Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) inifini válasza Morzsibácsi (#950) üzenetére


inifini
tag

Köszi

(#952) atees válasza Redneck (#948) üzenetére


atees
őstag

Goprohoz küldd vissza 1-2 hét alatt kapsz ujat!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#953) eddie1978 válasza atees (#952) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Így van. Az ötösöm MM berszerzés volt. GoPro arra is ad 24 hó jótállást. Megkérdeztem tőlük anno.
A pár hete beázott hetest néhány nap alatt cserélték. UPS futár elvitte, két napa alatt kint volt hollandiában. Közben volt egy hétvége. Harmadik napon jött a levél, hogy megkapták és cserélik a bevizsgálás alapján. Aznap fel is adták a UPS-nek, aki másnap hozta is. Ennyi pénzért ez belefér. Nagyon kényelmes megoldás.
Előtte cseten kértem RMA-t.

[ Szerkesztve ]

(#954) Redneck


Redneck
veterán

Köszönöm szépen a tippeket! Intézkedünk a supportnál, remélem minden rendben fog menni. Remélem nem baj, hogy másik földrészen vették. :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#955) Redneck


Redneck
veterán

Egyelőre nem küldtük vissza és a supportnak sem írtam, sajnos nem volt időm. Apple telefonnal összekapcsolódik és normálisan működik, megtartja a beállításokat. A legfrissebb Samsung Note-tal nem képes erre, random újraindulgat. :(((

Holnap írok a GoPronak, mit szólnak ehhez, vagy van-e valami megoldás.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#956) Runner_fxr válasza eddie1978 (#953) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Te milyen memória kártyát használsz a gopro 7 black-hez? Nekem most egy sandisk extreme v30 van benne, elvileg ajánlott, de 2,7k-tól felfele, már akadozik a felvétel. Persze most ezt egy laptopon néztem vissza, amiben nincs dedikált vga, de egy 7. generációs i3 proci van benne, gondolom ennek a laptopnak le kéne játszania akadás mentesen.

(#957) kubokra


kubokra
tag

Lehet offtopic, de hátha van itt valakinek tapasztalata.
Gopro Hero 3 bukósisakra rögzítéshez milyen eszközök kellenek? "Állra" szeretném rögzíteni, nem oldalra.

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#958) bferi87


bferi87
csendes újonc

Hero 7 Black vásárlás előtt állok, és volna pár kérdésem a kiegészítőkkel kapcsolatban, hogy mik a tapasztalatok e téren.

Az nyilvánvaló, hogy akkumulátorból és töltőből csak eredeti jöhet szóba, de a többivel kapcsolatban bizonytalan vagyok.
Szóval megvannak a kiegészítők, amikre szükségem lenne, a kérdés az az, hogy ezek közül eredeti gopro terméket érdemes venni, vagy megbízható az utángyártott is. És ha már ilyen, és nem az aliexpress, ebay és társairól akarok rendelni, akkor van valami jó hely a magyar weben, vagy ott is csak ugyanaz a kínai van, mint amit külföldről tudnék rendelni.
Vagy ha eredeti tartozék, akkor magyar web, vagy magától a gopro-tól.

Illetve láttam a készülékhez kijelzővédő fóliát, erre lehet szükség?

Feri#2903

(#959) zgospel válasza bferi87 (#958) üzenetére


zgospel
őstag

Milyen kiegészítőkre gondolsz konkrétan? Tartók, felfogatók, rögzítők, csavarok?
Simán jó ezekből az ebayes párszáz forintos is, illetve inkább úgy fogalmaznék hogy gazdaságosabb. Én is ilyenekkel használom de azt nem árt tudni hogy ezek silányabb műanyagból vannak mint az eredeti GoPro cuccok, könnyebben törnek. Pl ilyen rögzítő csavar nálam kb félévente eltörik egy, vagy a gopro talpba való bepattintóból is sikerült már kettőt eltörni az évek alatt. Eredetiből is láttam már törött műanyagokat másnál, de kevésbé jellemző, azok jobban bírják. Én is ha egymás mellé rakom az eredeti csavart a kínaival akkor egyértelmű a különbség. De a mellkaspánt és a kutyahám is sokkal jobb eredetiben, csak 4x annyiba kerül mint a másolat és funkcióját tekintve ugyanaz.

