Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Márton válasza arn (#1850) üzenetére


Márton
nagyúr

de működik, épp ez a baj :)
olvasd el a linkelt "olvasnivaló"-t

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1852) goldfather


goldfather
újonc

Sziasztok!
Gopro-tól venném csomagban 8-ast, 479 EUR az ára. Meg tudná nekem mondani valaki hogy mennyi magyar forintnak kell lenni a PayPal számlámon hogy ki tudjam fizetni? :R

(#1853) Mosqu!to válasza goldfather (#1852) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Komolyan idejössz egy technológiai/szakmai fórumra megkérdezni, hogy mennyiért váltja a bankod a valutát? :F

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1854) goldfather válasza Mosqu!to (#1853) üzenetére


goldfather
újonc

Bocsánat :B . . .

(#1855) arn válasza goldfather (#1852) üzenetére


arn
félisten

vasarlasnal kiirja. amugy eleg szar arfolyamon szamol a paypal...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1856) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,
Tud valaki esetleg jó Black Friday akcióról 8-as széria vásárlásához? :)
Köszi!

(#1857) Mosqu!to válasza arn (#1855) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Át kell váltani a paypalon belül, hogy a bank konvertáljon, és ha a legkisebb árfolyamveszteséget szeretnéd, akkor csináltatsz egy revolut/curve számlát, és onnan fizetsz. De ennek úgy érzem semmi köze a GoProhoz.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1858) zgospel válasza NeoExDeath (#1856) üzenetére


zgospel
őstag

A hazai boltok gyakorlata ahogy észrevettem az, hogy a kifutó modellek kerülnek akciós státuszba, az aktuális modellt évek óta nem láttam úgy igazán beakciózva. Legalábbis nekem az nem számít kihagyhatatlan ajánlatnak amikor 145 ezer helyett 137 ezerért lehet megvenni.
Az Edigital múlt héten játszotta ezt a fekete pénteket, ott sem volt semmi komoly. A mobilokat néztem, a kifutó modellek lettek csak beakciózva, a többi meg lekerült egy olyan árszintre ami más boltoknak a normál áraival egyezik meg. A Media Markt múlt héten is tartott black fridayt, ezen a héten is fog :D Nem black friday ez már évek óta, hanem parasztvakítás.
Nyilván ha most kell megvenni és nem várhat pár hónapot, akkor ez van, olyankor az 5 ezres engedmény is több a semminél. Múlt héten az MM-ben 137 ezer volt a 8-as, napközben el is fogyott, jelenleg még a webshopjukban sincs.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1859) atees válasza goldfather (#1852) üzenetére


atees
őstag

paypal szar árfolyamon vált!
Revolut kártya a nyerő!!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1860) celofanker válasza NeoExDeath (#1856) üzenetére


celofanker
csendes tag

Vásárolj jófogáson/vaterán egy nem működő fényképezőgépet 1000 Ft-ért, és a gopro.com trade up-al ingyen elküldöd nekik, utána küldik a hero 8-at 330 EUR-ért. Annyira kell csak figyelni, hogy a becserélt rossz gép új korában minimum 99 usd-be kellett, hogy kerüljön.

(#1861) K53TA


K53TA
tag

Visszatértem és soha többet DJI termék:

Akit érdekel az itt olvashatja, hogy miért https://prohardver.hu/tema/re_itt_a_dji_elso_akciokameraja_az_osmo_action/friss.html

(#1862) zgospel válasza K53TA (#1861) üzenetére


zgospel
őstag

Az szép... Ezt nem is értem hogy miért pont egy telefonos appban kötelező beregisztrálni bármit is. Meg hogy egyáltalán miért is kell beregisztrálni, amikor ez csak egy kamera? :W

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1863) K53TA válasza zgospel (#1862) üzenetére


K53TA
tag

Remélem, hogy a Gopro kamerák önállóan is használhatóak és nincs ilyen hülye telefonnal összepárosítási kényszer ahhoz, hogy azonnali használatba tudjam venni a kamerát.

