Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18496) 123xyz


123xyz
tag

Sziasztok. A hűtőgép csere programmal kapcsolatban lenne egy kérdésem, hátha valamelyikőtök tudna segíteni.

Megnéztem a minta adatlapot, és az online kalkulátort is - jól értem, hogy a régi hűtőnek a pontos típusát nem kell tudni? Egy kb 8-9 éves Electrolux hűtőnk van most, de azon kívül, hogy egy vonalkódon a hátulján van a CB360 1C megnevezés (ez lehet a típusa), nem találtam róla semmilyen információt. Természetesen már semmilyen papírunk nincs meg róla... Erre a CB360 1C-re keresve, egyetlen használható találatot adott a google, ami egy szerviz tréning :D (4. oldal), és az alapján talán 2005-ös a gép, de nem tudom pontosan. Hogyan ellenőrzik ezt vajon a pályázatnál? Mennyire nézik egyáltalán szigorúan, ha pl. a gyártó nevét is úgy várják el, hogy "Márka (ha ismert)"? Úgy hiszem, egy márkát sokkal inkább meg lehet határozni (leginkább ránézésre), mint egy gyártási évet...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.