Az itthoni boltokban sok helyen nem eredeti GoPro alkatrészt árulnak, hanem a másolatot jóval drágábban, tehát oda kell figyelni vásárláskor.

Az ilyen apró tartóknak, talpaknak, csavarokban darabja kb 1-200 Ft ebayről. Én ezekből a fogyó cuccokból rendeltem 4-5 szettet azt le van tudva.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#960) bferi87 válasza zgospel (#959) üzenetére


bferi87
csendes újonc

Ezekre is gondolok. Csavarok, talpak, tartalék ház, egy kisebb állvány, rövidebb selfie bot, aztán ahogy kitavaszodik fejpánt, később vízben lebegő kézi tartó stb.

Feri#2903

(#961) kellcucc


kellcucc
aktív tag

Üdv!
Van egy tavaly januári vásárlású gopro hero 6-om. Vásárlás óta nem működik rendesen a töltés. Ha felrakom hálózatra kb. 70%-ig tölt, utána csak nagyon hosszan nyomja a kikapcs gombot tudom eltüntetni a világító ledjelzést, majd bekapcsolni. Ezután kínkeservesen tudom feltölteni 100%-ig. Néha könnyebb, néha nehezebb. A lényeg, hogy nem tudom fent hagyni se hálózatni se powerbankon éjszkara, mert reggelre csak 70%-on lesz.
Mindig a legújabb szoftvert raktam rá. Január végén utaznék el és vinném magammal, de csak a 2. hétig garanciás. Az MM-ben vettem.
Tanácsot kérnék, hogy hova vinnétek be a gépet, hogy még utazás előtt visszakapjam javítva/vagy újat?
Köszönöm!

(#962) Timyyy válasza bferi87 (#958) üzenetére


Timyyy
őstag

Rendelhetsz hozzá nyugodtan sjcam "alkatrészeket" is. Nekem van olyanom itthon, és összepróbáltam a cuccaikat, minőségre, méretre, stabilitásr tökéletesen kompatibilisek egymással. Ha nem akarsz kínait, akkor ez a verzió is tökéletes.
Én amúgy innen szoktam vásárolgatni: sjcammagyarorszag.hu
Az sj4000 és gp7 tutira kompatibilis, de gondolom a többi is.

(#963) atees válasza kellcucc (#961) üzenetére


atees
őstag

Közvetlen a gopronak próbálnám meg

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#964) kellcucc válasza atees (#963) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Ilyen, hogy gopro Magyarország, nem állítom, hogy nem létezik, de én nem találom. Hogy érted, hogy közvetlenül? Írjak a gopro.com-nak emailben? Van itthon hivatalos gopro szerviz?

(#965) eddie1978 válasza Runner_fxr (#956) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Az a SanDisk kártya amivel akcióban adták. SanDisk Extreme 64GB U3 V30. Én csak 1080p-ben veszek fel.

[ Szerkesztve ]

(#966) atees válasza kellcucc (#964) üzenetére


atees
őstag

Sajnos pontosan nem tudom, hogy működik, mert még nem volt rá szükségem, de nagyon sokan a gopro.com-nak írnak asszem chaten kell és lehet kérni garanciális ügyintézést. Küldenek érte futárt és elviszi a kamerát ha jól tudom hollandiába. Így egyből a gyártón keresztül van intézve a dolog.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#967) kellcucc válasza atees (#966) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Rendben köszönöm!
Írok nekik

(#968) magyargyerek


magyargyerek
tag

Sziasztok! micro SD kártya "milyet vegyek hozzá, jó ez vagy az?" témához szeretnék hozzá szólni és esetleg tippet adni. Figyelem nálam egy alig használt és top kártyának hitt :Kingston MicroSDHC CL10 memóriakártyával NEM ment a cucc. Nem akarom égetni a Kingstont de ez van. Youtubról néztem egy amerikai srác adott nekem jó tippet , ez a jó kari ezzel nálam megy tökéletesen full felbontásban is. SanDisk MicroSDXC 64GB Extreme A1 UHS-I (V30) + SD adapter, GoPro Edition ezt vegyétek! valószínűleg van 128-as is belőle.

(#969) Runner_fxr válasza magyargyerek (#968) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem is ilyen kártyám van, csak 32GB. Méretben kevés, de tényleg jól megy vele minden, a 4K is.

eddie1978: A felvételek visszajátszásánál a laptop volt a ludas, az asztali gépemen már akadás mentesen játssza le a felvételeket. Szóval jó ez a kari.