(#1864) hardline válasza K53TA (#1863) üzenetére


hardline
senior tag

Kiveszed a dobozból, feltöltöd az akkut, beledobsz egy microSD-t és mehet a buli.

(#1865) 33as válasza K53TA (#1863) üzenetére


33as
senior tag

Na azért nem kell mindenhól lehúzni a Dji-t, akkor dront sem veszel soha gondolom! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#1866) K53TA válasza 33as (#1865) üzenetére


K53TA
tag

Dronok nem érdekelnek, de ha Dji ott is ezt a megoldást alkalmazza, akkor dugja fel.......

De térjünk vissza. Gopro-hoz, mert ez annak a fóruma.

(#1867) John_Deere


John_Deere
tag

Sziasztok!
1.Olvasgatom a topikot, hivatalos oldalon se találtam rá választ, olyan lehetőség van, hogy android-appal összepárosítom a GoPro-t (a legújabbat, a 8-ast mondjuk), és a tableten/telefonon látom a kamera élőképét, esetleg onnan tudom elindítani, leállítani a record-ot?
2. AdjIsten akár több GoPro-t is egyszerre így kezelni...(bár ez eléggé gyanús, hogy nem)?
:R

(#1868) zgospel válasza John_Deere (#1867) üzenetére


zgospel
őstag

Az elsőre a válasz az igen.
A másodikra a válasz szerintem nem, mert a telefonod wifin keresztül csatlakozik a kamerára, nem tudom hogy egyidejűleg több wifire lehet-e kapcsolódni.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1869) John_Deere válasza zgospel (#1868) üzenetére


John_Deere
tag

Köszönöm a gyors választ! :R
Igen, Nekem is az az aggályom, hogy főként emiatt nem, csak jövő nyáron elég cink, ha autós rendezvényen vagy 2 ilyen is az autó alá kerül vagy olyan helyre, ahol elég hozzáférni nyomkodni,stb...aztán azért lenne hasznos.

(#1870) zgospel válasza John_Deere (#1869) üzenetére


zgospel
őstag

Akkor kell még egy telefon amire fel kell tolni a GoPro appot és azzal irányítani a második kamerát. Pl barát, barátnő, valaki a rendezvényről akinek a kocsijára kerül, ilyesmi. Ez az olcsó megoldás

A másik megoldás némileg drágább: egy smart remote beszerzése. Az elméleti hatótávja 180 méter, és ez egyidejűleg több kamerát is tud kezelni, ha jól emlékszek 50-et.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1871) John_Deere válasza zgospel (#1870) üzenetére


John_Deere
tag

Valszeg előbbi lesz, ha nincs más megoldás. :))

(#1872) K53TA


K53TA
tag

Visszatértem a gopro oldalára és kaptam kupont! Már veszem is a Gopro 8as kamerát :-)

(#1873) Márton válasza K53TA (#1872) üzenetére


Márton
nagyúr

Az jó, én meg kaptam 2-3 hete, de még nem használtam fel azonnal, megynugtattak, hogy nem kell sietni, jövő októberig jó.
Most rendelném, erre: invalid :W

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1874) K53TA válasza Márton (#1873) üzenetére


K53TA
tag

szerintem menj fel a chatra és ezt írd le, lehet fel ajánlanak másik kupont.

(#1875) Márton válasza K53TA (#1874) üzenetére


Márton
nagyúr

"Chat is currently unavailable for you." -órák óta.
Pedig már 9 óra van náluk, nem?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1876) K53TA válasza Márton (#1875) üzenetére


K53TA
tag

Magyar idő szerint a 16:20-tól beszéltem a support-tal, ezek szerint én még belefértem.

[ Szerkesztve ]

(#1877) Márton válasza K53TA (#1876) üzenetére


Márton
nagyúr

Mi az hogy belefértél? Hát ott most kezdődött a nap, nem?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1878) zgospel válasza Márton (#1877) üzenetére


zgospel
őstag

Azért az akármelyik cégnek luxuskiadás ha San Fransiscoból nyomják a supportot. Gyanítom van külön EU support, meg külön az USA-ra is. De nem lennék meglepve ha pl Indiából vagy Costa Ricából intéznék ezeket.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1879) K53TA válasza Márton (#1877) üzenetére


K53TA
tag

Nem tudom biztosan, de én úgy értelmezem, hogy europához van igazitva, de lehet, hogy ez attól is függ, milyen országot állítunk be a Gopro oldalon
(de csak találgatok)
De ha van GoPro Plus akkor: " is available 24 hours a day".

