Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) szpeti40 válasza Khaosz55 (#1600) üzenetére


szpeti40
addikt

Szerintem rendelheted a /US vagy /EU szerintem csak a régiót jelöli ahol forgalmazzák

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1602) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Rájuk írtam a céges vásárlás miatt, kérdeznem se kellett és a beszélgetés végén hozzám is vágtak egy kupont :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1603) Khaosz55 válasza Mosqu!to (#1602) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én meg megkérdeztem a SD kártyát.
Aztán kaptam egy Gopro7 és Gopro8-as kupont is.

(#1604) titetoyz válasza Khaosz55 (#1603) üzenetére


titetoyz
tag

a vicc hogy H7re 50eurós kupont lehetett kapni, aztán rá pár napra már a Hero8hoz -25%ot küldtek ami kb 110EUR... :D

[ Szerkesztve ]

(#1605) Blaise válasza titetoyz (#1597) üzenetére


Blaise
veterán

Hát ezt buktam, látom elvitték, de azért köszi!

(#1606) szpeti40 válasza Blaise (#1605) üzenetére


szpeti40
addikt

Nem használtam fel, próbáld meg szerintem :K
Most nézem hogy már nem működik :(

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1607) 33as válasza Khaosz55 (#1600) üzenetére


33as
senior tag

Ja így ok! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#1608) Khaosz55 válasza titetoyz (#1604) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nem értem én sem ezt az eszetlen kuponozást. Vagy iszonyatos nagy túltermelés volt vagy a vártnál kisebb kereslet, ezért meg kell tolni a bevételt.
Azért hogy valaki aki már vásárolt annak adnak még kupont az érthetetlen.
Kb bárki ír kap kupont, ezt tuti nem magánakció hanem kivan adva utasításba: Megjelent, kevés az előrendelés nyakunkon a nagy készlet akkor ki kell árulni. Kapjon kupont mindenki is ! Én ennek örülök azért 150K mégiscsak lélektani határérték, 105-110K meg kb megveregetem a vállamat és örülök.

(#1609) beci


beci
őstag

Sziasztok. Na ma kaptam en is egy 25%-os kupont. A szallitas ingyenes? Valamint eu-bol jon? A vám miatt. A gari hol ervenyesitheto? Koszonom.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1610) kk831228 válasza Khaosz55 (#1608) üzenetére


kk831228
addikt

Van mégegy lehetőség... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1611) titetoyz válasza beci (#1609) üzenetére


titetoyz
tag

szállítás ingyenes igen, Hollandiából jön, egyik nap feladják másnapra ittvan. Gari alapból jár mellé..

(#1612) Derron válasza titetoyz (#1611) üzenetére


Derron
aktív tag

Tegnap megrendeltem, remélem péntekre itt van. Hétvégén autós túra, jó lenne már ott tesztelni :DD

(#1613) Khaosz55 válasza Derron (#1612) üzenetére


Khaosz55
addikt

Rendelj hozzá memória kártyát ha esetleg nincs.

(#1614) Blaise válasza szpeti40 (#1606) üzenetére


Blaise
veterán

Próbáltam megint chat-en, más dumával, de nem volt szerencsém. Ha valakinek lenne ugyanilyen kuponja, és privátban elküldené, akkor meghívnám virtuálisan valami jóféle sörre/kávéra :)

(#1615) Derron válasza Khaosz55 (#1613) üzenetére


Derron
aktív tag

Van egy 32gb os, anno még úgy vettem hogy majd ha egyszer lesz akció kamerám, akkor jó legyen bele, akkor ki is kerestem, hogy mi az ajánlott a gopro hero 7 black hez, de most valamiért nem találom a listát. Mire kell figyelni kártya vásárlásnál?

(#1616) gyerecske válasza Derron (#1615) üzenetére


gyerecske
senior tag

SD Cards that Work with GoPro Cameras

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#1617) beci válasza titetoyz (#1611) üzenetére


beci
őstag

Koszonom. A gari hogy ervenyesitheto? Vissza kell kuldeni Hollandiaba?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1618) titetoyz


titetoyz
tag

[link]
jeessz, megjött ide is! ;)
persze mind3 akksi 0-n szóval ment is fel töltőre.

viszont van egy érdekesség:
mikor megrendeltem ki is fizettem egyből a kamerát. le is vonta a pénzt. erre ma megjött a a kamera, ránéztem a számlámra és ott van a GoPro ára :Y
na ez hogy lehet és miért? csak zárolták a pénzt, aztán "kijött" a zárolásból és hamarosan újra levonják? érdekes.

