Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Márton válasza balazs1956 (#5300) üzenetére


Márton
nagyúr

Sokkal jobb tipp az mpc-hc, az alapból kezeli a h265-öt.
Soha nem értettem ezt a vlc mániát, mindenhol ez jön elő elsőként, cégeknél, stb. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5302) Donki Hóte válasza Márton (#5301) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nálunk a cégnél egy csomó olyan kamera működik, amik rögzítenek sok információt (gps koordináta, hőmérséklet, idő, sebesség, stb) de nem a képre égetetten, hanem külön információként. A VLC képes arra, hogy ezeket a szövegeket a videóval szinkronban megjelenítse lejátszáskor, ezért használjuk mi is a VLC-t :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5303) Márton válasza Donki Hóte (#5302) üzenetére


Márton
nagyúr

Szerintem az mpc is.
Legalábbis drónvideó alatt már kiírt nekem gps pozíciót, kamera expo adatokat, stb. Az is subtitle volt, nem ráégetve.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5304) SeniorTilla válasza Márton (#5303) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha srt a fájl, akkor megjeleníti akár egy TV is. Pl. a DJI FPV és AVATA felvételei ilyenek.

Amúgy hogy lehet kisebbre venni a feliratot?

Betölti a képernyőt. Az MPC-ben hiába állítom át a betűtípus méretét, nem változik semmi.

Ilyen tételekből áll az srt fájl:

1
00:00:00,000 --> 00:00:00,033
<font size="28">FrameCnt: 1, DiffTime: 33ms
2024-01-30 16:31:16.241
[iso: 800] [shutter: 1/240.0] [fnum: 2.8] [ev: 1.0] [ct: 6695] [color_md : default] [focal_len: 12.60] [latitude: 47.84603] [longitude: 19.95566] [rel_alt: 0.000 abs_alt: 313.469] [sharpness: 0] [denoising: 0] </font>

Van vagy 3-4000 :)

Benne van a font size, ez oké, de nem lehet felülírni az MPC-vel? Egyenként nem vagyok hajlandó átírni...

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5305) Donki Hóte válasza Márton (#5303) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi, megkérdem az IT főosztályt, hogy a jól bevált, sok tucat példányban üzemeltetett, felhasználók által kedvelt és legfőbbképpen a cég által megvásárolt liszenszű VLC-t le akarnák-e cserélni az általad javasolt programra.

Bár szerintem a választ te is sejted ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5306) Márton válasza Donki Hóte (#5305) üzenetére


Márton
nagyúr

tedd azt :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5307) atees válasza svegerpetrr (#5289) üzenetére


atees
őstag

11esbe van gps, 12be már nincs. Gopro.com-on a legolcsobb

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5308) SeniorTilla válasza atees (#5307) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Gopro.com-on a legolcsobb

Biztos? ;] ;] ;]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5309) svegerpetrr válasza atees (#5307) üzenetére


svegerpetrr
friss újonc

Köszi a választ, igazából a gps nem lényeg. Viszont akkor olcsóbb ha van előfizud kb 1 éve amúgy az én véleményem szerint van lehet olcsóbban is venni 🙂

(#5310) jlaci74


jlaci74
tag

Kezdésnek ez a szett elfogadható, van valakinek tapasztalata vele?
Esetleg más ajánlat alap dolgokra, teleszkópos szelfibot, tripod, szélvédőtappancs, bringa tartóra?
Insta360 Ace Pro az alany, olvasva a fenti kártya problémát,
ez ajánlott hozzá?

(#5311) Donki Hóte válasza jlaci74 (#5310) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Memóriakártyát nem javaslom!!!

Ennyi pénzért biztosan hamis kártyát fognak küldeni :(

Memóriakártyát csak abszolút megbízható helyről szabad venni, EMAG pictérről csak olyat, ahol az EMAG a forgalamzó (ennél a kártyánál valami noname kóceráj a forgalmazó).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5312) Tuninger válasza jlaci74 (#5310) üzenetére


Tuninger
addikt

Ez a kártya nagyon szuper és tökéletes hozzá, de jól mondja Donki Hóte, gyanúsan olcsó, külföldről 40 eur szállítással, itthon 19k alatt nem nagyon van.