[ Szerkesztve ]

(#970) atees


atees
őstag

Facebookon olvastam ma, ha gopro oldalán a gopro plusra regisztrálsz, akkor elég sok tartozék féláron vásárolható. Pl.: akksi+dual töltő 10K.
Rendeltem tényleg annyiért kapom!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#971) Topuka


Topuka
csendes tag

Hali, valaki használ utángyártott akksit? Alin ahogy olvasom jót írnak róla, van róla tapasztalat?

(#972) nababika válasza Topuka (#971) üzenetére


nababika
aktív tag

En Telesin "markajut" hasznalok kb fel eve. Eleg sokat megy, eddig minden oke vele. Nem nagyon vettem eszre kulonbseget az eredeti es ez kozott.

[ Szerkesztve ]

(#973) beteg


beteg
őstag

Sziasztok!
Pls!
Ha SuperView módban veszek fel, azt később át lehet állítani GoPro Studioban, vagy akár máshol más nézetre, vagy az már olyan marad?
köszi!

Csak futni kell!

(#974) Topuka


Topuka
csendes tag

üdv,

kérdésem az, linear módban nem rosszabb a kép minősége? mert gondolom szoftveres a nagyítás nem optikai.

(#975) Redneck


Redneck
veterán

Egy órája tiki-takizok a Gopro supporttal A Gopro 7 White miatt. Visszatérítést nem kérhetek mert nem tőlük lett vásárolva. Az ügyintéző droid értetlenkedik hogy miért akarok garancia futárt kérni. Wi-fi nélkül is random kikapcsolgat és újraindul vagy lefagy. Mi ennek az egésznek a menete?

Több probléma is van vele:
1. Próbáltam manuálisan frissíteni a szoftvert, de nem sikerült. Vélhetően azért mert a legfrissebb van rajta.
2. 32GB-os Sandisk Ultra kártya van benne, sajnos nincs a támogatási listában.
3. IOS-szel párosodik és működik, Androiddal nem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#976) Redneck


Redneck
veterán

Elvileg van itthon szerviz a support szerint. Ezt írták.

Tudtok erről valamit?

Szerk:
Felhívtam, nem garanciális szerviz, csak fizetős javítást vállalnak.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#977) kellcucc válasza Redneck (#975) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Szia!

Nekem pont most folyik egy garanciáztatás. Az MM-ben vettem, pénteken kb. 40 perc egyeztetés alatt a "droiddal" elintéztem. Ebben benne volt fotók feltöltése, számla előhalászás, youtube-ra egy videó, hogy lássa mi a bajom, minden ami segítség lehet neki. Hétfőn elvittem egy UPS átvevőhelyre, úton van már NL-be, most várom hogy megvizsgálják és történjen valami (ha ők is megállapítják, hogy nem jó, küldenek újat). Nem jönnek házhoz felvenni a hibás terméket, annak ellenére, hogy a droid mondta, az új cucc házhoz fog jönni.. Ettől függetlenül segítőkész volt, pozitív volt a tapasztalat.
Az én GPH6-omnál az volt a gond, hogy az akksit kb. 70%-ig tudta csak feltölteni..(gopro.com -> support)

Szerk: nekem ez is volt a hiba Töltés után a ledek továbbra is világítottak, kb. 5 mp-s switch on gomb nyomásra elaludtak (a videó csak ezután készült) és nem tudtam bekapcsolni, akksi ki, akksi be, úgy már működött.

[ Szerkesztve ]

(#978) Redneck válasza kellcucc (#977) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a választ!

Mit írjak a chaten hogy UPS-es szállítást kérjek? :U Privátban is megfelel, hogy ne szemeteljük a topikot.
Egyszerűen hiába magyaráztam az ügyintézőnek, nem értette mit szeretnék. Garancia futárt, és szervizbe szállítást kértem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#979) atees


atees
őstag

Egyébként aki lefutott már ilyen gopro garanciázásos köröket az leírhatná, hogyha másnak is szüksége van rá, egyszerűbben tudja intézni! Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#980) eddie1978 válasza atees (#979) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Fentebb már írtam róla.

