Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) F-ECT$ válasza kexksz (#3000) üzenetére


F-ECT$
titán

Én azt vettem észre, hogy a murloc rusht elég jól meg tudják fogni az emberek. Vagy én játszom meg szarul :)

Dive ever, work never.

(#3002) kexksz válasza F-ECT$ (#3001) üzenetére


kexksz
addikt

Én csak Murlocozok és többnyire még most is nyerek vele. (Rank 4.)

(#3003) kervantas válasza kexksz (#3000) üzenetére


kervantas
aktív tag

Akkor ez kb. pont olyan mint a Starcraft. Bronze-silver szinten megy a 6pool ling rush meg a 6rax mass marine. :D

Egyébként lassan jöhetne valami update, mert mind szép és jó ami van, de lassan kezdek ráunni. Pár új játékmód, vagy esetleg a Dk jöhetne. Vagy csak pár új lap.

(#3004) Wolverine válasza kervantas (#3003) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez béta teszt, most csak finomítanak a játékon. Szerintem komolyabb tartalomfrissítés nem lesz nyárnál előbb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3005) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Nagy király, hogy náluk már hajnali 2 óra van. Épp feladta az ellen, már kaptam az arcomba a petárdákat, erre closed. Mondanom sem kell, hogy zsinórban a 4. győzelmem lett volna, ezzel két questet is letudva, szintlépés, miegyéb...

(#3006) k4rL^


k4rL^
senior tag

Még ilyen se láttam eddig, pedig már játszok egy ideje. Rogue murloc deck-kel jöttek ellenem :DDD A legendary murloc-ot felpumpálta 2 Cold Blood-dal, de igy sem tudott nyerni :D

(#3007) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én meg azt nem hiszem el hogy az összes papnak csak az van a kezében ami kell, tök mindey hogy 1 vagy 3 lapja van. akármit és akárhányat rakok ki mindig behúzza amit kell, és nem egy alkalommal hanem az összes ellenfél. van két lapja, kirakom a 7/7 warlordot, mit húz? persze hogy mind controllt (most és előzőn is, nem beszélve az 1 körös MC-ről). előtte pont leütném szépen a lapjait erre a 6/6 +3 életet adó lényét húzza be. annyira idegesítő... ja és a 1/3as laphúzóját és MINDIG kirakja azonnal. nem általában, hanem ezek mindig megtörténnek.

(#3008) kexksz válasza whitezo88 (#3007) üzenetére


kexksz
addikt

Ha a Northshire Clericet egyből ledobja az elég nagy hiba, x+1 removallal ki lehet szedni mielőtt bármit érne.

(#3009) Sirandrish válasza whitezo88 (#3007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha az elején lerakja a Clericet annak te örülj mert sokkal könnyebb az elején leszedni mint mikor védi 1-2 dupla heales taunt és hasonlók :K

netpeti98 Nagyon szívesen :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3010) whitezo88 válasza kexksz (#3008) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudom, de ha lenne. több leszedésem van, de 0 jött.

most meg játszottam warlockkal egy olyan hosszú meccset hogy az egész pakliját felhúzta. tudtam nyerni de nem volt sima azért. elég jó expert lapokkal nyomta.

ezenfelül azért a pap 1 manás életduplázása meg 1 manás dmg=élet elég OP... még jó hogy van Big Game Hunterem de azon kívül csak a Hex....

mindegy casualkodni jó. azért 45 euróért nem veszek 40 paklit, bár sokan ezt teszik. az 200 lap, lenne benne 1-2 jó :)

[ Szerkesztve ]

(#3011) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyébként valaki tud valamit a Single Player részről? Valaki írta hogy az is lesz benne.
Van bármi infó róla hogy mikor, hogy és mit fog tartalmazni? Remélem jó tartalmas lesz, mert kezd egyhangúvá válni. Mondjuk szerintem ezen néhány új lap is sokat segítene, mert lassan-lassan belejön az ember és sejti hogy kb mi fog következni :B

Most pl Warrival kellett mennem...2 Mage-t is kivéreztettem..nagyon élveztem :D

whitezo88 Az életduplázás 2mana...1 manáért csak 2hp-t kap meg egy lapot :P

Egyébként én is így vagyok vele..el lehet vele bohóckodni...csak azt bánom hogy sok paklit ki sem tudok próbálni..pl a mai napig nem tudtam összedobni egy Murloc paklit, pedig arra azért kíváncsi lennék.
A Molten Giantos Warri deckről nem is beszélve..
Ezeken segítene a nagy paklivásárlás, de én úgy érzem hogy ezek nélkül is tökéletesen szórakoztató a játék :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3012) whitezo88 válasza Sirandrish (#3011) üzenetére


whitezo88
nagyúr

még az is elég jó, ha nézzük, a pala 5ért csinál sebzésduplázást.

