Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) micafighter válasza F-ECT$ (#72970) üzenetére


micafighter
nagyúr

Minden minta ami rendelkezésünkre áll sajnos kicsi, ezért pontatlan. A blizztől nem látunk számokat igy nem tudjuk mennyire pontatlan, de másik kártyajáték hasonlo szituácio, csak ott a fejlesztők nem ennyire titkolóznak és ott mondtak számokat, 10% winráta tévedés is előfordult a deck tracker által gyüjtött adatokbol, és azért nem mindegy hogy valami 45% vagy 55% winráta.

Ugyhogy ugyanez igaz minden HS statisztikára is, elég nagy pontatlanságok lehetnek.

Na meg Brode-ék azt hazudnak amit akarnak mert hivatalos számokat ugyse látunk.

(#73002) Zolom89


Zolom89
senior tag

Hat ez a nerf nem tetszik...
Mi az hogy a Warrior alap fegyvere plus egy mama? Ezen akadtam ki a legjobban... akkor legalább kapott volna egy BC-t, plus 2armort vagy valami. Ki a jó istent érdekel a pirate varior? Amikor t1 volt masszívan akkor aktuálisabb lett volna, de most... mindegy úgy is tele van jó fegyverekkel a wari :D Ja nem...

Druid 10manas spell szerintem nem gond így ahogy van, nem olcsó egyáltalán és 10manaert csináljon is valamit és csinál is..szerintem nem evvel van gond hanem a Jadeval, túl gyorsan fel tudja húzni a lényeget. Innervat spell meg olyan csak csak, ebbe nem kötők bele, sokan akartak

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#73003) NyxNyxNyx válasza Zolom89 (#73002) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tényleg megérdemelt volna legalább akkor +2 armort.

Szerintem a Hex rendben van. Eddig szvsz a legerősebb hard removal volt (most azt hagyjuk, hogy a shaman mennyire erős, a jövőre is tekintettel kell lenni), most kb egy poly, tehát még mindig nem rossz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#73004) micafighter válasza NyxNyxNyx (#73003) üzenetére


micafighter
nagyúr

A rally blade eddig egy rosszabb war axe volt. Mostmár a war axe egy rosszabb rally blade :DDD Minden kasztnak van amugy sajátos, OP lapja és ezzel nincs is baj szerintem, a warriornak eddig a win axe volt, ez után nem tudom mi lesz :) Szerintem nem kellett volna piszkálni, föleg nem ilyen formában.

(#73005) NyxNyxNyx válasza micafighter (#73004) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mondjuk 2 mana 3/2 weapon "can't attack face"?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#73006) F-ECT$ válasza micafighter (#73004) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy csomó basic laphoz nyúltak, amik így szarabbak lettek, mint a packból szerezhető lapok -> more $ :)

Dive ever, work never.

(#73007) balisz


balisz
senior tag

EU-un is cserére vár egy 80g quest, akár most is. :) Dittore#2665

(#73008) micafighter válasza F-ECT$ (#73006) üzenetére


micafighter
nagyúr

Patch notes készítés a Team 5nél:

,,While they can be regarded as staples in those classes’ card repertoires, too many Basic and Classic cards played in individual decks means less money when new expansions are released."

BB: na ezt azért igy nem írhatjuk le nekik..

HS Team: miért?

BB: ez igy túl nyilvánvaló!

HS Team: akkor mit irjunk?

BB: hmm... Írjuk át a ,,money"-t ,,fun"-ra!

HS Team: OK..

,,While they can be regarded as staples in those classes’ card repertoires, too many Basic and Classic cards played in individual decks means less money fun when new expansions are released."

BB: mindjárt jobb!

(#73009) skitzoo


skitzoo
senior tag

Komment a nerfek alatt:
"druid and priest are to strong, so we decided to nerf shaman and warrior.
-blizzard 2k17" :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#73010) grizlisandor válasza Chumlee (#72963) üzenetére


grizlisandor
addikt

Persze ezért nem is értem, miért kellett hozzá nyúlni. Attól függetlenül is T4-T7 lethal szerintem nem normális.

(#72975) whitezo88: Azért ahhoz a csillagok együtt állása kell. 140 meccsem van Jade-val mióta van UI és 1x sikerült.

(#72988) DaveNo1: Lehet velem van a baj, de mikor sok Murloc Pala jött én elővettem az öreg Rexxart, Hungry Crab hard mulligan, T2-3 jobb alsó sarok volt a sorsuk a Paláknak. ;]

(#73005) NyxNyxNyx: Battlecry: Can't attack heroes this turn. ennyit kellett volna írni a WinAxe-re.

