Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Khaosz55 válasza Gergőke88 (#4200) üzenetére


Khaosz55
addikt

:C Wow, Maldívon próbáltam a párommal a búvárkodást. 12 méterre vittek le a búvárok minket, Gopro8 tok nélkül bírta, elméletig 10-ig bírja az is. Életre szoló élmény volt, számomra olyan volt mint a Mélység titka című film... Még egszer eljutok oda, akkor ismét kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#4202) Khaosz55


Khaosz55
addikt

2019-es a Gopro 8-am. Elvittem síelésra. -10 fok volt. 3 eredeti pót aksival, 15 másodperc után kikapcsolt alacsony akku töltöttséggel. Amikor új volt, akkor simán bírta -15 ben is a 30 perc folyamatos üzemet. Ennyit bír az akksi ? Ráadásul évente kb 5-10 alkalommal ha használom...

(#4203) sityupityu válasza Khaosz55 (#4202) üzenetére


sityupityu
veterán

Biztos, hogy teljesen fel voltak töltve?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4204) Khaosz55 válasza sityupityu (#4203) üzenetére


Khaosz55
addikt

Igen mind a 3. Bementünk Hütte-be kajálni átmelegedett az akksi ismét 100%-ot írt, aztán kimentünkba - 10-be akkor bíta vagy 5 percet.

(#4205) sityupityu válasza Khaosz55 (#4204) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor nem tudom. Nekem a 7-hez van még eredeti akkum, és az is elég jól bírja még.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4206) Khaosz55 válasza sityupityu (#4205) üzenetére


Khaosz55
addikt

Jól bírja ha nincs -10 fok.

(#4207) Varga György


Varga György
csendes tag

Üdv ha nincs külön töltőm akkor mivel lehet tölteni az akksit? 11-est most vettem, de nem akarok mindenféle telefon töltőt rádugni, előre is köszi a választ

(#4208) szpeti40 válasza Varga György (#4207) üzenetére


szpeti40
addikt

Bármilyen értelmesebb telótöltővel.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4209) Varga György válasza szpeti40 (#4208) üzenetére


Varga György
csendes tag

OKÉ KÖSZI

(#4210) Ano válasza Khaosz55 (#4206) üzenetére


Ano
őstag

én ezért vettem Endura aksikat, igaz az csak Hero 9-től felfelé létezik :U :F

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4211) sityupityu válasza Ano (#4210) üzenetére


sityupityu
veterán

Mit tud, illetve miben különbözik ez az akku egy sima gyáritól vagy utángyártottól?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4212) Ano válasza sityupityu (#4211) üzenetére


Ano
őstag

ez gyári aksi és direkt a hideg használatra lett kifejleszve:
LINK
Cserébe ~2x annyiba kerül, de valamit valamiért ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4213) sityupityu válasza Ano (#4212) üzenetére


sityupityu
veterán

A belsejére lennék kíváncsi, hogy mit tudtak fejleszteni rajta. Ugye a kapacitást nem nagyon léphetik túl, hogy tartani tudják a méretet, a technológia meg adott...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4214) ebayer válasza sityupityu (#4211) üzenetére


ebayer
tag

Bár nem nekem szólt a kérdés, de az Enduro aksik kifejezetten hidegebb időjárási körülményekhez lettek kifejlesztve, hosszabb az üzemidejük és gyorsabban lehet őket feltölteni. A HERO11 Black-hez már alapból ilyen aksit adnak.

(#4215) Tuninger válasza sityupityu (#4213) üzenetére


Tuninger
addikt

Én úgy tippelem hogy más anyagokat használtak, Li-ion-ról tippelek egy váltást Li-Pol-ra. Valószínűleg annyi történt hogy ezzel a kombinációval a kivehető teljesítmény kevésbé hőmérséklet függő, cserébe jobban melegszik.

És mellé még szoftveresen csalhattak kicsit, mert a Hero 7-emmel sosem volt problémám a hideg (jó, minuszokban nem használtam) míg valahogy csodák csodájára a Hero 8 ugyanazzal az aksival küzd a hidegben ugyanazzal a procival és szenzorral... nade a kék aljú aksival meg jó... szóval a Hero 9-10-11-nél az enduronak az egyik fele lehet szoftveres csalás...

