Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Gyuri27 válasza kexksz (#1999) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem lehet vele nyerni 5-6 körben. Tetszik érteni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2002) Sirandrish válasza Gyuri27 (#2001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ma 2-t is a 6. körben nyertem meg Priestel..
Legalábbis a 7.be feladták :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2003) kovsol


kovsol
titán

Pont akkor megy el a szerver amikor 1hp -ja volt az ellenfélnek, nekem meg 28. :(

May the Force be with you!

(#2004) ollie válasza ígyvanferi (#1987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én kb 150 pakkot bonthattam eddig, és 3 legendaryt (Deathwing, Ysera és Milhouse Manastorm) kaptam, szóval átlagban 50-enként jött egy. Még van plusz 2, az egyiket vásárlásért (Gelbin Mekkatoorque), a másikat az összes murloc lap összegyűjtéséért (Old Murk-Eye) kaptam.

[ Szerkesztve ]

***

(#2005) ígyvanferi válasza ollie (#2004) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És van még célod a játékban? Úgy értem, túl sok kártya már nem hiányozhat. Oké, pár legendary. Na meg persze nyilván érdekesebb úgy játszani sima meccset is, mintha aréna lenne, bármit választhat az ember.

(#2006) ollie válasza ígyvanferi (#2005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, hogy van. Szinte csak arénázok, és a játékélményre megyek. Élvezem a játékot, és ezért játszok.

***

(#2007) Wolverine válasza Sirandrish (#1990) üzenetére


Wolverine
félisten

Jól tudod, az arany Mekkatorque csak akkor jár, ha vásárolsz a béta ideje alatt - és a Balance tudtommal használható erre. Ráadásul elég 1*2 paklit venni érte, ami minimális összeg :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2008) Sirandrish válasza Wolverine (#2007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az kell nekem...remélem engedi betörni :D
Köszi a felvilágosítást :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2009) Wolverine válasza Sirandrish (#2008) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, az a lap elpusztíthatatlan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2010) Sirandrish válasza Wolverine (#2009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Affene :) Amúgy sejtettem :K

Más: mekkora nagyképű emberek vannak:D
Mage-al megyek mert 40spell kell napihoz..volt 2 HP-ja meg lent vagy 3lapja, nekem meg semmi lap. Mondom akkor elintézem egy Frostboltal..erre secrettel countereli, és beírja hogy sorry..
Hát mondom akkor én is sorry és ment az Argent Commander ;] :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2011) Sirandrish válasza ollie (#2006) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezt nem teljesen értem.
Vettél sok-sok paklit amiből kijött egy csomó jó lap amikből valószinűleg elég bika paklikat össze lehet rakni, és még csak nem is játszol velük?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2012) kexksz válasza ollie (#2004) üzenetére


kexksz
addikt

Nekem első 20 pakkból esett egy Illidan meg két King Mukla, mondjuk azóta ~30ból meg egy sem esett.

(#2013) Sirandrish válasza kexksz (#2012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor az ilyen Kungenek mennyit vesznek? Neki a paklija 50-70%a legend..
Te jó ég..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2014) whitezo88 válasza Sirandrish (#2013) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lv20-as pap ellenem eddig 2 legendaryt tolt 1 meccs alatt...

mod: bocs 3...

illidan, sylvanas, gruul...

felbasz... megint nem tudok nyerni pedig magel vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2015) Sirandrish válasza whitezo88 (#2014) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az se rossz :N
Szerencsémre én még csak 1-2 kósza legendet láttam, amit ellenem használtak.

Szerk: Én a 40spelles küldi alatt 6meccset toltam abból 5öt hoztam.
Az utolsót ráadásul egy Shaman ellen úgy hogy nekem volt lent egy Sorcerer Apprentice meg egy Fen Creeper...minden más kézből oldottam meg.
Persze az első 1-3 körben volt más lapom is de azt kifilézte, viszont onnan szerencsétlen nem tudott megmozdulni. Egy kis freez itt, egy kis freez ott..ha valami keményebbet hozott le akkor fire ball, etc etc.

