Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Pubszon válasza zalika (#5697) üzenetére


Pubszon
veterán

Az lehet hogy 2 magossal működik, de nekem a 4 magossal nem.
Akármit csinálok, a proci 50%-át, azaz 2 magot terhel, pedig pár napja még használta mind a 4-et. Na ezt nem tudom mire fogni. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5702) zalika válasza Pubszon (#5701) üzenetére


zalika
tag

Probald meg a cpu-controller optionjaban bepipalni a quad-coret!

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5703) gabi0725


gabi0725
csendes tag

Nem akarok nagyon offolni de ez a cpu controller kötelező mindenkinek!!!Átlak 10 fps-t hoz minden játékban.Az év programja az biztos! :DD :R

Never go full retard

(#5704) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nemtudja valaki a megoldást a rádióra? berakom a zenéimet a megfelelő mappába..sacnnelem is de nem játsza az independence rádió :O

ez a cpu controller 2magoson is müködik? és mire is jó?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5705) janika16


janika16
csendes tag

#5698??? valaki segítsen már nekem:)

(#5706) dokee78


dokee78
félisten

Komoly luxus!
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5707) zalika válasza gabi0725 (#5703) üzenetére


zalika
tag

Teljesen egyetertek veled :C

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5708) barnam_


barnam_
nagyúr

Kaszinó van a játékban? Jó kis pénzkereseti lehetőség lenne, az SA-ban több millió $-t nyertem Black Jack-en.
Netes rádiót lehet hallgatni a játékkal?

(#5709) zalika válasza Sirandrish (#5704) üzenetére


zalika
tag

Nekem normalisan lejatsza a zenimet.
Amugy a cpu-controllerben be tudod allitani hogy a folyamatok kihasznaljak mind a 2 magot.pl a gta 4 ben nekem 10-15 fps t hozott hogy beallitottam hogy hasznalja a 2 magot:DD

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5710) Sirandrish válasza zalika (#5709) üzenetére


Sirandrish
legenda

egy kis leirást akár pü-ben adhatnál erről a cpu akármiről..linkel együtt..nagyon hálás lennék...pls:)

Jah és nekem miért nem játsza akkor? mit csináltál azon kivül amit leirtam?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5711) snataniel


snataniel
tag

LOL Hogy ez a NIKO! miket nem tud...... :DD

Mod:Csinálok majd egy videót erről a Hintáról! Csak Úgy kedvcsinálónak! :))

[ Szerkesztve ]

Kárpátia!!!

(#5712) audi100td válasza Sirandrish (#5710) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nekem se játssza le sajnos és valószínüleg nem is scannali be, mivel épp hogy felugrik a "scan" ablak is rögtön el is tűnik, ja és eredeti a game, szóval még az se lehet, hogy a rockstar építette bele másolás védelem részeként.

Valami megoldás jó lenne, unom már a radio-t. :)

(#5713) Sirandrish válasza audi100td (#5712) üzenetére


Sirandrish
legenda

de nálam első 2-3 alkalommal lejátszotta..normálisan végigment a scan is meg minden..pont ezért nem értem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5714) audi100td válasza Sirandrish (#5713) üzenetére


audi100td
nagyúr

Akkor végképp fura ez a dolog, nekem elejétől kezdve nem ment...

(#5715) gabi0725 válasza Sirandrish (#5713) üzenetére


gabi0725
csendes tag

CPU Controll: http://prohardver.hu/tema/need_for_speed_12/hsz_1569-1569.html

Never go full retard

(#5716) zalika válasza audi100td (#5714) üzenetére


zalika
tag

Hat nekemis csak 1 pillanatot scenneli de mennek a zenek.

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5719) Bordoi


Bordoi
őstag

Killing mester megérdemelt pihenőjét tölti, warez miatt.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5720) Sirandrish válasza gabi0725 (#5715) üzenetére


Sirandrish
legenda

okés..köszi..de nincs jelentősége nekem alapba 2 magot használ szóval...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5721) janika16


janika16
csendes tag

#5698??? valaki segítsen már nekem:)

