Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) atees válasza Kront (#1150) üzenetére


atees
őstag

Keress vissza par oldalt es ott lesz a segitseg

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1152) Kront válasza atees (#1151) üzenetére


Kront
tag

köszönöm, megtaláltam.

(#1153) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hero 4hez vennék egy pár noname akksit, van valakinek Alis akksikkal tapasztalata?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1154) maseratigt


maseratigt
csendes tag

App és kamera csatlakozás?
Segítséget szeretnék kérni! 7 black és app nem akar csatlakozni, szerintem már mindent kiprobáltam,de hátha mégse. Wifi 2,4ghz, gps, wifi, bluetooth bekapcsolva. Ha wifi beállításhoz megyek, ott látja a kamerát, csatlakozik is, de amikor az appba megyek valami nem jó. Felismeri,hogy 7black, kiírja,hogy conecting kéri a jelszót, majd ezt végtelenségig ismételné....., ha a teló bluetooth menüjébe megyek, látja, de azt írja,hogy hibás jelszó miatt nem csatlakozhatok.( gondolom azért,mert már nyomtam resetet a kamerán és változott a jelszó) De nincs olyan menü pont,hogy kód változtatás. Kamerán gyári 1.50 sw, ha nem muszáj nem is raknám rá az újat. Telefon, Huawei P8.
Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1155) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok! Ismét egy kérdésem lenne, Hero 7 black-el. Régebben talán említettem, hogy furcsán veszi fel a hangot, hol éles, hol tompa a hangja és ez váltakozik. Ajánlották nekem, hogy állítsam át a hangot sima stereo-ra. Hangbeállítást én sehol nem találtam a menüben. Én vagyok vak, vagy tényleg nincs benne a hanggal kapcsolatos beállítás?

(#1156) Kront válasza Runner_fxr (#1155) üzenetére


Kront
tag

Protune On esetén van. ekkor: Video Settings-> RAW Audio (Off, Low, Medium, High). kiírja, hogy melyiknél mit csinál. nekem az Off-vált be.

(#1157) Runner_fxr válasza Kront (#1156) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Értem, köszi!

(#1158) maseratigt


maseratigt
csendes tag

Sziasztok, mi a véleményetek az utángyártott akksikról? Elsősorban aki használja is. Kecsegető a Telesin töltő 3 akksival 10ezerért. (7 black)

[ Szerkesztve ]

(#1159) maseratigt válasza maseratigt (#1158) üzenetére


maseratigt
csendes tag

*kecsegtető :)

(#1160) Bertók válasza t72killer (#1153) üzenetére


Bertók
tag

követném :)

(#1161) nababika válasza maseratigt (#1158) üzenetére


nababika
aktív tag

Nyar ota hasznalom. Nem vettem eszre jelentos kulonbseget a gyari es ez kozott. En mar direkt keresem a Telesin cuccokat mert nagyon bevaltak. A selfibotjuk es a vizalatti tokjuk pl nagyon jo,

[ Szerkesztve ]

(#1162) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Sziasztok,

a tapasztalt felhasználók segítségét kérném életem első akciókameráját illetően.
Adott egy hero 7 black gopro és vettem bele egy 64 gb-s sandisk extreme kártyát.
Rögzítettem rá pár felvételt, majd amikor a számítógép kártyaolvasójába illesztettem, azt írta ki,
hogy formázni kell.
Leformáztam, erre a 64 gigás kártyából a windows 1 megát lát. Visszaraktam a gopro-ba és card error-t ír ki.
Most elkúrtam vagy mi a tosz?
Mindenkinek köszi a segítséget.

(#1163) nababika


nababika
aktív tag

Próbáld a goopoban formazni.

(#1164) NomAd_82 válasza nababika (#1163) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Köszi, ez volt a megoldás.
Viszont visszatéve a pc kártyaolvasójába újra azt írja, hogy formázzam.
Hogyan tolhatom át a gépre a videókat?

(#1165) zgospel válasza NomAd_82 (#1164) üzenetére


zgospel
őstag

Ne használd a kártyaolvasót akkor, hanem kösd rá a kamerát a gépre az usb kábellel és úgy másold át a cuccokat.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1166) NomAd_82 válasza zgospel (#1165) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Bakker,
már mindenre gondoltam de erre a pofonegyszerű megoldásra nem. Azért van a kábel. :D
Köszi a választ :D

(#1167) McJoker


McJoker
tag

Sziasztok!
Van egy GoPro Hero 5 a birtokomban és szeretném gépen kicsit megvágni, szerkeszteni, lassításokat "rátenni" a videókra. Milyen programokat tudnátok ajánlani ehhez? Abszolút kezdő vagyok a témában, nem tudom merre lenne érdemes elindulni. :)
Köszi a segítséget! :R

Csak az elszántság számít...a küzdeni akarás!