(#5313) SeniorTilla válasza jlaci74 (#5310) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez a tartozék-készlet nem javasolt. Nekem van, egy hero11-el vettem anno. Gagyi benne a cucc egy része, a tapadókorongos tartó pl. egyből eltört ahogy kipróbáltam. Biciklitartó is elreped. Hagyd ki, vegyél rendes tartozékokat. Drágább, de jobban jársz vele

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5314) atees válasza SeniorTilla (#5308) üzenetére


atees
őstag

Hol lehet olcsobban?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5315) svegerpetrr válasza atees (#5314) üzenetére


svegerpetrr
friss újonc

Ha valakinek nincs kedvezménye, mint pld nekem akkor a 12-es 449.99 EUR ami mai középen kb 174.000 Ft.
jelenleg ez pld alzán 159.990 Ft 🙂 szóval nem feltétlen ott a legolcsóbb 🙂

(#5316) xtech2


xtech2
tag

Hello,

gopro quik elofizetest hasznal itt vki? Gondoltam kiprobalom a premiumot (ipad-rol meg iphone-rol igy elsore botrany rossz, nem latom hol lehetne konfigolni hogy mit szinkronizalhat es mit nem de mind1 nem ezert irok)

szoval gopro weben hozzaadtam a loginhoz a max360-at erre az appokban (telefonon meg ipadon) megjelent egy masik gopro kamera is :C ez szokvanyos vagy vkivel mar is lett kozos cloud-om? :)

(#5317) SeniorTilla válasza xtech2 (#5316) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem volt korábban másik kamerád, amit regisztráltál, és azt látja most is?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5318) atees válasza svegerpetrr (#5315) üzenetére


atees
őstag

Jogos, nem néztem mostanában, a jó forintunk miatt tényleg nem éri meg

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5319) Buddhha


Buddhha
tag

lassan egy hete boldog tulaja vagyok egy GoPro12-nek..
Ma este gondoltam, hogy nekiállok visszanézni a szerencsétlenkedéseimet, de bele futottam én is a VLC probémába! :)
No, de emlékeztem, hogy volt itt rá megoldás. Fut is az mpc-hc, de még így is szaggat a videó hangja.
Lehet, hogy már túl öreg a gépem ahhoz, hogy lejátszam ezeket a videókat?
Akkor szerkeszteni már neki se álljak Da Vinci-vel?? :O
Intel I7-6700K, 32gb RAM és egy GTX1060 6Gb memóriával

----O---- Infrablútut van-e benne??? ----O---- I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#5320) Tuninger válasza Buddhha (#5319) üzenetére


Tuninger
addikt

próbáld meg többféle lejátszóval. a GTX1060 támogatja a GoPro féle 10 bit h265 dekódolását. ugyanakkor a CPU-d régi, az még nem, így nem mindegy melyiket használja a lejátszó.
egyébként épp ezért davincinek (a studionak, vagy a 19-es free betanak) vinnie kell.

szerk: hmm, a skylakeben található quicksync is támogatja a 10 bit h265-öt. viszont mind cpu mind gpu esetben 4K a felbontás limit

[ Szerkesztve ]

(#5321) xtech2 válasza SeniorTilla (#5317) üzenetére


xtech2
tag

Soha, ez az elso gopro-m :) mind1 kitoroltem onnan inkabb :D

(#5322) Buddhha válasza Tuninger (#5320) üzenetére


Buddhha
tag

Köszi! akkor bátrabban állok neki a vágásnak!

aztán meg a gépfejlesztésnek! :D

----O---- Infrablútut van-e benne??? ----O---- I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#5323) Geri86


Geri86
csendes tag

Beltérben, lakáson belül szeretnék videókat készíteni, ehhez keresnék erre alkalmas eszközt. Mit tudnátok ajánlani, ami nem vérzik el ezen területen?

(#5324) SeniorTilla válasza Geri86 (#5323) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Olyan kamerát keress, ami nem torzít nagyon, vagy jól kompenzálja a hordótorzítást. Van egy csomó összehasonlító teszt a neten Hero 11-12 és DJI 3-4 között. A DJI ezen a téren jobb, a Gopronak pedig szebb a képe.