(#5722) Silenzio válasza zalika (#5697) üzenetére


Silenzio
addikt

Le tudnád írni milyen beállításokkal és felbontásban kaptad a 28-40 fps-t? Az én procim kb. 10%-kal lassabb, de nekem leginkább 15-22 fps közt ingadozik med-high-on. Ha lejjebb veszem, az sem használ. Ja, igen, néha beakad a jtáék és sehogy sem megy 22 fps fölé (Fraps szerint), máskor 55 is van. Szóval lehet, hogy gond van a rendszeremmel, mert a vga-m nagyjából partiban van a tiéddel, bárki bármit is mond. Lehet a 8.11-es driver miatt, a 12-es béta nem akart feltelepülni. Igaz, a powerplay problémát megoldottam.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5723) Silenzio válasza gabi0725 (#5703) üzenetére


Silenzio
addikt

Valóban nagyon jó, de épp miatta futott nálam a GTA IV 1 magon 2 helyett... Amíg persze be nem állítottam vele a cpu-affinitást. De ezt a GTA IV magától is tudta, mindaddig, amíg a CPU Controlt le nem futtattam. Akkor mire is jó a cpu control pontosan? Hogy egy magra rakjon olyat is, amit a winfos lazán kioszt magának optimálisan? Szerintem nem ártana némi kritikával illetni és a körmére nézni, nemdebár?

Chapel: elnézést, de én eleve nem látom értelmét ilyesmit kérdezni, nagyjából 3 perc alatt minden felfedezhető a dokumentumok könyvtárban - valahol.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5724) zalika válasza Silenzio (#5722) üzenetére


zalika
tag

Beallitasok:1280x1024(85hz)
Texture:Medium
Render:High
A tobbi meg minden 15 on van!!
Amugy a 8.7 es drivert hasznalom
ui:amikor a kozepso varosban azon a csillogo mindenfele csecsebecsevel felszerelt utcan vegigmegyek akkor leesik az fps 24 re.

[ Szerkesztve ]

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5726) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Valaki tudja ennek a számnak a címét? [link]
rádióban hallottam és megtetszett, valamelyik trailer elején is ez van.

a minőség nem a legjobb.. telefonnal vettem fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#5727) sniper elite válasza Kecuhun (#5725) üzenetére


sniper elite
senior tag

Végre!!!! :C :C :C Bár én ma 3óra 44 percet gameltem gond nélkül, "szerencsém volt" Elfoglaltam egy kórházat és közel 500 rendőrt leszedtem, köztük sok swatost is! Gondolom akinek nem eredeti a játék, az nem tudja majd felrakni a frissítést! Tehát megéri megvenni a gamet :)

(#5728) zalika válasza sniper elite (#5727) üzenetére


zalika
tag

Szerintem a warezes hackerek arra is megoldast talalnak :DD

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

(#5729) engineeeer


engineeeer
tag

A mapon néha feltűnnek kis kék emberkék,a legend azt írja rá h friend,amikor odamegyek ad 1rövid küldetést de pl amikor Little Jacob haverjával mentem véletlenül meghalt :DDD számítanak ezek vmit?

(#5730) Rockybro


Rockybro
tag

ezzel a konfiggal:
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz
Gigabyte GA-EP45-DS3
Corsair Dominator 4GB DDR2 (2x2GB 1066Mhz) memória
XFX 9800GTX+ 765Mhz 512MB
Samsung Spinpoint F1 640GB (HD642JJ)

milyen beállításokon tudok majd játszani akadás nélkül 1024x768-on? és 1680x1050-en?

igen, elolvastam az első hozzászólást.

(#5731) E-Maxx


E-Maxx
tag

Eredeti GTA4, az htpc-n elérhető max graf, 1680x1050-ben:[link]
Imádom a GTA-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#5732) engineeeer válasza .:Kristian:. (#5726) üzenetére


engineeeer
tag

A social club-on belül van 1 ZIT nevű segítség amivel meg tudod keresni a játékban hallott zenéket.Pontosan nem tudom hogy működik de a játékhoz adott könyvben ezt írja...

(#5733) kanmajom


kanmajom
tag

ennek a cpu control proginak van e valami értelme? nálam feladatkezelő szerint mindkét mag pörög 95-100% körül.

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#5734) gabi0725 válasza kanmajom (#5733) üzenetére


gabi0725
csendes tag

Hát akkor nem sok.Akkor van ha mondjuk az egyik maxon megy, a másik meg mondjuk fél gőzzel.Nekem ez volt a COD4-nél és a Far Cry 2-nél is...

[ Szerkesztve ]

Never go full retard

(#5735) MaciG válasza Kecuhun (#5725) üzenetére


MaciG
addikt

Mit javítanak? "míg HD 3870-es és 3850-es kártyák mellett, ha nagy nehezen sikerül életet lehelni a játékba, rövid időn belül hibaüzenettel és a desktoppal találjuk szembe magunkat."