A lényeg.
1.
A GoPro oldalán fel kell velük venni a kapcsolatot. A füstjelek is jók de annál jobb a chat. Itt egy ügyintézővel kell angolul kommunikálni. Kérhet fényképet, videót a problémáról illetve a kamera sorozatszámát. Firmware-t is frissíttethet ott a chat beszélgetés során. Amennyiben jogosnak ítéli a problémát, ad RMA számot a garanciális ügyintézéshez. Emellé, ha EU beszerzés, jár az ingyenes UPS szállítás vissza a hollandiai központba. Küld UPS csomag címkét. Ezzel kell visszaküldeni a csomagot.
2.
Csak az legyen a csomagban, amit kér. Semmi több, mert arra nem vállalnak felelősséget ami pluszként kerül a csomagba. A csomagba bele kell tenni az RMA papírt is. Én, mivel a közelemben nem volt UPS csomag feladási lehetőség, kértem a UPS-től csomagfelvételt a kapott csomagcímkén szereplő tracking number alapján. Ezt online az oldalukon lehet megtenni. UPS futár jött, elvitte.
3.
Két-három nap múlva jött az email arról, hogy megkapta a hollandiai központ. Jogos a reklamáció, beázás volt az én esetemben, cserélik. Még aznap este feladták. UPS futár hozta másnap vagy következő nap már nem emlékszem pontosan. Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#981) Clley


Clley
csendes tag

Sziasztok,

Gondolkodom egy Gopro hero 7 black vásárlásán. Eddig sosem volt akciókamerám, viszont most elég sok utazást tervezek, és szeretnék közbe felvételeket csinálni.
Az első kérdésem, hogy megéri a többlet költség a többi kamerához képest?
Láttam, hogy van hozzá egy vágó program, ez használható? Esetleg van kép javító funkció is?
Nem nagyon értek a vágáshoz, de vannak olyan fillterek amiktől szebb lesz a kép?

Vissza olvasva a fórumot, elég sok meghibásodással találkoztam, ez ennyire jellemző?

Mik a tapasztalatok a HERO7 black el? Tényleg ennyire jó ez a beépített kép stabilizáló megoldás?

(#982) beteg válasza Clley (#981) üzenetére


beteg
őstag

Szia!

Én nem rég vettem 7 Blac-et. Korábban 4-em volt.
A többletköltség nem egyértelmű, hogy megéri-e. Nekem azért érte meg, mert tervezem, hogy élő közvetítést adjak. Tapasztalatom még nincs, nem tudom, hogy fog működni. Még a 6-ost is megvettem volna, de az még használtan is olyan drága, hogy a MM-os akciós 119k meggyőzött.

A 7 stabilizációs képességétől közel sem vagyok elájulva. Alig veszem észre a különbséget a 4-től. (Lehet, hogy stabilan tudtam tartani a 4-et a kezemmel??) Ezért vettem hozzá egy karma grip-et, de azzal sem olyan, mint amit vártam volna már csak a natur kamerától.

A Quik, ha arra gondolsz, egy annyira fapados program, hogy ha ennél kevesebbet tudna, akkor már nem is létezne. Vágó programnak nem nevezném, mert akkor minek nevezzem a vágóprogramokat? Vagyis ha vannak igényeid azon túl is, hogy levágd egy videó elejét, végét, akkor venni kell valamit. (De sok ingyenes is többet tud.)

Egyébként ezek csak pont a negatív véleményeim, összeségében nekem nagyon tetszik a 7 Black. Sötétben rettenet szar a képe, még a telefonom is jobb videót készít, de kültéren, világosban baromi jó! (na :) de a 4 is ilyen volt. :D )
Szóval szerintem azt vedd meg, amelyik tetszik!

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#983) Morzsibácsi válasza Clley (#981) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Hangsúlyozom,hogy ez szigorúan az én magánvéleményem lesz.Kb 2 hónapja vettem egy 7 black-et az MM-ben.Úgy nézett ki ( kis túlzással )mint "amit a kutya szájából téptek ki ". Mivel nem volt még Gopro-m,nem tudtam,hogy kell kinézni neki. Fél óra használat után teljesen meghalt. Cseréltettem,a második sem volt valami fasza. Állandó fagyás,képrángatás,vibrálás,irreális akksimerülés. Hétfőn küldtem vissza Hollandiába,kedd körül fog visszaérkezni egy új. Tehát 2 hónap alatt ez lesz a harmadik. Remélem az már csak jó lesz. Nem,150 ezer forintért qurvára nem ezt várnám egy ilyen márkától. Az ügyfélszolgálatuk előtt viszont fejet hajtok! A képstabilizátor tényleg nagyon jó. Videószerkesztésről nem nagyon tudok mit mondani,mert még összesen nem tudtam annyi videót készíteni,hogy azt szerkeszteni kellene.. :U :U