Egy jó mobiltelefon nem alkalmas erre? Nekem Samu S23ultra van, ez elég jó képeket csinál. Videóban már nem vagyok annyira elégedett vele (zoom, kamerák különbsége, stb. miatt), de sima beltéri videókhoz nem rossz.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5325) jlaci74


jlaci74
tag

Megérkezett az Insta360 Ace Pro, remélem nem baj hogy itt kérdezgetek de ugye nincs általános akciókamera topic ...
Első benyomások kedvezőek, bár összehasonlítási alapom nincs, sosem volt ilyen készülékem.
Tegnap feltöltöttem, piszkáltam picit, aztán ma elvittem egy bringakörre, [kép]
és itt jön az aggodalom, az akku kapacitás.
kb. 80-85 %-al indultam, HD video felvétel 26 perc, pár fotó, rövid Time Lapse vidi, majd újabb 10 perc HD és lefőtt a kv az akkunak...
Ez normális, ennyit tud egy gyári akku? ( 1650mAh )
Vagy még formázni kell és használattal javul majd idővel?
Esetleg a kijelző "szívta" le? Bringán nem láttam, hogy aktív volt-e. Ez kapcsolható, altatható egyébként?
Ti a 2-3 órás tekeréseket hogy veszitek fel?
Pótakku cserélgetés vagy powerbank?

A kamera végig remegett a tartón és vaj-sima felvételt csinált, ez tetszik.
Erős szél volt így a hangja nem mérvadó...
App tetszik, gyakorlatilag egy pót kijelző-kezelő felület a telefonon, ez a konkurenciánál is ilyen?

(#5326) Geri86 válasza SeniorTilla (#5324) üzenetére


Geri86
csendes tag

Kevésbé jó fényviszonyok mellett lakásban próbáltam már Dji Action 4, GoPro 7, insta360 Ace Prot és bármennyire is furcsán hangzik, de a GoPro Hero 7 Black jobban teljesített. Más alternatíva?
Telefont nem szeretnék használni erre a célra.

[ Szerkesztve ]

(#5327) Tin válasza jlaci74 (#5325) üzenetére


Tin
veterán

DJI Action 4 4k60/4:3-ban kb másfél órát bír rögzíteni, kisebb felbontásban közel 2 órát, FHD30-ban 2.5 órát. Szóval 2 akkuval megvan a 3 órás ride végig 4k60-ban. Asszem 15 másodperc inaktivitás után kapcsolja le a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#5328) vihartigris válasza Tin (#5327) üzenetére


vihartigris
őstag

DJI Action 4-nél lehet választani 3s, 15s, 30s, 1min, 5min 10min, never képernyő kikapcsolási időket.

bármi reciproka a semmi

(#5329) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Tapasztalt valaki olyat, hogy Action 3-nál a felvétel nem elég részletes? 4k-ban rögzítek, normal, d-clike 10bit és HDR 10bit-ben s próbáltam. Nem a kontraszttal van baj, az néha még sok is. A részleteket találom kevésnek. Pl. búzatáblák felett drónnal repkedve, ott aztán ki van maxolva a részletesség. Ha távolabb vannak a táblák, csak pacáknak látszanak. A kép szélein is pacáknak látszanak. Olyan, mintha túl lenne tömörítve a kép...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5330) Tuninger válasza SeniorTilla (#5329) üzenetére


Tuninger
addikt

Vagy a zajszűrés vagy a tömörítés, de leginkább együtt a kettő.
GoPronál csili vili az 5.3K, de csak és kizárólag ISO100-on áll rendelkezésre. ISO200-on már mossa a részleteket hogy ne legyen zaj. Mondjuk ott ki lehet kapcsolni teljesen a zajszűrést és úgy ISO800-ig tartja a részletet.
Itt is az lehet, hogyha ISO100-400 repülsz, mos.
De ha meg stabi nélkül repülsz hogy utólag stabilizálj akkor tuti a codec.

(#5331) Tin válasza vihartigris (#5328) üzenetére


Tin
veterán

Igen, arra céloztam vele, hogy nekem nincs bekapcsolva a kijelző felvétel közben, és úgy bír ennyit.

Amit a kommenter írt az Instal360 Ace Pro-ról, az nagyon gyenge akkuidő lenne. Bár bekapcsolt kijelzővel lehet.

