Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) saelin


saelin
veterán

Az alarm-o-bot egy tök jó minion. 3x sikerült lehívni: iron bark protector, ogre magi és a naga healer (sorry nem mennek még a nevek). Előtte pedig volt egy windfurry harpye. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24752) Mister_X válasza saelin (#24751) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Alarm-o-bot az első dolog, amit leszedek a 'csába, akár spellt vogyen el, akár egy egyéb miniont hagyjak fent.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24753) DaveNo1 válasza Mister_X (#24752) üzenetére


DaveNo1
veterán

Csak sokszor nem egyszerű leszedni, pedig "csak egy bubis footman". Főleg warrior ellen nagyon jó, mert fent akad rajta a fegyver, ami elég nagy szívás a warriornak

You are not prepared.

(#24754) saelin válasza Mister_X (#24752) üzenetére


saelin
veterán

Szerencsére a robo cub tauntja mögött volt. Általában hamar leszedik az alarmot. Én is így tennék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24755) Mister_X válasza DaveNo1 (#24753) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan arról a minionról beszélünk? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24756) whitezo88 válasza Mister_X (#24755) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem Dave az annoyotronra gondolt, az más.

amúgy az alarmobottal az a baj hogy random, és arénában eleve inkább battlecryos minionokat szoktunk választani az meg ide csak rossz ha ezt rakja ki (pl Silver Hand Knight) de valóban prio target. én is tettem már ki hogy semmi lény nem volt a kezembe és le is szedték időt nyerve :)

(#24757) DaveNo1 válasza Mister_X (#24755) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja, hogy Alarmobot, azt hittem a "hello hello" :B Alarm vacak egy lap, mert 0/3 így gond nélkül letradelik, és hatalmas tempó hátrányba kerülsz. Ritka az olyan szituáció amikor nem tudják tradelni, de akkor meg nem árt ha van valami nagyobb lap a kezedben.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#24758) ígyvanferi válasza whitezo88 (#24756) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Meg ugye nagyon ritkán fordulhat elő az, hogy rosszabb a másik két lehetőség. Én nem nagyon emlékszem, hogy valaha is választottam volna, talán egyszer. Poénból meg nem szoktam, ahhoz nem megy elég jól az aréna.

(#24759) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tegnap összeraktam egy sylvanas-os Feign death-es decket a quest-hez. (ez a mondat nagyon magyarra sikeredett) Egész szórakoztató, casualon potato deckek ellen 4/4 win ,de nem merném rankedre vinni.

saelin: Alarmobot-tal nekem a legnagyobb probléma, hogy nem tudsz egyből ütni azzal amit kirakott.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24760) saelin válasza ígyvanferi (#24758) üzenetére


saelin
veterán

Arénába egy ilyen lottó lapot nem mernék beválasztani. Playre építettem egy külön druid decket, ami elég hulladék, de fun. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24761) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#24759) üzenetére


DaveNo1
veterán

Pedig nem rossz deck az, Midrange hunter kiegészítve egy jó control lehetőséggel.

You are not prepared.

(#24762) GabN73


GabN73
addikt

Egy pár napja kezdtem a játékot, aránylag jól megy :K
Egyelőre basic deckkel nyomom, most kezdtem egy low cost aggo/rush lock decket, a fele már megvan :)
Van még mit tanulnom, folyamatosan megy az olvasás, meg a vidinézés.
Kezdetleges problémák:
normális deck hiánya - az előbb ellenfélnek egy full goldos embert kaptam - :U
gyorsan eldobálom a kártyáim

(#24763) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#24761) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, de ez saját készítésű :D Mindjárt copyzok egyet a netről, csak az kevesebb fun, több siker.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24764) peter9228 válasza ZS3NI (#24734) üzenetére


peter9228
aktív tag

Nekem sikerült android emulátorban futtatni, és az amazonos coin-os vétel is működött (volt pár coinom, régen lehetett ingyen kapni, most lett belőle 15 pakli).

(#24765) ZS3NI válasza peter9228 (#24764) üzenetére


ZS3NI
őstag

kellett hozzá VPN? úgy tudom hogy amcsihonból vagy német régióból még coin chargeback is van, szóval 50%ot visszakapsz amit megint elkölthetsz. Így nyitogatnak az arcok 80$-ból 144 pakkot.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24766) saelin válasza saelin (#24760) üzenetére


saelin
veterán

Saját (fun) druida deck
Play-ben játszott meccsek alapján raktam össze. Fogalmam sincs, hogy melyik osztályba tartozhat... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24767) fogtunder válasza GabN73 (#24762) üzenetére


fogtunder
nagyúr

1 gond: ez sajnos nem nagyon lesz jobb, most kezdőként elég nagy a hátrány, van aki már több, mint egy éve játszik, azt azért nehéz behozni, ha nincs végtelen időd. ha F2P akarod nyomni, akkor jó nyomon vagy, kell egy zoo, az olcsó és lehet vele nyerni, amiből lesz aranyad, amiből most már érdemes az elején classic paklikat venni, hogy az alap lapok meglegyenek, később az aréna jobban megéri már, de ahhoz sokat kell tanulni és eléggé máshogy működik, mint a constructed. a naxxot érdemes végig nyitogatni, sok hasznos lap van benne, zoo-nak és későbbre is.

