Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) C@rbon válasza cellpeti (#5340) üzenetére


C@rbon
senior tag

Húú azt már régen csináltam, de csak annyi az egész, hogy gyorsan kell menni :)
Egy Escalade jól jön amivel lehet zúzni és jól irányítható. És csak azon az úton kell menni ami közel van a sínhez.
Én már megcsináltam a bankrablósat. 250 000-et kaptam érte :DD

snataniel: Neked így, hogy fut a játék? Nekem is hasonló a konfigom csak 8800GT-m van és E6300 2,8Ghz-en.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5352) $p@rr0w válasza Bluegene (#5327) üzenetére


$p@rr0w
őstag

A GTA 3 2001-2002-es...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5353) jaja1981


jaja1981
addikt

Köszönöm, azt a sok segítséget.
Senki nem válaszolt semmit. :( :((

(#5354) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nektek is bekell minden indításnál állítani CPU Controllal, hogy használja az összes magot? Mer nálam sajnos mindég kell.:(

(#5355) pisti válasza jaja1981 (#5353) üzenetére


pisti
őstag

Olvasgass kicsit, volt már erről szó jópárszor, vga driver probléma miatt lehet amit tapasztalsz. Tedd fel a beta 8.12-es catalystet (RC3).

[ Szerkesztve ]

(#5356) cellpeti válasza C@rbon (#5351) üzenetére


cellpeti
veterán

én a E6320-at húztam 3Ghz-re de még bírná!

És mit kezdünk a lóvéval,mert ingatlant gondolom nem lehet venni,vagy igen?
C@rbon megölted már Playboy X-et vagy Dwayn-t?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5357) --Disztroj-- válasza jaja1981 (#5353) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Nem mindenki ugrik azonnal, ahogy beírsz valamit, ilyenkor a saját hsz-ra válaszolva beírsz még1x hogy help, akkor talán észreveszik...

amúgy nem a kártyád a gány, hanem a procid kevés, már párszor le lett írva, hogy ennek a játéknak vagy nagy gyorsítótáras proci kell magas órajellel (kb. 3.4ghz - 4.0ghz) vagy több mint 2 magos...
Mellesleg az atival vannak gondok, de erre is van már orvosság, bár az is még csak béta

Jómagam nem rendelkezem a játékkal és még csak nem is bújom ezt a topicot éjjel nappal, mégis tudom ezeket :U

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#5358) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok!!! Azt szeretném kérdezni, hogy másnál is fent áll e az a probléma, hogy a játékban pályarészek egyszerűen nem töltődnek, be csak a levegőben lebegnek a dolgok...?
Egy alt+tab után betölti rendesen a dolgokat. Találkozott már valaki ilyennel? :R

(#5359) dy_nmq válasza Bluegene (#5327) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Hát ennek nincs sok valóságtartalma, nekem most fennt van mind a két játék és elég kemény különbségek vannak. a GTA3 pc-s verzioja 2002 tavaszán jelent meg, és egy az egyben a ps2-es verzio grafikai szintjét hozta(ami 2001 öszi!),névszerüleg a renderware engine hajtja, mint a Vice City-t és a San Andreast.A GTA4 már a RAGE nevü motorral készült.De ami a lényeg: ránézésre ég és föld a két játék csak a stilusjegyek azonosak.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#5360) volvoguy


volvoguy
addikt

(#5338) pisti linkelte be nekem a következő összehasonlító oldalt. itt ugyebár fenn van a minimum és maximum közötti különbség....hát azt kell moijdma srácok, hogy ha a képek a valóságot tükrözik, akkor ez a játék minimumon sem lehet csúnya cucc, gta-hoz mérten pláne nem ha az eddigi rajzszerű gta-kat vesszük alapul, de sztem annyira nagyon egetverő különbség a minimum és maximum detail között nicns a képeket elnézve......

