Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) mad1 válasza KrAt (#5949) üzenetére


mad1
veterán

Mergelodtem is rajta :K En sem ertem.Ha valakinek nem birja a gepe ne kapcsolja be.nem? :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#5952) BemAnyó válasza bpx (#5950) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Szerintem kell ennyi bug egy ekkora játékba, mint bájgliba a dióhéj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5953) Sirandrish válasza heihachi (#5946) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem szivtam..nem volt nehéz csak kurva idegesitő..ha megnézed milyen kocsival mentem...és azzal is sikerült..nem a nehézséggel volt a baj hanem ez a teleportálgatós dolog...azthittem ez EA betegség de ugylátom már a szart is lopják...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5954) zsolt1129 válasza BemAnyó (#5952) üzenetére


zsolt1129
addikt

:C

(#5955) eddie17 válasza feka007 (#5940) üzenetére


eddie17
addikt

Nyomja neki egy scan az audio menüben. Onnantól lesz saját rádiód:)

(#5956) Balupapa


Balupapa
senior tag

Hali

Eredeti a GTA4-em és azt szeretném kérdezni (mivel az első hszből nem derült ki nekem teljesen!) Hogyan lehet a memória és a felbontás korlátozást kivenni? (lépésről, lépésre) Előre is köszi a segitséget

_-=*WheelWhores*=-_

(#5957) athomi


athomi
veterán

helikopter
Nekem nagyon nem jön be az irányítása, illetve azt is mondhatnám, hogy irányíthatatlan.

(#5958) vzsolo2225 válasza Balupapa (#5956) üzenetére


vzsolo2225
tag

Keresőbe beírod, hogy: "commandline". Tuti kiad egy pár leírást. ;)

(#5959) Pubszon válasza athomi (#5957) üzenetére


Pubszon
veterán

A térképen meg tudnád mutatni, hogy hol van pontosan ez a kopter?
Ki akarnám próbálni. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#5960) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Vuhuuu megvan az interju is:))
Mostmár levehetem ezt a szar öltönyt?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5961) C@rbon válasza Sirandrish (#5960) üzenetére


C@rbon
senior tag

Leveheted :DDD
De nekem még mindig zakóm van kigombolt fehér inggel meg fekete cipővel.
Ezt is a Persusban lehet venni.
Jobban áll mint a kucsma meg a szél dzseki :)

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#5962) athomi válasza Pubszon (#5959) üzenetére


athomi
veterán

Megnyomod a játékban kétszer a fel nyilat, majd beírod: 3595550100
Muszáj volt kipróbálnom. :)

Különben a Times Square-nél van egy épület, aminek az oldalába van egy ablakpucoláshoz használt felvonó. A felvonóval fel lehet menni az épület tetejére, ahol van egy helikopter leszállópálya.

[ Szerkesztve ]

(#5963) barnam_ válasza athomi (#5957) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem se lett túl jó, a SA-ban könnyebb volt. De talán a fizika miatt nehezebb irányítani.

(#5964) Sirandrish válasza C@rbon (#5961) üzenetére


Sirandrish
legenda

de nekem a laza rucik jobban bejönnek..amugyse illik a zakó egy gyilkológéphez:DDD

Athomi: csak a csalás és a csalás...c-c-c

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5965) tomesto


tomesto
aktív tag

SZiasztok!
Nálam egy olyan probléma van a játéknál hogy időközönként eltűnik minden körülöttem lévő objektum...házak,átlásztsó utak...stb stb szinte csak az autóm marad meg...
Érdekesség képp ha nyomok egy alt+tab ot és leteszi a tálcára a játékot és ugyan ezzel a bill kombinációval visszalépek a játékbe szépen betölti az összes házat stb és gond nélkül megy tovább...:S
Időközönként meg eltűnik minden és újból alt + tab kicsit idegesítőő... :)

Konfigom
AMD SEmpron 2800+ @ 2.0Ghz,2GB DDR2, ATI Radeon 3450 256MB

Már megpróbáltam mindent új drivert (8.11, 8.12 beta) feltettem új net framework frissiítést, de semmi...
Ha valaki tudna megoldást,esetleg valami ötletet, megköszönném!
Üdv:T

Látom, Sirandrish és előtte másik 3 mod figyelmeztetése nem volt elég. :U

[ Módosította: Foglalt név ]

