Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) fausto válasza lm83 (#79997) üzenetére


fausto
addikt

Erősebb így a pala, de azért Jaina így is közel verhetetlen. Legrosszabb esetben 2 körönként leszed egy lovast, ha meg egy water element egyszer is megüti az arcát, azonnali concede

(#80002) F-ECT$


F-ECT$
titán

2 érdekesség, bár lehet már volt róluk szó:
-Egyre inkább úgy tűnik, hogy Psychic Scream után mindenképp olyan lapot húzol fel, ami vissza lett keverve a paklidba
-Explosive Runes ellen ha Divine Shieldes miniont teszel ki, akkor a Shield csak annyi sebzést fog fel, amennyi a minion HP-ja

Dive ever, work never.

(#80003) Scale válasza F-ECT$ (#80002) üzenetére


Scale
őstag

Az első az eléggé spagetti kódra vezethető vissza szerintem :U

A második az meg egyértelmű szerintem. Megpróbálja megölni ahogy egy sima minionnal tenné a secret, a maradék meg megy facere.

(#80004) tomazin válasza Scale (#80003) üzenetére


tomazin
veterán

durva, nem tudtam ezt a divine shieldes trükköt. itt a videó róla

(#80005) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Turn4 Brawl win EZ :DDD [link]

(#80006) F-ECT$ válasza Scale (#80003) üzenetére


F-ECT$
titán

Az is egyértelmű lenne, hogy mivel a Divine Shield végtelen dmg-t nyel el, ergo a teljes Explosive Rune dmg-t elnyelné.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#80007) eLit-MiLan válasza F-ECT$ (#80002) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Psychic Screames dolog nekem is gyakran úgy tűnik, ahogy leirtad, túl sokszor történik, de nem mindig.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#80008) F-ECT$


F-ECT$
titán

Giggling Inventor annyira benn van szinte minden deckben, hogy már az agro deckek is Mossy Horror-t techelnek. Majdnem ki is kaptam egy Zoo-tól miatta :)

eLit-MiLan: azért figyeld, mert nálam az elmúlt 3 alkalomból 3x jött.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#80009) Scale válasza F-ECT$ (#80006) üzenetére


Scale
őstag

Hááát a védekező oldalról igen, vételen sebzést elnyel. De ha az támadó, azaz az explosive runes szemszögéből nézzük, akkor kikerül egy minion a boardra csak a hp-ját "megnézi", annyi sebzést ráküld a maradékot meg arcba. :)

(#80010) adrian360 válasza F-ECT$ (#80002) üzenetére


adrian360
őstag

teszteljétek az Elise ungoro packot, az is mintha egyből jönne. +direhornban nem vagyok biztos, de az is nálam kétszer jött egymásután azonnal.

(#80011) lm83 válasza adrian360 (#80010) üzenetére


lm83
őstag

Lehet jött valami új dolog az utolsó frissítéssel? :F
Lehet úgy keveri bele, hogy a pakli tetejére rakja?
B*szki pedig tegnap thunpap hármat is kijátszott ellenem, d nem figyeltem :/

(#80012) KISDUCK válasza lm83 (#80011) üzenetére


KISDUCK
addikt

Decktrackerrel nem mentetted el a játékot?

(#80013) lm83 válasza KISDUCK (#80012) üzenetére


lm83
őstag

Hát nem... Este teloról nyomtam amíg a gyereket altattam...

(#80014) JNashville


JNashville
senior tag

Sziasztok! Van 80g csere itt: Nash#2714

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#80015) lm83


lm83
őstag

Na tényleg van itt valami bibi

De a kövi lap sztem már nem ezek közül jött.

(#80016) JNashville válasza JNashville (#80014) üzenetére


JNashville
senior tag

Elkelt

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#80017) lm83 válasza lm83 (#80015) üzenetére


lm83
őstag

Amúgy jó szívatás ez a Barnabus, hogy csak a dekkben csökkenti 0ra a szörnyek költségét, mint Keleseth.
Kapok egy Ilyet a paptól, vagy a rugó vissza pakolja a kezembe, már mindjárt vissza ugrik eredeti mannara...
Bezzeg a rugó kveszt után minden szörny 4/4 és lesz...
Aztán szonnya után csak úgy lehet szórni az 1 mannás malackat lepucolni vele egész mezőt...

