Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Chapel


Chapel
addikt

Kész,beszippantot a game,persze kutya kötelessége volt ennyi hercehurca után...
Igaz, h miatta kellett vennem egy 4850-et....
:U

Persze így már crysis is 1680x1050 high is 45fps benchmarkot tól ami igen kellemes ;]

Valaki tudja h azokon a pontokon ahol vagy lelősz valakit vagy nem,kihat a játékra a késöbbiekben? Szal magyarul akár e miatt máshogy is alakulhat? Mert én persze mindig fejbelövöm az illetőt ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6102) mad1 válasza Chapel (#6101) üzenetére


mad1
veterán

Elteres ugyan lehetseges,de egy szalon fut,egyebkent 2 befejezest tapasztaltam.
De mindket esetben a vegen dolt el mi lesz a helyzet.
Nem akarok itt spoilerezni nah... :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#6103) Chapel válasza mad1 (#6102) üzenetére


Chapel
addikt

"Nem akarok itt spoilerezni nah... :DDD "

És ezt nagyon köszi,meg az infót is ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6104) Enton


Enton
addikt

Még mindig jó a játék! A mai este ezt találtam a legjobbnak:

[link]

Hamar eszembe jutott róla ez:

"Kismacska és Nagymacska beszélgetnek. Egyszer csak a Nagymacska elindul... Kismacska kérdezi: - Hova mész Nagymacska? Nagymacska válasza: - Elmegyek csajozni. Kismacska : - Én is akarok!!! Nagymacska: - Gyere, ha akarsz. Mennek a háztetőkön át. Ám egyszer a Nagymacska megcsúszik legurul a tetőn és az utolsó pillanatban egy bravúros mozdulattal elkapja az ereszt, és lóg. Látja ezt a kicsi, és utána csinálja. Lógnak így mindketten egy fél órát, órát. Majd a Kismacska megszólal: - Te, én már kezdem unni ezt a csajozást, úgyhogy haza megyek!"

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6105) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

tud valaki arról hogy használ-e a gta phisyx-et ?

(#6106) Locutus válasza Görgőőő (#6080) üzenetére


Locutus
veterán

Üdv!

Tudnál csinálni nekem egy tesztet, hogy 1280x1024-ben medium/mediumon hány fps-t tol a benchmark?
A gépünk hasonló, meg én is 4670 vásárlását tervezem :)

Köszi.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6107) huntofa


huntofa
csendes tag

Találtam egy igen érdekes videót , minden GTA 4 fan csekkolja!!! Nagyon brutál :DD

[KATTINTS IDE!!!]

[ Szerkesztve ]

(#6108) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Azt tudtátok, hogy lehet kocsit menteni. Garázs ugyan nincs, de ha a Safe House elötti utcán a sárga csíkkal elkerített részben álltok meg akkor elmenti a kocsidat, tehát mindig az a kocsi lesz ott amit otthagytál mentés elött. Lehet, hogy tudtátok, de én csak most jöttem rá ;]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#6109) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Csak, hogy tudjátok mire számítsatok:)

Statistics
Average FPS: 32.41
Duration: 37.24 sec
CPU Usage: 85%
System memory usage: 82%
Video memory usage: 95%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: High
View Distance: 25
Detail Distance: 37

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT
Video Driver version: 178.24
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#6110) MrSummer válasza MrSummer (#6109) üzenetére


MrSummer
aktív tag

ja az X2 2800 mhz-en megy

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#6111) Lefty válasza -=Sziszi=- (#6108) üzenetére


Lefty
addikt

igen, az a "garázs" a házaid előtt.

(#6112) barnam_ válasza Enton (#6104) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pont tegnap este csináltam ezt a küldetést.
Hát nem adott sok pénzt.