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5361) C@rbon válasza cellpeti (#5356) üzenetére


C@rbon
senior tag

Playboy-t öltem meg. Túl nagy volt a pofája :DDD
Nem tudom, hogy mit tudunk majd annyi pénzzel kezdeni, de szerintem a neten lehet vele valamit csinálni. Bemész egy internet kávézóba és ott lehet autót venni. Gondolom akkor lehet házat is. Ma ezt még megnézem. Ha esetleg hamarabb megnézed írj.

Amúgy nekünk nagyon hasonló a konfigunk :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5362) CinCeBerg válasza jaja1981 (#5325) üzenetére


CinCeBerg
csendes tag

4870 X2 vel nyomom .11-es driverrel teljesen zsír, néha itt ott van csak egy pici bug, de 98%ban rendben van. Nem au ATI tehet arról, hogy a Rockstaros fiúk így leszarták az ATI-t...

(#5363) barnam_ válasza jaja1981 (#5353) üzenetére


barnam_
nagyúr

már párszor le lett írva, hogy a fekete textúrákra az a megoldás, hogy CCC-ben a mipmap detail level-t max quality-ra állítod.

(#5364) cellpeti válasza C@rbon (#5361) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem is feladta már azt a küldit,de utánna nem adta fel,hogy melyiket öljem meg,
fel kell hívni valamelyiket talán?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5365) jaja1981 válasza --Disztroj-- (#5357) üzenetére


jaja1981
addikt

Akkor pár tény.
8.12 driver fent van, és 30FPS az átlag, szóval a vas oké.
Nem szeretem az ilyen beírásokat.
3GHz Core Duo meg elég lesz neki, hidd el.

(#5366) jaja1981 válasza barnam_ (#5363) üzenetére


jaja1981
addikt

Azon van.
Mipmap quality maxon van.
Már próbáltam minden féle beállításokat, de ugyan az.

(#5367) Honda Power


Honda Power
tag

Azért vicces, hogy az #1 hsz-ben, meg mondjuk, nem a PH! hiábja, de azért a Minimális rendszerigény, meg az Ajánlott gépigény között azért van egy-két Szent István királynyi különbség...

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#5368) Sirandrish válasza C@rbon (#5361) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez engem is érdekel szóval majd mindenképp nézd meg:)
Énis szeretném tudni hogy lesz-e saját kéróm amihez majd fasza kis garázs is tartozik amibe jobbnál jobb verdákat be is pakolhatnék..nah nem mintha bajom lenne ezekkel a szar lepkkant odukkal ahol eddig tengettem az életem:DDD

Honda: ez a hivatalos...az hogy neked vagy nekem nem ugy megy ahogy gépigény szerint kellene az sem az én, sem Kristian és nem is a PH hibája..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5369) C@rbon válasza cellpeti (#5364) üzenetére


C@rbon
senior tag

Nem tudom, én pont csajozni mentem volna amikor kiadta, hogy kill Playboy or Dwayne.
A csaj nem volt a találka helyen szóval elmentem megölni Playboy-t. Csak odamentem a házához és kinyírtam a haverjait, meg őt. Amúgy azért is őt mert sokkal jobb a háza és azt megkaptam miután meghalt.
Így már 3 házam van. Most ilyen szemetes zsákokat szedtem össze 3 fickóval.
Lehet majd olyan lesz mint a TDU-ban. Real Estate és kiválasztok magamnak egy kis putrit.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5370) athomi


athomi
veterán

13% körül járok, és kaptam egy olyan küldetést, hogy lopjak el egy rendőrautót, majd a rendőrségi computerbe keressek ki vkit név szerint. Kit kellene keresnem?

(#5371) Gebriel válasza Sirandrish (#5368) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem lesz garázsod külön :(

(#5372) C@rbon válasza C@rbon (#5369) üzenetére


C@rbon
senior tag

Hát nem találtam olyat, hogy házat lehetne venni :(
Viszont lehet autót, de az hülyeség mert azt találsz az utcán.
De van a neten annyi hülyeség :D Majd nézzétek meg.