(#5332) SeniorTilla válasza Tuninger (#5330) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Napfényes idő volt, nem hiszem hogy fent volt az iso. Beállítom 100-200-ra legközelebb és kipróbálom stabi nélkül is. Most nem tudom, szakad az eső... A drónok még nem vízállóak sajnos :)

Amúgy a Hero 11 sokkal szebb felvételt csinál 5.3k-val. 4k-val is sztem, de ezt még meg kell néznem ezek fényében

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5333) Tuninger válasza SeniorTilla (#5332) üzenetére


Tuninger
addikt

ha auto shutteren voltál, simán emel az ISO-n csak azért hogy nagy mozgás esetén a záridőt 1/240 felett tudja tartani.
A GoPro-nál be lehet kapcsolni hogy mutassa az expozíción. Ha mondjuk csak tartod a kezedben és mondjuk ISO100 1/60-at ír, és berántod egyből feldobja ISO800-ra és 1/480-ra, majd pár másodperc alatt visszamászik az előbbi értékre. Gyro compensated exposure.

(#5334) SeniorTilla válasza Tuninger (#5333) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Értem, akkor így már tiszta, miért a gyors mozgásoknál lett kockásabb a kép. Ha állt vagy lassan ment a drón, akkor nem volt olyan gáz. És főleg a kép szélein láttam, gondolom az a kevésbé feltűnő...

Akkor fix isoval kell repülni.

Az igazi megoldás a Hero 11 lesz, a GPS miatt is (oké a drónban is van) és főleg a minőség miatt. Na itt már kijön a DJI hátránya, legalábbis eddig nekem csalódás, pedig jobban szeretem mint a goprokat.

Lehet veszek egy Insta360 One R 1 inch-et a nagy szenzor miatt kipróbálni...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5335) Geri86 válasza SeniorTilla (#5334) üzenetére


Geri86
csendes tag

"Lehet veszek egy Insta360 One R 1 inch-et a nagy szenzor miatt kipróbálni...'
Az lehet nekem is jó megoldás lenne.

(#5336) Márton válasza SeniorTilla (#5334) üzenetére


Márton
nagyúr

szerintem meg a gyors mozgáskori real time tömörítés lesz az, amit látsz :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5337) SeniorTilla válasza Geri86 (#5335) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Meg is lesz, de csak jövő héten, addig várnom kell. Majd beszámolok róla, milyen.

Most vettem egy GoPro Max360-at, első teszt meg is volt, eddig tetszik. Most fel akarom tenni az FPV-re és menni vele 1 kört

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5338) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

DJI Osmo Action4-hez van nem gyári (olcsóbb :B ) távirányító?

Vagy használjam a MIMO appot :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5339) Dyraxx


Dyraxx
tag

Üdv,
Nem tudtok jelenleg valami 5% - 10% os kódot bármi magyar webáruházhoz, mert kéne vennem gyorsan egy GoPro 12-t ajándékba, és keresem a legjobb ajánlatot. Esetleg olyan webshop, ahol hírlevél feliratkozásért, esetleg app letöltéséért/használatáért adnak valami értelmes kedvezményt?

A legolcsóbbak a külföldi, szlovák, stb webshopok, de ott meg gondolom a garancia érvényesítés a körülményes. Vagy ezeknél a minőségi akciókameráknál, GoPro, DJI Osmo, stb nem jellemző a gyári hibás példány?

(#5340) SeniorTilla válasza Dyraxx (#5339) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A garancia az egész világon érvényes, a használt kamerákra is, emiatt nem kell aggódnod. Ha az a pár ezer forint számít, akkor bújj bele a netbe, árukeresőbe, stb. és rendeld meg a legolcsóbbat. Vigyázz, sok helyen van, hogy raktáron írják de nincs nekik, csak jó az ára :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5341) Khaosz55 válasza Geri86 (#5326) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem furcsa is. Van gopro 8-am és insta ace pro. Csináltam tesztet egymás mellett és a gopro8 sehol sem volt résztekben az ace pro-hoz képest. Majd csinálok megint egy tesztet, házon belül a nappaliban, különböző fényviszonyok között.

(#5342) jlaci74 válasza Khaosz55 (#5341) üzenetére


jlaci74
tag

Az Ace Pro akku időkről írnál tapasztalatot?
Köszi!

(#5343) Khaosz55 válasza jlaci74 (#5342) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nehéz megmondani, 4k120fsp-ben használom. Viszont én sok rövid felvételeket csinálok. Ha motorozom akkor 30 sec után kikapcsol a képernyő. Erre állítom. Ha pl város járós videót csinálok akkor meg folyamatosan megy a kijelző. Szerintem találsz YT tesztet. Annyi hogy jobb mint a gopro8 ami 4k60-ban ment.