(#73011) Chumlee válasza Zolom89 (#73002) üzenetére


Chumlee
senior tag

A paladin hasonlóan statolt fegyverének van BC-je akkor nem értem .

(#73010) grizlisandor kb. mindig így jártam a crab egy mocsok lap volt és 1 manáért jobb is mint a pirate zabáló.

A Warrior és Paladin nerf mikor jön ?

[ Szerkesztve ]

(#73013) Cathfaern válasza EmptyParadox (#72957) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Innervate nerffel továbbra se értek egyet. Egyáltalán nem volt erős lap önmagában, nagyon sokszor csak "discard a minion, your opponent discard a random removal from his hand" volt.

War axe erős volt, ez nem kétség, de szerintem nem volt baj azzal, hogy van erős basic lap. Sajnos az Innervate, Hex és a Murloc warleader nerffel együtt abba az irányba mutat a dolog, hogy a basic / classic lapkészletet tényleg csak kezdőknek szánja a Blizz, ha valamit el akarsz érni a játékba, legyen lapkészleted az összes friss kiegből.

(#73014) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Amugy az megvan mi volt az indoklas a nerfek egy reszenel? Pl fwa. Azert a mana costot valtoztattak nem az attackot; mert igy jobban lehet latni, erezni a vaktozast. Sokan ki is akadtak, hogy nem kene a jatekoskozonseget retardaltnak nezni. Questeknel detto ez volt... hogy egy mana es nem 0. Bar ugye sok volt mikor arcane golemet is jatszottak nerf utan es hasonlok. De ne a hulyeknek alljon mar a zaszlo.

(#73015) tomazin válasza whitezo88 (#73014) üzenetére


tomazin
veterán

Bs az egesz.
73013ba jol le van irva mirol van szo.
De amugy ez ilyen igazi nesztek bammeg nerf. Remelem priest meta lesz es mindenki agyfaszt fog kapni a fel oras meccsektol.

(#73016) beherit


beherit
tag

Annyi már jó, hogy történt változtatás. Kicsit bátrabban kéne hozzányúlni a dolgokhoz, nem évente egyszer. Ahogy itt a kis számok miatt egy apró változtatás is nagy hatással van a játékra, ugyanúgy nem is lehet elsőre belőni, hogy na így lesz jó a következő évre.

Így nyilván nem tetszetős, hogy a war axe nem ad extrát a 3 manáért, mint a rallying vagy a hunter fegyver, de főleg az a baj, hogy senki sem hisz benne, hogy jövőhéten mondjuk hozzátesznek +2 armort, mert minden változtatás véglegesnek hat a gyakoriságuk miatt.

amor fati

(#73017) tomazin válasza beherit (#73016) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem még nem volt példa arra, hogy buffoljanak bármit.

(#73018) saen válasza beherit (#73016) üzenetére


saen
veterán

Majd két év múlva kap a warrior egy korrekt fegyvert kompenzálásképp, nem kell aggódni ;]

(#73019) Cathfaern válasza beherit (#73016) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem kell aggódni, következő kiegben jön majd: "Armorish War Axe", 3 mana 3/2, bc: add 2 armor ;]

(#73020) beherit válasza Cathfaern (#73019) üzenetére


beherit
tag

Én nem aggódok, optimistán állok hozzá a változásokhoz, meg egyébként is, sosem játszok se warriorral, se murlockal :D

amor fati

(#73021) F-ECT$ válasza tomazin (#73017) üzenetére


F-ECT$
titán

Alfa és Beta idején voltak azért ilyenek, pl: Unleash the Hounds now costs 2 (down from 4) - azóta persze már 3 mana :)

Dive ever, work never.

(#73022) tomazin válasza F-ECT$ (#73021) üzenetére


tomazin
veterán

voltak dolgok 20évvel ezelőtt is, csak már nem azok vannak :N

btw melyik az a boss fight ahol fájni fog a warleader nerf?

(#73023) F-ECT$ válasza tomazin (#73022) üzenetére


F-ECT$
titán

Már nem emlékszek az összesre, de pl most is 6-8 LK fight hozható volt murloc deckkel. Persze, így is megcsinálható lesz, de sokszor számít az a plusz health a borad clearek ellen.

Dive ever, work never.

(#73024) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Szerintem hatalmas ostobaság, néhány félrecsúszott kieg és koncepció miatt basic lapokat nerfelni. Ezek kirotálnak úgy is, de utána meg marad a class abban az állapotban, hogy hozzánerfelték egy kiegészítőhöz.

