Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Pubszon válasza Vasinger! (#6245) üzenetére


Pubszon
veterán

Nevezd át mondjuk settings.cfg.old-ra a biztonság kedvéért. Utána lépj be a játékba, állítsd be a számodra megfelelő grafikát stb és már azt el is fogja menteni.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6252) vzsolo2225 válasza Neoteric (#6250) üzenetére


vzsolo2225
tag

Azt még mindig nem értem egyeseknél, hogy miért úgy kezelik a dolgot, hogy vagy követi az autót a kamera, vagy nem követi, de akkor lehet forgolódni?! Hol üti egymást a két dolog? Oké, hogy lehet nézelődni, meg lövöldözni így, de ahhoz miért kell, hogy amikor nem nyúlok az egérhez, akkor ne kövesse értelmesen az autót a kameranézet?
Költői a kérdés, mert tudom, hogy én vagyok a maradi gyökér, amiért nekem nem tetszik! :C

[ Szerkesztve ]

(#6253) Wukiwo válasza D.Orion (#6222) üzenetére


Wukiwo
senior tag

ezekkel a beállításokkal nézd meg,nekem gyorsúlt durván 5-7 fps-t

Statistics
Average FPS: 44.55
Duration: 37.73 sec
CPU Usage: 74%
System memory usage: 89%
Video memory usage: 67%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Very High
View Distance: 25
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Enterprise
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.621
Audio Adapter: Hangszórók (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)
AMD Phenom(tm) 9850 Quad-Core Processor

File ID: benchmark.cli

(#6254) Vasinger! válasza Pubszon (#6251) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem jó. Mikor elindítom a játékot, készít egy újat. PLS Help!

(#6255) KrAt válasza barnam_ (#6246) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor ok :D

(#6256) Lefty


Lefty
addikt

amúgy nekem ilyen settings.cfg mai napig nincs, rejtett fájlként se találtam sehol. ennek ellenére még nem volt problémám a beállításokkal.

(#6257) Pubszon válasza Vasinger! (#6254) üzenetére


Pubszon
veterán

Ááááá!!! :W
Épp az a lényege az egésznek, hogy készítsen egy újat amibe elmenti az új beállításokat. :O

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6258) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! A problémám továbbra is fent áll! Mindenhol feketeség mintha nem lennének textúrák, megpróbáltam mindent amit az első hozzászólásban találtam, a control centerben beállítottam a mipmap levelt qualityre, ez nem segített, megpróbáltam a driver sweeperes megoldást is letöröltem a drivert csumára, bár mindig uninstallálom mielőtt újat tennék fel. Ez sem segített:( Azt is gondoltam, hogy a processzor szarakszik ezért visszavettem az órajeleit alapra, de ez szintén sikertelen próbálkozás volt. A gépem:(hátha segít) Pentium D 950 3,4ghz, 4gb 800mhz Kigmax ram, és egy Sapphire HD4850. Próbáltam már 8.11,12béta és 12 driverekkel. Kérlek segítsetek!

(#6259) engineeeer


engineeeer
tag

Ha vkit érdekel,a középső szigeten a középső ruhabolttal szembeni utca sarkán van 1autóbolt ahol csak luxuskocsik vannak,még válogatni is lehet :D [link]

Nagynozi:amikor elindul a játék elindít 1dos-os ablakot,azt tedd le a tálcára amikor fut a játék és lépj vissza alt-tab-bal

[ Szerkesztve ]

(#6260) snataniel


snataniel
tag

:)) Szerintetek , Ront valamit a teljesítményen ha SP2-es XP-n Futtatom??? :))

Kárpátia!!!

(#6261) cizoe


cizoe
őstag

Ezekhez mit szóltok? VGA optimalizált shaderek (gta mappa/common/shaders) mappái. Esetleg átnevezéssel (kipróbálni nvs shadereket atin stb) lehet dob valamit fpsben?

[ Szerkesztve ]

(#6262) snataniel válasza cizoe (#6261) üzenetére


snataniel
tag

WOW! Az jó lenne!!! ;]

Kárpátia!!!

(#6263) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Srácok aza bajom a gamevla hogy nagyon optimalizálatlan.. 800x600 ba is uygan ugy megy mint 1280x1024 ben.. medium / higohn is annyi fpsvel megy mint low /low on--- :S reméem patch segit madj
pontosan tudni már hogy mikor jön ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#6264) Pubszon válasza cizoe (#6261) üzenetére


Pubszon
veterán

Lehet kipróbálom az nv6-osat a 8800GT-men, hátha gyorsul. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6265) .:Kristian:. válasza Kiskokó (#6263) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Srácok aza bajom a gamevla hogy nagyon optimalizálatlan..

pfff.. :DDD itt az emberek 90%-ának ez a baja. :D

(#6266) Neoteric válasza snataniel (#6260) üzenetére


Neoteric
addikt

én megpróbáltam de fatal errort írt, még akkor is ha átírtam 3asra a 2est, ahogy írta az 1.hsz.

felraktam sp3at és megy gond nélkül.