(#984) Runner_fxr válasza beteg (#982) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ja úgy oké, kézből, de én mondjuk mtb-al zúzok erdőben, úgy ég és föld a különbség! Még a 6-os előző generációhoz képest is nagy ugrás, nemhogy a 4-hez képest.

(#985) Clley válasza Runner_fxr (#984) üzenetére


Clley
csendes tag

Én kocsiba szeretném rögzíteni, és úgy videózni, nem menetfelvétel készítésére, csak ha olyan vidéken megyek ahol úgy gondolom, hogy érdemes lenne rögzíteni.
Viszont ennyi pénzért lehet, hogy többet várna az ember. Egy jobb telefon kamerája is tud hasonlókat, úgy gondolom.
Elgondolkodok még a vásárláson.

(#986) Runner_fxr válasza Clley (#985) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Erre a célra valószínűleg találsz olcsóbb alternatívát is, de azt azért megnézném, hogy melyik telefon kamerája tud ilyet: [link]

Az persze kétségtelen, hogy itt a kis méretet és a brutál jó stabilizátort kell megfizetni, ha nem kell a stabilizáció, találsz jóval olcsóbban is, viszonylag szép videóminőségű kamerát.

(#987) gyerecske válasza beteg (#982) üzenetére


gyerecske
senior tag

Black 7 stabilizációval kapcsolatban érdekes amit írtál.Én black 5 ről váltottam black 7-re és nálam ég és föld a különbség.Csak simán futás közben kézben tartva is sokkal simább a 7-es felvétel, bringára vagy sisakra rögzítve pedig síelés vagy motorozás közben pedig még jobban előjön a 7 előnye.
A többivel egyetértek, amit írtál még.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#988) beteg válasza Runner_fxr (#984) üzenetére


beteg
őstag

Az király lehet! Én mondjuk még aszfalton is fosok bringázni :)
Tudnál légyszi videót muratni, hogy mit kéne látnom? Mert akkor gyanús, hogy az én hetesemmel is gond van!?

Csak futni kell!

(#989) Runner_fxr válasza beteg (#988) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Egyelőre még nem sok időm volt alaposan tesztelni, de az előbb linkeltem egy videót, nézd meg, ezt tudja. Gyakorlatilag semmi remegés nincs ha a hypersmooth be van kapcsolva.

Hétvégén majd feltöltök egy videót a saját bicajozásomról.

[ Szerkesztve ]

(#990) atees válasza Clley (#985) üzenetére


atees
őstag

Én a 6ost használom a kocsiba rögzíteni, igen jó rá!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#991) fishman985


fishman985
tag

Sziasztok!

Búvárkodáshoz (tokban) melyik verzió ajánlott? 5-6-7?
Silver? Black?
Valakinek van tapasztalata?

(#992) kellcucc válasza fishman985 (#991) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Szerintem a 6 bőven elég búvárkodáshoz. Hypersmooth és timewarp inkább felszín felett használható ki.

Garancia: visszaérkezett a kamera. Elég gyors volt a folyamat. 7-én adtam fel az enyémet, és tegnap megérkezett, így pont egy hét alatt megkaptam az új kamerát. (nem mellesleg eladó, szeretnék 7 Black-et venni, több infó az apróhirdetések között)

[ Szerkesztve ]

(#993) atees válasza kellcucc (#992) üzenetére


atees
őstag

5 meg 6 között láttam a különbséget. De a 6 és 7 között nem érzem. Lehet azért mert hozzá karma gripem. De nem tudom most nincs benne a váltás érzés.
Te miért akarsz váltani ?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#994) kellcucc válasza atees (#993) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Én ki akarom próbálni a hypersmooth-ot és a timewarp-ot is. Hónap végén megyek Thaiföldre evezni és a Gph6 evezéskor (fejpánttal) nagyon mozog. Szerintem a hypersmooth kiküszöbölné valamelyest. Valamint timewarpra is kíváncsi vagyok.