(#5344) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#5337) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Sajnos nem jó, berezonál vele a gép, akárhogy teszem fel rá. Valszeg a kamera túl magas és megint túl magasan van a súlypont, mint az Action 3/4-ekkel kezdetben. Azokat már megoldottam, most ezt kellene :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5345) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

A GoPro Quik-nek van működő windowsos verziója már?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#5346) Khaosz55 válasza Geri86 (#5326) üzenetére


Khaosz55
addikt

Feltöltöttem egy rövid videót. [link] Felhúzott redőnyök utána meg félig leengedett redőnyök mellett. A nap nem süt be.
Ace Pro és Gopro8, nincs rajta zajszűrés utómunkázva, 4K60Fps, alap színprofil. Ace pro-n van még low light stabilizáció amit nem kapcsoltam be akkor nincs judder. Szerintem látszik melyik-melyik kamera.... Ezért érdekes nekem, hogy véleményed szerint a Gopro 7 jobb mint az ace pro.

(#5347) Geri86 válasza Khaosz55 (#5346) üzenetére


Geri86
csendes tag

Kedves Tőled, hogy készítettél teszt videót. Én privát üzenetben küldtem Neked mintát arról, hogy egyik másik kamera milyen képet ad vissza. Elég lett volna, ha ott küldöd el ezt, amit ide írtál, mivel azt a többi tag nem látja, amit csak Neked mutattam. Kérdésemre nem kaptam választ Tőled, hogy akkor amit én készítettem, ott melyik - melyik kamera, de nyilván már Te is tudod, hogy a besárgult az Ace Pro 180e forintért. Írom ezt úgy, hogy a kezemben volt egymás mellett a 7-esel. Fehér ajtó előtt állva a kijelzőn fehér volt a kép, majd a felvételt elindítva sárgás lett a kijelzőn a fehér ajtó, ellenben ugyan ez a 7-esel. Alap beállításokkal mindkét kamerán.
Nekem nem jött be, az hogy jobb vagy rosszabb mindenki döntse el maga. Beltérben néztem csak mivel én csak itt szeretném használni és nekem nem jobb, így vissza is küldtem.

(#5348) Khaosz55 válasza Geri86 (#5347) üzenetére


Khaosz55
addikt

Videót leszedem majd, csak szemléltetni akartam, hogy 8-as hoz képest az ace pro a sötét részeknél több részletet jelenít meg (kanapé), a világos része nem ég ki a fehér (ablak), illetve a világos részek részletei is jobbak pl kanapén lévő párna fehér mintája. Színek egyértelműen jobbak. Illetve én semmilyen sárgulást nem tapasztalok a fehérben.
Persze mindenki azt vesz amit kar, csak ez egy releváns összehasonlítása a két kamerának, beltérben kevés fényviszony mellett, a videót nem utómunkáztam, éllességet állítottam saját ízlésem szerint.
Ennek ellenére a gopro felkerül a motor rendszámtábla tartó alá, csinálja csak a felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#5349) jlaci74


jlaci74
tag

Ma újabb teszt volt az Ace Pro-val, alakul az akku idő is és millió kérdés merül fel. Abszolút kezdő vagyok a témában.
Bringás ( főleg MTB, gravel ) sorstársakat kérdezem, hova rögzítitek a kamerát? Ma feleszkábáltam a Garmin tartóra, felülre a computer helyére, hogy lássam a kijelzőt, de mivel eléggé előrenyúlik ( aero ) így duplán remeg a készülék, sőt nagyobb döccenőknél elmozdult, lebillent... Amúgy a durva remegéseket is szuperül kezeli a high stabilizátor.
Szóval mit javasoltok, esetleg mellkas pántot? Jó lenne ha egy kézzel, egy mozdulattal levehető és visszahelyezhető lenne a kamera, így tekerés közben is felvehető bármilyen "akció" ami nem a bringa előtt történik.

Másik kérdés, hogy milyen beállítások zabálják az akkut, mivel lehet spórolni? Nyilván felbontás, fps és inaktív kijelző kivételével.

(#5350) SeniorTilla válasza jlaci74 (#5349) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A mellkasheveder elég jó perspektívát ad, csak ne zakózz vele nagyot a mellkasodra :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.