(#1168) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Vettem egy GoPro Hero 5 Black kamerát. Egy érdekes érintőkijelző anomáliát tapasztalok. Valahogy úgy kell elképzelni, hogy bizonyos gesture-ök simán működnek, a többinél kínlódás megy, hogy végre megnyissa a menüt.

Például a jobbról való elhúzás ami megnyitja azt a menüt ahol a fehéregyensúlyt meg ezeket lehet beállítani simán működik, de a connect-es menü (ahol a telefonnal lehet összepárosítani) fentről való lehúzása nem akar működni. De például az előbb említett beállításos menüt ha fentről lehúzom akkor elsőre bezárja, szóval nem hinném hogy hardveres gond.

Bármi ötlet erre? :F

[ Szerkesztve ]

(#1169) WaterWawe válasza WaterWawe (#1168) üzenetére


WaterWawe
őstag

Még egy dolog. Feltettem a Quik-et a gépre. Működik rendesen egészen addig amíg a nem csatlakoztatom a goprot. Amint csatlakoztattam, utána lefagy egyből a Quik. :(

(#1170) atees válasza WaterWawe (#1168) üzenetére


atees
őstag

Ilyen a kijelzője 🤷🏻‍♂️

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1171) WaterWawe válasza atees (#1170) üzenetére


WaterWawe
őstag

És ez ellen semmit nem tudok tenni?
Most lezártam a kijelzőt és képtelen vagyok feloldani, mert a swipe down-t nem érzékeli. :C
Jó értem én, újrarakom és remélem, hogy nem lesz lezárva, de akkor sosem szabad majd lezárni?

(#1172) atees válasza WaterWawe (#1171) üzenetére


atees
őstag

Azert annyira nem szar h ne tudd feloldani, igy akar vmi gond is lehet. Bocs, de így látatlanba nehéz.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1173) WaterWawe válasza atees (#1172) üzenetére


WaterWawe
őstag

Kértem költsön sd kártyát. Megpróbálok firmwaret frissíteni. Nem biztos, de szerintem nem hardveres probléma, mert bizonyos dolgokat menüket meg simán elsőre behoz, akkor is ha elforgatom és a kijelző másik oldaláról hívom elő. :F

[ Szerkesztve ]

(#1174) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Oké, van bármi módja, hogy Factory Resetet csináljak a kijelző nélkül? :F
Csináltam manual updatet, de a screen ugyanúgy lockolva van. Nem lehet sehogy resetelni?

(#1175) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

GoPro Hero 7 Black témában kereslek benneteket.

Adott egy olyan szituáció, hogy külső megvilágítás nélkül azt tapasztalatuk, hogy korom sötétben nem lehet videót készíteni vele. Arra gondoltuk, hogy infravörös megvilágítást módolnánk valahogy hozzá.

Igaz lehet azaz elmélet, hogy a kamera gyári optikája tartalmaz infravörös szűrőt és emiatt nem alkalmas az infravörös megvilágítás mellett éjszakai felvételek készítéséhez?

[ Szerkesztve ]

(#1176) zgospel


zgospel
őstag

Megjelent a DJI Osmo Action kamera 380 EUR áron, ami ha itthon is ennyi lesz akkor Hero 7 ár. Viszont bármilyen usb-c külső mikrofont támogat, nem kell hozzá bumszli és drága adapter mint a GoProhoz. A tesztek alapján elég jó és egy igazi vetélytárs. Végre valami felrázza a piacot és a hülye Goprosok az elkényelmesedett helyzetükkel muszáj lesznek kezdeni valamit :C Ez nekünk usereknek szerintem jó lesz, árban és/vagy minőségben megindul a verseny.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1177) ruczak


ruczak
tag

Sziasztok!
Most szándékozok venni, egy Gopro Hero 6 Blacket. Leginkább 1080p-ben tervezek felvenni. Később persze ki tudja. Milyen memóriakártyára lenne szükségem ehhez? Légyzsi írjatok egy olyat, ami a legnagyobb felbontásnak is megfelel, ill egy olyat, ami az 1080p(240fps?)-es kellene. Általában olyan 20 perces videók lennének, napi kb 2-3 óra. Köszi előre is. Illetve ha csak 1080p p-s videókat akarnék készíteni, akkor lehet nem is kellene 6 black? Esetleg akkor melyiket lenne érdemes megvenni? Motoron(bukón esetleg) lenne a kamera, tehát jó képstabilizátor az nem ártana. Köszi: Zoli

[ Szerkesztve ]

(#1178) tuki2200 válasza ruczak (#1177) üzenetére


tuki2200
senior tag

Gopro.com minden kerdezett informacio fentvan.

