Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Sirandrish válasza athomi (#6150) üzenetére


Sirandrish
legenda

hány %nál jársz? nekem még ez nem volt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6152) pisti válasza athomi (#6150) üzenetére


pisti
őstag

Más kérdés, hogyha kiszállsz akkor újra be lehet csukni.

(#6153) Ősember válasza athomi (#6150) üzenetére


Ősember
őstag

mindenkinek kinyilik egy kis koccnál :) ez a lényege a küldetésnek.... egyébként ilyenkor hátra kell futni sé gyorsan lecsukni :D

mod: pisti megelözött...

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6154) athomi válasza pisti (#6152) üzenetére


athomi
veterán

Ezt nem tudtam. Egyébként rengeteg ilyen apróság van a játékban, mindig fedez fel az ember valami újat.

Sirandrish: Olyan 25%-nál. Emilihez (fekete csaj) mentem egy telefonbeszélgetés után, aztán...

[ Szerkesztve ]

(#6155) Silenzio válasza Sirandrish (#6148) üzenetére


Silenzio
addikt

Többet is akár. Sztem nekem driverhiba miatt nem megy 22 fölé, de most már ALÁ SEM NAGYON, és itt a pont. Az átlag lehetne 27-28 is, ha hagyná a játék. Csak hát a feltelepítés óta szar, azaz az első 2-3 indítás után valami miatt fixálta magát 22 fps-en. Így, lássatok csodát, max grafikán sem fut sokkal szarabbul nálam a GTA IV :D Éljen az optimizmus. A pesszimista erre azt mondaná, igen, de minimumra véve sem gyorsul. És igaza lenne. 800x600 lowest minden szar, és képtelenség 22 fps fölé mennem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6156) Geryson válasza barnam_ (#6131) üzenetére


Geryson
addikt

Mi az a max. élet? Arra gondolsz, amikor meggyógyítod magad? Egyes videókon látni, hogy baromi nagyot repülnek és nem halnak meg, ezt hogyan lehet? Fiamnak kellene, ő úgysem csinál missziókat csak rosszalkodik, de nem találtunk a neten örökélet kódot.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6157) Mariann294 válasza athomi (#6154) üzenetére


Mariann294
őstag

Így van ez a játék egyszerűen atomzsír! :DDD :DDD :DDD

(#6158) AMD Power válasza athomi (#6150) üzenetére


AMD Power
titán

Én ebben azért nagyon bízok. :K

A hibajavításokon kívül némi teljesítménynövekedés is (el)várható.....Utóbbi, ha minden igaz, már múlt idő, és az AMD GTA IV-re optimalizált 8.12-es meghajtója is már a küszöbön van....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6159) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Már annyi konfig/FPS eredmény jelent itt meg, van valahol esetleg egy összehasonlító lista ?
Vagy ha nincs akkor nem lenne érdemes csinálni egyet ? :U

[ Szerkesztve ]

(#6160) pisti válasza athomi (#6154) üzenetére


pisti
őstag

Azt figyelted, hogy van baleset "szimuláció"?

Többféle dolog is tud történni mikor nagy sebességgel (vagy inkább különbséggel) ütközöl egy másik autóval. Mondjuk a legviccesebb az mikor belemész valakibe, teljesen normálisan kipattan az autóból, aztán hirtelen összeesik és meghal. :))

Más. Arról nem tudtok, hogy azt a felfegyverzett helikoptert nem lehet-e a 200 (ehhez tuti nem lesz türelmem) galamb levadászásán kívül valahogy megszerezni? Vice City-ben is az Apache utánzattal szórakoztam a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

(#6161) Locutus


Locutus
veterán

Akinek fix 22fps-re van beállva, állítólag segít a -fullspecaudio parancssor.
A bug ugyanis attól van, ha a game fos hangkártya vagy driver miatt a minspecaudio-ra áll be.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6162) Sirandrish válasza athomi (#6154) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor nálam az kimaradhatott:)

Silenzo: hát majd kipróbálom..a jó reg előtte utánna bencset lefuttatom aztán remélem ámulok és bámulok majd:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6163) pisti válasza Locutus (#6161) üzenetére


pisti
őstag

Ebben lehet valami, mert mikor én kipróbáltam ezt a minspecaudiót szintén 22fps-em volt ha jól emlékszem.

(#6164) athomi válasza pisti (#6160) üzenetére


athomi
veterán

Én a 200 galambot biztos nem keresem meg még a harci helikopterért sem. Jó lenne egy kód helyette. :)

Nekem ma egy frontális karambol után a szembejövő sofőr rádőlt a dudára.

(#6165) Sirandrish: Bazookától is. :D

[ Szerkesztve ]

(#6165) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ejtettetek már gránátot magatok alá? nagyon állatul elszálsz:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6166) priti válasza Pubszon (#6134) üzenetére


priti
addikt

contig

"Use the -s switch to perform a recursive processing of subdirectories when you specify a filename with wildcards."

