Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9949) lacam


lacam
aktív tag

Sziasztok

van egy Electrolux mikróm (21400s) amivel amúgy nincs probléma...talán csak egy valami.

Ha MicroPopcorn-t szeretnék vele pattogtatni, akkor látszik igazán.
A készülék indítás után zúg-búg ahogy kell...aztán egy kis reccenés....és pár másodpercig kisebb a zúgás...majd újabb reccenés és nagyobb a zúgás (a tányér forog rendesen) No a lényeg, hogy indítom a MicroPopcorn-t, pattog, majd kattan a gép, a pattogás alábbhagy...utána pár másodperc múlva megint kattan egyet, újrapattog...és így tovább.....mintha egy 10-15mp-re abbahagyná a melegítést és csak "kevergetné" a benn lévő dolgot....

...nem tartom ezt üzemzavarnak, szerintem jól működik a gép, forró az étel..csak nem értem, miért áll le újra és újra a melegítés....

...a micropopcornom ami kipattog az elég, ami nem pattog ki....azzal nem vagyok előrébb :D (3-4percig próbálom 6-800W-on ....hátha kitalálom a megfelelő idő/teljesítmény kombót...most úgytűnik a 600W-on 4percig változat a nyerő...nincs megégve, aránylag jól kipattog, de azért jócsomó megmarad a zacskó alján kipattogatlanul :D

Néztem a kézikönyvet...nem látok benne utalást ilyemsmire.

Nálatok is ilyeN?

Üdv. Lacam

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.