PSN: ne0teric_sAN

(#6267) cizoe válasza Kiskokó (#6263) üzenetére


cizoe
őstag

A cpu fogja meg, azért megy ugyanúgy. Nekem sincs csökkenés felbontás növeléskor, egyedül a distance fogja meg a vga-t.

(#6268) vzsolo2225 válasza Kiskokó (#6263) üzenetére


vzsolo2225
tag

Akkor jön, mikor a Microfos aszongya', hogy jöhet, de nem optimalizálást fog tartalmazni! Neeeeem-nem! Minek azt? :F Nagyon jó ez így, ha játszani akarsz, vegyél konzolt! :W
Gy.k.: irónia (csak mert biztos lesz olyan IQ fighter aki ebbe is bele akar majd kötni :R )

(#6269) snataniel


snataniel
tag

Hali! Szerintetek mivel lehetne Megbabrálni ezeket a(z( FXC.-file okat::) ;] :F

Kárpátia!!!

(#6270) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Hy!
Nekem is ugyan ez a problémám mint Nagynozi kollegának.
tehát elindítom a játékot azt nem látok semmit, csak össze vissza textúrákat.Játszhatatlan így.Nemtom mi lehet a baj, de már kezdek nagyon pipa lenni.
Nekem egy 8800gtx-em van és ezen szarakszikr, csajom gépében egy x1650 ati van és ott nincs ez a hiba.
Nem tud erre valaki valami orvosságot?

[ Szerkesztve ]

(#6271) Kiskokó


Kiskokó
veterán

kicsit off
De valaki azt mondja meg nekem azz miért van hogy 2 hete egy addot beállitáson elidntl a gépem ami CPU tuningot illet.visszaraktam gyárir eltetl 2 hét most emelném feluygan arra ami 2 hete ment és nemjó:S na ez miéért leht ? semi sem változott. :S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#6272) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Kijött 8.12-es Catalyst Próbáljátok ki! :C

(#6273) gabi0725


gabi0725
csendes tag

Srácok miért van az h amikor indítok 1 új játékot v benchmarkot akkor tugrik a nézet ablakba, és utána sehogy sem tudom teljes képernyőre rakni.Valaki tudna segíteni, mert még itt nem olvastam ezt a hibát. :(

Never go full retard

(#6274) engineeeer válasza karakpecze21 (#6270) üzenetére


engineeeer
tag

Az előbb írtam nagynozinak is h amikor elindítod a játékot felugrik 1dos-os ablak,amikor már fut a játék (nem a menüben vagy hanem konkrétan a játékban) kilépsz alt+tab-al leteszed azt a dos-os ablakot a tálcára és visszalépsz alt+tab-al a játékba,vársz 1kicsit és betöltődnek a textúrák.

(#6275) Sirandrish válasza Pubszon (#6237) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ez az ami nem kell:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6276) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ja meg elfelejtettem hogy neketek is olyan hogy hiába állitom eb a grafikát köv inditáskor visszaáll eredetire?? azaz nem menti el hiába mentettem.

off : nektek is tiszta lassú a PH ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#6277) B€zs€


B€zs€
tag

Nálam sajnos nem indul játék! Ezt a hibát közli: Kép

légyszíves segítsetek nekem! Köszönöm! :R

„ Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát! ” Blöff

(#6278) Neoteric válasza Kiskokó (#6276) üzenetére


Neoteric
addikt

ph full lassú, viszont nekem nincsenek ien problémáim.. koppkopp

elindítottam gamet, grafot belőttem, zenéket bescanneltem, játékot indítottam, mentettem, kiléptem, visszaléptem és minden úgy volt ahogy hagytam.

amúgy állítólag a patchbe lesz ilyen mentést javító cucc..

PSN: ne0teric_sAN

(#6279) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ezt figyeljétek: Full grafón elmegy 25-35 FPS-sel. Elvileg 1500 MB VRAM kell neki, de nekem a RAM-ból vesz el ;).
Jó kis game. 8.12-es cati van fenn!