kijön a snapjaw, ártatlan alap lapocska. köv kör 3 manáért 14/14 csá. mindegy én is kipróbálom majd :)

(#3013) Sirandrish válasza whitezo88 (#3012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én elég sokat játszottam Priestel mert nagy kedvenc, viszont azt elmondom hogy kellő silence az ellen paklijába, igencsak meg tudja fogni..
Hány szétbuffolt lapomat filézte már ki egy csicska bagoly és társai..jaaaj :DDD

Meg azért a Palat sem kell félteni a +4/4 meg divine shieldek meg széthealelés mellett.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3014) whitezo88 válasza Sirandrish (#3013) üzenetére


whitezo88
nagyúr

persze mindenre van válasz csak be kell húzni. ezért van a shamannal az említett BGH (szinte minden pakliban van olyan ami ellen kellhet), 2 bagoly, 2 hex. Spellbreakert is raknék, ha lenne.

viszont volt olyan, hogy pap ellen szenvedek lategame, kirakom a harvest golemet, rá a felélesztős buffot. erre ellopja, és mikor meghalt, megkapta a 2/1et is meg a golemet is szintén... akkor léptem ki.

[ Szerkesztve ]

(#3015) kexksz


kexksz
addikt

Dob egy ilyen questet, hogy cast 40 spells... Miután csak constructedezem és a paklimban 29 creep + 1 spell card van ez se ma lesz kész... :D

(#3016) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3007) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, elég idegesítően játszik a pap, viszont constructedben sehol sincsen.

Dive ever, work never.

(#3017) kexksz válasza kexksz (#3015) üzenetére


kexksz
addikt

Most játszottam egyet és 1/40 lett, pedig még csak fel se húztam a spell cardomat. Wtf?

(#3018) kovsol válasza kexksz (#3017) üzenetére


kovsol
titán

coin?
erre a küldire van paklim ami tele van spellel, unrankedben úgyse érdekel ha bejön pár vereség, de még mindig megvan a csere lehetősége

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3019) oxox


oxox
addikt

tegnap volt egy brutal warlock Vs warlock meccsem...-1lapig ment a jatek, de nyertem...mar lvl 29 a warlockom :) ill. priestel durvulok mostanaban. kemeny, hogy harmadik korre 12/12unitot lehet csinalni :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3020) kexksz válasza kovsol (#3018) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, közben én is rájöttem, az az. :D

(#3021) Sirandrish válasza whitezo88 (#3014) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem nagyon készülök ilyenre..
Mármint nekem alig-alig van silences mobom..
BGH-t meg még nem kaptam sajna, pedig az lehet beférne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3022) slayer007 válasza Sirandrish (#3011) üzenetére


slayer007
tag

Túl sok a szabadidőtök srácok :)
Nekem meló mellett van, hogy 2-3 naponta jut annyi időm, hogy letoljam a napi questeket egyszerre, és bőven elszórakoztat. :)
Ez a játék casual playereknek készült, aki napi 10 órákat játszik vele, alap, hogy megunja...

Whitezo88: Nem értem, hogy van az, hogy valami mindig OP :P
A shamanod az tuti nem az, mikor a semmiből 1 kör alatt kivégez néha, ha nem tudsz minden körben board clearelni :D
Mindenre van válasz. Az, hogy valaki nem tud az adott kaszttal játszani, nem jelenti, hogy gyenge lenne.
Nekem pl a warriorom egyszerűen a useless feelingjét kelti, pedig hallom a szinte verhetetlen molten giantes warri paklikat... :P
Nem fekszik, ennyi :)

Valaki meg írta, hogy CSAK murlock lock deckel rohangál... biztos izgalmas lehet havi 500 meccset letolni teljesen ugyanazzal a paklival, és csak a felhúzás sorrendje változik :D

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#3023) kovsol válasza Sirandrish (#3021) üzenetére


kovsol
titán

mi az a bgh?

May the Force be with you!

(#3024) kexksz válasza kovsol (#3023) üzenetére


kexksz
addikt

Big Game Hunter

(#3025) slayer007 válasza kovsol (#3023) üzenetére


slayer007
tag

Big Game Hunter.
Megöl egy 7nél nagyobb támadással rendelkező lényt, elég kemény :)

Im insane, what's your excuse?!