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5373) Pubszon válasza athomi (#5370) üzenetére


Pubszon
veterán

A képernyő alján írja nagybetűvel a nevét. ;)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5374) Gebriel


Gebriel
veterán

PC-n is meg van az a móka, hogy a harmadik város részben a börtönhöz legközelebbi vörös emeletes ház játszoterén levő hintánál a földböl mini robbanások vannak, ami igen csak elröpiti az autót?

(#5375) pisti válasza jaja1981 (#5365) üzenetére


pisti
őstag

Honnan tudod te hogy mi lesz elég neki. :)

Még egy jobbfajta 3Ghz-s C2D-val is olyan CPU limit van hogy ihaj, mondjuk minimális CPU-t terhelő beállítások mellett elég kéne hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#5376) cellpeti válasza C@rbon (#5372) üzenetére


cellpeti
veterán

magyarul akkor nem jó semmire a lóvé?

ja és rögtön azután írta ki,hogy kit ölj meg miután felvetted a küldetést???

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5377) Chapel


Chapel
addikt

végre megy a game :DD

Elképzelem milyen lett volna ha nincs para vele....jó ok,felébredtem :)
Eddig nagyon tetszik,tudom nem infoérték de nagy az öröm ;]

Más.

haver holnap vesz dettó ezzel a konfiggal (jó,más márkájú ram,meg táp :U )9800GTX+ -t,nálam 4850 van,kiváncsi leszek az eredményekre, bár őszíntén szólva meglepődnék ha 4850 nem lenne jobb.... :U

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#5378) vzsolo2225


vzsolo2225
tag

Ti találkoztatok már busszal a játékban? Mert elvileg van, gyakorlatilag viszont még nem láttam, pedig még a buszmegállóban is vártam. Vagy csak később, a többi szigeten bukkan majd fel?

(#5379) .:Kristian:. válasza vzsolo2225 (#5378) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

van busz, én már találtam.

Pubszon: nézz szét jobban, én is véletlenül akadtam rá. buszpályaudvar féleség

[ Szerkesztve ]

(#5380) snataniel válasza cellpeti (#5350) üzenetére


snataniel
tag

Hali! Próbáltam Húzni a Procit De Már 2.6-Nál lefagy... :( Szánalom...

C@rbon: Végülis elég jól megy... 1024x768 Medium,High 50,90... Ilyesmi értékeken
Csak Vírusírtó miatt néha Beakad.. :))

Kárpátia!!!

(#5381) Pubszon válasza vzsolo2225 (#5378) üzenetére


Pubszon
veterán

Van, de az első szigeten ahol kezded a játékot, ott én se láttam. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5382) --Disztroj-- válasza jaja1981 (#5365) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Ha ennyire okoska vagy (pedig mégis tévedsz), akkor minek kérdezel itt bárkit???... én az ilyen dolgoktól kapok rövidúton agyf@szt. :( :U

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#5383) rankesz


rankesz
veterán

Valami történt, de szerintem mielőtt beírkáltok gondoljátok végig megéri e a banán...

(#5384) TTomax válasza SzlobiG (#5354) üzenetére


TTomax
nagyúr

Néha nekem is csinálja,azon veszem észre,hogy ha kimegyek az ajtón és megfordulok 50fps mellet lagol..ahogy ráadom a CPU controllal kisimul... bug sajnos...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5385) vzsolo2225 válasza .:Kristian:. (#5379) üzenetére


vzsolo2225
tag

És az helyileg kb. merre található? :U
Ha már nagy és lassú járművek: nyergesre lehet félpótot akasztani, vagy csak rossz helyen próbálkoztam?

(#5386) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Valaki erre?


katt a képre nagyhoz

Oda mentem, ahol vagyok!