Azt hiszem a 5. 6. és 7. kör valahogy úgy nézett ki hogy lehozott egy miniont, deal 3 dmg + freez (nem halt meg), kövibe lehozott még 2 miniont, freez all, kövibe még egy miniont, freez all, majd lehozott még egyet ami még idézett is én meg toltam egy flamestriket...valahol ott vesztette el a fonalat :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2016) whitezo88 válasza Sirandrish (#2015) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én zsinórba az 5. vesztem el, nem tudom mi van ma...

(#2017) kexksz válasza Sirandrish (#2013) üzenetére


kexksz
addikt

Sokat.

Viszont most jött egy pakk arénából és Ragna volt benne! :D Meg mellé még egy Doomhammer is. :)

[ Szerkesztve ]

(#2018) whitezo88 válasza whitezo88 (#2016) üzenetére


whitezo88
nagyúr

+1. 4 élete maradt, kb 20+ról szedett le mert nem jött lövés :U mára hagyom...

[ Szerkesztve ]

(#2019) Sirandrish válasza kexksz (#2017) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annak bírnék örülni én is...majd eccercsak :D

whitezo88 Nem szabad feladni...csak kicsit pihenj rá :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2020) Sident96


Sident96
tag

Elvileg mindenki kapott beta kulcsot, aki igényelte. Esetleg tudna küldeni nekem valaki egyet ha még sincs szüksége rá? :R

(#2021) slayer007 válasza Sirandrish (#2019) üzenetére


slayer007
tag

Nekem a legelső paklimban volt ragnaros :D

Im insane, what's your excuse?!

(#2022) Sirandrish válasza slayer007 (#2021) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen? Hát akkor inkább nem írom le az első gondolatomat ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2023) Kanczy


Kanczy
veterán

Rank 10-en már kicsit sok a paladin :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2024) kovsol válasza whitezo88 (#2018) üzenetére


kovsol
titán

Nekem előbb olyan volt, hogy 1hp-1hp felállás. Erre tolt egy Hellfire -t. Akkor inkább ne nyerjen senki, minthogy az enyém legyen a győzelem, mert az én köröm jött volna és lent volt vagy 5 minion. Utána azért meglett a küldi, és kinyitottam egy olyan paklit amiből 4 megvolt, az ötödik meg egy olyan lap amit szerintem életemben nem fogok használni. Persze mind common, hogy dust se legyen belőle sok.

Az előbb úgy nyertem, hogy lehívtam ingyen egy Molten Giant -t aztán betoltam mellé egy Redemptiont, mert tudtam, hogy le akarja majd verni minden áron, mert azzal levertem volna az életét. :) elhasznált mindent, pont meghalt és újraéledt, aztán következő körben levertem vele.

May the Force be with you!

(#2025) DjDanee87 válasza Kanczy (#2023) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem arénában tűnik soknak a paladin. Tegnap sikerült egy 2-3at összehoznom pappal. Rögtön úgy indult hogy első két meccs 0-2, mindkettő paladin ellen akik eléggé bemákolták a kezdést míg én csere után kaptam jó kis 5-6 manás lapokat és el sem jutottam 6. körig :P

(#2026) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Már vagy 10 vereségnél járok 4 heróval. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#2027) oxox


oxox
addikt

reggel nekem is volt egy 1hp-s partym...csak nem nekem hanem az ellennek...persze ha hamarabb hozom a fireball-t, akkor nyerek..de sebaj (meg rank-ot nem jatszottam), lvl15 a mage-em, de finomitani, ill. erezni akarom. Az alapkoncepciom a +damage +draw lenne....ill. gonolkozok nyümi paklin is, de ahhoz sok-sok draw kene. Mondjuk unrankedben eddig ketszer kaptam ki (egyszer az 1hp-s ellentol, egyszer meg egy shaman volt ha jol emlekszem...a totemes (az is szimpi volt)...