(#1619) titetoyz válasza Blaise (#1614) üzenetére


titetoyz
tag

CUEM-HN3F-QTL6-79FQ-RXWX
próbáld meg ezt, hátha.

(#1620) Blaise válasza titetoyz (#1619) üzenetére


Blaise
veterán

INVALID COUPON CODE :(

(#1621) titetoyz válasza Blaise (#1620) üzenetére


titetoyz
tag

midjárt küldök mégegyet, most kapok egy újat :D

(#1622) titetoyz válasza titetoyz (#1621) üzenetére


titetoyz
tag

CUEM-RKRB-56DT-BRZW-7VQG

ez most már egy üveg bor lesz :C

(#1623) kk831228 válasza titetoyz (#1618) üzenetére


kk831228
addikt

Szép... :R :)) Nincs véletlenül egy keretes szűrőd, hogy megtudjuk jó - e rá a régi... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1624) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Lehet nálam is lesz egy szabad kupon. Aki kiegészítőket is akar venni, az ne felejtsen el előtte feliratkozni a Plus szolgáltatásra, és a kiegészítők többsége -50% (a -25% kamera mellé)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1625) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Megjött kipróbáltam mocival. Szenzációs, 0 remegés, éles kép, pont amit vártam tőle.

(#1626) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Még kísérleteznem kell melyik a legjobb beállítás nekem. 1080 High vagy Low Bitrate vagy a 2,7K High vagy low Bitrate.
Elsőnek azt kell megnéznem van e nagy különbség a alacsony és magas bitrate között.

(#1627) titetoyz


titetoyz
tag

Nekem meg gyorsan egy normális kisebb állvány kéne, nincs valakinek eladó veletlen? Ebay és társai kilove

Itt is volt teszt, bringán 2.7k 120fps plusz high bitrate bejött, a kép nagyon szép, éles, és eszméletlen színek vannak... Brutális

(#1628) nfsu17


nfsu17
veterán

majd láthatnánk valaki(k)től "proofot" is (videót)? :D
csak mert tudom, hogy a gopro promo videók lemásznak a képernyőről, de na...én se most másztam le a fáról.

(#1629) titetoyz válasza nfsu17 (#1628) üzenetére


titetoyz
tag

dobnék fel ha a GoPro Quik nem fagyna le, a Cyberlink meg nem butítaná szarrá a videót. ugyanitt vágó program kerestetik...

(#1630) 33as válasza titetoyz (#1627) üzenetére


33as
senior tag

Mondjuk egy *kicsit* túlszaturálja a színeket a GoPro 8-as de már a 7-es is kicsit túltolta a színeket.

Én, meg sokan mások is a natural színeket részesítjük elönyben. :))

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#1631) titetoyz válasza 33as (#1630) üzenetére


titetoyz
tag

van benne valami bár ez abszolút egyénfüggő szerintem :)

(#1632) szpeti40 válasza titetoyz (#1629) üzenetére


szpeti40
addikt

DaVinci Resolve, igaz sokkal combosabb program, de ha jóltudom van ingyenes verziója is.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1633) titetoyz válasza szpeti40 (#1632) üzenetére


titetoyz
tag

közben Adobe Premiere Pro CC lett, egész jó program, sokrétű, viszont itt is a renderelés az ami érdekes szitu. Bármiben mentem le, brutálisan romlik a képminősége... Hero6nál ez annyira nem volt jellemző, bár lehet, hogy csak annyira nem volt feltűnő mint most?!

Bárkinek bármi ötlete milyen formátumban rendereljek?

(#1634) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok! ezek a 25%os kedvezmények jók a Hero Maxhoz is?

(#1635) szpeti40 válasza titetoyz (#1633) üzenetére


szpeti40
addikt

Ha van egy erősebb vidikari a gépben, akkor a DaVinci fényévekkel hatékonyabb. Rendernél a bitrátát állítsd, ha ahhoz nem nyúltál.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1636) beci válasza Mosqu!to (#1624) üzenetére


beci
őstag

Ez a plus szolgaltatas a rendeles utan lemondhato? Latom,hogy 30 nap utan fizetos lesz. Aksira is 50%-ot ad?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1637) kk831228 válasza titetoyz (#1633) üzenetére