Lehetne amúgy így is nerfelni a rugó kvesztet, hogy csak a pakliban lesznek 4/4 es szörnyek utána.:F

(#80018) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
80 goldot cserélnék, darkrock#2177

(#80019) darkrock válasza darkrock (#80018) üzenetére


darkrock
aktív tag

elkelt

(#80020) grizlisandor válasza lm83 (#80017) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az nem is lenne egy rossz nerf.

(#80021) arni1


arni1
aktív tag

80g eu Arni#2647

(#80022) lm83 válasza grizlisandor (#80020) üzenetére


lm83
őstag

Na, hát így kellett volna először is,aztán nem lenne gond :)
Kitalálom én itt hamar.
Ezek meg egy éve gondolkoznak rajta, mit kellene csinálni...

(#80023) lm83 válasza lm83 (#80017) üzenetére


lm83
őstag

Na megvan rá a megoldás persze, bal szélén lesz Barnabus, aztán kövi körben megint mehet a menet:)

(#80024) grizlisandor válasza lm83 (#80022) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezt a Sonya-t is fel kellene tenni 8 mana 6/6-ra.
T4-re kész volt a Questrugónak a qt a segítségével.
1x kombó a deckhandet és Sonya shadowstep, ez a tiszta skill.

(#80025) alpihun


alpihun
senior tag

Sziasztok!

40 GB szabad hely telón s mégis not enough space ha próbálom telepíteni (google play letöltés után első indításkor amikor letölt(ene) még egy csomót).

Mi erre a megoldás?

Szerk: talán egyből kátyára próbálja tölteni? Az szinte tele.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#80026) lm83 válasza alpihun (#80025) üzenetére


lm83
őstag

Hát azt megkérdezi, hogy sd kártyára akarod e rakni nem?

(#80027) alpihun válasza lm83 (#80026) üzenetére


alpihun
senior tag

nem

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#80028) h3lios


h3lios
addikt

Épp most megy a China vs EU Thijs a host. Mellette párhuzamosan a Global Games a Playhearthstone-on.
Szép keresztbe szervezés, aki érdeklődik a HS Esport iránt (LUL) annak most választani a kell, hogy mit nézzen...

B-tag: H3lios#2825

(#80029) F-ECT$ válasza h3lios (#80028) üzenetére


F-ECT$
titán

Thijs csatornáján van 10k néző, ami még úgy is harmatos, hogy délután 4 óra van...

Dive ever, work never.

(#80030) sagem


sagem
addikt

80G-t cserélnék, PM ha van neked is :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80031) eLit-MiLan válasza F-ECT$ (#80008) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Figyeltem az elmúlt napokban a scream-et, de mostanság sose adott a visszatett lapok közül egyet se.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#80032) lm83 válasza eLit-MiLan (#80031) üzenetére


lm83
őstag

Igen tegnap biztos nem az jött egyből...
Lehet a második lap volt egyszer, de lehet csak beképzelem már...

(#80033) F-ECT$ válasza eLit-MiLan (#80031) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy javították. Vagy az is, hogy nem is volt ilyen bug, csak sok volt a véletlen :)

Dive ever, work never.

(#80034) lm83 válasza F-ECT$ (#80033) üzenetére


lm83
őstag

Azaz, pontosan... Csak véletlenül sok volt a véletlen...

(#80035) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sziasztok!

80 g csere (Eu) Csabika#2864
:R

(#80036) arni1


arni1
aktív tag

Egy konkret kerdes, ha utherrel utok fegyverrel, aztan kijatszom a death knight-ot,akkor lehetne utni nem? Jaraxxus peldajabol kiindulva ha utottel egy hossel es kijatszod jaraxxust akkor ismet tudsz utni? Tevednek?

(#80037) tomazin válasza arni1 (#80036) üzenetére


tomazin
veterán

Ha jol emlekszem igy volt, de "javitottak".

(#80038) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

80g eu csere kru#2409

(#80039) egyedülülő


egyedülülő
őstag

80G csere aktuális. Akit érdekel írjon rám. Köszi.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#80040) eLit-MiLan


eLit-MiLan
senior tag

Honnan tudod biztosra, hogy nincs veled rng? 14 meccsből 13-at mechatun coutnerrel tolsz (evenlock demonic projecttel), és 1x kapsz egy mechatunt ellenfélnek amikor pont nem a counterével mész :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#80041) tomi20100


tomi20100
tag

80q csere eu

(#80042) Scale


Scale
őstag

Itt is van 80g.