lenne nehany technikai kerdesem:
-mi az arena, es a sima play kozott a kulonbseg ?
-arenat csak fizetes utan lehet jatszani?
-az ember penz befizetese nelkul osszegyujthet minden lapot?
-sac/kb mikor varhato a megjelenes, ill. meddig lesz aktiv a beta?
-ha jol erzem (legalabbis a boosterekbol igy erzem) az ember nem azt donti el, hogy mivel szeretne jatszani, hanem a boosterekbol erkezett lapok dontik el (pl. nekem rendszerint hunter nem gyakori lapot dob a booster, hiaba vagyok mage) jol erzem?
-mage-nek letezik weapon, secret /hidden spell?
-boostba esik minden spell/unit?
-friends ellen lehet jatszani? (nem mintha ereznem magamban az erot)
-es a last mire jo a craftolas?

egyelore ennyi.
:R
oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2028) kovsol


kovsol
titán

Tanácsot szeretnék kérni a Paladin deckem javítására. Eddig bejön a pakli, jó pörgős, sokan nyerek vele és élvezem a játékot, de finomítani akarok még rajta.
[link]

Tudom, hogy kellene bele Sword of Justice. Valószínűleg az craftolással lesz csak meg. Egyéb ötlet?

May the Force be with you!

(#2029) DjDanee87 válasza oxox (#2027) üzenetére


DjDanee87
addikt

- arénában nem a saját pakliddal játszol, hanem kapsz 3x30 lapot és egymás után válogatod össze a paklidat (ahogyan mindenki más) így random lapokkal játszik ott mindenki. Így néz ki: például

-igen vagy fizetsz euróval, vagy a játékban megszerzett golddal

-minden lapot össze lehet szedni, mert nincs olyan lap ami ne lehetne benne a boosterekben. Szerezni pedig lehet arénából vagy szimplán venni storeban goldért.

-valószínű januárban jön vagy az openbeta, vagy a release. Nem tudni.

-boosterben random lapok vannak. Én ajánlom hogy ne ragadj le 1 classnál! Van 9 üres slot, nyugodtan csinálhatsz 9 különböző classnak decket és ha nyitsz valamit akkor mindig csiszolsz rajta egy kicsit amelyiken tudsz. Így változatos és jobban megismered mire képesek a classok.

-magenek weapon nincs, de secretek vannak. Ha bemész a my collection-be és jobb felül bemész a crafting módba akkor megnézheted ingame milyen kártyák vannak a játékban az egyes classoknál. Le is gyárthatod bármelyiket Dust-ért ha van elég.

-Két féle lap van a játékban: basic és expert. A basic lapok amiknek azok amiknek a képe alatt nincs ilyen kristály akármi, ami jelzi a ritkaságát. Basic lapokat alapból megkaptad, azokon kívül még megszerezhető néhány class specifikus. Ezeket úgy tudod megszerezni ha adott classal eléred a level 10-et. Ha mindegyikkel elérted a level 10-et (akár gép ellen practise móban is lehet csinálni) akkor megvan minden basic lapod.
Boosterbe expert lapok vannak, azok közül bármelyikek lehetnek benne common ritkaságútól kezdve legendary-ig.

-lehet játszani, fel kell venni friend listára aki ellen játszani szeretnél a battletag alapján, majd ha mindketten onlineak vagytok akkor megnyitva a friend listát a kardra kattintva a neve mellett tudtok egymás ellen játszani. Ezért kevesebb XP jár mint a play módért, questeket sem tudod friend ellen csinálni (egyet kivéve) és goldot sem ér.

-craftolás arra jó, hogyha játszottál 2 hónapot és még mindig nem sikerült nyitni olyan lapot amire szükséged lenne (pl Argent Commander) akkor 400 dustért lecraftolod. Dustot megszerzett expert lapok széttörésért lehet kapni, vagy aréna végén jutalomként. Széttörni kártyákat viszont veszteséggel jár, mert kék(rare) lapot craftolni 400 dustba kerül, viszont széttörve azt csak 100 dustot kapsz.

(#2030) kovsol válasza DjDanee87 (#2029) üzenetére


kovsol
titán

Kis kijavítás: Epic lap craftolása 400dust, a Rare lap csak 100dust.

May the Force be with you!