Hardverlesen

(#6167) Lefty válasza athomi (#6150) üzenetére


Lefty
addikt

tudom, de nekem tetszik :)

Silenzio: P betűvel

[ Szerkesztve ]

(#6168) SzlobiG válasza Achill3uS (#6093) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam 20 alatt van és nem kell egy órát játszanom vele, hogy kilépjen. :W

A vicc az, hogy így is csak 1gigát lát (használ).

(#6169) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez a Contig mennyi idő alatt fut le? nekem már csinálja vagy 15perce..bár már a Map mappánál jár szoval lassan vége:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6170) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Történet

Elloptam egy "Ferrarit", de egyből össze is törtem. Elmentem hát egy közeli Spraybe. Megcsinálták és lefújták szép arany sárgára. Mikor kiálltam már éjszaka volt és szakadt az eső. "Manhattan"-ben voltam. A sok villogó fényreklám meg persze a kocsik reflektorai gyönyörűen tükröződtek a vizes aszfalton. Nem is mentem gyorsan, hogy tudjak gyönyörködni az esős "New York"-ban. Ekkor azonban megszólalt a telefon. Little Jacobnak támadt kedve egy kis szórakozásra. Az utam a másik városrészbe pont a Brooklyn hídon át vezetett. Mivel ez a kedvenc építményem a játékban, már csak az nagy élmény volt,hogy áthajtottam rajta éjszaka, szakadó esőben egy arany sárgán csillogó Ferrarival.

Üdv Szisz

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#6171) Lefty válasza Sirandrish (#6169) üzenetére


Lefty
addikt

nálam olyan 2mp volt.

(#6172) Sirandrish válasza Lefty (#6171) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor te valamit rosszul csináltál szvsz...mármint ez egyesével az összes GTA4 mappán belüli fájlt megvizsgál...először mikor csináltam nekem is 2sec volt de akkor nemis láttam semmit..aztán nekiestem megint és így szépen megnéz mindent...vagy ez már felesleges lépés volt?
Bár nemtudom pilla alatt mit tudna csinálni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6173) Lefty válasza Sirandrish (#6172) üzenetére


Lefty
addikt

hát nem tudom ezt, hogy lehet rosszul csinálni, de akárhányszor indítom el, akkor is egy mp kb. mindenestre akkor is kaptam pár fps-t.

(#6174) Sirandrish válasza Lefty (#6173) üzenetére


Sirandrish
legenda

de akkor nálam mégis micsinál?:DDD

Mondom minden fájlt egyesével megvizsgál..bár az is lehet hogy törli :Y :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6175) priti válasza Lefty (#6173) üzenetére


priti
addikt

Kábé annyi idő, amíg nyit egy parancssort, amiben kiírja, hogy milyen kapcsolók vannak meg bezárja :DDD
Igyál egy sört vazz, +5FPS

Hardverlesen

(#6176) Sirandrish válasza priti (#6175) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát akkor nekem 333FPS-nél akadnia kell ha már 30percig csinálja:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6177) heihachi válasza Sirandrish (#6165) üzenetére


heihachi
addikt

Te beteg vagy :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6178) Sirandrish válasza heihachi (#6177) üzenetére


Sirandrish
legenda

tdod mikemény?:DD
Ennél már csak az lenne a jobb ha írná a magasságot hogy mennyire repülsz magasra...uh tuti recorder lennék:DDD

amugy ezt bóknak veszem:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6179) cellpeti


cellpeti
veterán

Kiváncsi leszek majd,hogy ilyen karival kinek,hogy megy majd a game!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6180) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah lefuttatam a "2mp"-s contig-ot:DDD

Előtte: 33.74
Utánna: 35.78 :Y

Szóval ha nem is sokat de hozott...gondolom azért ennyit mert a procim gyengus...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6181) Dot


Dot
őstag

Nincs külön GTA IV Multi-s fórum?? mert itt nem nagyon beszéltek róla :(((

[link]

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#6182) szpal17 válasza Locutus (#6161) üzenetére


szpal17
őstag

Na ezt kipróbálom mert sajnos nekem is beállt erre az értékre...bármit állítok, bárhová, már procit is húztam de csak nem akart feljebb menni...
Ha jól értem az exe parancsfájl után kell ezt beírni...este tudok csak eredményt mondani de kiváncsi vagyok...
Köszi :)

(#6183) Geryson válasza Dot (#6181) üzenetére


Geryson
addikt

Hú én pont tegnap láttam egy olyan videót, hogy multiban 2 vagy 3 játékos is beszáll az autóba és rettentően nagyot lövöldöznek, nagyon tetszik! :) Alig várom, hogy holnap meglegyen az én kis GTA-m, azonnal multizok vele egy hatalmasat.

