Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) bognar110 válasza Robi86 (#13898) üzenetére


bognar110
őstag

Én is imádom ezeket a zenéket de gta iv be tényleg nem valami jók de azé pár tetszik!!! :)) :DDD

(#13902) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

néha a rendőr is megéhezik szolgálat közben :D [link]
a toronyba is bemehetek : [link] ahol ez a kilátás fogadott : [link]

[ Szerkesztve ]

(#13903) person válasza WhiteWalker (#13902) üzenetére


person
senior tag

Remélem leugrottál! :DD

(#13904) Mariann294 válasza WhiteWalker (#13902) üzenetére


Mariann294
őstag

A hotdogos :DDD
Amugy lesz valamikor multi móka? :)

(#13905) bendzso


bendzso
senior tag

Mi annak a weboldalnak az url-je, amelyikre ha rámegyek, akkor asszem 5ös körözést kapok?

(#13906) Robi86 válasza bendzso (#13905) üzenetére


Robi86
senior tag

www.prohardver.hu ? :DDD

amúgymeg mikvannak :Y nem is tudtam hogy ilyen is van, ez engem is érdekelne, mert már csak funolgatok, ahhoz meg jól jönnek a zsaruk :)

(#13907) AMD Power


AMD Power
titán

Az esküvő után vagyok Dimitri nyomában.... De ahányszor beülök abba a harci helikopterbe.. 1x nem tudom irányítani rohadt béna vagyok. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13908) Mariann294 válasza bendzso (#13905) üzenetére


Mariann294
őstag

www.littlelacysurprisepageant.com

Nem muazáj beirni...keresgélsz....more more aztán egyszercsak kidobja majd ezt is. :)

(#13909) bendzso válasza Mariann294 (#13908) üzenetére


bendzso
senior tag

Köszi. :R Aztán sikerült is leráznom a rendőröket. :)

(#13910) Bomc


Bomc
aktív tag

PS3-nál hogy lehet videokat felvenni GTA4-ből?

(#13911) szabod válasza Bomc (#13910) üzenetére


szabod
senior tag

Sehogy, videó felvevő és szerkesztő csak a PC verzióban van.

(#13912) bendzso válasza szabod (#13911) üzenetére


bendzso
senior tag

Kéne csinálni új filmet. :U :K

(#13913) Mariann294 válasza bendzso (#13912) üzenetére


Mariann294
őstag

Szivesen!
Igen kéne valamit kreálni már! :D

(#13914) bendzso válasza bognar110 (#13901) üzenetére


bendzso
senior tag

Szerinem a Radio Brokeren mennek jó számok. Meg a többin is. De az Independence FM a legjobb. :D
Mariann: ki kéne találni valami történetet. Nekem már van valami kis szösszenet a fejemben, ma este egy adag ital segítségével továbbfűzöm a történetet, aztán elmondom, hátha tetszik majd. :))

[ Szerkesztve ]

(#13915) MS74hu


MS74hu
tag

Képek:

Lenovo Y700

(#13916) szabod válasza bendzso (#13912) üzenetére


szabod
senior tag

Tőlem lehet, de átadom a rendezői széket neked, főleg hogy már van egy kialakulóban lévő történeted. Ha majd kész, oszdd meg velünk, várjuk. :)

MS74:nem látni a képeket.

[ Szerkesztve ]

(#13917) MS74hu válasza szabod (#13916) üzenetére


MS74hu
tag

minjá csak lejárt a szerkesztési idö limit. :W

Lenovo Y700

(#13918) MS74hu


MS74hu
tag

csak probaként raktam fel.Fraps-sal készült. :U
hovalett az fps számlálo a kép sarkábol? :W
Átlag 15-20fps között van,de néha lemegy 10fps-ig is. :O

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#13919) szabod válasza MS74hu (#13918) üzenetére


szabod
senior tag

az FPS beállításoknál a fekete téglalap (amin ugye azt állítod be, hogy melyik sarokban legyen a számláló) alatt a diabled lehet hogy be van pipálva, azért nincs számlálód.

[ Szerkesztve ]

(#13920) bendzso válasza MS74hu (#13918) üzenetére


bendzso
senior tag

Azt be kell állítani, hogy mutassa, a screenshots fülön pipáld ki az Include-dal kezdődő mondatot.
Mod: Ha játék közben sem látod, akkor Szabod megoldása is kell.

[ Szerkesztve ]

(#13921) MS74hu válasza szabod (#13919) üzenetére


MS74hu
tag

Az ki van pipálva.megvan a gond.a screenshotnál nem pipáltam ki a "include framerate overlay screenshot" pontott.megyek csinálok még 1-et vele.