-Egy normális Druid pakliban azért volt okés az innervate, mert kevés hard removal volt és a boardcontrol elvesztésével többnyire buktad is a meccset. Most Fandrallal abnormális kombókat lehet csinálni + a rengeteg rampel és laphúzással totál eltorzult a druid. Inkább nerfeltem volna 3-4 lapot mint ezt az egyet, mert a régi ramp druid az egyik kedvenc deckem volt, és így kb soha nem fog visszatérni, csak valami kieg által ráerőszakolt altípus formájában.

-War Axe ugyan ez. Mivel jött egy kieg ami offenzíven is használta ezt a lapot, elvették azt ami a régi Warrior deckeknek a kezdő ritmusát adta. Majd lesz valami hasonlóan unalmas szar mint a taunt warrior, hogy legyen control is.

-Hex: Baromi erős lap volt, de én még akkor sámánoztam igazán, amikor kb 1 értelmes lénye nem volt és minden removal rngtől függött. A sok overload miatt duplán fog fájni ez az 1 mana, ha végre kirotál ez az evolve-devolve marhaság, ami sztem a hearthstone történetének legalja.

A másik kettő szerintem okés nerf, de összességében szerintem nagyon rossz útra tévedtek, pedig ez az uccsó két kieg kifejezetten jó lett volna, ha elég tökösek megrendszabályozni benne 1-2 elcsúszott lapot.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#73025) tretyak válasza 0karmacoma0 (#73024) üzenetére


tretyak
aktív tag

Az első bekezdéssel tökéletesen egyetértek - elcsesztek pár dolgot a kiegekben, erre hozzányúlnak a basic lapokhoz. A standard bevezetése erről is szólt elvileg: stabil alap, kiegekkel pedig rotálás - ehhez képest ismét az alapokhoz nyúltak.
Egyedül az inervate volt probléma ezek közül, egy tavalyi hall of fame-mel megoldhatták volna normálisan, ehhez képest odaültették a warsong mellé

(#73026) fogtunder válasza tretyak (#73025) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Eleve azzal van a gond, hogy a classic lapok konstansok, nagyon limitálja a lehetőségeket design szempontból. Előbb-utóbb meg kellene lépni, hogy a standard is kirotál, vagy a rotánál megmondják, hogy akkor ebben az évben egy adott lista használható a szettből.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#73027) micafighter válasza fogtunder (#73026) üzenetére


micafighter
nagyúr

Annak a F2P játékosok nagyon örülnének :) Meg ugy mindenki örülne szerintem hogy többet kell költeni a játékra ha standardon akarsz játszani :)

Biztos a basic lapok limitálják a lehetőségeket? Az nem lehet, hogy esetleg a fejlesztők maguk mert kitalálnak egy archetipust pl discard lock, és azt próbálják lenyomni az ember torkán kiegről kiegre?

Szerintem az innervate meg fiery war axe semmit nem limitáltak. OP lapok voltak, auto includeok voltak, de épp ezért kb bármilyen deckbe befértek. Fontos, hogy ne legyen tul sok ilyen auto include lap a basic/classic szettben mert az tényleg tudja limitálni a lehetőségeket, de szerintem egyik classnál sincs ilyen gond, na meg a hall of fame is pont ezért jött amugy létre részben.

Mint ahogy irtam minden classnak vannak saját OP lapjai, amik a class identitását adnák. A druid identitása pl a ramp. Ha kirotálna a basic/classic szet, mi lenne az identitása? Vagy minden kiegben jönne egy újabb fajta jade blossom? Tök jó lenne minden kiegben jönne uj OP auto include class lap a régi helyére, a régiek meg folyamatosan mennének a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#73028) fogtunder válasza micafighter (#73027) üzenetére


fogtunder
nagyúr

És az jó, hogy két év múlva eljutunk majd oda a jelenlegi tendencia szerint, hogy a jó classic lapokat mind vagy nerfelték, vagy rotáltak hall of fame-be?

És ahogy írtam, nem feltétlenül kellene kompletten kirotálni, lehetne egy limitált lista, ami az adott évben használható. MtG-ben is van reprint, ahol a korábban kiadott lapokat lehet használni, ha már megvannak. Nem kellene a war axe-et használhatatlanná tenni, mondhatnák, hogy amíg a pirate ki nem rotál, addig nincs ilyen lap standarden, egy év múlva visszajön.

Sírás meg úgyis lesz, bármit csinálnak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#73029) saen válasza fogtunder (#73028) üzenetére


saen
veterán

Szerintem StanCifka ötlete jó lett volna, hogy csak annyit csináltak volna vele, hogy nem lehet face-re menni vele. Ez mindenkinek jó lett volna.