(#2031) DjDanee87 válasza kovsol (#2028) üzenetére


DjDanee87
addikt

Elég jó kis rush decknek tűnik. Igen sword tökéletes lenne bele. Amit én személy szerint nem így csinálnék (nem azt jelenti, hogy igazam is van) az molten giant, lay on hands kivétele, esetleg még a repentance is, bár az maradhat is akár.
Amit én beletennék: Shattered Sun Cleric, Aldor Peacekeeper, talán Loot Hoarder

Molten Giantot furcsállom, mert ha jól sejtem főleg rush lenne a lényege a paklidnak, de nem vagy warlock hogy a saját HPdat nagyon feláldozd ennek érdekében így kevés esélyét látom, hogy hasznos legyen a giant. Lay on hands hasonlóképpen. Ha szeretnél megmaradni a laphúzás mellett loot hoarder jó lehet a paklidban, főleg ha sikerül összecombozni egy redemptionnal és 2 lapot húzhatsz vele 2x2 damage mellé de ehhez eléggé ki kéne jönnie a lépésnek.
Shattered Sun cleric ilyen deckbe szerintem "must have". Sok kis minionból egyet felbuffolni akár életmentő lehet. Dark Iron Dwarf is jó lenne a deckbe, de így is van 8db 4 manás lapod, szóval azt hanyagolnám. Aldor Peacekeeper lehet jó védeni a knife juggleredet az elején, vagy ha elhúzódik a meccs akkor nevetségessé tenni mondjuk egy boulderfist ogret.

Peacekeeperhez mondjuk annyit, hogy egy paladint sikerült meglepnem :) Nem peacekeepert rakott hanem az azonos hatású Humility spellt nyomta a 9/5ös Core Houndomra. Következő körben toltam egy silencet a kutyámra és megöltem vele a paladint. Ennyi hátránya van ezeknek a lapoknak azért.

(#2032) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Amit a beta alatt lehet kapni legendaryt az amúgy jó ?

El. Psy. Congroo.

(#2033) Kanczy válasza adamkaa777 (#2032) üzenetére


Kanczy
veterán

:N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2034) DjDanee87 válasza adamkaa777 (#2032) üzenetére


DjDanee87
addikt

Inkább csak fun. Ha legörgetsz a grafikonok alatt van a related cards (4)ben hogy miket idézhet le maga mellé kijátszásakor Gelbin. Viszont 1 arénabelépőért cserébe megkapja az ember (~500Ft), nekem ennyit megért.

(#2035) kexksz válasza adamkaa777 (#2032) üzenetére


kexksz
addikt

Nem.

Nekem ilyen deckem van most, ti mit változtatnátok rajta? Legendarym csak Ragna/Murloc/Betás szemét van, szóval azt ne mondjatok. :D [link]

(#2036) oxox válasza DjDanee87 (#2029) üzenetére


oxox
addikt

:R thank a segitseget
-a dust az a kek lotty ott lent? tehat ha szettorok negy expert lapot 4x100 akkor cserebe tudok craftolni egyet?
-az arena kerdeshez meg annyit: egyszer kell aranyert befizetnem magam, vagy minden alkalommal

gondolom ha kijon a full jatek, akkor mindenki a nullarol kezdi, semmit nem menthet at betabol?!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2037) kexksz válasza oxox (#2036) üzenetére


kexksz
addikt

1. Igen.
2. Minden alkalommal. Háromszor lose-olhatsz, aztán új Arena passt kell venned.

Szerintem nem lesz wipe, de valami okosabb majd megmondja. :)

(#2038) DjDanee87 válasza oxox (#2036) üzenetére


DjDanee87
addikt

Volt egy nullázás korábban bétában, akkor azt mondták több már nem lesz - bár én a releasenél logikusnak tartanék még 1-et.

Igen úgy működik a craftolás nagyjából. Tényleg a hátránya csak annyi, hogyha nem arany lapot törsz be akkor 4-et kell betörnöd egy adott ritkaságúból, hogy 1 máésikat craftoljj azonos ritkaságúból.
Betörsz 4 legendaryt 4x400 dustért akkor tudsz 1-et craftolni 1600ért.