(#6113) Sirandrish válasza -=Sziszi=- (#6108) üzenetére


Sirandrish
legenda

én tudtam...engem csak az idegesit hogy 2 helyes...szóval pl egy motor elfér keresztbe is de ha az a 3. jármű akkor nem menti el...legalábbis nekem nem mentette:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6114) Chapel válasza MrSummer (#6109) üzenetére


Chapel
addikt

Tudjuk, pont a te Statistics-od az 1000. az oldalon,szóltak is a modik h már éppen elég....2napja :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6115) heihachi válasza Sirandrish (#6113) üzenetére


heihachi
addikt

Viszont később, amikor már sok safehouse van, akkor ár egész sok járgányt el lehet menteni.
Én tegnap utolsó mentésnél egy helikopterrel parkoltam le az egyik helyre, hát kíváncsi vagyok, hogy amikor visszatöltöm ma, akkor ott fog-e állni...

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6116) dunc


dunc
nagyúr

Valakinek síkerült logitech dual action kontira konfigurálni?
Nvidiához melyik driver hoz javulást?

[ Szerkesztve ]

(#6117) Sirandrish válasza heihachi (#6115) üzenetére


Sirandrish
legenda

én motorokat akartam mert keresztbe elfért volna vagy 15:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6118) Foglalt név válasza Chapel (#6114) üzenetére


Foglalt név
addikt

Hagyjad már, olvasni nem bírnak. Ctrl+C Ctrl+V, ezt tanítják újabban az iskolában... :DDD

Így jön be:
Megvan a játék, megörül. Nyom egy bencsmárkot. Felmegy a pumpa. Na most aztán vlhol jól elküldöm a rockstart a búsba. PH!
Kereső, gta. GTA IV... Ez az! Katt. Új, paste Na a rockstarosok....

Hát így :U

[ Szerkesztve ]

(#6119) Sirandrish válasza Foglalt név (#6118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Topic neve--> GTA IV - Olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!
Hogy jönnek be ha ennyit nem olvasnak el? nem értem...vagy mindenkinek csőlátása van? 2 fokot látnak? "GTA IV" és kész...hogy utánna mivan az levan kakikálva...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6120) Rusher


Rusher
őstag

Hali!

Mire sikerült elindítanom ezt a sz@rt addigra már elment a kedvem az egésztől...nem kezdek el szitkozódni úgyis mindenki tudja.....Nvidia legújabb beta driver jól megy végül is , de vannak olyan részek ahol egész egyszerűen nincsenek textúrák...ez másnál is ilyen? A másik kérdésem az lenne, hogy ez csak Xbox controllerrel működik vagy lehet más vezérlővel is irányítani? Egy Logitech Rumblepad2-m van, de nem sikerült eddig élete lehelnem bele, hogy működjön...az elején még billentyűzettel sem lehetett irányítani...többnyire ez már csak azért is, mert amikor elindulna a játék az elején egyből ki is lép Fatal Error-al :DDD

(#6121) mad1 válasza Rusher (#6120) üzenetére


mad1
veterán

Ott valami bibi lesz. :(
Probaltad a 180.40et is?

Ne szemetelj ! = Steam

(#6122) Silenzio


Silenzio
addikt

Hm... Ha esetleg ezzel segíteni tudok a textúrahibákkal küszködőknek: úgy vettem észre, ha a Catalyst Control Panelben bármit elállítok defaultról, a játékban eltűnnek a textúrák, és az esetek 2/3-adában fekete foltok meg rácsok borítják a pályát. Defaultra visszaállítva ment rendesen. Akinek ilyen gondjai vannak, lehet nem alapbeállításokon használja a drivert

P.S.: Hol van már a Catalyst 8.12?!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6123) Rusher válasza mad1 (#6121) üzenetére


Rusher
őstag

Mármint a 180.48-ra gondolsz? Hát vissza fogom rakni....azért raktam fel az új bétát, mert mindenhol azt írták azzal jobb így egyből felrakatam azt és meg sem néztem a whql driverrel...akkor azt visszarakom...igazából a játékban nem volt gond minden a helyén volt csak volt olyan, hogy befordultam egy utcába és üres volt a tér 1-2 oszlop volt csak, de olyan is volt, hogy az aszfalt felett ment az autó a levegőben. :)
Viszont sztem joy-al sokkal jobb játszani ezt a játékot most ezért nem akarnék venni egy xbox controllert...remélem van/lesz valami megoldás rá :K :N («----tök jó)

[ Szerkesztve ]

(#6124) Kecuhun válasza Silenzio (#6122) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Mára ígérték a 8.12 Catalystet. Szerintem este már lehet tölteni.