2 gond: ez a pakliból adódik, az aggro gyorsan kifossa a kezét, ezért a warlock az általános rush class, mert hero powerből lesz lapja, kvázi normális. a control paklik élvezetesebbek, több gondolkodást igényelnek, de nagyon drágák egy kezdőnek, egy control warrior simán lehet 17K dust körül.

ami nagyon fontos, hogy amíg nem tudsz kompletten összerakni egy paklit, amit játszanál, ne kezdj el betörni érte lapokat, sőt általában ne törj be semmit (kivéve, ha már 3 van belőle), ha elkerülhető. van pár epic és legendary, amik mondjuk tényleg használhatatlanok, azok mehetnek a levesbe, de minden craftolt lap, amit később kinyitsz, duplán fáj, ezért azt szokták mondani az okosok, hogy csak epicet és legendet craftolunk, mert annak kisebb az esélye, hogy kinyitod, rare-t és commont belátható időn belül úgyis fogsz nyitni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24768) peter9228 válasza ZS3NI (#24765) üzenetére


peter9228
aktív tag

Nem kell VPN. Csak amerikai cím van az amazon.com accomon, így engedi. Mondjuk (hazai) bankkártyát már nem biztos hogy tudsz hozzá csatolni, azt nem próbáltam, csak a coinokat kölöttem el.

A chargeback meg nem működött, gondolom a játék régióját nézi, ami EU.

(#24769) thesound válasza ZS3NI (#24765) üzenetére


thesound
őstag

Az durva. Itt 80 dollárnyi eurból kb. 60 pakk jönne csak ki.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24770) zws


zws
senior tag

Vicces kártya ez a Neptulon :D

(#24771) Sturdiridge válasza zws (#24770) üzenetére


Sturdiridge
tag

milyen deck- kel nyomod? xixo- tól láttam hasonlót, de abban nem volt bloodlust.

[ Szerkesztve ]

(#24772) ZS3NI válasza peter9228 (#24768) üzenetére


ZS3NI
őstag

Németországban is működik, szóval nem a játék EU régióval van a gond.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24773) zws válasza Sturdiridge (#24771) üzenetére


zws
senior tag

[link]
Mivel nincs Al'akirom, így bekerült a bloodlust, ami teljesen beleillik a deckbe.

[ Szerkesztve ]

(#24774) GabN73 válasza fogtunder (#24767) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi az infokat! :R
Naxx kap majd egy feloldást, az tervben van. :K

(#24775) Sturdiridge válasza zws (#24773) üzenetére


Sturdiridge
tag

köszi ! :D

(#24776) peter9228 válasza ZS3NI (#24772) üzenetére


peter9228
aktív tag

Most nézem, állítólak Angliában is. Akkor lehet reklamálok, egy emailt megér :)

(#24777) fogtunder válasza DaveNo1 (#24615) üzenetére


fogtunder
nagyúr

most játszottam kicsit ezzel a felállással, elég jó, viszont a crush nekem többnyire halott lap, lehet egy belcher, vagy egy tazdingo kerül a helyére. a bomb lobberek viszont zseniálisak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24778) NyxNyxNyx válasza ZS3NI (#24734) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kipróbáltam, nagyon simán levertem vele egy huntert és egy handlockot aztán jött egy priest aki cleric-kel kezdett. Szerintem már itt elvesztettem :DDD a turn 3 blademaster circle kombo csak a ráadás volt.

3 meccs elég is volt, így is mehetek kemóra.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#24779) ZS3NI válasza NyxNyxNyx (#24778) üzenetére


ZS3NI
őstag

:D

Amikor handlockot játszok, és meglátom hogy az ellenfelem egy hunter kb instant concede van.

Priest és warrior még csak-csak felveszi vele a versenyt a gyógyulás miatt.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24780) ZS3NI válasza peter9228 (#24776) üzenetére


ZS3NI
őstag

deal ended, most olvasom csak redditen.... sajna lejárt a buli. Nekem kb minden fontos lap megvan, barátnőt megleptem volna pár pakkal az akciós áron, így már mindegy. :)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#24781) GabN73


GabN73
addikt

100 win done, +300 gold megkapva... :C

Experten pedig még nem vertem el minden ai-t, nem is tudom már hogy kiket vertem el, nem jelzi :(

(#24782) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mi van most az arénában? Vagy megyek 6-7-9-12-t, vagy 0-t. Rövid időn belül ez már a második 0-m, pedig nem jellemző. De a 7-8-9-es winek sem voltak gyakoriak korábban, most viszont vagy ez, vagy az, a sima 3-4-ek elkerülnek.