Nekem semmi gond nem volt vele ,pöccre indult, fut is szépen és nem is lépeget ki, még hibaüzi sincs, pedig már elég sokat játszottam vele. :K

BANZAII

(#5736) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Üdv!.
Haver az EREDETI verzióval szeretne multizni, de sajna csak nem jön össze neki:S:S :(
Beregelt a Rock.Social.-ra viszont a Games for Win.-el bajok vannak..
Hogyan kellene összehozni a multit?..elég csak a telepítő lemezen lévő progikat feltenni?..
Games for Winfos miért ne mengedi regelni?? :U
Köszi a választ!! :R :R

(#5737) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nemgér csináltam meg mikor Brucie-val elmentem piálni..az valami veszett király:DD
Műáskor is lehet csak ugy bebaszni?

Jah és Kurvák hol vannak? jol esne már valami frissitő de nem látok sehol se..a mama kedvencei meg nem szállnak be a kocsiba ha dudálok:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5738) .:Kristian:. válasza engineeeer (#5732) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

megvan, igaz nem social clubbal kerestem :D

Kanye West - Flashing Lights

[ Szerkesztve ]

(#5739) Beowulf_78 válasza deicide (#5589) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Gondolom mert nem natív 2GB memód van. Hanem 2x1, az az natívban csak 1GB. Mint ahogy a 2x256bit sávszél. se olyan mint az egybe 512bit. Gondolom a játék nem támogatja a CF-et, vagy a driver amit használsz kula.
Más ötletem nincs. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5740) Skizz válasza Kecuhun (#5725) üzenetére


Skizz
addikt

zsír! ha kijavítja azt a pár megjelenítési hibát és ingame bugot, akkor 101%, hogy mostmár tényleg megveszem...

(#5741) engineeeer válasza Sirandrish (#5737) üzenetére


engineeeer
tag

Akármikor lehet kocsmázni,felhívod Brucie-t Roman-t vagy Little Jacob-ot és a telóban a Bar-t választod programnak ;] Kurvákat főleg este lehet találni,belváros akármelyik sarok de ha nagyon szakadt a verdád akkor nem szállnak be,amúgy elég rondák,a molett négerek nekem spec nem jönnek be de van 1pár jó :DDD

(#5742) C@rbon válasza engineeeer (#5741) üzenetére


C@rbon
senior tag

:DDD

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5744) Lefty


Lefty
addikt

hát ha nyer is valami díjat, akkor nem, hogy 2008 de a világ legoptimizálatlanabb játéka díját is megkapja. azért könyörgöm, ezzel a konfiggal ami nekem van, alig megy medium beállítással, mellette minden le van húzva és 1280x1024, és így is tiszta képregény meg hót ocsmány az egész..

(#5745) Gerr'y válasza dzsóbácsi (#5736) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Itt hozon létre egy fiókot [link], fontos hogy a régiónál ne Magyarország legyen, mert nálunk hivatalosan nincsen Live...
Aztán a Social Club-os fiókjához rendelje hozzá a Live-os accountot. Innen már menni kell.

(#5746) Skizz válasza engineeeer (#5741) üzenetére


Skizz
addikt

én egy cabrio merci (utánzattal) álltam eléjük, de még csak rám se néztek ;]

(#5747) Sirandrish válasza engineeeer (#5741) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah majd megnézem akkor..megyek ozst babeszok aztán felszedek egy kurvát:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5748) Vinchi válasza cellpeti (#5568) üzenetére


Vinchi
tag

A nagy bankrablásos Packie-s küldetés után megnyilik az egész térkép, utánna átmászhatsz az új részre ott találod meg, de konkrétan: itt ni

[ Szerkesztve ]

(#5749) kisza25 válasza zalika (#5709) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem is megsughatnád privibe mit hogyan állítottál be ezen a cpu-controllerben
a program megvan

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5750) Produkció


Produkció
senior tag

ott tartok hogy a brúszinak elhoztam 1 kocsit amit üldöztek....aztán most bekéne mennem netezni de amikor odamegyek a géphez kiírja hogy nyomjak E-t és gépezek...megnyomom az E-t és nem csinál semmit, ahogy elengedem megint kiírja hogy nyomj E-t...így nem tudok továbblépni...járt így valaki?

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.