(#6125) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ennek a használatához kérnék egy kis segitséget [link]

(#6126) mad1 válasza Rusher (#6123) üzenetére


mad1
veterán

Igen a 48ra :B
Betat nem szeretem,de az van fennt nekem is.mondjuk nincs texturahiba.

Ne szemetelj ! = Steam

(#6127) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem még sajnos nincs meg.

Mik az eddigi tapasztalatok? Baba mi? :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6128) Geryson válasza AMD Power (#6127) üzenetére


Geryson
addikt

Hááát, azért igen erősen megoszlanak a vélemények... :) Szerintem királyos, de tényleg vannak benne kifogásolható részéletek (kapásból a gépigény)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6129) Silenzio válasza AMD Power (#6127) üzenetére


Silenzio
addikt

A konfigoddal szvsz játszhatatlan lesz a játék. Nekem 2900 xt-vel támogatott 5000+-os amd-n esőben 12 fps-t vagyok kénytelen elszenvedni...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6130) AMD Power válasza Silenzio (#6129) üzenetére


AMD Power
titán

Reméljük az új patch javít majd a problémánkon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6131) barnam_


barnam_
nagyúr

A bankrablós küldetésnél egyszer használtam egy max élet + páncél cheatet, és azt írta ki hogy valamelyik küldetést blokkolta. Most akkor azokat nem is tudom megcsinálni?

(#6132) Lefty


Lefty
addikt

ha még nem volt:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=381536

nekem hozott pár fps-t.

(#6133) fdisk válasza Enton (#6104) üzenetére


fdisk
őstag

B+ de vak vok. :D
Megnéztem többször is a képet,és mindig azt láttam,h a 2 csávó óriásplakátot ragaszt. :DDD
Majd miután elolvastam a hsz-ed második részét a macskákról akkor leesett. :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#6134) Pubszon válasza Lefty (#6132) üzenetére


Pubszon
veterán

Ez az EXE mit is csinál pontosan? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6135) Lefty válasza Pubszon (#6134) üzenetére


Lefty
addikt

tulajdonképpen egy defregmentáló, kicsit rendberakja a játékhoz a vinyót így növeli a teljesítményt. bemásolod a játék főkönyvtárába, csinálsz róla parancsikont majd a célba beraksz egy -s kapcsolót majd elindítod. de írja a fóruman is amit linkeltem. ha lefut kész, ennyi, kb 2mp. aztán indíthatod a játékot a megszokott módon.

(#6136) Silenzio válasza Lefty (#6132) üzenetére


Silenzio
addikt

Vattafák...?! Imádom az ilyet: annyival kommentálja, hogy processing, de hogy mit ír át, tömörít, honnan, hová... De most komolyan, mi a faszt csinál? Gyűlölöm az ilyen értelmetlen, misztikus tvíkeket, ha segít, komolyan, magamhoz nyúlok... :W
Bár egy ennyire összegányolt játékkal kapcsolatban, mint a GTA IV (green mode-ba teszi a cpu-t, low 3d-be a vga-t), amihez foghatóval 14 év alatt nem találkoztam PC-n, már semmin sem lepődök meg.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6137) Lefty válasza Silenzio (#6136) üzenetére


Lefty
addikt

azzal ne törődj, had csinálja a dolgát :) rontani biztos nem fog.

amúgy nálam már 30fps alá szinte sehol sem esik.
high
high
50,50,50,1 +blur

jön még a patch meg az új catalyst azt tiszta jó lesz. bár már így is elvagyok csak az árnyék nézne ki rendesen.