(#3026) parandroid válasza slayer007 (#3022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Nem értem, hogy van az, hogy valami mindig OP"

Hajjaj, hallanád a wow pvp topikokat, ott megy ám csak a qq. :DDD Úgy látszik, aki már azt nem bírta idegekkel, átjött kártyázni. * ;]

p

* sértődösöknek: mindig csapnivaló voltam pvp-ben, abban az időszakban, amikor kitaláltam, hogy csakazértis csinálom, akik már találkoztak velem, mindig azt figyelték, merre megyek, mit csinálok, és ők menekültek a közelből is. :DDD

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3027) kexksz válasza slayer007 (#3022) üzenetére


kexksz
addikt

"Ez a játék casual playereknek készült, aki napi 10 órákat játszik vele, alap, hogy megunja..."

"Valaki meg írta, hogy CSAK murlock lock deckel rohangál... biztos izgalmas lehet havi 500 meccset letolni teljesen ugyanazzal a paklival, és csak a felhúzás sorrendje változik "

A második én voltam, az első meg igaz, de ez a két állítás valahogy üti egymást. Ha keveset játszol alapból nem unod meg, meg ha keveset játszol lapod sincs, hogy több paklit rakj össze, hacsak nem fizetsz súlyos eurokat, ami persze egy opció, de többen nem élnek vele. Hidd el, én is szívesen játszanék druid controlt, adj hozzá kérlek 10k dustot. :D

Aki meg havi 500 meccset tol először is nem egészséges, másodszor meg nem egy lowbudget Murloccal szopik. :D

[ Szerkesztve ]

(#3028) kovsol válasza slayer007 (#3025) üzenetére


kovsol
titán

Így már tudom mi, kösz
Nekem megvan, de életemben nem használtam még.

May the Force be with you!

(#3029) slayer007 válasza kexksz (#3027) üzenetére


slayer007
tag

Nem üti egymást, nem tudom hány meccset játszol egy hónapban, csak hasra ütöttem és írtam egy számot. :)
Az első egyértelmű volt, a második meg arra irányult, hogy a monotonitás miatt természetesen hamar ráunsz a dologra. :)
Nekem mai napig nincs értelmes constructed deckem, rank25 vagyok 0 ranked játszott meccsel, mert sosem érdekelt az e-pénisz méregetés :D
Arénázok, mert az változatos, és olyan lapok is jönnek, amik amúgy kb sosem végeznék a deckemben. :P (Pl azért is, mert 1600 dustba kerülne darabja :D)
Nekem casualként egyszerű az aréna, mert esélytelen, hogy elfogyjon a goldom. Befejezek 1 arénát kb 3 nap alatt, addig meg több gold jön, mint a belépő. Na meg ritka az, hogy minuszosan jövök ki belőle.
Most is valami 1200+ goldom van, de nem paklizom belőle, hátha lesz egyszer szabadságon időm elarénázni mindet :D

Im insane, what's your excuse?!

(#3030) kexksz válasza slayer007 (#3029) üzenetére


kexksz
addikt

Ki mit szeret. Én ha casualként is, jobban szeretem a kompetetív dolgokat minden játékban. Ebben a játékban meg így is rohadt nagy az RNG faktor, nem hogy arenaban, ahol saját lapjaid is gyakorlatilag félig random kapod, nem tudod számolni az enemy removaljait/creepjeit, mert lehet, hogy 1 sincs benne, meg lehet, hogy van belőle 10. Teljesen más mindset / taktika kell hozzá, meg jóval nagyobb szerencse. Persze, kinek mi tetszik, egyik embernek ez, másiknak az, nincs ezzel semmi baj, szerencsére van lehetőség mindkettőre. :K

[ Szerkesztve ]

(#3031) Sirandrish válasza slayer007 (#3022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Naponta kb 1 órát játszom..esetleg másfelet..letolom a napit meg max húzok 1-1 szintet valamelyik hősömön playben vagy practice-ban.
És mint írtam "...de én úgy érzem hogy ezek nélkül is tökéletesen szórakoztató a játék".
Nincs a játékkal semmi bajom, de elférne benne némi plusz tartalom..ennyi :K

kovsol Néha pedig jól tudna jönni...csak nekem még nincs meg :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3032) oxox válasza slayer007 (#3029) üzenetére


oxox
addikt

ez aztan lehet addig lesz igy amig nem lesz valami uj single/multi resz, mert az arckepen kivul tenyleg semmi ertelme nincs rankedet jatszani...ez sc2-re is igaz, de ott megis mas, mert latod, hogy az adott 100-as ligaban hol allsz, kinek mennyi gyozelme-buktaja van, milyen fajjal, megtudod nezni a profiljat (eddigi eredmenyeit), hameg felkerulsz masterbe, akkor tudod, hogy a legjobb 10%-ban vagy regio szinten is.
mikor 2v2-ben eloszor felkerultunk, a cimbi ujan oromujjongasban tort ki a ts masik oldalan, hogy erdemes lett volna felvenni :D

szoval ha lesz valami ertelme is a rankednek (pl +arany szezonzaraskor, besorolastol fuggo extra card, stb), vagy lesz ertelme elkolteni az aranyad paklikra akkor ez lehet majd megvaltozik...amugy annak ellenere, hogy en viszonylag sokat jatszok, koltom az aranyam es probalom laponkent finomitani a deckem (most ketto deck erdekel), egyetertek veled.