(#5387) C@rbon válasza cellpeti (#5376) üzenetére


C@rbon
senior tag

Nem voltam küldetésben. Csak kaptam egy hívást.
Nem tudom mire lesz jó a pénz

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5388) Plebi


Plebi
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#5389) Plebi


Plebi
senior tag

Sziasztok!

Valaki írta, hogy neki mennyire meghálálta a plussz memóriát a game. Én is tettem bele gyorsan plusz egy giga ramot és láss csodát megjavult minden. Eddig kettő giga volt, de most elmúlt az a folyamatos töltögetés ha hirtelen fordultam és az fps értékek is optimalizálódtak.

Statistics
Average FPS: 33.57
Duration: 37.14 sec
CPU Usage: 91%
System memory usage: 60%
Video memory usage: 98%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 20
Detail Distance: 15

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Szervizcsomag 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 180.48
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+



Ezek után még a friss nvidia driver és ok remélem!

Amúgy hangulat az ott van!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#5390) hitman,


hitman,
őstag

Üdv!

Olyan gépen ellehet indítani a játékot ami nem csatlakozik internethez?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#5391) cellpeti válasza C@rbon (#5387) üzenetére


cellpeti
veterán

Hol van a muksi abba a küldiba,mikor el kell lopni megint egy rendőrautót és kép alapján beszkennelni a faszikámat?
Mert a testőreit mind kinyírtam de a faszit nem találom,egy 3szög jelzi,de nem tok felmenni az épület tetejére se,meg be se tudok menni az épületbe, vagy lehet rossz helyen próbálkozom. Tudnál segíteni?

hitman: el,amúgy mi köze a 2nek egymáshoz?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5392) Pubszon válasza vzsolo2225 (#5385) üzenetére


Pubszon
veterán

Próbáltam pótot akasztani rá, de sajnos nem lehet. :(
De azt próbáld ki, hogy egy kamionnal megindulsz a forgalommal szembe, tarolja az autókat megállíthatatlanul. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5393) hitman, válasza cellpeti (#5391) üzenetére


hitman,
őstag

Hát azt hittem,hogy a netes regelés miatt nem lehet.
Mind1 tárgytalan.
Elindult!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#5394) C@rbon válasza cellpeti (#5391) üzenetére


C@rbon
senior tag

Rémlik a küldetés, de nem vágom. Kicsit többet írsz róla, hogy hova kell menni meg ilyesmi akkor lehet beugrik, de most nem tudom. Pedig emlékszem a küldetésre. :W

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5395) vzsolo2225 válasza Pubszon (#5392) üzenetére


vzsolo2225
tag

Kár hogy ilyen apró, de azért élvezetes kis dolgokat kivettek belőle, mint pl. a repülőgép, vagy a vonat vezetés, meg a pótos kamionozás lehetősége (biciklizés?). Bár lehet, hogy ezek csak engem érdekelnek ennyire... :DDD
Egyébként ebben lehet busszal utasokat szállítani, mint a Vice Cityben anno?

Tologattam már a jónépet gazdagon! :DD

[ Szerkesztve ]

(#5396) .:Kristian:. válasza vzsolo2225 (#5385) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Sajnos nem tudom, zsaruk elől menekültem amikor rátaláltam, be is pattantam egybe ;]

hitman: még nem.

[ Szerkesztve ]

(#5397) hitman,


hitman,
őstag

Valami jófajta peach jelent már meg a játékhoz?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#5398) JColee


JColee
őstag

a felvett klippeket hol tudom visszanézni?
csináltam egy elég jó előzést két kukásautó között :DDD

(#5399) vzsolo2225 válasza .:Kristian:. (#5396) üzenetére


vzsolo2225
tag

Akkor nincs más megoldás! Sajnos megint játszanom kell vele! A fenébe! :)) :DD

(#5400) At4 válasza hitman, (#5397) üzenetére


At4
tag

az őszibarack már rég megjelent, és elég jó is, igaz nem kifejezetten a GTA IV hez.. ;]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.