(#73022) tomazin: én is ezt nézem most, a druidát gyorsan megcsináltam, még van a mage/paladin/warlock hármas hátra, ott letolom amit így javasolnak.

[ Szerkesztve ]

(#73030) F-ECT$ válasza saen (#73029) üzenetére


F-ECT$
titán

Én egy csomó fegyver és spell esetén bevezetném, hogy nem lehet vele face-re menni, vagy csak fele akkora sebzést okozna. Persze kicsit ez elvinné control irányba a dolgot, de egy csomó design space-t is nyitna.

Dive ever, work never.

(#73031) saen válasza F-ECT$ (#73030) üzenetére


saen
veterán

Egyébként hozzá se kellett volna nyúlni, ugyanúgy a Hex-hez sem. Ilyen alapon tudnék még 20 másik lapot amit nerfelni kéne...

(#73032) tretyak válasza fogtunder (#73026) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ezek közül az inervate és a még nem nerfelt ice block design limiter, a többi csak szimplán erős(annyiban limiterek, hogy nem lehet rájuk power creepet kiadni, mert az már sok lenne...). Ennyi erővel a truesilver vagy a backstab is kaphatta volna a nerfet, csak a rugót és a palát majd a következő kiegben fogják elcseszni :D

[ Szerkesztve ]

(#73033) ViZion válasza F-ECT$ (#73030) üzenetére


ViZion
félisten

OK, nem rég játszom, de erre +1
Minap én is agyaltam egy "spelltaunt"-on, ami kellene, h amíg van lent kari, addig ne lehessen a polgárt sebezni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#73034) micafighter válasza fogtunder (#73028) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,És az jó, hogy két év múlva eljutunk majd oda a jelenlegi tendencia szerint, hogy a jó classic lapokat mind vagy nerfelték, vagy rotáltak hall of fame-be?"

Épp ezt irom hogy nem értem miért kéne őket nerfelni egyáltalán. Innervate-re ezer lehetöségük lett volna hogy gyengítsenek rajta de játszható maradjon, de inkább ment a warsong commander mellé, mert még a rouge aki a kombó lapok meg auctiuoneer miatt jól tudja hasznosítani a 0 mana spelleket, még közülük se játsza mindegyik a coint.

De én azt is vitatom hogy egyáltalán nerfelni kellett az innervate-et. UI textjének a felét leszedték volna úgy hogy card draw maradjon, és ugyanúgy játszható maradt volna az is, meg az innervate se a kukában landolt volna. SuperJJ csak kacagott mikor a változásokat nézte.

,,Nem kellene a war axe-et használhatatlanná tenni, mondhatnák, hogy amíg a pirate ki nem rotál, addig nincs ilyen lap standarden, egy év múlva visszajön."

Vagy csak ráírják hogy "Can't attack face" (nem is lenne új dolog, már van ilyen fegyver) és akkor a control warriort vagy bármilyen warriort ami controlra használta a FWA-t (kalózon kivül kb mindegyik) nem zsigerelik ki.

[ Szerkesztve ]

(#73035) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#73030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó ez ami van.
Rák deckek 4-5 körre rommá vernek 400 dust az egész.
Te meg a millió dustos paklikkal szopsz. Mert ugye vagy beüt a free no skill deck. Vagy félórát játszol.

Amd - Radeon - Ryzen

(#73036) h3lios


h3lios
addikt

Nézzétem már meg a több class removaljait a basic szettből, majd hasonlítsuk össze a FWA-el...

Druid: Claw
Hunter: Arcane shot
Mage: Frostbolt
Priest: pain / holy fire
Rogue: Backstab
Warlock: Drain life
Paladin: Light's Justice
Shaman: Frost shock / rockbitter

Szerintetek a prenerf axe pariban volt ezekkel?
Naugye...

B-tag: H3lios#2825

(#73037) micafighter válasza micafighter (#73034) üzenetére


micafighter
nagyúr

Amugy FWA-t is ezer féle képpen lehetett volna nerfelni úgy, hogy játszható maradjon. +2 armor, vagy cant attack face, vagy pl loose 1 dmg when it looses 1 durability, és akkor kalóz is használhatja, de folyamatosan gyengül a fegyver.

De szerintem csak eszükbe jutott nekik is amikor nekik ez a munkájuk, ezért kapják a fizetésüket hogy ezeken gondolkozzanak. Ugyhogy szerintem egyszerüen kukázni akarták a lapot és kész.

(#73036) h3lios miért kellett volna velük pariban lennie? Wari identitása egy harcos, fegyverekkel. Szerintem logikus ha van a basic/classic szettben neki egy erős fegyver. Lehetne hozni ezer példát ami egyik classnál nincs pariban egy másikkal, de ez nem ilyen egyszerü, ha minden ugyanolyan lenne akkor nem 9 class lenne, hanem 1 lenne, csak 9 féle heropowert választhatsz mellé, amik szintén baromira nincsenek pariban egymással.