(#80043) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Megkaptuk a csodálatos frissítést, telefon+mobilnet kombósok örülvendjetek. ;]
Welcome bundle-ra beruháztam, kaptam egy Onyxiát(rip maly), meg nyitottam egy tinkmaster-t.
A csoda új classic lapot meg nem nyitottam, de azt se találtam, hogy craftolni tudnám.

(#80044) lm83 válasza grizlisandor (#80043) üzenetére


lm83
őstag

Még nem kerültek be az új lapok. Én is hiányoltam a patch notes-ból. De most olvastam valahol is.

(#80045) Scale válasza Scale (#80042) üzenetére


Scale
őstag

Elkelt

Ja, én is néztem, hogy bekerültek-e az új lapok de így még nem nyitottam ki továbbra sem a classic pakkokat, illetve meg se fordult a fejemben, hogy megveszem így a bundlet.

(#80046) lm83 válasza grizlisandor (#80043) üzenetére


lm83
őstag

Nekem egy Nozdormu van csak, úgyhogy nem járhatok rosszul...
https://prohardver.hu/tema/hearthstone_heroes_of_warcraft_free_online_ccg/hsz_69340-69340.html
Ha már egyszer rosszul jártam...

E: most megint update-lt valamit az asztali kliens.

[ Szerkesztve ]

(#80047) grizlisandor válasza lm83 (#80044) üzenetére


grizlisandor
addikt

Persze, de ezért kár volt beharangozni a csúcs lapokat.

(#80048) lm83 válasza grizlisandor (#80047) üzenetére


lm83
őstag

Szerintem így van a rangsor most:
1: Malygos
2: Alexstrasza, Ysera
4: Deathwing
5: Onyxia
6: (vagy inkább rangsorolhatatlan...) Nozdormu

Szóval a szerencsémet ismerve, mivel már Noz megvan, így nekem is Onyxia lesz az esélyes...
Még ha aranyban esne akkor lehetne törni valami jóra, de pont utoljára nyitottam egy golden Velen-t, úgyhogy kicsi az esély... De hát bármi megeshet a a golden Boomship után is egyből golden Whizbang esett :)
Vagy egyáltalán adhat goldent? :F

(#80049) h3lios


h3lios
addikt

Ma lapozgattam 1 kicsit a kollekcióm és számolgattam 1 kicsit. Kiszámoltam mennyi dust-ot kellene költenem tejesen új account-al, hogy ha le szeretném craftolni az összes lapot ami jelenleg megvan. Belszámoltam, hogy ami Golden az nagyobb költséggel jár.

A végeredmény elég durva.

330400 - legendek (golden + sima)
200400 - epicek (golden + sima)
90200 - rare
49200 - common

A rare-nél és a common-nál már nem számoltam a golden verziókat, mert rengeteg lapot nincs kedvem egyesével külön beszámolni, tehát 1-2000 dust eltéréssel jött ki a végeredmény.

Összesen 670200 Dust lenne, ha a mostani állapotot szeretném elérni. 1-2 lap hiányzik a különböző kiegekből. Többnyire a teljesen trash és értelmetlen lapok, pl. Flame Leviatan.
Ha azzal számolok, hogy az átlag pack értéke 100 dust, akkor 6702 pack kellene, hogy idáig eljussak. Nyilván ez szintén nem teljes szám, mert 1 legendary, pláne ha golden megdobja a számokat.

Szóval számoljunk csak durván 5500 pack-al, 137x 40 -es pack kötegre lenne szükség, ami a jelenlegi Androidos árakkal számolva 2139000 Ft lenne.

Szóval kedves új játékosok, tessék felvenni a személyi kölcsönt, aztán mehet a Wild-os mókázás is... :D ;]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#80050) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem csoda hogy Savjz is otthagyta a HS-t, hiába változatos a meta, de mégis unalmas. Egyre jobban érzem már azt hogy sok meccs autopilot és csinálhatsz akármit egyre kevésbé számít a tervezés, játék. De lehet szubjektív... hetek óta még a napihoz is alig van kedvem :( legtöbb matchup szélmalomharc. Olyan jó rank19en szenvedni.

Mod: Asszem hagyom is a "tempo" warriort, pedig tele a questlog. [link] félig classic/basic deck is elveri ezt a 't1' decket. Nektek jó szórakozást azért, majd ha lesz valami érdekes is végre a játékban majd visszatérek. Nem sok értelmét látom olyannak időt tölteni ami 10 perc alatt képes felnyomni a vérnyomásom. Viszont rájöttem hogy a Diablo3 még ma is egész jó stresszoldó és nyugtató. Kár hogy az is kb halott :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.