Sirandrish "1orat....." hihi :DDD

engem a keves tartalom mellett a deck bontas zavar...harom lila lapom van kb....lvl150korul allok...legendet meg csak arenaban lattam a paklimban...komolyan mondom az oromet okozott, hogy volt egy gold 1/1-es sheepem, mert kulonlegesnek ereztem :DD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3033) Sirandrish válasza oxox (#3032) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát annyit..ha bent vagy majd nézz rá a listádra..általában ha bent is vagyok akkor azért mert elfelejtettem egy lap nevét és azt nézem meg..de ennyi.
Napikat letolom meg 1-1 szint és kész.
Arenazni sem járok így az sem veszi el az időmet..

De hogy ne lódítsak nagyot átfogalmazom.
Annyit játszom Amíg betolom a napit meg tolok 1-1 szintet..lehet hogy valamikor ez 2 órán át is betart, de 10et 4 nap alatt sem játszom vele ez 100% :K

A golden lapokat én is különlegesnek érzem...amikor betöröm őket :D
Egyébként azt megcsinálhatnák hogy a golden basic lapok betörhetőek legyenek.
20 felett már úgy sem kap túl gyakran az ember :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3034) föccer válasza Sirandrish (#3031) üzenetére


föccer
nagyúr

Tartalomra tényleg elég sovánka. De remélhetőleg pakolnak még bele ezt-azt mire végleges lesz.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3035) oxox


oxox
addikt

hazudtam..legendet raktam a paklimban arenaban, de nem jott ki egyszer sem...lehet kene meg egy control lap a priest deckembe....igy is hamarabb lenne legendem mint boosterbol ;)

Focceling este leszel ma?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3036) Sirandrish válasza föccer (#3034) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos hogy kap még tartalmat.
Ezért nem is aggódom..closed beta status...lesz ez még jobb is ebben biztos vagyok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3037) kovsol


kovsol
titán

Én meg paklit építeni szeretek, van amikor órákat gondolkozom mit lenne még érdemes berakni. :)
Battleforge is azért tetszett régen, mert építjettem magamnak paklit. Persze az tök más, de az építtés öröme megvan mind a két játékban.

May the Force be with you!

(#3038) Sirandrish válasza kovsol (#3037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azzal én is szeretek bogarászni, csak sajna nagyon sok olyan lap hiányzik amit kipróbálnék.
Persze ez nem gátolt meg abban hogy már vagy 524szer átvariáljam az összes deckem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3039) slayer007 válasza kovsol (#3037) üzenetére


slayer007
tag

Battleforge nekem is bejött, de sajnos az még nagyobb $ lehúzásnak tűnt számomra, mint amilyennek ezt próbálják beállítani. :)
Akit kicsit jobban érdekel a játék, mint engem, az valószínűleg eléggé nagy kísértéssel küzd, hogy ne költsön rá eurot. :P Még néha én is elgondolkodom... Bár én mindig költök a játékokban, épp erről szeretnék leszokni. :D ( F2P gamekre mindig sikerült többet költenem, mint a P2P gamekre... elvonóra küldtem magam :D )

Im insane, what's your excuse?!

(#3040) whitezo88 válasza kovsol (#3028) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem hasznos ha nincs elég leszedés vagy gondot jelent a nagy/nagy lény. 3ért 4/2, ütni is tud. pl papnak mondjuk van külön silence meg SW D is, de nekem már mentett jót.

amúgy a mirror image, arc missiles, expl valóban nem olyan erősek, hozták ellenem első pár körben, de kb semmit sem ért. aztán alig maradt valami a kezében.

(#3041) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3010) üzenetére


F-ECT$
titán

45 euróért nem veszek 40 paklit, bár sokan ezt teszik. az 200 lap, lenne benne 1-2 jó
Láttam már pár 40-es nyitást, ha nincs sok lapod jelenleg, akkor várható 1-3 legend, 6-8 epic, egy csomó rare és common, no meg egy kevés dust. Az tuti, hogy dustból nem jönne össze 1 legend craftra való, szóval ez még kevés egy csomó paklihoz.