"Monday to Friday8:00 AM to 5:00 PM Saturday to Sunday No Hours
(GMT+00:00) Westeuropäische Normalzeit (Europe/Lisbon)"

(#1880) gabenn15


gabenn15
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy GoPro Hero8 kamerát a hivatalos oldalról. Utána olvastam a Plus szolgáltatásnak, de nem engedi az oldal a 30 nap free profilt. Regisztráció alatt nem fogadja el a zip code-ot. Mit lehet ezzel tenni? Fontos lenne nekem az olcsóbb kiegészítő, mert az FPV drónozás megköveteli az üvegfóliát és plusz akkut, aminek az árából faragna a profil. Illetve vásárlás előtt lehet szerezni kupon kódot valahonnan? Mert fizetés előtt van kuponkód beírás. Google-t felütve rengeteg invalid kód jött szembe, de honnan lehetne keresni olyat ami működik? :R Első GoPro kamerám lenne, az Sjcam után belefáradtam a remegő képbe :)

(#1881) hardline válasza gabenn15 (#1880) üzenetére


hardline
senior tag

Ha csak néhányat visszaolvasnál, akkor kiderülne hogyan lehet olcsóbban vásárolni (2 módja is van).
A Plus megy gond nélkül, csak figyelj oda, hogy válaszd ki a megfelelő országot.
Üvegfóliát nem fogsz kapni, mert ki van fogyva a készlet hetek óta. Akku az van.

(#1882) gabenn15 válasza hardline (#1881) üzenetére


gabenn15
csendes tag

Már megoldva.

(#1883) K53TA


K53TA
tag

Reméltem, hogy ma feladják és Hétfő - Keddre itt a kamera, de csak a csomag feladását jelző igény érkezett be az UPS felé a csomagszámmal.
Valószínűleg, fizikálisan már csak Hétfőn adják fel.

(#1884) goldfather


goldfather
újonc

Üdv.
Kedd délután megrendeltem én is a 8-ast a Gopro-tól, péntek (ma) reggel pedig nyolc óra előtt már hívott a futár hogy csomagot hozott. :)
Bekapcsoltam, ismerkedtem a menüjével készítettem vele 1-2 tesztfelvételt, de sehol sem találtam benne a HyperSmooth-2.0 funkciót. Nézem a kamera infot és azt látom hogy sw 1.0 van rajta, a weblapjukon pedig már van 1.20 verzió amiben már ott szerepel.

https://gopro.com/en/hu/update/hero8-black

HERO8 Black v1.20
NEW FEATURES
-Upgrades HyperSmooth 2.0 with new levels of video stabilization including Boost.
-Enables horizon leveling with the GoPro app [1].
-Extends the Linear digital lens capability to 4K video in all Video and Time Lapse modes.
-Adds a Cinematic preset, Night Lapse Video and Smart Remote compatibility.
PERFORMANCE IMPROVEMENTS
-Improves image quality tuning.
-Enhances HDR photo quality.Increases voice control accuracy and adds Swedish voice commands.

Azoktól kérdezném aki mostanában vették a kamerát hogy ez náluk is így van, tehát kezdjük egy szoftverfrissítéssel :F

[ Szerkesztve ]

(#1885) hardline válasza goldfather (#1884) üzenetére


hardline
senior tag

Igen. Én a telefonos appal frissítettem. Elég nagy változás volt a frissítést követően.

(#1886) goldfather válasza hardline (#1885) üzenetére


goldfather
újonc

Köszi!
Nekem a telefonos app még nincs beállítva, SD kártyáról nem lehetne esetleg frissíteni az egyszerűség kedvéért?