(#1179) ruczak válasza tuki2200 (#1178) üzenetére


ruczak
tag

:Y
Picit még várok, hátha jön valami kimerítőbb válasz is. Legalábbis ha tőlem kérdeznek valamit, amit adott esetben tudok, nem linkeket linkelgetek, hanem leírom amit tudok. Főleg ha ez nem időigényes. Márpedig nektek, akik ehhez értenek, azt hiszem kb 2 féle kárytát elég lett volna ideírni. Talán ez lenne fórumozás lényege. Biztosan sokan megkérdezték már, de akkor sem gondolom, hogy ez a legjobb módja ennek.

(#1180) gyerecske válasza ruczak (#1179) üzenetére


gyerecske
senior tag

Ha jó képstabi is kell , akkor én a hero 7blacket ajánlom inkább, abban nagyon jó lett.
Én SanDisk Extreme microSDXC kártyát használok 1080p-ben,néha 1440p-ben. Idáig nem volt vele probléma. 4K-t csak kipróbáltam párszor nálam azzal is jó volt, de megjelenítő hiányában nem azzal használom, legalább a fájlméretek is kisebbek a további szerkesztéshez.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#1181) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Segitsen már vki nekem, mert nem tiszta itt a Hero kérdésben.
Szóval van 5-ös ami 12MP és van pl a 7 White az csak 10MP. Most a 7 entire rossz lenne, holott 5 után 2ik generációs.

(#1182) ruczak válasza gyerecske (#1180) üzenetére


ruczak
tag

Köszönöm. Azt még megkérdezném ha nem gond, hogy az a kártyán, hogy A1 vagy A2, jelen esetben számít? Próbáltam kideríteni mi az, talán az olvasasi sebesség nagyobb az A2-nél? Érdekes ez nekem? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1183) gyerecske válasza ruczak (#1182) üzenetére


gyerecske
senior tag

A2-nek nagyobb az írási és olvasási sebessége is, szerintem 1080p-nél nincs jelentősége.Hosszabb távra tervezve, később esetleg 4K-ra használva lehet érdemesebb lehet azt választani.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#1184) ruczak válasza gyerecske (#1183) üzenetére


ruczak
tag

Köszi! Na ennek most sikerült utánajárni. Ez a telefonoknál fontos, azoknál ugye, ahol lehet kártyával bőviteni. Ezeknél az A2 jobban kezeli ezt. Kameráknál egyelőre az nem számít.
https://www.mymemory.co.uk/blog/a1-vs-a2-sandisk-microsd-card-whats-the-difference/
De igen, hosszabb távra tervezve, akár majd számíthat, ahogy írtad.

[ Szerkesztve ]

(#1185) gyerecske válasza HoppMaster (#1181) üzenetére


gyerecske
senior tag

Nem a MP értéken múlik a kamera minősége.

(#1184) ruczak

Na igen, itt elég jól összefoglalják.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#1186) HoppMaster válasza gyerecske (#1185) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Azt én értem csak árban sem értem a különbséget és azth, h az ujabb olcsóbb.
Miben gyengeébb egy 7 White, mint pl egy 5?

(#1187) gyerecske válasza HoppMaster (#1186) üzenetére


gyerecske
senior tag

Pl. a Hero 5 Black tud 4K felvételt is és 30 képkocka/mp,
a Hero 7 White "csak" 1440p-t és 15 képkocka/mp.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#1188) HoppMaster válasza gyerecske (#1187) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Akkor nem értem miért kellett a 7 White-val ugymond visszafejlődni.
Miben tud többet pl az 5nél?

(#1189) zgospel válasza HoppMaster (#1188) üzenetére


zgospel
őstag

Azért, mert a 7 White az alapmodell, a 7 Black az ami az 5 Blacknek az utódja. Tehát az 5 Blacket a 7 Blackhez kéne hasonlítanod, nem pedig az alapmodell Whitehoz.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1190) HoppMaster válasza zgospel (#1189) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Az addig oké, h a 7 alapmodell, de az ember elvárná 2 generációval elürébb, h az uj alapmodell többet tudjon a réginél. Én igy értelmeznem. Akkor tök fölösleges 7 white, mivel a 5 black jóval többet tud.