(#995) Morzsibácsi válasza kellcucc (#992) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Ugyan ez a helyzet nálam is. Hajszálpontosan 1 hét alatt megtörtént a garanciális csere./ hero 7 black / Annyi,hogy a közhiedelemmel ellentétben,nem új kamerát küldenek,hanem egy javított tesztelt darabot.Teljesen rendben van amit kaptam,de egyértelműen látszik rajta,hogy használt és szét volt már szedve.Valamint nekem érdekesség,hogy még a régi fw van rajta.Holnap tesztelem majd,remélem ez már tényleg jó lesz. Te teljesen újat kaptál,vagy az új alatt másikat értesz?

(#996) kellcucc válasza Morzsibácsi (#995) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Neked van rajta fólia? (nekem van).
Enyémen semmilyen nyoma nincs annak, hogy szétszedték volna, olyan, mint amikor az újat kibontottam, se karc, se nyomódás, se dörzsölés, semmi.
Az ügyintéző nő is azt mondta, hogy újat kapok. Amúgy ha megnézed, a visszaküldéskor kapott valamelyik dokumentumon rajta van a policy, hogy a visszaküldött termékekkel nem kereskednek. (mondjuk ez utalhat arra, hogy nem adják el, de megjavítva visszaküldik...) Én nem a Gopro-nál dolgozok, így nem fogom soha megtudni az igazságot :)

[ Szerkesztve ]

(#997) Morzsibácsi válasza kellcucc (#996) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Igen volt mindenhol fólia.Azt,hogy "policy" nem látom egyik papíron sem.De ránézésre is egyértelműen látszik rajta,hogy használt és már szét volt szedve. Az ügyintéző nekem annyit mondott,hogy tesztelt darabot fogok visszakapni. 1.000 fw-vel jött.Teljesen mindegy működjön jól :D Én sem a GoPro-nál dolgozom :DD :DD

(#998) mj1981


mj1981
tag

Arra figyelj hogy a 1.51 firmware-el hasznald.
1.61 visszavettek a stabilitasból valamelyest.
Kijött 1.70 is de sztem meg nem erdemes feltenni amig nem bizonyosodik meg az ember hogy neki megfelelnek e a javitasok amit ezközöl.
Én 1.61 ről visszaraktam 1.51 re nekem fontos a jó stabilitas.
Amugy a hero6 nak is jo volt csak kissé rangatosan stabilizalt.

[ Szerkesztve ]

(#999) mj1981


mj1981
tag

Nekem volt 6- om is sokat hasznaltam.
Most 7 van.
A 4 hez kepest a kepminőseg nem sokat valtozott de a stabilitás mindenképp viszont nem szabad elfelejteni hogy éppen melyik update verzioval hasznalod.
Sajnos kevés
fenyviszonyok között bottranyosan szarok... nekem van sonym is sokkal jobb meg az 5 éves sony akcio kamera is kevés fenyviszonyok között.
A hero 7 nél ezért adták ki az 1.61 es freeware-t hogy javitsa a sötetebb helyeken levő kamerázást, ami sikerült is nekik, de a kepstabilitas rovasara.
Megfeleő fény melett a hero6-7 brutalis videokat csinal. A kepstabilizator nem volt rossz a 6 nal se, de engem idegesitett kicsit a csangatos stabilizálás(az akkori freeware-el) A 7-nek 1.51-es freeware jo lett mint motoron dronon és kezben tartva is jól stabilizál megfelelő rögzités melett.
Ha valaki gimballt hasznal semmi értelme váltani még hero 4- ről sem annyi pénzt nem ér.

(#1000) pack1212


pack1212
csendes újonc

Sziasztok!

Elősorban GoPro Hero 5 Session-el kapcsolatban érdeklődnék, de érdekel bármelyik gopro a témán belül.
Kérdésem, hogy van e a házon olyan pont, ahova biztonsági zsinórt lehet rögzíteni? Olyanra gondolok, mint a régebbi mobiltelefonokon ahol zsinórt áthurkolva plusz csuklóra rakva nem tudott leesni.

Azért érdekel, mert motorozásra használnám, de mivel itt csak egy keret van, félő, hogy ki tud lazulni esetleg kiesni menet közben. Láttam hozzá teljesen vízálló műanyag tokot (kínából ofkorsz), de azzal rondán mutat.

Köszi előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.