Dive ever, work never.

(#3042) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3040) üzenetére


F-ECT$
titán

mirror image, arc missiles, expl valóban nem olyan erősek
Valóban, önmagukban nem túl jók, de egy mana wyrm + coin + mirror nem rossz kezdés az első körben. Az explosiont sem tartottam sokra, míg nem kaptam a 3-ik körben egy kobold + explosiont és az első 3 körben letett összes lényem elhalt :)
Ettől függetlenül nekem is csak a missiles van a deckemben, mert szerencsével le tudja szedni a stealthes impet, illetve buffolja a wyrm-ömet.

Dive ever, work never.

(#3043) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ha már itt tartunk, mi kéne és mi nem? maga a pakli tetszik, csak jól kell húzni.
[link]
ami lemaradt: lust, warlord, 2 fire elem, sw champ.
expertből ami 1 van, leginkább azért, mert nincs több.

(#3044) slayer007 válasza F-ECT$ (#3042) üzenetére


slayer007
tag

Na igen, meg a missiles szerencsével még egy első körös flame impet is leszed, ami azért elég jól jön. :P

Im insane, what's your excuse?!

(#3045) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#3042) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én nemrég bontottam Malygost és tegnap beraktam a rogue deckbe, amivel a napi győzelem kellett. Volt vele egy 6 damages Fan of knivesom, igaz 2 damage is elég kett volna akkor ;)

(#3046) csoki válasza whitezo88 (#3043) üzenetére


csoki
senior tag

ancenstral healinget és dust devilt én biztos kidobnám.

nincs pl egy kártyahúzós lapod sem (novice engineer, acolyte of pain, loot horder...)
gondolom lightning stormod nincs. helyette akkor legalább még egy forked lightningot beraknék.

[ Szerkesztve ]

(#3047) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3043) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha mint írod kényszer, akkor tudom, hogy tudod, de inkább 2 ugyanolyan lényt teszek be mint 2 különbözőt ugyanazért a költségért. Ezeket a kártyákat nem tartom sokra, de persze lehet valami kombóhoz kellenek:
-Ancestral Healing
-Frost Shock
-Dust Devil
-Ancestral Spirit
Én tennék még be 1 és 2 manás lényeket (akár laphúzással) és talán keresnék helyet a yetinek is.

Dive ever, work never.

(#3048) ollie válasza kexksz (#3027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aki meg havi 500 meccset tol először is nem egészséges, másodszor meg nem egy lowbudget Murloccal szopik. :D

Napi 17 meccset még nem mondanék extrémnek, bár ez már elég sok.

***

(#3049) F-ECT$ válasza slayer007 (#3029) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem mai napig nincs értelmes constructed deckem, rank25 vagyok 0 ranked játszott meccsel, mert sosem érdekelt az e-pénisz méregetés
Az miért e-pénisz, ha valakit jobban leköt egy jó deck összerakása és "élesben" használata, mint a főleg fun/próba/napi quest miatt játszott Casual?

Arénázok, mert az változatos, és olyan lapok is jönnek, amik amúgy kb sosem végeznék a deckemben.
Az aréna is jó móka, de ezek szerint szeretnél decket, csak nincs rá keret. Ez nem gond, de ettől nem kell leszólni a ranked játékosokat. Egyébként ha jól megy az aréna, akkor 1-2 hónap alatt össze tud jönni annyi booster belőle, amivel már elég jól ki lehet egészíteni a basic lapokat.

Dive ever, work never.

(#3050) slayer007 válasza F-ECT$ (#3049) üzenetére


slayer007
tag

Nem leszólom a játékosokat, csak sosem értettem, hogy mi motiválja az embereket a rankedben lévő előretörésre. Versengés, de felmutatható eredmény nélkül. Bizonyítási vágy. Itt gondoltam főleg arra (kérem ne vegye senki személyeskedésnek, nem annak szánom, csak egy példa), hogy képes valaki ugyanazzal a deckel játszani, mert az vált be, az viszi előrébb rankedban. Mint pl LoLban ha valaki mindig csak Ryze-val játszik, mert mással nem elég jó, de diamond akar lenni :P (Athene)

Nem akarok belemenni ennek a pszichológiai firtatásába, mert nem szeretnék megsérteni senkit sem. :)

Decket pedig idővel majd biztos összerakok, de perpill általában hetente nézem meg, hogy mi változott a kártyákban, és bepakolom ami hasznos, kiveszem ami kevésbé. Lesz majd deck, csak jobban szeretem az arénában lévő válogatást, még akkor is, ha néha siralmasan rossz deck jön ki :P

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.