(#5966) heihachi válasza C@rbon (#5947) üzenetére


heihachi
addikt

Nem, továbbra sem, de vagy 3-szor váltottam kocsit, mert dirib darabokra törtem, tetőrecsuktam, stb :DDD Nem volt tojás a lábam alatt, na :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5967) Sirandrish válasza tomesto (#5965) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem olyan gépen örülj hogy megy:)
Egyedi eset vagy szvsz ilyen géppel..amugy nemtudom miért van..nálam mióta játszom egyszer fordult elő ilyen...

ráadásul a warez dolgokat hanyagold..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5968) tomesto válasza Sirandrish (#5967) üzenetére


tomesto
aktív tag

Minden minimumon van így még éppen játszható...
Elcseszett egy játék...pl az undercover is hibátlanul ment magas részletesség melett...

Ja tényleg sorry nem warezolunk csak kicsúszott a számon:)

[ Szerkesztve ]

(#5969) athomi válasza Sirandrish (#5964) üzenetére


athomi
veterán

Nincs abban semmi, ha behozod a helikoptert egy kis hülyéskedéshez.

(#5970) Sirandrish: gondolom magadból indultál ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#5970) Sirandrish válasza tomesto (#5968) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak az Undercoverbe 10ed ennyi dolog nem volt...mondjuk a prociigénye veszett nagy ezt aláirom és azóta sem értem miért...

Athomi: először egy heli..utánna max lőszer..utánna halhatatlanság és így tovább... ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5971) heihachi válasza Sirandrish (#5953) üzenetére


heihachi
addikt

Jaja, hát volt olyan, hogy szerezzek rendőr autót, de a környéken nem találtam egyet sem. Kb 10 perc rohanás után jött egy szemben, na mondom ebből kikapom a rendőrt, mert már unom a futkározást. Erre, a környéken termett a nagy semmiből vagy 3-4 rendőr autó. Ráadásul ebből kettő mögülem jött, ami zsákutca volt, nem volt arra semmi, csak a temető. Hogy honnan a francból kerültek oda, azt nem tudom, de nem kicsit idegesítő volt. Szóval nem hibátlan a game, az tény.

És hogy nyírtad ki az ügyvédet végül? Halkan vagy hangosan?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5972) snataniel


snataniel
tag

Valaki gyorsan megmondaná Hogyan kell motorral 1-kerekezni??? :))

Kárpátia!!!

(#5973) Sirandrish válasza heihachi (#5971) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel Kicsi Jákob baszott eladni fegyvert ezért hangosan...kapott egy kobakost majd lőttem lyukat magamnak az ablakba...igaz estem 5 métert de 1 mm nem ment az életemből..ráadásul a zsaruk is a másik oldalt kerestek:DDD

Snataniel: gyorsan ctrl+gáz...de nagy choppereknél nehezebb:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5974) heihachi válasza athomi (#5962) üzenetére


heihachi
addikt

Van egy helitour nevezetű hely, ott három heli is áll egyszerre (nem mindig). Simán lophatóak azok is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5975) Balupapa


Balupapa
senior tag

Köszi!

Csináltam a játék fő könyvtárába egy commandline.txt-t beleitam amit kell, DE a játék továbbra sem engedi mediumnal feljeb teni a Texture Qualityt :F

_-=*WheelWhores*=-_

(#5976) Sirandrish válasza heihachi (#5974) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahjah..térkép déli részén..

AMugy volt most egy akkora dolog majd beszartam:D

az utcán kergetett egy rendőr valakit..elkapta..gondoltam most nem figyel..lopok kocsit..hát figyelt:D
Nah jovan..mennék..de nem akart a verda normálisan elindulni így a tulaj kirángatott a kocsijából..a rendőr közben rámtartotta a fegyot..erre jön egy másik csóka..ugyanabból a kocsiból kikapja a tulajt aki leállt bokszolni..imááron a zsaru nem velem foglakozott így a nyitott ajtaju verdába csak bepattantam és elsétakocsikáztam:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5977) heihachi válasza Sirandrish (#5976) üzenetére


heihachi
addikt

:DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5978) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

