Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-20 09:38:09

LOGOUT.hu

Ha egy termék garanciális ügyintézésével kapcsolatban kérdezel, akkor a könnyebb segítségnyújtás érdekében adj meg minél többet a következő adatokból:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5432) horuszkutya válasza Ariadne (#5430) üzenetére


horuszkutya
csendes tag

Igen, a múlt hét kedden voltam a boltban, ahol a polcról leemeltek egy zacsiban lévő kártyát, bedugták a régi kártyám dobozába, ráírták a garis papírra hogy kicserélték és hogy a garancia újraindul. Az mondjuk az én saram hogy nem néztem jobban meg ott, és hogy nem szóltam a zacskós kiszerelés miatt, de 14 perc járóföldre volt a bolttól a vasútállomás, az én vonatom pedig 15 perc múlva indult, így gyorsan elpakoltam mindent és rohantam. Sajna nem voltam tisztában azzal hogy nem kellene csak új, dobozos terméket elfogadnom, és azt is már csak a vonaton ülve láttam hogy hiányoznak belőle csavarok :(( De a legnagyobb meglepetés másfél héttel később itthon ért, amikor végre a gépbe rakva rápillantottam a kártya órajeleire, és azt láttam hogy teljesen az nvidia referencia értékeken fut, holott az enyém egy emelt órajelű példány volt. De az hogy oc-s kártya volt, ez sehol nem szerepelt a dobozon, így hunrepa üzenetéből is az derült ki, hogy a gyártó oldalán sincs csak ez az egy verzió. De a kártya topikjában beszélgetve kiderült számomra hogy valószínűleg a gyártó többféle bios-szal látta el a kártyákat, így amit vettem az túlhajtott volt, ez meg teljesen referencia. Ez ügyben lehetne valamit lépni, kérni esetleg a bolttól hogy tegyen rá olyan bios-t mint az első kártyán volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.