[ Szerkesztve ]

(#1887) zgospel válasza goldfather (#1886) üzenetére


zgospel
őstag

Ha jól tudom csak az appon keresztül frissíthető. Ha rendelkezésre áll új frissítés akkor érdemes minél előbb telepíteni.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#1888) goldfather válasza zgospel (#1887) üzenetére


goldfather
újonc

Köszönöm!

(#1889) beci válasza gabenn15 (#1880) üzenetére


beci
őstag

Az üveg fóliával én is gondban voltam,de épp a free plus szolgáltatásom lejárta előtt volt készleten,és megrendeltem. Már fel is raktam. A készlethiány idején rendeltem hozzá aliról is,az is megjött,de inkább a gyárit raktam fel.Hozzáteszem az alis is jó minőségűnek tűnik.
Amúgy a gyári fólia készletben a lencse és a hátlapi kijelző üvegfólia,az elülső kijelzőre viszont csak sima fólia van a szettben.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1890) K53TA


K53TA
tag

Tévedtem, mert az éjjel fizikálisan fel lett adva és már úton van. Nem gondoltam, hogy Péntek éjszaka kerül be a rendszerbe.

Szóval nem a legújabb frimware -val érkezik a kamera? Jó tudni.

Én kiegészítőket még nem rendeltem, majd Január - Február-ban.

gbenn15: légyszíves linked be az alis üveg fólia linkjét.

(#1891) togvau válasza Márton (#1805) üzenetére


togvau
senior tag

a gopro hulladék lejátszója a quik
mpc-hc Azt használom én is, az hol mutatja a gps információt?

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#1892) Márton válasza togvau (#1891) üzenetére


Márton
nagyúr

azt nem láttam, bocs
friss quik és vga driverek?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1893) togvau válasza Márton (#1892) üzenetére


togvau
senior tag

igen friss, bár utóbbi nem számít, mert ez a kódszennyezés még a gpu featureket sem tudja használni, pl hardveres dekódolás, ami már 15 éve alap.

hitler, sztálin, micro usb

(#1894) aimettirlz


aimettirlz
tag

4Khoz kell a V60 microsdxc vagy eleg a v30 a gyakorlatban? Ha jol tudom 90 vs 100 mb az irasi sebessegkulonbseg... es 4K 100mbot is megehet talán.. Fagyast okozhat?
melyik márka preferált ebben a szegmensben? honnan erdemes beszerezni? sztem egy 64 Gbossal megelegednek... max 128 ha nem horror az ára..

® aimeTTi atticuS ™

(#1895) Márton válasza aimettirlz (#1894) üzenetére


Márton
nagyúr

A V30 30MB-ot ír minimum /sec.
100 mbites kamera 12.5MB/sec.
Kérdés :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1896) hardline válasza aimettirlz (#1894) üzenetére


hardline
senior tag

Ajánlom figyelmedbe a gopro ajánlását: [link]

(#1897) Márton


Márton
nagyúr

Az miért van, hogy egy H7 konnektoros usb-ről tölt, de ugyanazzal a kábellel egy 2A-es Huawei, 100% jól működő nagykapacitású powerbankról nem :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1898) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Sziasztok, kéne valami kamera, és a gopro felé hajlok. Látom van ez a promo dolog, ez hogy működik? Lehet fényképezőt is küldeni, vagy kamera kell? 99 dodó feletti kell, gondolom ezt megnézem kb. mennyi volt újonnan és jó lesz? Hogyan megy a gyakorlatban, el kell postáznom, hová?

Még azon agyalok, kell-e a 8-as, van valami értékelhető leírás, teszt, hogy mi a konkrét különbség, és érdemesebb-e 8-ast venni 7-es helyett?

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#1899) togvau válasza Cyberslider (#1898) üzenetére


togvau
senior tag

Ha GPS nem kell, jobban jársz egy SJcammal (olcsóbban), bár a GPS se igazán használható a gopron, szoftveres támogatás hiányában.

hitler, sztálin, micro usb

(#1900) zgospel válasza togvau (#1899) üzenetére


zgospel
őstag

Az anyagiakat kivéve nem jár jobban SJcammal.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.