Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18537) Daywalker


Daywalker
addikt

Üdv!

Ma este megviccelt az Indesit mosogatógépem (kb. 15 éves), alul a túlfolyón kinyomta a vizet úgy fél-1 óra működés után (program negyedénél járt)...eddig tökéletesen működött. Szétszedtem amennyire tudtam, leengedtem a vizet, kitakarítottam az alját, de nem találtam semmit. Kiszedtem a leengedő oldalon a szivattyút, tekercs ép, csatlakozások jók, lapát nem törött, tengely nincs beállva. A lefolyónál lévő nyomáskapcsoló működik - legalábbis ha megfújom, hallom a kattanást (majd holnap ránézek multival is), a csöve átjárható, nincs megtörve sem. Amúgy belül a szűrő eléggé el volt dugulva, mert bekerült (nem én pakoltam be) két üveg is, amiről leázott a papír, plusz amúgy is retkes volt - nagyon. Most ki van takarítva minden. Maga a lefolyó rész a szűrő után nem volt eldugulva, a csövön kimegy a víz a lefolyónál, ha beleöntök vizet. Valami ötlet, mielőtt beindítom, hogy mitől lehetett? :R Esetleg a bemenő oldalon van a hiba? Ott nem tudom hol van a kapcsoló, ami alapján nézi a vízszintet.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.