más deckekkel.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24622) thesound


thesound
őstag

Aréna, harmadik menet, 1-1 után. muhahaha, csak ennyi jött ki a számon :Y

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24623) whitezo88 válasza F-ECT$ (#24616) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rossz volt nézni is. Most Sjow handlockozik, mechmage 5 kör alatt darálta meg úgy, hogy ellen kitett egy Blingtron, ami a magenek Gorehowlt adott, neki meg shaman baltát :D adta is fel...

(#24624) DaveNo1 válasza ZS3NI (#24617) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha szeretnél gyakorolni, bejelölhetsz engem is amúgy.

Közben verseny van ismét. Kolento és Dog is Warriort banolta ;]

You are not prepared.

(#24625) whitezo88 válasza DaveNo1 (#24624) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez hogy fejjel lefelé vannak a lapok mennyire de idegesítő... :U

(#24626) DaveNo1 válasza whitezo88 (#24625) üzenetére


DaveNo1
veterán

Még hogy szar lett a Miracle... :Y

You are not prepared.

(#24627) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24626) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert ki játszott vele és mit?

Dive ever, work never.

(#24628) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok! mely legend lapokat érdemes most megtartani? nyitottam ma egy 40es pakkot volt benne egy al'akir, king krush és egy golden ragna :DDD TBK gondolom hasznos még?!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#24629) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24627) üzenetére


DaveNo1
veterán

Versenyen sokan jól szerepelnek vele, Kolentot verték amúgy kétszer vele, de streamen láttam Kolentot meg Forsent is játszani, és működött

You are not prepared.

(#24630) DaveNo1 válasza Phobion (#24628) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ragna még mindig jó, TBK is, Al'akir továbbra is jó Shamanba, talán Krush mehet a levesbe

You are not prepared.

(#24631) fogtunder


fogtunder
nagyúr

sikerült egy egész értelmes priest paklit draftolni ma, a 3 dropok nem jöttek be, de 2 dropok prémiumok, van pain és death is, egy nova és két enforcer, eddig 5-1 (az az 1 is iPad misplay volt :W):

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24632) F-ECT$ válasza fogtunder (#24631) üzenetére


F-ECT$
titán

Tényleg jó kis deck, hajrá!

PhobioNN7: nézd meg a legend összefoglalót. De ahogy írták is: a király kuka, a többi befér még pár helyre.

Dive ever, work never.

(#24633) Phobion válasza F-ECT$ (#24632) üzenetére


Phobion
őstag

köszi! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#24634) fogtunder válasza F-ECT$ (#24632) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na, 10-3-ra volt jó, az utolsó két meccsem egy sámán és egy mage ellen volt, nagyon durva kombókkal lett szétalázva arcom. így is ez a legjobb arénám eddig, bár a jutalom nem volt nagy szám (180gold, 40dust, 40 dustos booster és egy arany common).

tavaly amúgy tényleg volt olyan karácsonykor, hogy mindent teljes áron lehetett törni?

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24635) ígyvanferi válasza fogtunder (#24634) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én nem emlékszem ilyenre. Persze ez nem jelent semmit.

(#24636) DaveNo1 válasza fogtunder (#24634) üzenetére


DaveNo1
veterán

Remélem nem, akkor masszívan anyáznék :C

You are not prepared.

(#24637) fogtunder válasza DaveNo1 (#24636) üzenetére


fogtunder
nagyúr

itt-ott látom felbukkanni az infót, cseten, fórumokban, és kíváncsi vagyok. miután nyitottam az előző fos arénából egy Sneedet, a class legendeket leszámítva megvannak a lényegesebbek, azokkal meg várok, hátha megtörténik a csoda karácsonykor és lekraftolok mindent (igen, még millhouse-t is :)) ).

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24638) whitezo88 válasza fogtunder (#24637) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem ez nagyon brutál dolog lenne. nem is kéne már Gvg pack, betörni pár használhatatlan classic legendet, és profit.

discount viszont lehetne a packokra.

[ Szerkesztve ]

(#24639) fogtunder válasza whitezo88 (#24638) üzenetére


fogtunder
nagyúr

pont ezért nem akarom én se elhinni, tudnék csinálni több, mint 20K dustot, az nagyon sok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24640) F-ECT$ válasza fogtunder (#24639) üzenetére


F-ECT$
titán

Tavaly november óta játszok, nem emlékszek ilyenre.

És discount se volt még packokra.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24641) Sonja


Sonja
veterán

Mi a fenétől lehet, hogy a battle.net kliensben nem látom a Breaking News leírását (bal alsó sarok), illetve a Maintenance alert leírását se (Név melletti sárga ikon), hiába nyitom meg?! :F :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24642) Sturdiridge válasza Sonja (#24641) üzenetére


Sturdiridge
tag

nem vagy egyedül, de nem nagyon foglalkoztam vele :D

(#24643) ígyvanferi válasza Sonja (#24641) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szokott ilyen lenni. Szerintem ezt a posztot sem érte meg vele foglalkozni. Ha nem megy a játék, úgyis kiderül hamar.

(#24644) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Fura, hogy eltüntek a papok, mentem daily-t vele, nyertem összes meccsem. Control warriornak és face hunternek sem volt esélye. Amúgy kicsit gáz, hogy casual tele van ilyen wolf rider-es, arcane golemes face idiótákkal.

You are not prepared.

(#24645) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#24644) üzenetére


F-ECT$
titán

A heti meta riport az utolsó előtti helyre tette a papot, nem is értettem.

Egyébként mivel mész: dr vagy control?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24646) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#24645) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én utolsó helyen láttam most. Control amúgy, van benne Sylvanas, VJ, MC, SWD is.

Warrior ellen így nézett ki a meccs:

Lerakta Cairnet --> Shrinkmeister + Cabal, köszi
Lerakta Alexet --> Vol'jin, köszi a 6/8-as stat, és shrinkkel kinyirtam Alexet
Lerakta Yserat --> MC, köszi.

Ezért nem szabad már pár régi legendeket játszani (legalábbis Cairne + Ysera most erősen kiestek a metából)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24647) Mister_X válasza DaveNo1 (#24646) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tulajdonképpen már mindegy, hogy mit teszel ki priest ellen, ha van megfelelő lap a kezében.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24648) DaveNo1 válasza Mister_X (#24647) üzenetére


DaveNo1
veterán

Shieldmaiden, Dr. Boom nehéz lapok a pap számára. Piloted Sky Golemmel se tud mit csinálni (max ellő rá egy swd-t, de akkor meg lesz egy újabb minion), sokan ezért is használják druid deckben.

You are not prepared.

(#24649) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Athene szenved egy borzalmas demonlockkal, a deck fele teljesen értelmetlen, de szórakoztató, mennyi Salt ömlik a monitorból ;] [link] igaz előbb a handlock ellen majdnem nyert, csak az kellett volna hogy kijátssza Jaraxxust, mivel a kezében pihent egy sac pact... :U

van a deckben pl sense demon, de kb van 5 demon bent, a növő Watcher pl pont nincs, Sea Giant 2 is viszont...

[ Szerkesztve ]

(#24650) saelin


saelin
veterán

Üdv, urak.

Pár napja kezdtem játszani. Van már 380 goldom és 2 hős kivételével mind 10-es szintű. A topic összefoglalóban olvastam egy lét okosságot, de hátha van olyan, amit nem említ. Szóval, lehet bombázni tanácsokkal! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.