Szerintem mindenki most el van inkább foglalva a saját kis felfedezéseivel (merthogy van belőle bőven) és majd ezek után jön a multiokosság...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6184) Locutus válasza szpal17 (#6182) üzenetére


Locutus
veterán

Vagy úgy, vagy van valami commandline.txt-s lehetőség is, ahova be lehet irni az összes paramétert.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6185) Enton válasza Dot (#6181) üzenetére


Enton
addikt

Egyáltalán multiban mit/miket lehet csinálni? Van Coop mód?
Vagy csak a "szokásos lőjük egymást" avagy ugyanez csapatban? :P

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6186) vzsolo2225 válasza Lefty (#6173) üzenetére


vzsolo2225
tag

De azon a GTA fórumon meg ezt írják: "Then run it and wait till it close's because that means it's finished it can take anywhere from 5 to 20minutes to complete depending on your system. I gained 5 fps outside and 10fps inside after this tweak." - vagy ez mit jelent? :U
Nekem is tolja már egy ideje, mint ahogy Siradrishnak csinálta.

(#6187) Geryson válasza Enton (#6185) üzenetére


Geryson
addikt

1. hsz-ban van egy [link] egy nagy magyar GTA4 oldalról, ott van egy "multiplayer" rész, én ott nézegettem, hogy bizony van bőven játékmód kicsiknek és nagyoknak is... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6188) Blizzard.9 válasza Silenzio (#6140) üzenetére


Blizzard.9
tag

Vista kompatibilitás módban próbáld meg futtatni. Úgy elvileg mennie kell.

(#6189) D.Orion


D.Orion
veterán

Öcsikém megkapta szülinapjára a GTA IV-et eredetiben. Feltelepítettem, minden frankó. 8.12es beta driver letöltve.

Kérdés: Miért nem tudom Medium fölé rakni a grafot? :F

Proci: E8400@3.8GHz
Ram: 2x1GB
VGA: HD4850
Oprenszer: Windows XP SP3 32bit

(#6190) Silenzio válasza Blizzard.9 (#6188) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem számít, ugyanúgy nem megy a telepítő.

D.Orion: te is olvasd el az első hozzászólást! Miért nem teszi ezt meg senki?! :F Limitálja a beállításokat a vga memóriád szerint. Másfél giga VRAM kell szerinte a maxhoz. Megoldási lehetőség is ott van az elején.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6191) KrAt


KrAt
veterán

Haverom kapott egy EFC10-es hibakódot, invalid resources detected, reinstall the game ez mit jelenthet?

[ Szerkesztve ]

(#6192) Lefty válasza KrAt (#6191) üzenetére


Lefty
addikt

ezt most muszáj volt?

(#6193) KrAt válasza Lefty (#6192) üzenetére


KrAt
veterán

Nem, mert kurvahosszú, kiszedtem :)

Amúgy kurvajó, nem hogy örülnének, hogy berakok ide valami hasznosat, nem, még nekik nem tetszik.. :U :( :(((

Linkesítve: GTA IV ERROR CODES

[ Szerkesztve ]

(#6194) Sirandrish válasza KrAt (#6193) üzenetére


Sirandrish
legenda

Utólagos engedelmeddel a linkedet az első hsz-be rakattam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6195) Norbi14


Norbi14
senior tag

én csináltam egy win újratelepítést és most határozottan jobban megy 20-30fps, 8.11cat, de a graf rettentű bugos villigó texturák meg egyebek....próbáltam állítani driverből a mipmap részletességet, de sehogy se akar elmúlni! Remélem 8.12-es driverben javítva lesz...

(#6196) Rusher válasza KrAt (#6193) üzenetére


Rusher
őstag

Nekem a játékkal nincs semmi bajom, mert tetszik és még ki sem próbáltam az egyéb beállításokat amitől javulhat stb..de az szánalmas, hogy egy táblázat kell hozzá mikor miért fagy le éppen és mit kell tenni hozzá, hogy megjavuljon.... :N

(#6197) neroking


neroking
csendes tag

Próbáljátok ki Gamepaddal :D Elég kemény lesz...

Top 100 Best Jumpstyle! 1 V 1

(#6198) gergo19


gergo19
aktív tag

Hogy lehet a mediumról highra venni a grafikát? A főoldalon lévő szöveget nem értettem teljsen? :(

(#6199) vzsolo2225 válasza gergo19 (#6198) üzenetére


vzsolo2225
tag

Na akkor mégegyszer: keresőbe beírod, hogy "commandline", és elolvasod az erről szóló 56345345 db hozzászólást... :W
Bár az első hsz-ban lévőnél egyszerűbb leírás már valami alsós gyakorlókönyv bevezetőjével vetekedne. Vagy csak én nem találom bonyolultnak megnyitni a notepadot, belemásolni a megfelelő dolgokat, majd elmenteni a játék főkönyvtárába commandline néven? :U

[ Szerkesztve ]

(#6200) Lefty


Lefty
addikt

KINNT AZ ÚJ CATALYST!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.