Szerk:
hmm, mégiscsak maradt Li-Ion, akkor a fene se érti. A Hero 7 fekete aksija is Li-Ion

[ Szerkesztve ]

(#4216) sityupityu válasza ebayer (#4214) üzenetére


sityupityu
veterán

Én is olvastam a marketing szöveget, engem az érdekelne, hogy mi van mögötte. :)

#4215 Tuninger Ha Li-ion-ról váltottak polimer-re akkor az befolyásolhat valamit, de a hosszabb időtartamot még az sem magyarázza. A polimernek az lényegi előnye a Li-ion-al szemben, hogy egyszerre jóval nagyobb teljesítményt képes leadni, és a teljes lemerülésig kb ugyanazt a szintet tudja az ion-al ellentétben. Ezért is alkalmazzák őket olyan helyeken ahol a nagy teljesítmény a lényeg, mint pl profi akkus kéziszerszámok, drónok stb...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4217) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok. Jelenleg van egy gopro 6 black akciókamerám. A kérdésem az, hogy érdemes egy újabbra cserélni, tud a 10/11-es széria annyival többet normál videók terén? (képminőség, stabilizáció, hangfelvétel/zajszűrés)

[ Szerkesztve ]

(#4218) Ano válasza dangerzone (#4217) üzenetére


Ano
őstag

Ez szerintem leginkább pénz kérdése mindig.
Ha van rá keret akkor érdemes, mert mégiscsak sokkal újabb kamerákról beszélünk és újabb felbontás és/vagy fps-el tudnak rögzíteni ami mindenképpen jövőtállóbbak.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4219) Tomasonda válasza dangerzone (#4217) üzenetére


Tomasonda
tag

azért egy 6-hoz képest a 11 már elég nagy ugrás :)

(#4220) Hazli17 válasza Gergőke88 (#4196) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Sziasztok!

jól látom/értem, hogy ebben a csomagban 2db akkumulátor van a kamerához?

Ahogy nézegetem az ajánlatokat /főleg a használt piacot/ ez most egy baromi jó deal. Az ehhez hasonló csomagok még a korábbi kamerákkal is nagyon túlárazottak.

(#4221) Márton válasza dangerzone (#4217) üzenetére


Márton
nagyúr

Ez attól függ..
A gyroflow-hoz pl. tökéletes a Hero6 :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4222) Hazli17 válasza Hazli17 (#4220) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik védőtokot érdemes megvenni hozzá? A vízálló védőtok kb mindenre jó? Első körben a síeléshez lenne szükségem valami tokra. /ha kell/

(#4223) szpeti40 válasza Hazli17 (#4222) üzenetére


szpeti40
addikt

Nem kell tok sieléshez Hero 11-hez, csak bemelegszik. Alapból vízálló.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4224) Petyus65 válasza Márton (#4195) üzenetére


Petyus65
újonc

Nincs,,kipróbáltam.

(#4225) Márton válasza Petyus65 (#4224) üzenetére


Márton
nagyúr

éjlen a fejlődés! :Y

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4226) XZoli válasza Ano (#4187) üzenetére


XZoli
aktív tag

felvétel közben nincs előnézeti kép :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#4227) Hazli17 válasza szpeti40 (#4223) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Köszi!

Azzal tisztában voltam, hogy vízálló. Inkább a a lencse védelmére gondoltam. Ahhoz mit érdemes hosszú távra venni?

(#4228) szpeti40 válasza Hazli17 (#4227) üzenetére


szpeti40
addikt

Én egy értelmesebb üvegfóliát szoktam rárakni a karcok ellen.
Nemtudom hogy van e olyan tok ami a lencsét védi de közben szellőzik is.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4229) Hazli17 válasza szpeti40 (#4228) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Erre nem is gondoltam!
Lehet buta kérdés, de van rá külön “értelmes” üvegfólia?

(#4230) Hazli17 válasza Hazli17 (#4229) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Közben látom, hogy lehet kapni persze.

na akkor rendelem is! :)

(#4231) Ano válasza XZoli (#4226) üzenetére


Ano
őstag

igen, pont ezt írtam én is a többieknek akik kérdezték ...
kicsit olvass vissza és látni fogod :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#4232) SeniorTilla válasza Ano (#4231) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Sziasztok, a Hero11 Mini-nek az akkuja meddig bírja? 4k 60fps-ben, stabilizációval. Van valakinek tapasztalata? Azért kérdem, mert jó áron van, de nem cserélhető az akkuja.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4233) Tuninger válasza SeniorTilla (#4232) üzenetére


Tuninger
addikt

Itt megtalálod a hivatalos üzemidőket amiket egyébként többé kevésbé hoznak is a kamerák.