rendörautot kellet szereznem és ez meg is van ekkor kapok egy hívást meg kell állni az autoval és bele kell menni a számítógépbe a keresésig itt most meg kell adni valami nevet :F tudna valaki segíteni?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5979) Sirandrish válasza athomi (#5969) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem én kódoltam Helit ;] :P

kisza: írja a nevet amit keresned kell..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5980) janika16


janika16
csendes tag

hali! az lenne a problémám h a robbantós küldibe kidobott pont akkor amikor felrobbant a kamion! ezt a hiba üzit írta: fatal error ZLIB20!!! ez mit jelent? ja és még olyat is csinál h játékközben hirtelen kidob az asztalra egy windows hiba üzenet hanggal, úgy h semmi hiba üzit nem ír ki. a játék eredeti! a konfigom lent olvasható. köszi a segítséget!

(#5981) kisza25 válasza Sirandrish (#5979) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hol és mikor :U

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5982) petij válasza kisza25 (#5978) üzenetére


petij
tag

nyomsz egy Esc-et, a brief menüben lesz a név, amit keresel

hogyan kell ablakban futtatni a játékot? mert nekem állandóan megfagy

(#5983) Sirandrish válasza kisza25 (#5981) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lentebb irták de mikor kapod az Instrukciókat a kép bal felső sarkában ott is otvan..bár ott csak pár secig..szóval ha már nincs akkor a Brief menüben találod..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5984) kisza25 válasza Sirandrish (#5983) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi közben megtaláltam Brief menüben :LYLE RIVAS :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5985) rup1u5 válasza heihachi (#5971) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ugyan ilyen hibák voltak a régebbi gta-kban is.
azt hittem ebben már nem lesznek.
kár. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5986) petij válasza petij (#5982) üzenetére


petij
tag

közben rájöttem! :)

(#5987) snataniel


snataniel
tag

Hali! a SHADOW-Küldetésnél mikor Követem a Dílert aztán Bezárkózik akkor mit kell Csinálni??? Mert Lövöm az ajtót mint állat és semmi... :))

Kárpátia!!!

(#5988) petij válasza snataniel (#5987) üzenetére


petij
tag

a zárat próbáld mint a filmekben! :D

(#5989) audi100td válasza snataniel (#5987) üzenetére


audi100td
nagyúr

Bizony, a zárat kell becélozni. :)

(#5990) viktor82 válasza snataniel (#5987) üzenetére


viktor82
őstag

És a másik ajtót lődd! :DDD

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#5991) Enton


Enton
addikt

Találkoztam pár "JÓMUNKÁS" emberrel:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5992) zsolt1129 válasza Enton (#5991) üzenetére


zsolt1129
addikt

Komolyak :D :D

(#5993) alien_


alien_
őstag

Rockstar interjú a technikai problémákról.
Remélem még nem volt.

Swarm is coming.

(#5995) Kiskokó válasza Sirandrish (#5964) üzenetére


Kiskokó
veterán

Dehogynem
Lásd Hitman !! Ha eljutok odaáig tuti énis ful zakóba tolom majd tovább.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#5997) heihachi válasza alien_ (#5993) üzenetére


heihachi
addikt

Azé' van remény, bár tény, hogy nem erőltették meg magukat :D

- Overall savings to memory
- Graphic improvements to particle systems and mirrors
- Issues with power management software have also been fixed (slow speed, double speed issues). Even after the patch comes out setting power management software to maximum performance is recommended. We've seen cases where power management software does not detect the game is running and puts the CPU in green mode.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5998) (Kolombusz) válasza Geryson (#5834) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én már fél éve kijátszottam konzolon. Szóval naná, hogy álmodozok.
Engem ez nem sarkall újrajátszásra.
Nem rántott magával annyira a játék, mint anno a VC, vagy az SA.
Nem tettem be a lemezt még egyszer a boxba, miután kijátszottam a sztori módot.
Csak most nemrég, hogy néhány achievementet kiszedjek.

(#6000) zalika


zalika
tag

SPOILER

Nah engemet epp most arult el a csajszim,vagyis kiderult hogy fakabat a fruska.
Azert szerintem az AI eleg jora sikerult mert abban a regi korhazas kuldetesben az lcpd-sek szo szerint bekeritettek es mig en szedtem az elottem levo ellenfeleket addig megkerultek s hatulrol leszedtek a mocskok ;]

[ Módosította: 7 ]

- Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.