(#1191) gyerecske válasza HoppMaster (#1190) üzenetére


gyerecske
senior tag

Attól függ kinek és mire akarja használni.A gopro bővítette a termékcsaládot így mindenki megtalálhatja a számára megfelelő tudású és árú kamerát.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#1192) zgospel válasza HoppMaster (#1190) üzenetére


zgospel
őstag

Azért nem felesleges, mert ha valaki újban gondolkozik akkor csak a 7-es szériából tud választani, Black, Silver vagy White verziót, attól függően hogy mire van szüksége és mennyit hajlandó fizetni.
Az más kérdés hogy itthon néhány boltnak van még korábbról készlete 6-os, esetleg 5-ös modellből, de hivatalosan azok már kifutott verziók.

Ha jól emlékszem a Hero 3-nál jelent meg a Black, Silver és a White verzió. Ez volt a 3+nál és a 4-nél is, azonban az 5-nél és a 6-nál csak a Black verziót készítették el, azok fejlődtek. Most a 7-nél jelent meg újra a Silver és a White a palettán, tehát a 7 White elődje a 4 White.
A Silver általában az előző széria Black szintjét tudta hozni apró eltérésekkel, a White pedig mindig is egy alapmodell volt, kb azért hogy legyen egy olcsó verzió ami a GoPro nevet viseli, így azokat a vásárlókat is megfoghatják vele akik amúgy a kínai kópiákat vennék.

Egyébként szerintem 2 generáció az semmi, pláne nem a kameráknál, tekintve hogy évente jelenik meg az új széria. Például én mint 5 Black vásárló eléggé ráncolnám is a szemöldököm hogy 2 évre rá már a legolcsóbb alapmodell is többet tud fele annyi pénzért.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1193) HoppMaster válasza gyerecske (#1191) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Ez evidens igen.
A kérdésemre választ meg nem kaptam :)

De most akkor a 7 white visszafejlődés az 5 Blackhez képest. Igy nem értem miért hozták ki.

(#1194) HoppMaster válasza zgospel (#1192) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Hoppá, szuper köszönöm válaszod.
Igy megkaptam a választ a kérdésemre konkrétan. :R

(#1195) tothferenc válasza HoppMaster (#1193) üzenetére


tothferenc
senior tag

Talan mert hivatalosan mar nem tudsz 5 black-et venni?!

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#1196) barcaforca


barcaforca
tag

Sziasztok.
A lányom a gopro hero 7 black-et össze kötötte a tévével.Az usb-usb C kábellel.Mondván,hogy majd a tévén nézi amit felvett.A tévé nem játszott le semmit,sőt kiírta,hogy túlfeszültség védelem(vagy valami ilyesmit).
Azóta az usb-usbC kábellel a számítógép nem jeleníti meg a Gopro könyvtárat.Tölteni tölt.Minden működik,a kártyát kivéve,kártyaolvasóval használható a felvett tartalom.
A kérdésem,hogy érdemes ezzel foglalkozni,vagy hagyni a francba,mert így is működik?

(#1197) atees válasza barcaforca (#1196) üzenetére


atees
őstag

Tvre hdmivel kösd!
Elötte jó volt gépen?
nekem még egyiket sem ismerte fel eddig a gépem😂😂, csak kártya olvasó

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1198) kk831228 válasza barcaforca (#1196) üzenetére


kk831228
addikt

Micro hdmi - vel próbálkozzatok... Szerintem érdemes vele foglalkozni, bár még én se nagyon kötöttem össze géppel... Ki is próbálom, hogy műkszik - e... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1199) barcaforca válasza atees (#1197) üzenetére


barcaforca
tag

Előtte működött a számítógép látta a gopro-t és a benne lévő mappát. Annyi hátránya lett a dolognak,hogy kártyaolvasóba kell raknom a microSD-t. Különösebben nem zavar,mert a keretből így is úgyis ki kell vennem a GoPro-t,hogy a kis ajtót kinyithassam. Plusz 10 másodperc.Csak az érzés rossz,hogy 1 hónapos,de már a gép nem látja. A Gopro appal úgy is tudom frissíteni wifin keresztül,persze ha lesz még frissítés.

(#1200) 33as válasza barcaforca (#1199) üzenetére


33as
senior tag

Reseteld a kamerát, nèzd meg úgy is! :))

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.