Lenovo Y700

(#13922) Mariann294 válasza bendzso (#13914) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem van ötletem.Kéne egy KITT vs KARR videó. :)
Kiváncsiam várom a te ötleted is. :)

Jaj nem is mondtam multkor.Volt egy furcsa eset.Team DM-ben voltam összegyültünk kb 20-25-en.4 csapat volt.Pár percig ment minden rendben aztán egy csomo embernél kiirta h left the game.Megnéztem kik maradtak.A lila csapatbol maradt 1 valaki és én a narancs szinu csapatbol! :Y .LOL! :D Aztán lejáccottuk,sok hülyéskedéssel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13923) Źşë' válasza MS74hu (#13921) üzenetére


Źşë'
addikt

ha nyomkodsz gombokat, akk eltunik, nekem asszem f11 f12re, most nemtom pontosan de vmelyikre valt poziciot a kepsarkokban, majd a ciklus vegen eltunik a kijelzese (azert irtam h f11-12 mert nemtom h default e meg mar nem hasznalom mert nem tok xfirebol kepeket csinalni) eleg vicc ha a 2 progi fut akkor a fraps miatt mar nem csinal xfire kepet

ja hmeg vmi, eszrevettetek h A meg B gomb van az enter (space) meg back (cancel) helyett?! vmit nagyon atbuhertak benne, raadasul 1. inditasra mindig meghal a jatek :/

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13924) Mariann294 válasza Źşë' (#13923) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem csak akkor van ez a A és B dolog ha egy olyan játékos hiv a játékba akinek olyan xbox-os controlja van.Az inditással nekem semmi bajom.... :U :)

[ Szerkesztve ]

(#13925) bendzso válasza Źşë' (#13923) üzenetére


bendzso
senior tag

Nekem még sosem jelzett ki xboxos gombokat, szerencsére. :)

(#13926) MS74hu


MS74hu
tag

iggyen e. :B ha videót feszek fel a Fraps-sal ako hova menti el? mert nem találom a mappájában meg máshol. :U

Lenovo Y700

(#13927) Jhonny06 válasza MS74hu (#13926) üzenetére


Jhonny06
veterán

Megnyitod a Fraps-ot és a Video vagy Movie fül alatt ott lesz az alapértelmezett mentési helye. A Fraps mappába menti alapból, mármint ahova feltelepítetted.

(#13928) MS74hu válasza Jhonny06 (#13927) üzenetére


MS74hu
tag

A Fraps saját mappájában kéne lenni,de nincs ott. :U azé még probálkozok mert még uj nekem ez a progi és nem vaok 1pc mágus. köszi :R

Lenovo Y700

(#13929) Źşë' válasza bendzso (#13925) üzenetére


Źşë'
addikt

MS74hu altal belinkelt 3. kepen A ill B gomb, pedig 3. peccsel kellett volna lennie

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13930) MS74hu válasza Źşë' (#13929) üzenetére


MS74hu
tag

Fent van a 3.pecs és x360-as kontrolerrel tolom a gamét. :)

Lenovo Y700

(#13931) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!Srácok lenne egy kérdésem.Lehet már szó volt róla,de engedjétek meg kérlek hadd ne nyálazzam végig mind a 13000hsz-t.Annyi lenne,ha Isten is úgy akarja,jövő héten meg lesz eredetibe a játék.Az eddigi mentéseim,ami a tört játékkal mentek,működhetnek majd az eredetivel is?Meg esetleg regnél,vagy multinál van valami amire figyelni kell?Előre is köszönöm a segitséget! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13932) Źşë' válasza DonMedve (#13931) üzenetére


Źşë'
addikt

huhh hát jo kerdes h muxik e tovabbra is a mentes, de sztem nem fog mert egybe van fuzve a games for windows lives accountal (probat meger). a regisztraciorol meg annyit h nem nehez, le van irva a kezi konyveben, a rockstar social clubot dvd rol kell majd eloszor telepiteni, majd a jatekot, ezek utan pedig mehet a reg, es ossze kell fuzni a 2 accountodat, gfwl meg az email cim-est, pontosan mar nemtom h hogyan mert reg volt :p

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13933) Hevius válasza Mariann294 (#13873) üzenetére


Hevius
tag

De durva te nagyon tudsz! :DDD :C

(#13934) bOtX válasza Źşë' (#13932) üzenetére


bOtX
aktív tag

Kifelejtetted, hogy ne magyar accountot csináljon a games for windows ban hanem pl.: Angolt.