(#6138) Silenzio válasza Lefty (#6137) üzenetére


Silenzio
addikt

Az árnyék BIZONYOS beálltásokkal teljesen oké. Pl. max grafikán. Meg furcsa mód most nálam, pedig kb. 1/4-beálltásokkal játszok. Nem tudom mitől függ, de a legtöbb beállítással nálam is foltos volt, most teljesen oké. Blurrt hogy tudod bekapcsolni?

Szerintem ez nem a vinyót defragolja, hanem a játékot. Talán a játékhoz használt tömörítésen optimalizál, nem tudom, de a prociidőhöz a fragmentált vinyónak nem sok köze van.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6139) wesker24


wesker24
senior tag

Ime egy kis lazitás ! :DDD

[18+]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#6140) Silenzio


Silenzio
addikt

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet feltenni Windows 7 tesztverzióra a játékot? A telepítő szerint a rendszer nem kompatibilis P%-kal :D (ez persze magától értetődik)... Gyanítom, hogy gyorsabb lenne, mint XP-n, Vistát meg elő nem veszek emiatt... Örülök hogy megszabadultam tőle.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6141) Sirandrish válasza Lefty (#6135) üzenetére


Sirandrish
legenda

és ezis hoz néhány FPS-t? mik vannak..lassan már 9200se-vel lesz 100fps..igaz hogy kell majd hozzá 148 progi dehát istenem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6142) mad1 válasza Sirandrish (#6141) üzenetére


mad1
veterán

Lassan magunk optimalizalunk a gepunkre :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#6143) Sirandrish válasza mad1 (#6142) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha már a Rockstar nem csinál smemit a Bowlingon kivül akkor majd mi:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6144) Silenzio válasza Lefty (#6137) üzenetére


Silenzio
addikt

Tényleg segített, így lett 18,5 fps-ből 21,5 fps átlagom. És hogy miért nem több? Mert ez a geci játék valami miatt nem megy 22 fps fölé... :W Az elején még 55 fps-t mértem a szobámban, most ott is 22. Tököm tudja miért... :(((

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6145) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Mintha egy Budapesti építkezés lenne :DDD [link]
A 4es metrót is így építik azért nem készül el soha :DD

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#6146) Sirandrish válasza Silenzio (#6144) üzenetére


Sirandrish
legenda

amugy ez a Contig.exe igaz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6147) Silenzio válasza Sirandrish (#6146) üzenetére


Silenzio
addikt

Igen. Arról van szó. A 22 fps-es limit meg nem tudom mióta van, az elején még nem volt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6148) Sirandrish válasza Silenzio (#6147) üzenetére


Sirandrish
legenda

és akkor csak egysze megcsinálom vele azt amit Baker írt és anniy? utánna élvezem a plussz 3 FPS-t?:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6149) ricsy888


ricsy888
senior tag

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy pontosan hol is található ez a bizonyos SETTINGS.CFG fájl?
Csak mert már kb. egy órája keresem, lefuttattam egy keresést,de semelyik meghajtón nem találta. Én is végignéztem mindegyik mappát aminek köze lehet a gta IV-hez, de én se találtam. :((

[ Szerkesztve ]

(#6150) athomi válasza Lefty (#6137) üzenetére


athomi
veterán

Sztem blur-t felesleges használni, csak szétmázolja a képet. Bár az AA hiányát elfedi, de csupa homály lesz az egész kép. Jobb szeretem az éles textúrákat. :K

Más: Voltam egy küldetésen. Két hullát kellett elcipelnem a csomagtartóban, erre egy karambol révén felnyílt a csomagtartó: [link] :DDD Természetesen a rendőrök egyből lemeszelnek...

AMD Power: A patch-ben nem lesz optimalizálás, csak bug és hibajavítás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.