[ Szerkesztve ]

(#73038) h3lios


h3lios
addikt

Savjz szerint is nagyon jó lett a nerf hullám.

B-tag: H3lios#2825

(#73039) fogtunder válasza micafighter (#73034) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de annyira a konkrét nerfre koncentrálsz, én meg annyira nem csak arról beszélek. volt a múltkor a classic brawl, elkezdtem összerakni egy classic zoot, de már nem lehet, mert nerfelték a knife jugglert, abusive-ot, meg még ki tudja mit, ezek már így is maradnak, ahogy a hall of fame-be került lapok is, tényleg csak pár év, mire alig fog lap maradni, amivel lehetne játszani, a classic set egyre értéktelenebbé válik. ha balansz szempontból nem lennének idpszakosan elérhetőek standarden, az egy visszaállítható állapot lenne, később be lehetne hozni őket újra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#73040) tomazin válasza h3lios (#73036) üzenetére


tomazin
veterán

Es ugye a class legerosebb lapjat kell hasonlitani az arcane shottal. Hasonlitsd a highmane, truesilver, stb.-vel.

(#73041) h3lios válasza tomazin (#73040) üzenetére


h3lios
addikt

Azok nem a basic készlet lapjai. Azzal releváns az összehasonlítás.
Classic - on belül nyilván változik a történet.
Itt arról van szó, hogy az alap lakészleten belül a warriornak volt / van messze a legjobb repertoárja a removalokat illetően.

Korábban 1 manás execute, amit így 2 manásan is futtat minden control / tempo warrior.
2 manás winaxe a játék legerősebb lapja volt. Egymagában felelős a hunter kivégzéséért.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#73042) F-ECT$ válasza h3lios (#73041) üzenetére


F-ECT$
titán

Kit érdekel a basic? Nincs basic only játékmód.

Mellesleg laphúzás tekintetében meg a mage jobb, mint a wari, és a sort lehetne folytatni más más szempontot elővéve.

Dive ever, work never.

(#73043) F-ECT$ válasza Chumlee (#72956) üzenetére


F-ECT$
titán

Ma játszottam párat, de én is megrekedtem 10-en, nagyon sok agresszív deck jött szembe, nem igazán működött semmi.

Dive ever, work never.

(#73044) 0karmacoma0 válasza h3lios (#73041) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Miért a Basicet nézed csak? Mondjuk még abban maradva is egy Fireballt vagy Pw: Shieldet, párba lehetne vele állítani.

Amúgy összefüggésében kéne nézni a dolgot. A Warriornak lényegében mása se volt csak single target removalja meg a Brawl. Ha megnézed a basic és expert setet látni fogod, hogy a class így van felépítve. Armor, board control, és late game finisher. Az a baj, ha rátérnek arra az útra, hogy ezt a lapkészletet szedik szét, akkor tényleg csak az az út marad, amit az adott kiegben kijelölnek egy classnak, mert az önálló identitását elveszíti. A kövi kiegben majd 9 manás lesz Grom, vagy 3 manás az Aromorsmith mert épp akkor az volt az op a kieggel.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#73045) tretyak


tretyak
aktív tag

Nem találok dátumot - van valami infó arról, hogy mikor jön a patch?

(#73046) tomazin válasza 0karmacoma0 (#73044) üzenetére


tomazin
veterán

Orulok neki, h nem csak en latom ezt.

(#73047) grizlisandor válasza h3lios (#73036) üzenetére


grizlisandor
addikt

Majd szólj ha basic kártyákból áll a meta, addig ez nettó hülyeség.

(#73048) F-ECT$ válasza tretyak (#73045) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem 1 héten belül.

Dive ever, work never.

(#73049) tomazin


tomazin
veterán

(#73050) Chumlee válasza F-ECT$ (#73043) üzenetére


Chumlee
senior tag

Win streak-kel lejutottam rank 9 feléig ,de szépen vissza is buktam . (Mondjuk előrébb vagyok 3 csillaggal)
Miracle a Vanish-sel nem rossz. Token druid illetve shaman ellen se .
Amit meg h3lios írt szerintem nem igaz, amíg a fegyverrel szedsz le miniont addig benyalod a sebzést . Nem csak a FACE NEVER TRADE logikát kell nézni , nem volt gond vele a Druid nerfet pedig várom . Komolyan sírnak az emberek ,de erre még több borsot törnek az orruk alá ....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.