(#4234) SeniorTilla válasza Tuninger (#4233) üzenetére


SeniorTilla
veterán

:R

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4235) barni150


barni150
csendes tag

Sziasztok! Rendelt valaki mostanában a gopro.com-ról? Akarok venni egy Gopro 11-et, de a szállítási címnél nem tudok csak amerikai államokból választani, magyar megyék helyett. Tud valaki erre megoldást? Köszi

(#4236) Tomasonda válasza barni150 (#4235) üzenetére


Tomasonda
tag

válaszd ki először a régiót, melyik weblapra irányítson

(#4237) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Egy átlagos laptopon lehet szerkeszteni a goproval felvett videókat? Vagy valami nagyon erős gép kell hozzá? Kezdőknek melyik programot ajánljátok?
da vinci
media player cinema
gopro saját programja
vagy esetleg valami más?

köszönöm!

(#4238) Khaosz55 válasza Hazli17 (#4237) üzenetére


Khaosz55
addikt

Elsőre a Davinchi nehéznek tűnhet, azt meg kell nézni, hogy elmegye-e a laptopon, én is kezdőként kezdtem vele, de azt mondom érdemes azzal kezdeni, hiába tűnik bonyolultnak. Bele lehet tanulni, csomó alap oktató videó van róla neten, Magyarul is.

[ Szerkesztve ]

(#4239) StLui válasza Hazli17 (#4237) üzenetére


StLui
veterán

Nagyok közül davinci szerintem a legkevésbé gépigényes. Én nem tudok angolul, de magyar videók alapján jól elboldogultam vele az alapoktól.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4240) SeniorTilla válasza Hazli17 (#4237) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A Movavi Video Editor progi is jó, elég egyszerűen kezelhető és látványos effektjei vannak.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4241) Tomasonda válasza SeniorTilla (#4240) üzenetére


Tomasonda
tag

+1 Movavi, megvettem 25 euroért a lifetime licenszt, tök jó kis program, rengeteg add on-al

(#4242) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek! Ránézek mindkettőre!

(#4243) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Próbálom a Karma Grip gimbalt frissíteni a Hero 7-hez, de nem megy.

ITT néztem, letöltöttem INNEN a Quik Desktop-ot. Hibátlanul feltelepült a program, a windows 11-em a kamerát is látja a fájlkezelőben. A Quik viszont nem indul el, hiába indítom, hibaüzenet nélkül kilép, illetve nem csinál semmi. Ezért nem tudom frissíteni a Karmát.

Tudtok erre valami megoldást?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4244) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Ma (02.20.) megérkezett a múlt héten szerdán (02.15) rendelt goprom, a gopro.comról.

kérdésem annyi lenne, hogy a 32gb-os kb kártya mire elegendő? érdemes-e venni még egy nagyobbat is hozzá?
szerdán indulunk síelni, ott lesz majd felavatva a kamera.

(#4245) Márton válasza Hazli17 (#4244) üzenetére


Márton
nagyúr

De most komolyan. Miért nem keresel rá?
Google 2. találat. Ez 128-as kártyára. Negyedeld el az időket!..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4246) Hazli17 válasza Márton (#4245) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Köszönöm a linket!
Egyébként rákerestem. Sőt korábban ez a táblázat, valamint egy akkumlátor időtartamos is volt linkelve, azokat lementettem.

De gondoltam rákérdezek a tapasztaltabb felhasználóktól.
de legközelebb majd nem kérdezek semmit.

(#4247) szpeti40 válasza Hazli17 (#4246) üzenetére


szpeti40
addikt

Nálam Hero 7-el a 32-es kártyára kb annyi fér mint amennyit az akksi elmegy egy töltéssel, így vettem egy 64-es meg 128-as kártyát is.
De én nyomkodnám kicsit sielés előtt, ne sielés közben kelljen kitapasztalni 0-ról, hogy melyik felbontást/fps-t akarod használni meg mit hogy merre, ha még nem volt eddig GoPro-d.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4248) SeniorTilla válasza Hazli17 (#4244) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Hero7 4k 60FPS-sel kb. 3 órát tud egy 128-as kártyára. Most rendeltem én is még egy 256-ost. A 32-esek max. a régi kamerákhoz valók, eleve a sebességük is alacsony. Azt olvastam, hogy a Samsung gyors kártyáival vigyázni kell, mert 5-6 hónap múlva megdöglenek, ezért Kingstont rendeltem a 256-osból.

Erre valaki?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4249) Márton válasza Hazli17 (#4246) üzenetére


Márton
nagyúr

olyat kérdezz, ami nem 2sec google keresés..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4250) StLui válasza Hazli17 (#4244) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem legegyszerűbb, ha már úgyis megérkezett, bekapcsolod, beállítod olyan felbontásra stb amire akarod, és kiírja.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.