kk831228
addikt

Renderelésnél lehet állítani bitrate-et, rakd fel maxra és nézd meg úgy...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1638) kk831228 válasza 33as (#1630) üzenetére


kk831228
addikt

Ez már a 6 - nál is így van, főleg az ég az elég undotító nekem... Azt hiszem native WB - n és gopro színekkel elfogadgató... A flat az már nagyon flat... :) ha a színekkel nem akar az ember sokat kínlódni...Ha meg igen akkor alap és, flat mindenre...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1639) kk831228


kk831228
addikt

Meddig van amúgy ez a kuponos lehetőség...? 🤔 😬 Besz~ljetek le róla hogy cseréljem a 6-ot...😁 :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1640) titetoyz válasza kk831228 (#1637) üzenetére


titetoyz
tag

próbáltam..

(#1641) titetoyz válasza kk831228 (#1639) üzenetére


titetoyz
tag

cseréld csak le nyugodtan, jó deal 25% a kamerára plusz -50% a kiegészítőkre. :D

Akksira is vonatkozik! csak a Dual Chargerre nem, és lemondható az ingyenes próbaidő után

(#1642) Mosqu!to válasza beci (#1636) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Lemondhato, es jo akksira, viszont chargerre/kitre nem. A plus promo oldalan 3as labjegyzetben taglalja.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1643) beci válasza Mosqu!to (#1642) üzenetére


beci
őstag

Koszonom. Megis rendeltem a kamerat,plusz aksival.😊 Kivancsi vagyok mire hozzak ki.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1644) kk831228 válasza titetoyz (#1640) üzenetére


kk831228
addikt

FHD volt az anyag..?

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#1645) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Ma ismét próbálgattam.
1. át kellett állítani 60 Hz-ről 50Hz-re, mert a lámpák fénye villogott a felvételen.

2. Az Time Warp nekem tetszik főleg auto beálításon. Szerintem érzékeli a mozgás sebességét és ahhoz állítja a Warp beállítást.

3.Teszteltem a felbontásokat. Nyilván próbáltam figyelembe venni hogy mennyi helyet foglal.
FHD 1080-on a magas bitrate-et ajánlom, mert alacsony esetében pixelesedég elmosódát néha előjön gyors mozgás esetén.
Nekem a 2.7K 50 Hz jött be legjobban. 4K-t nem próbáltam mert nagyon nagy helyet foglal.
2,7k esetében nem véltem nagy különbséget felfedezni az alacsony és a magas bitrate között ezért alacsonyon hagytam.
FHD monitoron is jobb a kép ha 2,7K-ban veszem fel.

4. A képet egy kicsit sötétnek ítéltem meg ezért Ev compenzációra raktam +1-et, így meg kicsit világos ezért 0,5-ön fogom használni.

5. Sharpness. High beállításon készítettem a felvételeket, egy kicsit túl erősnek tartom az elléseget, ezért legközelebb medium beállításon próbálom, egy kicsit lágyítok a képen.

Nagyon tetszik, egy gombra bekapcsolás+videó indítás és egy nyomásra kikapcsolás, motoron elég hasznos, korábban nem volt ilyen kamerám.

Egyenlőre Superwide-ban használom. Majd próbálom Wide-módban is

(#1646) Mosqu!to válasza beci (#1643) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nincs mit. Szerintem péntek/hétfő itt lesz neked is. Kuponod volt a kamerához?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1647) titetoyz


titetoyz
tag

első teszt, BMXes haversrácot elkaptam, 2.7K 60 FPS

[link]

(#1648) arn


arn
félisten

Sracok, montizashoz milyen kiegeszitoket ajanlotok? Meg mindig csak tokkal vizallo? Nem buvarkodni szeretnek, csak amolyan cseppallosagra gondoltam.

van egy yi4km, ahhoz mellre rogzitheto pantot vettem.
akku meddig birja a gyakorlatban a black8nal? Potakku vagy inkabb akkubank erdemes?

lenne meg vkinek ilyen free kuponja?

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1649) Khaosz55 válasza titetoyz (#1647) üzenetére


Khaosz55
addikt

Neked 60-on nem villog a kamera képe belső helyiségben. Nem 60-on villogott a fénycső, bár ledes volt mégis villogott mint a szakramentum.

(#1650) titetoyz válasza Khaosz55 (#1649) üzenetére


titetoyz
tag

én nem találkoztam ilyennel.

láttam valami szerencsétlent egyik GoPro fórumba aki már sikeresen össze is törte az új 8-asát... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.