[ Szerkesztve ]

(#13935) DonMedve válasza Źşë' (#13932) üzenetére


DonMedve
addikt

Értem!Nagyon szépen köszönöm,a segitséget!bOtX neked is.Remélem a jövő héten együtt multizhatunk!Már ha szoktatok! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13936) Mariann294 válasza Hevius (#13933) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi! :) :R

(#13937) MS74hu


MS74hu
tag

Ma esti termés:

:R

Lenovo Y700

(#13938) MS74hu


MS74hu
tag

A lényeg kimaradt:

Lenovo Y700

(#13939) Zozzy válasza MS74hu (#13938) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Az eddig linkelt képeid alapján szerintem az Aspect Ratio-t ne hagyd auto-n a játékban, mert totál látszik az összes képeden, hogy torz. Vagy direkt így hagytad?

(#13940) bOtX válasza DonMedve (#13935) üzenetére


bOtX
aktív tag

Most már én is szeretnék multizni csak sose jön össze :(

(#13941) Thauglor


Thauglor
aktív tag

:F érdekes:
Felraktam vistára a gta 4-et, xp-n jól ment... és... lassan tölt be és 5 fps körül (MAX) rángat de úgy kegyetlenül:) szal... far cry 2 pl megy simán, ez nem... ez egyedi? mert nem láttam még ehhez foghatót!!!

(#13942) MS74hu válasza Zozzy (#13939) üzenetére


MS74hu
tag

Igen.auto-n van.Mert a gépen jo a kép.Nem nyujtott.Majd csiszolok a dolgon. :R

amugy van a beállitásokrol kép is feljebb. :Y

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#13943) Źşë' válasza Thauglor (#13941) üzenetére


Źşë'
addikt

5fps az valoban keves :s de nekem is lassan tolt be erre felfigyeltem, lehet az uj gfwl frissites miatt?! :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13944) Bomc válasza szabod (#13911) üzenetére


Bomc
aktív tag

Pedig a youtube-on van egy csomó gameplay video amit xbox360-ból meg ps3-as verzióból lett felvéve és nem külső kamerával hanem a játékból közvetlenül. Akkor azt mivel vették fel?

(#13945) szabod válasza Thauglor (#13941) üzenetére


szabod
senior tag

A Vista alapból több RAM-ot eszik mint az XP, és játéknak is legalább 3 giga kell, szóval vegyél még 2 giga RAM-ot és akkor talán jó lesz, bár lehet hogy procit is kellene újítanod, vagy legalábbis tuningolnod. A FarCry 2-höz meg ne hasonlítsd, mert annak elég kevés gépigénye. A GTA IV-nél nagyobb gépigényű játék a világon még nem létezik (vagy legalábbis még nem hallottam róla)

Bomc: azt nem tudom mivel vették fel, lehet ügyesen beállították a kamerát, mindenesetre itt kérdezd meg

[ Szerkesztve ]

(#13946) Thauglor válasza szabod (#13945) üzenetére


Thauglor
aktív tag

najó de az 5 fps az nem rendszer szerintem... leveszek mindent lowlow-ra is enyi és maxon is enyi... xp-vel 35 fps körül jáccottam eléggé highen! memoria maj lesz még, bár nem hiszem h gta4 miattt.. hanem max csak ugy;)

(#13947) person válasza Thauglor (#13941) üzenetére


person
senior tag

Hát 2GB-al tényleg ne csodálkozz Vista alatt.
A procidat meg cibáld meg rendesen ha már annyi pénzt kiadtál érte
és mindjárt más lesz. :K
Nálam 2.5GHz és 3.2GHz között óriási különbség van játék alatt.
Annak a karinak kell a kraft. :K

[ Szerkesztve ]

(#13948) Mariann294 válasza MS74hu (#13937) üzenetére


Mariann294
őstag

Jó kis képek. :) Viszont az utolsó képen amikor odamentem hozzátok megnézni a kocsit nálam nem igy nézett ki. :( Nem volt ugy fölcsucsosodva a segge. :D

(#13949) fsb1000 válasza Bomc (#13944) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs video kimenet azokon a boxokon????

(#13950) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Volt egy olyan küldetés, hogy egy ház tetejéről választanom kellett, hogy kit lövök le. Az FBI-os csávót, vagy egy másikat (nem tudom a nevét). Egy parkban ültek, Blood Brothers volt a küldetés neve. Most senki sem hív, én se tudok elérni senkit. Már csak egy célkereszt van a térképen, de ez gondolom nem számít bele a fő vonalba. 54%-nál tartok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.