(#24783) peter9228 válasza ZS3NI (#24780) üzenetére


peter9228
aktív tag

Azért reklamáltam :C
"I've checked our resources and see that, this is a known issue and we have already escalated this issue to our Technical Team and they're working to resolve it at the earliest. "

(#24784) fogtunder válasza GabN73 (#24781) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem is ez volt, a biztonság kedvéért sorban el kell verni mindet, az a legegyszerűbb, ha mákod van, akkor nem az utolsónál adja be.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24785) saelin


saelin
veterán

A warlocknak a hunter a gyengéje? Még a papot is elverem, de eddig egy hunter-t sem sikerült.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24786) adrian360 válasza saelin (#24785) üzenetére


adrian360
őstag

mondhatni igen. hunter ellen 2-3 tapnál több nem fér bele, különben sima headshotokkal kinyir

(#24787) whitezo88 válasza saelin (#24785) üzenetére


whitezo88
nagyúr

inkább a pap, aztán a hunter, ja. papból is az aki tud kezdeni zombie chow+shield, blademaster, coh, illetve auchenai+coh bejön 4-5. körre.

[ Szerkesztve ]

(#24788) GabN73 válasza fogtunder (#24784) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor este ráállok :R

GvG-s pakkolt érdemesebb majd vennem, vagy classicot?

(#24789) whitezo88


whitezo88
nagyúr

??? :F ilyen buffer féle druid, eléggé trolldeck.

(#24790) F-ECT$ válasza GabN73 (#24788) üzenetére


F-ECT$
titán

A GvG leginkább csak kiegészíti a Classic kártyákat (mint ahogy Naxx is), tehát amíg nincs meg a fonotsabb kártyák többsége, addig Classicot éri meg nyitni. Emellett az aréna is GvG-t ad már, szóval abból idővel úgyis nyitni fogsz, ha arénázgatsz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#24791) whitezo88


whitezo88
nagyúr

paladin mirror 1 winnél: 8 kör alatt kijátszik 2 truesilvert és 2 consecet, nekem csak 2 consecem van de egyet se láttam. 1 éve agyalok hogy lehetne folyamatosan sok wint menni de így elég nehéz, még körbejátszani is... kb mikor a mage 5. flamestrikeot játtsza ki 15 kör alatt.

mod: aztán 1-1nél így néz ki a dolog: [link] folytatva egy t7 championnal. aztán a blademaster mivel még nem elé nagy egy kingset is kap. a greedy játék nekem sose jön be csak az ellenfeleimnek.

[ Szerkesztve ]

(#24792) fogtunder válasza fogtunder (#24777) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na, a crush bennmaradt, a gorehowl viszont repült, mert folyton fegyverekkel volt tele a kezem, és beraktam egy sneed's-et, ami az első meccsen beadott egy leeroyt :) egyelőre elég jó, 67%-os win rate-em van vele, rank10.
a bomb lobber egyszerűen zseniális, annyival jobb, mint a belcher, hogy el sem hiszem, még egyszer kösz :R

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24793) saelin


saelin
veterán

Ma egymás után 6 warlockot kaptam play modeban... közben én is a lockot probálgatom. Zseniális... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24794) DaveNo1 válasza fogtunder (#24792) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mirror meccsben viszont nem jobb a bomblobber sajnos, ezt már tapasztaltam.

You are not prepared.

(#24795) fogtunder válasza DaveNo1 (#24794) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerencsére kevés mirror meccsem volt, de egyébként ott tényleg kevésbé hasznos, de ma pl. nagyon jó volt execute triggernek, nem akartam alexstrasát levenni arccal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#24796) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Napok óta 0-s meg 1 wines arénákat megyek.
Ma warlock. 4 t1-s lap. 10 t2. Ez ugye a fele. Az első három körben feljön minden csak ezek nem.
Persze az ellenfél mindent leszed. Szóval értem én, hogy random, de a franc megeszi az egészet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24797) whitezo88 válasza Gyuri27 (#24796) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én meg kb 1-2 óta már 8-2nél vagyok, nem értem hogy válogat, van hogy 0-1 winnél ultrabrutál deckek jönnek máskor meg magasabban egyáltalán nem. vagy csúnyán misplayelnek.

a shielded minibot viszont MVP lap.

[ Szerkesztve ]

(#24798) Redcaster


Redcaster
őstag

Így karácsony alkalmából megleptem magam egy golden Anduinnal :)) Szép karácsonyi ajándék :K :C

(#24799) F-ECT$ válasza Redcaster (#24798) üzenetére


F-ECT$
titán

Rank 20 win vadászat?

Dive ever, work never.

(#24800) Redcaster válasza F-ECT$ (#24799) üzenetére


Redcaster
őstag

Igen, magasabb szintek hajkurászása nem vonz, inkább arénázok. 20-on lehet a leggyorsabban farmolni a goldot és a napi küldetéseket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.