(#6280) vzsolo2225 válasza B€zs€ (#6277) üzenetére


vzsolo2225
tag

Tök izgi a topic címe. Láttad már? :W

(#6281) szpal17


szpal17
őstag

Na hát kipróbáltam mindent, parancssor beírást, új catalistot, felbontás állítást, proci húzást, mindent...de a benchmark teszt csak nem akar elmozdulni 22-ről...hát ezt nem hiszem el...
Lehet újra fel kellene telepítenem...lehet a rendszeremet is..nem tudom... :(

(#6282) vzsolo2225 válasza szpal17 (#6281) üzenetére


vzsolo2225
tag

Azt a hangkártyás témát is, amiről fentebb volt szó?

(#6283) Vasinger! válasza vzsolo2225 (#6280) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

úgy néz ki, hogy ez az izgalmas cím csak neked izgalmas xD

(#6284) szpal17 válasza vzsolo2225 (#6282) üzenetére


szpal17
őstag

Igen, az exe után írtam a -fullspecaudio-t de nem tapasztaltam semmi változást...Meg igazábólazt olvastam, hogy ez hangproblémákkal küzdő embereknek ad javítási lehetőséget. nekem semmi hangproblémám nem volt...

(#6285) karakpecze21 válasza engineeeer (#6274) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Engineeeer köszönöm a segítséget! :R :R :R
Remélem megoldja a problémám, mert már igazán játszanék vele.

(#6286) vzsolo2225 válasza Vasinger! (#6283) üzenetére


vzsolo2225
tag

Ez a szomorú...
szpal17: Akkor bizony részemről passz, nálam jó, csak azért kérdeztem, mert nemrég volt erről szó, hogy valami hangkártyás cucc miatt korlátoz be 22 fps-re. (?)

(#6287) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

X2 4000+, 2GB DDR2, GF8600GT 256MB GDDR3, XP SP3-on 800x600 lowlowlowlowlowminimum, minden beállítás legkissebben, így menne játszható sebességgel nem?

(#6288) Mazka05 válasza Vasinger! (#6279) üzenetére


Mazka05
őstag

25 FPS az lófasz.... szerintem 35 fölött van az élvezhető szint... Nekem nem megy el így igaz nekem 1680X1050-ben megy... Volt mikor így is éreztem hogy nem volt sima a kép... 8.12 cat al és pista64 sp1-el...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#6289) AMD Power válasza Vasinger! (#6279) üzenetére


AMD Power
titán

Már ki is adták az új AMD drivert?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6290) Red_Bull válasza Mazka05 (#6288) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6291) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van egy rész aminél darukból kell kilőni az embereket,egy bazimagas ház tetejéről Playboy-al vagyok ott, de többedszere nem találok valakit akit ki kéne lőnöm sehol senki vanaki tudja mit kell csinálni :F :R hol az ipse

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6292) Vasinger! válasza Mazka05 (#6288) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem bőven jó. Persze nem ezek beállítások mellett használom, olyan 40 FPS mellett megy ha leszedem a wiew dis.-t

AMD Power: Úgy néz ki ... :D

vzsolo2225: Mi is? Az hogy ennyit vramot eszik/enne?

[ Szerkesztve ]

(#6293) gabi0725 válasza Red_Bull (#6287) üzenetére


gabi0725
csendes tag

Nekem is ilyen konfigom van.Minden lowon van, és akkor játék közben 20-25 fps-em van 1024-ben

Never go full retard

(#6294) rup1u5 válasza AMD Power (#6289) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ehun

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#6295) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Sziasztok!

Lehet én vagyok a láma (sőt, tuti! :DD ), olvasgattam a témában, de én nem találom azt, ahol be lehet állítani az 512-es Vram-mal rendelkező vga-knál a high texturát... :F
Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#6296) b3er


b3er
aktív tag

Üdv nektek!
Valaki segítsen mermárnemtudom mi lehet a baj, próbáltam 8.11 es a 8.12beta és a 8.12 es driverrel is de akkoris ilyen a kép.
[link]

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#6297) Dashes válasza b3er (#6296) üzenetére


Dashes
őstag

Vista alá kevés a 2GB memória.

(#6298) bpx


bpx
őstag

több napi játék után is találok olyan járműveket, amiket még nem láttam
most pl. ezt :D

kár hogy az emelőkosarat nem lehet használni :)

[ Szerkesztve ]

(#6299) b3er válasza Dashes (#6297) üzenetére


b3er
aktív tag

Windows XP Sp3 32bit fut a gépemen.

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#6300) athomi válasza b3er (#6299) üzenetére


athomi
veterán

Valószínűleg egy régebbi driver maradványai kavarnak be a dologba. Persze ez csak egy tipp. Mindenesetre ha így van, akkor egy Win reinstall friss driverrel (Catalyst 8.12) megoldja a problémát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.