(#2039) Sirandrish válasza oxox (#2036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem hinném hogy elvesznek valamit is különben a fizetős játékosok felgyújtják a Blizzard székházat :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2040) oxox válasza kexksz (#2037) üzenetére


oxox
addikt

thanks :R

Andrish dio3 betabol sem maradtak meg a cuccok szerintem. (mondjuk ott nem volt meg ah)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2041) kexksz válasza Sirandrish (#2039) üzenetére


kexksz
addikt

Ilyenkor visszaadják goldban a cuccokat.

Auchenai-on gondolkodom amúgy, nem tudom, hogy működne.

[ Szerkesztve ]

(#2042) Sirandrish válasza oxox (#2040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is tudsz igazi pénzt költeni :N

kexksz És pontosan hogy? Amiért fizettél vagy amit goldért vettél azt is?
Egyébként akkor a kevésbé szerencsések örülhetnek majd..köztük én is :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2043) kovsol válasza DjDanee87 (#2031) üzenetére


kovsol
titán

Köszi, átgondolom azokat amit mondtál. Mind a három lapra gondoltam már korábban is amit javasoltál, de a helyüket még nem találtam meg, hogy mi helyett kellene.

-repentance-t azt általában 4.-5. körnél szoktam elnyomni, mert akkor várható, hogy valami tauntos egységet le fog hozni sok HP -val, mert addigra elég szépen meg van nyirbálva a hőse élete :) És akkor azt akár egy ártalmatlannak tűnő 1/1 minon is megöli. Azért is jó a több féle secret, mert így kiszámíthatatlan mit raktam épp fel, sokszor látom, hogy arra számít, hogy ugyan azt raktam fel, mint amit egyszer már kijátszottam.
-knife juggler mellé szoktam tolni kombóban az argent protectort, és kap egy shieldet, meg ugye nem ész nélkül kell kijátszani. Inkább tolok egy hero powert, minthogy megkockáztassam, hogy azonnal leütik.
-Molten Giant jól jöhet ha esetleg elhúzódik, vagy szarul jönnek az elején a lapok és engem vernek le hírtelen. Pár mannából is meg lehet úszni így volt már, hogy az 6. körben lent volt. Ilyenkor jó elterelő, mert azt akarják kinyírni, de igen, az helyettesíthető lenne tényleg valamivel.
-lay on hands igazából ilyen utolsó esélynek van berakva, hátha elhúzódik nagyon a mérkőzés. Szerintem ennek a helyére menne be majd a kard.
Arra is gondoltam esetleg mehetne bele még1 equality.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2044) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

"Egyúttal megerősítették ismét – NEM lesz már törlés, azaz ami lapokat a béta alatt összeszedsz, azok maradnak a paklidban. "

El. Psy. Congroo.

(#2045) Sirandrish válasza adamkaa777 (#2044) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah a fenébe..akkor ezek a sz*rok maradnak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2046) oxox


oxox
addikt

thanks mindenkinek :R

igen nem akarok leragadni, de ugy vagyok vele, hogy viszem a fo kasztot (amit dobott, es kozben abban fejlesztem magam amihez dobalja a lapokat)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2047) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Utazunk a hétvégén, feltenném a laptopra is a hs bétát, mert eddig csak asztali gépen volt. Ezt is át lehet simán másolni, mint a többi blizz játékot, vagy telepítsem inkább?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2048) kexksz válasza parandroid (#2047) üzenetére


kexksz
addikt

Passz, de amúgy ez engem is érdekelne, hogy egy pendrive-ra rakva portable verzió készíthető-e a játékból.

(#2049) kovsol válasza parandroid (#2047) üzenetére


kovsol
titán

Én azt mondom próba szerencse :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2050) Sirandrish válasza oxox (#2046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is így csinálom, annyi különbséggel hogy én mindent felvittem 10-re, aztán mindnek összedobtam egy használható basic paklit, és ezután amihez nyitok azt fejlesztem. Craftolni meg olyanokat próbálok amik a lehető legtöbb paklihoz jók. Igaz, így nincs egy nagyon ütős paklim se viszont bármelyik hőssel vígan eltudok játszani és elég jó aránnyal nyerek is velük :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.